Kvalifikovat se nepodařilo Ladislavu Červenkovi a Tomáši Lhotskému.
1. závod Masters v Riedu 2015:
1. Tim Gajser (SLO, HON), 18 kol
2. Glenn Coldenhoff (NED, SUZ), +22.239
3. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), +32.221
4. Dennis Ullrich (GER, SUZ), +41.109
5. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM), +47.051
6. Gregory Aranda (FRA, KAW), +48.334
7. Christian Brockel (GER, KTM), +49.712
8. Boris Maillard (FRA, KAW), +57.366
9. Todd Waters (AUS, HUS), +59.589
10. Filip Neugebauer (CZE, KAW), +1:02.079
11. Angus Heidecke (GER, KTM), +1:08.167
12. Bence Szvoboda (HUN, KTM), +1:11.313
13. Jeremy Delince (BEL, HON), +1:16.539
14. Nikolaj Larsen (DEN, HUS), +1:21.465
15. Thomas Kjer Olsen (DEN, KTM), +1:24.963
16. Kevin Wouts (BEL, KTM), +1:25.617
17. Nathan Watson (GBR, HUS), +1:30.429
18. Klemen Gercar (SLO, HUS), +1:34.387
19. Tim Koch (GER, SUZ), +1:46.969
20. Dominique Thury (GER, KAW), +1:47.614
21. Henry Jacobi (GER, KTM), +1:48.420
22. Stefan Kjer Olsen (DEN, KAW), +1:54.537
23. Stuart Edmonds (IRL, HON), +1 kolo
24. Peter Irt (SLO, HUS), +1 kolo
25. Lukas Neurauter (AUT, KTM), +1 kolo
26. Vincent Seiler (SUI, KAW), +1 kolo
27. Rudolf Weschta (CZE, SUZ), +1 kolo
28. Alain Schafer (SUI, KAW), +1 kolo
29. Jan Uhlig (GER, KAW), +1 kolo
30. Mark Szoke (HUN, SUZ), +1 kolo
31. Valtteri Malin (FIN, KTM), +1 kolo
32. Jaromír Romančík (CZE, SUZ), +1 kolo
33. Andreas Schmidinger (AUT, HON), +1 kolo
34. Marcel Reuther (GER, KTM), +2 kola
35. Patrick Wimmer (AUT, KTM), +2 kola
DNF Lars Reuther (GER, KTM), +6 kol
DNF Erik Hugyecz (HUN, KTM), +7 kol
DNF Kornel Nemeth (HUN, KTM), +12 kol
DNF Vytautas Bucas (LTU, YAM), +12 kol
DNS Sulivan Jaulin (FRA, SUZ) - NESTARTOVAL zřejmě pro poruchu motocyklu.
2. závod Masters v Riedu 2015:
1. Tim Gajser (SLO, HON), 18 kol
2. Glenn Coldenhoff (NED, SUZ), +16.549
3. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), +24.567
4. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM), +35.847
5. Dennis Ullrich (GER, SUZ), +41.839
6. Christian Brockel (GER, KTM), +49.255
7. Filip Neugebauer (CZE, KAW), +55.594
8. Kevin Wouts (BEL, KTM), +58.297
9. Boris Maillard (FRA, KAW), +1:02.779
10. Angus Heidecke (GER, KTM), +1:04.930
11. Gregory Aranda (FRA, KAW), +1:16.938
12. Bence Szvoboda (HUN, KTM), +1:19.995
13. Klemen Gercar (SLO, HUS), +1:27.379
14. Henry Jacobi (GER, KTM), +1:30.254
15. Lukas Neurauter (AUT, KTM), +1:43.504
16. Tim Koch (GER, SUZ), +1:48.603
17. Thomas Kjer Olsen (DEN, KTM), +1:54.394
18. Rudolf Weschta (CZE, SUZ), +1:58.256
