Průběžné výsledky třídy 450 SX po závodě v Detroitu:
1. Ryan Villopoto (KAW), 231 bodů
2. Ryan Dungey (KTM), 201
3. James Stewart (SUZ), 182
4. Ken Roczen (KTM), 181
5. Justin Brayton (YAM), 167
6. Andrew Short (KTM), 143
7. Justin Barcia (HON), 134
8. Broc Tickle (SUZ), 126
9. William Hahn (HON), 115
10. Chad Reed (HON), 111
11. Weston Peick (SUZ), 82
12. Joshua Grant (YAM), 78
13. Joshua Hill (SUZ), 77
14. Mike Alessi (SUZ), 70
15. Matthew Goerke (KTM), 64
Průběžné výsledky třídy 250 SX East po závodě v Detroitu:
1. Adam Cianciarulo (KAW), 119 bodů
2. Martin Davalos (KAW), 102
3. Blake Baggett (KAW), 99
4. Justin Bogle (HON), 94
5. Vince Friese (HON), 75
6. Kyle Cunningham (HON), 63
7. Cole Thompson (KTM), 58
8. James Decotis (HON), 54
9. Matthew Lemoine (KAW), 53
10. Blake Wharton (HON), 51
11. Alex Martin (YAM), 46
12. Mitchell Oldenburg (HON), 43
13. Kyle Peters (HON), 39
14. Matthew Bisceglia (HON), 37
15. A J Catanzaro (HON), 31
Startovní Listina 450 SX
#1 Ryan Villopoto (Kawasaki)
#3 Eli Tomac (Honda)
#5 Ryan Dungey (KTM)
#7 James Stewart (Suzuki)
#9 Ivan Tedesco (KTM)
#10 Justin Brayton (Yamaha)
#11 Kyle Chisholm (Yamaha)
#12 Jacob Weimer (Kawasaki)
#15 Dean Wilson (Kawasaki)
#20 Broc Tickle (Suzuki)
#23 William Hahn (Honda)
#27 Nicholas Wey (Kawasaki)
#29 Andrew Short (KTM)
#33 Joshua Grant (Yamaha)
#40 Weston Peick (Suzuki)
#41 Trey Canard (Honda)
#44 Matthew Goerke (KTM)
#51 Justin Barcia (Honda)
#68 Chris Blose (Honda)
#75 Joshua Hill (Suzuki)
#77 Jimmy Albertson (Honda)
#94 Ken Roczen (KTM)
#193 Chris Proscelle (Honda)
#211 Tevin Tapia (Suzuki)
#228 Daniel Meynet (Kawasaki)
#285 Tony Archer (Kawasaki)
#329 Chad Gores (Honda)
#374 Cody Gilmore (Kawasaki)
#392 Michael Fowler (Kawasaki)
#415 Nicholas Schmidt (Honda)
#447 Deven Raper (Kawasaki)
#451 Rashidi Kerrison (Suzuki)
#501 Scotty Wennerstrom (KTM)
#509 Alexander Nagy (Suzuki)
#565 Preston Mull (Yamaha)
#606 Ronnie Stewart (Suzuki)
#608 David Pulley (Yamaha)
#619 Mark Weishaar (Yamaha)
#643 Jake Oswald (Honda)
#661 Michael Lang (Honda)
#681 Austin Howell (Honda)
#722 Adam Enticknap (Honda)
#750 Jared Hicks (Yamaha)
#800 Mike Alessi (Suzuki)
#811 Vaughn Mays (KTM)
#848 Kendall Mason (Kawasaki)
#862 Ozzy Barbaree (KTM)
#869 Robert Lind (Yamaha)
#914 Brice Klippel (Honda)
#918 Michael Akaydin (Honda)
#945 Michael Stryker (Suzuki)
#976 Josh Greco (Suzuki)
Startovní listina 250SX East
#4 Blake Baggett (Kawasaki)
#19 Jeremy Martin (Yamaha)
#25 Marvin Musquin (KTM)
#30 Kyle Cunningham (Honda)
#31 Martin Davalos (Kawasaki)
#32 Justin Bogle (Honda)
#42 Vince Friese (Honda)
#46 Adam Cianciarulo (Kawasaki)
#47 Kyle Peters (Honda)
#52 Cole Thompson (KTM)
#55 Alex Martin (Yamaha)
#56 James Decotis (Honda)
#57 A J Catanzaro (Honda)
#60 Jackson Richardson (Honda)
#62 Mitchell Oldenburg (Honda)
#69 Levi Kilbarger (Honda)
#72 Daniel Herrlein (Honda)
#78 Matthew Lemoine (Kawasaki)
#79 Ryan Zimmer (Honda)
#80 Fredrik Noren (KTM)
#88 Jesse Wentland (Honda)
#91 Jacob Baumert (Kawasaki)
#93 Adam Gulley (Kawasaki)
#96 Matthew Bisceglia (Honda)
#99 Justin Starling (Honda)
#134 Nicholas Lane (KTM)
#173 Travis Johnson (Suzuki)
#203 CHAD WARD (Suzuki)
#212 Auston Albers (Suzuki)
#214 Deven Sorensen (Honda)
#282 Theodore Pauli (Kawasaki)
#283 Nicolas Gonzales (Yamaha)
#313 Kyle Swanson (Honda)
#322 Chase McGrath (Honda)
#326 Trevor Ezell (KTM)
#339 Michael Joe Thacker (KTM)
