MMČR side Jinín 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Z jinínské výhně, kde se odjel pátý podnik MMČR side a quad v sobotu 24.6.2017, přinášíme ještě bohatou fotogalerii s průřezem celého závodního dne zaměřeného na sajdkárkros. Selský ráz Jinína, pohled do zákulisí, detaily na techniku, závody, akce, souboje i radost na stupních vítězů naleznete ve snímcích níže...

VÍCE
Sidecarcross Stříbro 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Jelikož obrázků není nikdo dost, tak po kolegovi Zdeňkovi Růžičkovi přicházím také se svou troškou ze 4. závodu MMČR side, který se jel ve Stříbře v neděli 18.6.2017. Podívejte se na průřez celým závodním dnem od sobotního večera po ranní tréninky až po hlavní závody. Výběr je směřován spíše k republice, ale naleznou se v něm i někteří jezdci z Přeboru ČR.

VÍCE
MMČR side Stříbro 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Sluníčko, teplo kolem třiceti stupňů a souboje o stupně vítězů, to vše se odehrávalo na závodní dráze ve Stříbře na MMČR side. Jak si s tím poradil náš fotograf, můžete posoudit nahlédnutím do jeho galerie.

VÍCE
MMČR side Březová nad Svitavou-foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Třetí podnik MMČR byl opak toho druhého. Obloha čistá jako zrcadlo a teploty šplhající k třicítkám. Slunce, prach a vedro byla situace, se kterou se museli poprat nejen posádky ale i samotní návštěvníci. Z těchto náročných podmínek přinášíme záběry, které vám přiblíží zdejší atmosféru.

VÍCE

MMČR Quad Březová nad Svitavou- Foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Ve druhé fotogalerii se náš fotograf zaměřil na kategorii quad. Přijeli do Březové změřit síly a rozdělit body v domácím šampionátu.

VÍCE
MMČR side a čtyřkolek 2017 Březová - foto Jirka Kružík
sidecarcross

Fotogralerie jezdecké špičky tříd MMČR Side a MMČR Quad z prašné Březové nad Svitavou.

VÍCE
Prezentace BO Motor-Oil Autoprofi na MS side v Kramolíně
sidecarcross

Na uplynulém Mistrovství světa sajdkár v Kramolíně u Nepomuku si nešlo nevšimnout prezentace příbramského Motoshopu Autoprofi a produktů BO Motor-Oil, který ještě více podtrhl významnost celého podniku a vytvořil krásnou kulisu. Sexy hostesky, motostánky nebo skákací hrad... Apropo právě zmíněná firma je také velkým podporovatelem motokrosu a sajdkárkrosu u nás.

VÍCE
MS sajdkár Kramolín 2017 - foto Josef Hejnal
sidecarcross

Přinášíme další naši fotogalerii z Velké ceny České republiky v sajdkárkrosu, která se jela v Kramolíně u Nepomuku o víkendu 13.-14.5.2017. Za krásné atmosféry při bouření několikatisícového publika fascinovala světová špička v sajdkárkrosu neskutečnou palbou na tříkolových speciálech. Z nich nejvíce dominovali Holanďané Willemsen a Bax a Francouz Giraud. V hlavním závodě GP jsme měli také zastoupení v podobě čtyř českých posádek - bratry Čermákovy, Janouškovy, Vejchodu se Zatloukalem a Vrátného s Vitoněm. Jaký byl průběh závodu i jak naši skončili si můžete přečíst v předešlých reportážích, které jsme publikovali.

VÍCE
GP CZE Kramolín 2017 - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Pěkného motoristického zážitku se nám dostalo na nejvyšším podniku v sajdkárkrosu, který hostil Kramolín u Nepomuku ve dnech 13.-14.5.2017. A byl to opravdový svátek tohoto sportu, kterému krásnou kulisu udělalo početné publikum a vášniví fanoušci. Z místa dění jsme se snažili přinášet horké zprávy, podali reportáže a nyní jsou na řadě také obrázky. Podívejte se na ty nej od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky, který se snažil svým objektivem zabrat vše důležité.

VÍCE
Kvalifikace GP Česka Kramolín - foto Zdeněk Růžička
sidecarcross

Z odjeté kvalifikace GP ČR v Kramolíně vám servírujeme první bohatší galerii od našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Podívejte se na jeho záběry, jak viděl dnešní den on.

VÍCE