19. Stefan Kjer Olsen (DEN, KAW), +2:01.218
20. Jan Uhlig (GER, KAW), +1 kolo
21. Valtteri Malin (FIN, KTM), +1 kolo
22. Erik Hugyecz (HUN, KTM), +1 kolo
23. Stuart Edmonds (IRL, HON), +1 kolo
24. Mark Szoke (HUN, SUZ), +1 kolo
25. Alain Schafer (SUI, KAW), +1 kolo
26. Lars Reuther (GER, KTM), +1 kolo
27. Vincent Seiler (SUI, KAW), +1 kolo
28. Nathan Watson (GBR, HUS), +1 kolo
29. Vytautas Bucas (LTU, YAM), +1 kolo
30. Dominique Thury (GER, KAW), +1 kolo
31. Marcel Reuther (GER, KTM), +1 kolo
32. Patrick Wimmer (AUT, KTM), +2 kola
DNF Sulivan Jaulin (FRA, SUZ), +5 kol
DNF Andreas Schmidinger (AUT, HON), +6 kol
DNF Todd Waters (AUS, HUS), +12 kol
DNF Peter Irt (SLO, HUS), 12 kol
DNF Nikolaj Larsen (DEN, HUS), +13 kol
DNF Jeremy Delince (BEL, HON), +14 kol
DNF Christoph Heinz (AUT, HUS), +14 kol
ADAC MX MASTERS RIED 2015 - celkově:
1. Tim Gajser (SLO, HON), 50 Punkte
2. Glenn Coldenhoff (NED, SUZ), 44
3. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 40
4. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM), 34
5. Dennis Ullrich (GER, SUZ), 34
6. Christian Brockel (GER, KTM), 29
7. Filip Neugebauer (CZE, KAW), 25
8. Boris Maillard (FRA, KAW), 25
9. Gregory Aranda (FRA, KAW), 25
10. Angus Heidecke (GER, KTM), 21
11. Kevin Wouts (BEL, KTM), 18
12. Bence Szvoboda (HUN, KTM), 18
13. Todd Waters (AUS, HUS), 12
14. Klemen Gercar (SLO, HUS), 11
15. Thomas Kjer Olsen (DEN, KTM), 10
16. Jeremy Delince (BEL, HON), 8
17. Henry Jacobi (GER, KTM), 7
18. Tim Koch (GER, SUZ), 7
19. Nikolaj Larsen (DEN, HUS), 7
20. Lukas Neurauter (AUT, KTM), 6
21. Nathan Watson (GBR, HUS), 4
22. Rudolf Weschta (CZE, SUZ), 3
23. Stefan Kjer Olsen (DEN, KAW), 2
24. Jan Uhlig (GER, KAW), 1
25. Dominique Thury (GER, KAW), 1
MX MASTERS - průběžné pořadí seriálu 2015 po 6 závodech:
1. Glenn Coldenhoff (NED, SUZ), 264 bodů
2. Dennis Ullrich (GER, SUZ), 213
3. Jeremy Seewer (SUI, SUZ), 209
4. Pascal Rauchenecker (AUT, KTM), 174
5. Angus Heidecke (GER, KTM), 152
6. Filip Neugebauer (CZE, KAW), 142
7. Christian Brockel (GER, KTM), 131
8. Gregory Aranda (FRA, KAW), 125
9. Tim Gajser (SLO, HON), 100
10. Kevin Strijbos (BEL, SUZ), 97
11. Jeremy Delince (BEL, HON), 91
12. Henry Jacobi (GER, KTM), 86
13. Nikolaj Larsen (DEN, HUS), 76
14. Boris Maillard (FRA, KAW), 75
15. Kevin Wouts (BEL, KAW), 74
16. Lukas Neurauter (AUT, KTM), 66
17. Dominique Thury (GER, KAW), 66
18. Thomas Kjer Olsen (DEN, KTM), 63
19. Maximilian Nagl (GER, HUS), 47
20. Sulivan Jaulin (FRA, SUZ), 45
Kvalifikovat se nepovedlo Martinu Vondráškovi a Romanu Malihovi.
