07.05.2015

Poslední dubnový víkend 25. - 26. dubna 2015 se na humpolecké autocrossové trati konal první závod letošního Mezinárodního mistrovství ČR v autocrossu, v rámci kterého se zároveň jela i Zóna střední Evropy.

autaAuta

Do Humpolce dorazilo opravdu mnoho posádek z České republiky i ze zahraničí. Ty se musely vypořádat nejen se silnou konkurencí, ale i s aprílovým počasím, kdy se během nedělního dne několikrát vystřídal silný déšť se slunečnou oblohou. Nejlépe se s podmínkami vyrovnal v kategorii Super Buggy Jakub Kubíček. Historicky nejmladší šampion královské autocrossové divize tedy začal s obhajobou mistrovského titulu na výbornou. V kategorii Buggy 1600 vyhrál Vít Nosálek, divizi Touring Autocross vyhrál Pavel Svoboda s vozem Mitsubishi EVO 8, Touring Autocross 1600 vyhrál se Škodou Felicia Marek Joura a v divizi Junior Buggy se na první příčce umístil Milan Vaněk.