Průběžné výsledky třídy 450 SX po závodě v St. Louis:
1. Ryan Villopoto (KAW), 268 bodů
2. Ryan Dungey (KTM), 233
3. James Stewart (SUZ), 232
4. Ken Roczen (KTM), 215
5. Justin Brayton (YAM), 196
6. Justin Barcia (HON), 176
7. Andrew Short (KTM), 166
8. Broc Tickle (SUZ), 126
9. William Hahn (HON), 122
10. Chad Reed (HON), 111
11. Joshua Hill (SUZ), 103
12. Weston Peick (SUZ), 97
13. Mike Alessi (SUZ), 81
14. Joshua Grant (YAM), 78
15. Nicholas Wey (KAW), 76
Průběžné výsledky třídy 250 SX West po závodě v San Diegu:
1. Jason Anderson (KTM), 131 bodů
2. Cole Seely (HON), 127
3. Justin Hill (KAW), 107
4. Dean Wilson (KAW), 98
5. Cooper Webb (YAM), 92
6. Malcolm Stewart (HON), 89
7. Jessy Nelson (HON), 76
8. Shane Mcelrath (HON), 71
9. Zach Osborne (HON), 69
10. Dean Ferris (KTM), 63
11. Michael Leib (HON), 51
12. Dakota Tedder (KAW), 50
13. Jake Canada (HON), 46
14. Scott Champion (YAM), 46
15. Valentin Teillet (KAW), 28
Jak probíhal poslední závod kubatury 450 SX si můžete přečíst zde.
O průběhu posledního soupeření kubatury 250 SX WEST se můžete informovat v tomto reportu.
Startovní Listina 450 SX
#1 Ryan Villopoto (Kawasaki)
#3 Eli Tomac (Honda)
#5 Ryan Dungey (KTM)
#7 James Stewart (Suzuki)
#10 Justin Brayton (Yamaha)
#12 Jacob Weimer (Kawasaki)
#22 Chad Reed (Kawasaki)
#27 Nicholas Wey (Kawasaki)
#29 Andrew Short (KTM)
#33 Joshua Grant (Yamaha)
#40 Weston Peick (Suzuki)
#41 Trey Canard (Honda)
#42 Vince Friese (Honda)
#48 Ben Lamay (Yamaha)
#51 Justin Barcia (Honda)
#52 Cole Thompson (KTM)
#56 James Decotis (Honda)
#68 Chris Blose (Honda)
#72 Daniel Herrlein (Honda)
#75 Joshua Hill (Suzuki)
#77 Jimmy Albertson (Honda)
#92 Killian Rusk (Yamaha)
#94 Ken Roczen (KTM)
#120 Todd Bannister (Honda)
#131 Noah McConahy (Honda)
#134 Nicholas Lane (Kawasaki)
#135 Robert Fitch (KTM)
#211 Tevin Tapia (Suzuki)
#228 Daniel Meynet (Kawasaki)
#247 Teddy Parks (Suzuki)
#251 Kyle Gills (Kawasaki)
#277 Matthew Johnson (Kawasaki)
#282 Theodore Pauli (Kawasaki)
#285 Tony Archer (Kawasaki)
#339 Michael Joe Thacker (KTM)
#394 Tanner Moore (KTM)
#447 Deven Raper (Kawasaki)
#451 Rashidi Kerrison (Suzuki)
#466 Grant Ransdell (Honda)
#471 Logan Karnow (Honda)
#501 Scotty Wennerstrom (KTM)
#509 Alexander Nagy (Suzuki)
#533 Gannon Audette (Kawasaki)
#542 Johnnie Buller (Suzuki)
#606 Ronnie Stewart (Suzuki)
#608 David Pulley (Yamaha)
#643 Jake Oswald (Honda)
#722 Adam Enticknap (Honda)
#726 Gared Steinke (KTM)
#771 Kyle Regal (Honda)
#792 Bracken Hall (Honda)
#800 Mike Alessi (Suzuki)
#828 Justin Craft (Yamaha)
#845 Brandon Glenn (KTM)
#848 Kendall Mason (Kawasaki)
#862 Ozzy Barbaree (KTM 250)
#869 Robert Lind (Yamaha)
#879 Augie Lieber (Suzuki)
#911 Cody Young (Honda)
#914 Brice Klippel (Honda)
#918 Michael Akaydin (Honda)
#945 Michael Stryker (Suzuki)
#976 Josh Greco (Suzuki)
Startovní listina 250SX West
#15 Dean Wilson (Kawasaki)
#16 Zach Osborne (Honda)
#17 Jason Anderson (KTM)
#21 Cole Seely (Honda)
#34 Malcolm Stewart (Honda)
#35 Justin Hill (Kawasaki)
#37 Cooper Webb (Yamaha)
#45 Darryn Durham (Kawasaki)
#50 Jessy Nelson (Honda)
#61 Austin Politelli (Yamaha)
#65 Zackery Freeberg (Yamaha)
#66 Jake Canada (Honda)
#71 Zachary Bell (Honda)
#83 Dakota Tedder (Kawasaki)
#84 Scott Champion (Yamaha)
#87 Shane McElrath (Honda)
#89 Michael Leib (Honda)
#97 Topher Ingalls (Honda)
#111 Dean Ferris (KTM)
#138 Blake Lilly (KTM)