1. závod Youngsters v Riedu 2015:
1. Brian Hsu (GER, SUZ), 15 kol
2. Nicholas Adams (GBR, KAW), +11.975
3. Bas Vaessen (NED, SUZ), +21.436
4. Stefan Ekerold (GER, KTM), +26.278
5. Cyrille Flury (SUI, KTM), +34.074
6. Martin Krč (CZE, KTM), +38.353
7. Michael Mantovani (ITA, KTM), +41.940
8. Arminas Jasikonis (LTU, KAW), +53.218
9. Stephan Büttner (GER, YAM), +1:00.466
10. Tomasz Wysocki (POL, KTM), +1:02.059
11. Michael Sandner (AUT, HUS), +1:09.300
12. Tom Koch (GER, SUZ), +1:09.335
13. Mika Kordbarlag (GER, SUZ), +1:10.843
14. Enzo Steffen (SUI, HON), +1:21.342
15. Nichlas Bjerregaard (DEN, YAM), +1:24.426
16. Thomas Vermijl (BEL, KTM), +1:32.489
17. Johannes Klein (AUT, KTM), +1:35.559
18. Florian Hellrigl (AUT, HON), +1:39.422
19. Moritz Schittenhelm (GER, KTM), +1:46.794
20. Maciej Wieckowski (POL, KAW), +1:53.840
21. Glen Meier (DEN, KTM), +1:56.195
22. Marco König (GER, KTM), +2:01.317
23. Nils Gehrke (GER, SUZ), +1 Rnd.
24. Dmytro Asmanov (UKR, KAW), +1 kolo
25. Francesco Ciola (ITA, SUZ), +1 kolo
26. Loris Freidig (SUI, KAW), +1 kolo
27. Nico Adler (GER, KTM), +1 kolo
28. Sam Korneliussen (DEN, TM), +1 kolo
29. Marco Fleissig (GER, KTM), +1 kolo
30. Kevin Winkle (GER, HUS), +1 kolo
31. Stephan Lüscher (SUI, KAW), +1 kolo
32. Karol Kruszynski (POL, KTM), +1 kolo
DNF Jakub Terešák (CZE, KTM), +6 kol
DNF Philipp Karner (AUT, SUZ), +6 kol
DNF Luka Kutnar (SLO, HUS), +7 kol
DNF Alexander Banzirsch (AUT, KAW), +7 kol
DNF Gianluca Ecca (GER, SUZ)
DNF Michael Kratzer (AUT, KAW),
DNF Joel Van Mechelen (NED, KTM)
DNF Mads Sjoholm (DEN, KAW)
2. závod Youngsters v Riedu 2015:
1. Nicholas Adams (GBR, KAW), 15 Runden
2. Brian Hsu (GER, SUZ), +10.093
3. Arminas Jasikonis (LTU, KAW), +10.914
4. Stephan Büttner (GER, YAM), +26.452
5. Bas Vaessen (NED, SUZ), +31.538
6. Cyrille Flury (SUI, KTM), +34.366
7. Stefan Ekerold (GER, KTM), +37.986
8. Martin Krč (CZE, KTM), +44.425
9. Enzo Steffen (SUI, HON), +52.816
10. Tom Koch (GER, SUZ), +54.661
11. Mika Kordbarlag (GER, SUZ), +59.916
12. Michael Mantovani (ITA, KTM), +1:03.270
13. Joel Van Mechelen (NED, KTM), +1:13.834
14. Michael Sandner (AUT, HUS), +1:22.456
15. Michael Kratzer (AUT, KAW), +1:33.235
16. Johannes Klein (AUT, KTM), +1:40.618
17. Nils Gehrke (GER, SUZ), +1:43.812
18. Dmytro Asmanov (UKR, KAW), +1:45.498
19. Luka Kutnar (SLO, HUS), +1:48.243
20. Sam Korneliussen (DEN, TM), +1:49.256
21. Glen Meier (DEN, KTM), +1:49.889
22. Tomasz Wysocki (POL, KTM), +1:59.059
23. Kevin Winkle (GER, HUS), +1:59.969
24. Nico Müller (GER, KAW), +2:01.633
25. Alexander Banzirsch (AUT, KAW), +2:13.287