#386 Aaron Gulley (Kawasaki)
#389 David Sterritt (KTM)
#395 Taylor Potter (Honda)
#440 Davey Fraser (Kawasaki)
#445 Chad Wages (Kawasaki)
#455 Justin Ashburn (Honda)
#471 Logan Karnow (Honda)
#487 Travis Delnicki (Suzuki)
#500 Colton Hildreth (Honda)
#533 Gannon Audette (Kawasaki)
#581 Kyle Evoy Bitterman (Honda)
#588 Jerry Lumsden III (Honda)
#599 Ronnie Hapner (Honda)
#620 Brad Nauditt (Honda)
#655 John Pauk (Honda)
#659 Justin Freund (Yamaha)
#731 Steve Roman (Suzuki)
#761 Cade Clason (Honda)
#788 Matthew Vonlinger (Honda)
#795 Aaron Leininger (Honda)
#812 Luke Vonlinger (Honda)
#854 Landen Powell (KTM)
#977 Paul Coates (Yamaha)
Časový harmonogram sobota - 22. 3. 2014
12:30 - 12:38 hodin: 250SX Skupina C Volný trénink
12:40 - 12:48 hodin: 250SX Skupina B Volný trénink
12:50 - 12:58 hodin: 250SX Skupina A Volný trénink
13:00 - 13:08 hodin: 450SX Skupina A Volný trénink
13:10 - 13:18 hodin: 450SX Skupina B Volný trénink
13:20 - 13:28 hodin: 450SX Skupina C Volný trénink
13:30 - 13:40 hodin: 250SX Skupina B Měřený trénink
13:45 - 13:55 hodin: 250SX Skupina C Měřený trénink
14:00 - 14:10 hodin: 250SX Skupina A Měřený trénink
14:15 - 14:25 hodin: 450SX Skupina A Měřený trénink
14:30 - 14:40 hodin: 450SX Skupina B Měřený trénink
14:45 - 14:55 hodin: 450SX Skupina C Měřený trénink
14:55 - 15:10 hodin: KTM Junior Volný trénink
15:10 - 15:20 hodin: Kontrola trati
15:20 - 15:45 hodin: Úprava trati
15:45 - 15:55 hodin: 250SX Skupina C Měřený trénink
16:00 - 16:10 hodin: 250SX Skupina B Měřený trénink
16:15 - 16:25 hodin: 250SX Skupina A Měřený trénink
16:30 - 16:40 hodin: 450SX Skupina A Měřený trénink
16:45 - 16:55 hodin: 450SX Skupina B Měřený trénink
17:00 - 17:10 hodin: 450SX Skupina C Měřený trénink
17:10 - 17:25 hodin: KTM Junior Měřený trénink
17:25 - 17:35 hodin: Kontrola trati
17:35 - 18:45 hodin: Úprava trati
19:00 - 19:30 hodin: Slavnostní zahájení
19:30 - 19:40 hodin: 250SX 1 jízda (6 kol)
19:40 - 19:50 hodin: 250SX 2 jízda (6 kol)
19:50 - 20:05 hodin: 450SX 1 jízda (8 kol)
20:00 - 20:10 hodin: 450SX 2 jízda (8 kol)
20:10 - 20:25 hodin: KTM Junior (3 kol)
20:25 - 20:35 hodin: Úprava trati
20:35 - 20:45 hodin: 250SX LCQ - poslední šance (4 kol)
20:45 - 20:55 hodin: 450SX Semi 1 (5 kol)
20:55 - 21:05 hodin: 450SX Semi 2 (5 kol)
21:05 - 21:20 hodin: Přestávka
21:20 - 21:25 hodin: 450SX LCQ - poslední šance (4 kol)
21:25 - 21:30 hodin: 250SX Představení jezdců
21:30 - 21:45 hodin: 250SX Finále (15 kol)
21:45 - 21:55 hodin: 250SX Slavnostní vyhlášení vítězů
21:55 - 22:00 hodin: 450SX Představení jezdců
21:00 - 22:20 hodin: 450SX Finále (20 kol)
22:20 - 22:30 hodin: 450SX Slavnostní vyhlášení vítězů
!Časový harmonogram je převzatý a jsou v něm tedy časy amerického pásma EDT. Pro převod na naše středoevropské pásmo je potřeba odečíst 5 hodin.
LIVE STREAM:
Díky http://new.livestream.com/SupercrossLIVE/TorontoMarch22 můžete sledovat část tréninků a kvalifikací.
Pokud najdeme stránku s LIVE streamem hlavního programu (online „sledovačku“), budeme vás informovat prostřednictvím naší FB stránky. Bohužel to bývá většinou těsně před startem první rozjížďky 250 SX, a proto nepanikařte pokud ještě 5 minut před startem nemáte odkaz.
Oficiální webovky Monster Energy AMA Supercrossu:
http://www.supercrossonline.com/
YouTube kanál:
http://www.youtube.com/supercrossLIVE
Facebook:
www.facebook.com/supercrossLIVE
Foto: amasupercross.com
(js)
22. 3. 2014