#192 Beni Williams (Honda)
#217 Ryan Breece (Kawasaki)
#222 Chris Howell (Yamaha)
#243 Joseph Dalzell (Kawasaki)
#245 Quinton Camp (KTM)
#252 Kevin Weisbruch (Kawasaki)
#278 Parker Anthony (Kawasaki)
#287 Dylan Bauer (Yamaha)
#291 Kyle White (Honda)
#329 Chad Gores (Honda)
#360 Aaron Siminoe (Kawasaki)
#364 Kyle Tigert (Kawasaki)
#397 Brandon Scharer (Suzuki)
#416 Austin Burns (Honda)
#453 Jordan Reynolds (Yamaha)
#460 Jake Mohnike (Yamaha)
#526 Colton Aeck (Honda)
#554 Tyler Livesay (KTM)
#565 Preston Mull (Yamaha)
#574 Brian Burns (KTM)
#592 Zack Gurley (Honda)
#596 Blake Hubbard (Suzuki)
#601 Billy Carpenter (Honda)
#619 Mark Weishaar (Yamaha)
#645 Cheyenne Harmon (KTM)
#655 John Pauk (Honda)
#671 Todd Caldwell (Honda)
#721 Tanner Stolz (Honda)
#781 Justin Lee (Honda)
#815 Jake Scarbrough (Suzuki)
#830 Ruben Alanis (KTM)
#919 Shawn Rhinehart (Suzuki)
Časový harmonogram sobota - 5. 4. 2014
12:30 - 12:38 hodin: 250SX Skupina C Volný trénink
12:40 - 12:48 hodin: 250SX Skupina B Volný trénink
12:50 - 12:58 hodin: 250SX Skupina A Volný trénink
13:00 - 13:08 hodin: 450SX Skupina A Volný trénink
13:10 - 13:18 hodin: 450SX Skupina B Volný trénink
13:20 - 13:28 hodin: 450SX Skupina C Volný trénink
13:30 - 13:40 hodin: 250SX Skupina B Měřený trénink
13:45 - 13:55 hodin: 250SX Skupina C Měřený trénink
14:00 - 14:10 hodin: 250SX Skupina A Měřený trénink
14:15 - 14:25 hodin: 450SX Skupina A Měřený trénink
14:30 - 14:40 hodin: 450SX Skupina B Měřený trénink
14:45 - 14:55 hodin: 450SX Skupina C Měřený trénink
14:55 - 15:10 hodin: KTM Junior Volný trénink
15:10 - 15:20 hodin: Kontrola trati
15:20 - 15:45 hodin: Úprava trati
15:45 - 15:55 hodin: 250SX Skupina C Měřený trénink
16:00 - 16:10 hodin: 250SX Skupina B Měřený trénink
16:15 - 16:25 hodin: 250SX Skupina A Měřený trénink
16:30 - 16:40 hodin: 450SX Skupina A Měřený trénink
16:45 - 16:55 hodin: 450SX Skupina B Měřený trénink
17:00 - 17:10 hodin: 450SX Skupina C Měřený trénink
17:10 - 17:25 hodin: KTM Junior Měřený trénink
17:25 - 17:35 hodin: Kontrola trati
17:35 - 18:45 hodin: Úprava trati
19:00 - 19:30 hodin: Slavnostní zahájení
19:30 - 19:40 hodin: 250SX 1 jízda (6 kol)
19:40 - 19:50 hodin: 250SX 2 jízda (6 kol)
19:50 - 20:05 hodin: 450SX 1 jízda (8 kol)
20:00 - 20:10 hodin: 450SX 2 jízda (8 kol)
20:10 - 20:25 hodin: KTM Junior (3 kol)
20:25 - 20:35 hodin: Úprava trati
20:35 - 20:45 hodin: 250SX LCQ - poslední šance (4 kol)
20:45 - 20:55 hodin: 450SX Semi 1 (5 kol)
20:55 - 21:05 hodin: 450SX Semi 2 (5 kol)
21:05 - 21:20 hodin: Přestávka
21:20 - 21:25 hodin: 450SX LCQ - poslední šance (4 kol)
21:25 - 21:30 hodin: 250SX Představení jezdců
21:30 - 21:45 hodin: 250SX Finále (15 kol)
21:45 - 21:55 hodin: 250SX Slavnostní vyhlášení vítězů
21:55 - 22:00 hodin: 450SX Představení jezdců
21:00 - 22:20 hodin: 450SX Finále (20 kol)
22:20 - 22:30 hodin: 450SX Slavnostní vyhlášení vítězů
!Časový harmonogram je převzatý a jsou v něm tedy časy amerického pásma CDT. Pro převod na naše středoevropské pásmo je potřeba odečíst 7 hodin.
LIVE STREAM:
Díky http://new.livestream.com/SupercrossLIVE/TorontoMarch22 můžete sledovat část tréninků a kvalifikací.
Oficiální webovky Monster Energy AMA Supercrossu:
http://www.supercrossonline.com/
YouTube kanál:
http://www.youtube.com/supercrossLIVE
Facebook:
www.facebook.com/supercrossLIVE
Foto: amasupercross.com
(js)
5. 4. 2014