26. Thomas Vermijl (BEL, KTM), +1 kolo
27. Francesco Ciola (ITA, SUZ), +1 kolo
28. Florian Hellrigl (AUT, HON), +1 kolo
29. Mads Sjoholm (DEN, KAW), +1 kolo
30. Nico Adler (GER, KTM), +1 kolo
31. Stephan Lüscher (SUI, KAW), +1 kolo
32. Philipp Karner (AUT, SUZ), +1 kolo
33. Marco Fleissig (GER, KTM), +1 kolo
34. Loris Freidig (SUI, KAW), +1 kolo
35. Imre Varga (HUN, KTM), +2 kola
DNF Maciej Wieckowski (POL, KAW), +6 kol
DNF Moritz Schittenhelm (GER, KTM), +8 kol
DNF Karol Kruszynski (POL, KTM), +8 kol
DNF Nichlas Bjerregaard (DEN, YAM), +9 kol
DNF Marco König (GER, KTM), 14 kol
ADAC YOUNGSTER CUP 2015 v Riedu - celkově:
1. Nicholas Adams (GBR, KAW), 47 bodů
2. Brian Hsu (GER, SUZ), 47
3. Bas Vaessen (NED, SUZ), 36
4. Arminas Jasikonis (LTU, KAW), 33
5. Stefan Ekerold (GER, KTM), 32
6. Cyrille Flury (SUI, KTM), 31
7. Stephan Büttner (GER, YAM), 30
8. Martin Krč (CZE, KTM), 28
9. Michael Mantovani (ITA, KTM), 23
10. Tom Koch (GER, SUZ), 20
11. Enzo Steffen (SUI, HON), 19
12. Mika Kordbarlag (GER, SUZ), 18
13. Michael Sandner (AUT, HUS), 17
14. Tomasz Wysocki (POL, KTM), 11
15. Johannes Klein (AUT, KTM), 9
16. Joel Van Mechelen (NED, KTM), 8
17. Michael Kratzer (AUT, KAW), 6
18. Nichlas Bjerregaard (DEN, YAM), 6
19. Thomas Vermijl (BEL, KTM), 5
20. Nils Gehrke (GER, SUZ), 4
21. Dmytro Asmanov (UKR, KAW), 3
22. Florian Hellrigl (AUT, HON), 3
23. Luka Kutnar (SLO, HUS), 2
24. Moritz Schittenhelm (GER, KTM), 2
25. Sam Korneliussen (DEN, TM), 1
26. Maciej Wieckowski (POL, KAW), 1
ADAC YOUNGSTERS CUP 2015 - průběžné pořadí seriálu po 6 závodech:
1. Brian Hsu (GER, SUZ), 276 bodů
2. Nicholas Adams (GBR, KAW), 196
3. Stefan Ekerold (GER, KTM), 189
4. Arminas Jasikonis (LTU, KAW), 169
5. Tom Koch (GER, SUZ), 136
6. Stephan Büttner (GER, YAM), 123
7. Martin Krč (CZE, KTM), 120
8. Bas Vaessen (NED, SUZ), 112
9. Nichlas Bjerregaard (DEN, YAM), 101
10. Joel Van Mechelen (NED, KTM), 81
11. Cyrille Flury (SUI, KTM), 66
12. Nathan Renkens (BEL, KTM), 60
13. Tomasz Wysocki (POL, KTM), 59
14. Jan Vondrášek (CZE, KTM), 57
15. Michael Kratzer (AUT, KAW), 51
16. Sven Van Der Mierden (NED, HUS), 49
17. Dennis Wiemann (GER, SUZ), 47
18. Michael Sandner (AUT, HUS), 46
19. Thomas Vermijl (BEL, KTM), 44
20. Roy Van Heugten (NED, KAW), 42
1. závod Junior Cup v Riedu 2015:
1. Jeremy Sydow (GER, KTM), +1.601
2. Rene Hofer (AUT, KTM), +49.486
3. Petr Polák (CZE, KTM), +1:05.263
4. Marcel Stauffer (AUT, KTM), +1:13.150
5. Daniel Stehlík (CZE, KTM), +1:18.042
6. Mikkel Haarup (DEN, KTM) - dostal penalizaci za nerespektování žluté vlajky a klesl o pět pozic, takže ztratil 1. místo!
