Ranní rozlosování - ballot mužských týmů
Ballot ženských týmů
MXoEN EMX125/EMX250 Qualifying Race Top 10 + Češi: 1. Ivo Monticelli (ITA, KTM), 23:41.288; 2. Filippo Zonta (ITA, Honda), +0:03.665; 3. Alexis Verhaeghe (FRA, Kawasaki), +0:05.237; 4. Tomasz Wysocki (POL, KTM), +0:06.589; 5. Alvin Östlund (SWE, Yamaha), +0:08.344; 6. Tomass Sileika (LAT, KTM), +0:19.207; 7. Morgan Lesiardo (ITA, TM), +0:21.072; 8. Jan Pancar (SLO, Yamaha), +0:27.189; 9. Glen Meier (DEN, KTM), +0:28.980; 10. Martin Krč (CZE, KTM), +0:30.699... 16. Jakub Terešák (CZE, KTM)
VIDEO sestřih kvalifikace je ZDE.
MXoEN EMX85 Qualifying Race Top 10 + Češi: 1. Pierre Cantournet (FRA, Husqvarna), 19:21.961; 2. Anton Nagy (SWE, KTM), +0:02.928; 3. Ralfs-Edgars Ozolins (LAT, Husqvarna), +0:06.112; 4. Petr Polák (CZE, KTM), +0:08.424; 5. Tom Guyon (FRA, TM), +0:11.313; 6. Rene Hofer (AUT, KTM), +0:11.877; 7. Marcel Stauffer (AUT, KTM), +0:17.012; 8. Emilio Scuteri (ITA, KTM), +0:17.720; 9. Aleksi Kurvinen (FIN, KTM), +0:18.917; 10. Magnus Smith (DEN, KTM), +0:33.812... 16. Jiří Matějec (CZE, KTM)
VIDEO sestřih kvalifikace je TADY.
1. Francie, 9 bodů
2. Itálie, 16 b*
3. Švédsko, 18 b
4. Lotyšsko, 29 b
5. Česká republika, 30 b
6. Rakousko
7. Dánsko
8. Polsko
9. Slovinsko
10. Švýcarsko
11. Finsko
12. Ukrajina
*Itálie má 2 týmy!
WMXoEN Qualifying Race Top 10 a Češky: 1. Kiara Fontanesi (ITA, Yamaha), 18:56.919; 2. Francesca Nocera (ITA, Suzuki), +0:19.013; 3. Emelie Dahl (SWE, Yamaha), +0:42.580; 4. Liubov Leonteva (RUS, Yamaha), +0:58.397; 5. Julie Dalgaard (DEN, Honda), +1:23.852; 6. Frida Östlund (SWE, Honda), +1:26.038; 7. Giorgia Montini (ITAb, Yamaha), +1:42.674; 8. Britt Van Der Werff (NED, Suzuki), +1:44.423; 9. Ekaterina Guryeva (RUS, KTM), +1:46.133; 10. Line Dam (DEN, Yamaha), +1:58.383, 11. Lucie Simonová (CZE, KTM), ... 13. Barbora Laňková (CZE, Suzuki)
1. Itálie, 3 body
2. Švédsko, 9 b
3. Rusko, 13 b
4. Dánsko, 15 b
5. Itálie B, 21 b
6. Česká republika, 24 b
7. Nizozemí, 26 b
8. Švýcarsko, 27 b
9. Finsko, 33 b
Fotoalbum si prohlédněte ZDE.
Motocross of European Nations (MXoEN 2015) - rychlé shrnutí:
Délka trati: 1660 m
Typ trati: hlína
Teplota: 23°
Počasí: slunečné
Časový harmonogram neděle - 11. 10. 2015:
Warm-up Qualifying Nations WMX 09:00, Warm-up Nations EMX85 09:25, Warm-up Nations EMX125/EMX250 09:50, WMX of European Nations Race 1 11:45, MX of European Nations Race 1 EMX85 12:45, MX of European Nations Race 1 125cc/250cc 13:45, WMX of European Nations Race 2 15:00, MX of European Nations Race 2 EMX85 16:00, MX of European Nations Race 2 125cc/250cc 17:00.
Kompletní výsledky jsou TADY.
Připravila: Lucie Havlíčková (luh)
Zdroj a foto: MXGP.com
10. 10. 2015