16. Offroad maraton Šternberk 2015
31.03.2015

V sobotu 28. března 2015 se ve Šternberku konal první závod šestnáctého ročníku Offroad maratonu.

ostatníOstatní

V kategorii čtyřkolek si nejlépe s loužemi a bahnem poradil Michal Vágner, který si během závodu vypracoval náskok 1 kolo na druhého Antonína Kouteckého ml. Na třetím místě dojel Radek Eiselt. V kategorii motorek se účastnilo rekordních 160 motorek. Miloslav Škuta zvítězil o dvě kola před Honzou Kakalejčíkem, třetí dojel Martin Lukášek.

V kategorii aut
se na start postavilo 9 vozů. Vítězem čtyřhodinového závodu se stal tým WINGS team se svým Broučkem, druhý se ztrátou jednoho kola dojel tým Autocentrum Luňák s vozem Suzuki Jimny a třetí dojel tým Offroad-centrum JASE s vozem Land Rover Defender. A právě z této kategorie jsem připravil skromnou fotogalerii.