7. Kurt-Lennart Spranger (GER, KTM), +1:32.086
8. Eric Schwella (GER, KTM), +1:34.968
9. Ronny Utzinger (SUI, KTM), +1:41.551
10. Nikita Kucherov (RUS, KAW), +1:45.671
11. Paul Nuoffer (GER, KTM), +1:51.484
12. Flavio Wolf (SUI, YAM), +1:53.632
13. Andreas Hiiemägi (EST, HUS), +1:55.289
14. Max Thunecke (GER, KTM), +1:56.853
15. Pascal Jungmann (GER, HUS), +1:59.678
16. Tom Schilcher (AUT, HUS), +2:01.005
17. Ben Kobbelt (GER, KTM), +2:05.566
18. Lion Florian (GER, KTM), +2:06.510
19. Maximilian Spies (GER, HUS), +2:11.170
20. Adam Dušek (CZE, KTM), +2:11.506
21. Radim Kraus (CZE, KTM), +2:32.832
22. Marnique Appelt (GER, KTM), +1 kolo
23. Dennis Widmayer (GER, KTM), +1 kolo
24. Mico Raditsch (GER, KTM), +1 kolo
25. Paul Bloy (GER, SUZ), +1 kolo
26. Lasse Junge (DEN, KTM), +1 kolo
27. Philipp Jungkeit (GER, KTM), +1 kolo
28. Ruben Schmid (GER, KTM), +1 kolo
29. Christopher Robert (GER, HUS), +1 kolo
30. Jan Klimo (CZE, KTM), +1 kolo
31. Kevin Brumann (SUI, YAM), +1 kolo
32. Lukas Kunz (GER, HUS), +1 kolo
33. Kristof Jakob (HUN, HUS), +1 kolo
34. Robin Konrad (GER, KTM), +1 kolo
35. Tim Scharf (GER, KTM), +1 kolo
36. Danil Zhilkin (RUS, KTM), +1 kolo
DNF Laurenz Falke (GER, HUS), +2 kola
DNF Georg Stolzlechner (ITA, HUS), +5 kol
DNF Benedikt Gödtner (GER, KTM), +10 kol
DNF Maks Mausser (SLO, KTM), +11 kol
2. závod Junior Cup v Riedu 2015:
1. Mikkel Haarup (DEN, KTM), 12 kol
2. Jeremy Sydow (GER, KTM), +2.992
3. Rene Hofer (AUT, KTM), +6.277
4. Petr Polák (CZE, KTM), +10.056
5. Marcel Stauffer (AUT, KTM), +1:12.769
6. Lion Florian (GER, KTM), +1:18.815
7. Ronny Utzinger (SUI, KTM), +1:39.919
8. Andreas Hiiemägi (EST, HUS), +1:46.213
9. Benedikt Gödtner (GER, KTM), +1:49.569
10. Maks Mausser (SLO, KTM), +1:53.277
11. Ben Kobbelt (GER, KTM), +1:54.523
12. Flavio Wolf (SUI, YAM), +1:56.548
13. Maximilian Spies (GER, HUS), +2:01.212
14. Tom Schilcher (AUT, HUS), +2:04.750
15. Pascal Jungmann (GER, HUS), +2:06.581
16. Lasse Junge (DEN, KTM), +2:11.142
17. Adam Dušek (CZE, KTM), +2:11.328
18. Ruben Schmid (GER, KTM), +2:16.238
19. Max Thunecke (GER, KTM), +2:18.958
20. Nikita Kucherov (RUS, KAW), +2:34.069
21. Marnique Appelt (GER, KTM), +1 kolo
22. Kurt-Lennart Spranger (GER, KTM), +1 kolo
23. Mico Raditsch (GER, KTM), +1 kolo
24. Christopher Robert (GER, HUS), +1 kolo
25. Paul Nuoffer (GER, KTM), +1 kolo
26. Kevin Brumann (SUI, YAM), +1 kolo
27. Kristof Jakob (HUN, HUS), +1 kolo
28. Dennis Widmayer (GER, KTM), +1 kolo
29. Lukas Kunz (GER, HUS), +1 kolo
30. Jan Klimo (CZE, KTM), +1 kolo
31. Robin Konrad (GER, KTM), +1 kolo
32. Danil Zhilkin (RUS, KTM), +1 kolo
33. Tim Scharf (GER, KTM), +1 kolo
34. Radim Kraus (CZE, KTM), +3 kola
DNC Daniel Stehlik (CZE, KTM), +7 kol
DNF Niklas Schneider (GER, KTM), +6 kol
DNF Paul Bloy (GER, SUZ), +7 kol
DNF Eric Schwella (GER, KTM), +8 kol
ADAC Junior Cup v Riedu - celkově:
1. Jeremy Sydow (GER, KTM), 47 bodů
2. Rene Hofer (AUT, KTM), 42
3. Mikkel Haarup (DEN, KTM), 40
4. Petr Polák (CZE, KTM), 38
5. Marcel Stauffer (AUT, KTM), 34
6. Ronny Utzinger (SUI, KTM), 26
7. Andreas Hiiemägi (EST, HUS), 21
8. Lion Florian (GER, KTM), 18
9. Flavio Wolf (SUI, YAM), 18
10. Daniel Stehlík (CZE, KTM), 16
11. Ben Kobbelt (GER, KTM), 14
12. Kurt-Lennart Spranger (GER, KTM), 14
13. Eric Schwella (GER, KTM), 13
14. Benedikt Gödtner (GER, KTM), 12
15. Tom Schilcher (AUT, HUS), 12
16. Pascal Jungmann (GER, HUS), 12
17. Nikita Kucherov (RUS, KAW), 12
18. Maks Mausser (SLO, KTM), 11
19. Maximilian Spies (GER, HUS), 10
20. Paul Nuoffer (GER, KTM), 10
21. Max Thunecke (GER, KTM), 9
22. Lasse Junge (DEN, KTM), 5
23. Adam Dušek (CZE, KTM), 5
24. Ruben Schmid (GER, KTM), 3
ADAC JUNIOR CUP 2015 - průběžné pořadí seriálu po 6 závodech:
1. Mikkel Haarup (DEN, KTM), 184 bodů
2. Jeremy Sydow (GER, KTM), 174
3. Petr Polák (CZE, KTM), 144
4. Rene Hofer (AUT, KTM), 136
5. Rick Elzinga (NED, KTM), 93
6. Eric Schwella (GER, KTM), 89
7. Raivo Dankers (NED, KTM), 85
8. Lion Florian (GER, KTM), 82
9. Marcel Stauffer (AUT, KTM), 74
10. Laurenz Falke (GER, HUS), 58
11. Raf Meuwissen (NED, KTM), 56
12. Hannes König (GER, KTM), 53
13. Benedikt Gödtner (GER, KTM), 46
14. Ronny Utzinger (SUI, KTM), 43
15. Rasmus Pedersen (DEN, KTM), 34
16. Pit Rickert (GER, KTM), 32
17. Bastian Boegh Damm (DEN, KAW), 31
18. Flavio Wolf (SUI, YAM), 29
19. Daniel Stehlik (CZE, KTM), 28
20. Kurt-Lennart Spranger (GER, KTM), 27
Kompletní výsledkový přehled je ZDE.
Oficiální web:
www.adac-mx-masters.de
Připravila: Lucie Havlíčková (luh)
Foto: Rico Schneller/Swpics
9. 8. 2015