GP Německa: Adriaenssen-van den Bogaart dál vládnou světu sajdkár!
motocross

Ani na další GP sidecarcrossu v německém Strassbessenbachu v neděli 20. 7. 2014 nenašel belgicko-nizozemský pár Adriaenssen-van den Bogaart přemožitele! V šampionátu sajdkár se tentokrát přitvrdilo a přibylo ostřejších soubojů. Černý-Musil vydobyli osm bodů za 17. místa a Rozehnal Kälin přidali třináct za 8. místo v první rozjížďce.

VÍCE
Spalující žár panoval při kvalifikaci na GP Německa
motocross

O letních prázdninách se znovu roztočil světový kolotoč sajdkár v německém Strassbessenbachu v sobotní kvalifikaci 19. 7. 2014. Do ní naskočilo rekordních 55 posádek! Mezi nimi se krčila také šestice českých reprezentantů. Z nich do nedělního finále nakouknou jen Rozehnal-Kälin a Černý-Musil.

VÍCE
Závody Crossracingu zase v Bělé u Jevíčka dne 20. 7. 2014!
motocross

Crossracing Team a Motocyklový klub Jevíčko zvou všechny jezdce a fanoušky motocrossu, quadcrossu a sidecarcrossu na závody do Bělé u Jevíčka, které se budou konat v neděli 20. 7. 2014. Další sešlost „teréňáků“ by si neměl nechat ujít žádný pořádný motoristický příznivec! Proto neotálejte a přijeďte se podívat!

VÍCE
Bratři Frintové vedou průběžné pořadí Crossracing cupu!
motocross

Známý seriál Crossracing cup, který vábí zejména moravské a slovenské jezdce, má za sebou již 4 závody. Pojďme se řečí čísel ohlédnout, jak si mezi kategoriemi quad a MX vedly sajdkáry. První místo bedlivě střeží bratři Frintové. Další pódiové umístění drží bratři Hrochové a Jurka-Hanulík. Kolik mají bodů a další pořadí naleznete uvnitř článku.

VÍCE
Raději budu závodit na sajdě, než vysedávat v hospodě, říká Evžen Kamenár
motocross

Muž rázného činu, tak nějak na mě působí bývalý sajdkárkrosový spolujezdec, Evžen Kamenár, který největších úspěchů dosáhl s Jaroslavem Petákem. Společně patřili mezi naše nejšpičkovější posádky sajdkár. Petákova profesionalita a Kamenárova fyzička se nedaly přehlédnout. Přináším tak exkluzivní interview s legendou tohoto sportu bez okolků.

VÍCE
GP sidecarcross v belgickém Genku zrušena!
motocross

Pátý podnik MS sajdkár, který se měl konat v belgickém Genku o tomto víkendu 12. - 13. 7. 2014, je zrušen! Důvodem je katastrofální stav trati, která je po neustálém dešti zaplavena vodou. Celý světový kolotoč sajdkár tak uvidíme až následující týden 19. - 20. 7. 2014 v německém Strassbessenbachu!

VÍCE
VIDEO: MMČR side a quad Krásná Lípa na TV SPORT5
motocross

Podívejte se na další televizní reportáž ze závodů MMČR sajdkár a čtyřkolek přímo u nás na webu. Nyní nás zavede do Krásné Lípy, kde se vše podstatné událo v sobotu 28. 6. 2014. Nechybí představení vybraných jezdců ani jejich pocity z jízd! Pohodlně se usaďte a klikněte na video!

VÍCE
Pozvánka na motokrosovou a sajdkárkrosovou akci do Rakouska!
motocross

Na e-mail nám přišla zajímavá pozvánka od rakouského sajdkárkrosaře, Antona Wangera, na jeho motokrosovou akci do rakouské Pulkau, která se uskuteční v sobotu 12. 7. 2014. Srdečně jsou zváni čeští sajdkárkrosaři i motokrosaři! Níže naleznete podrobné informace.

VÍCE
Televizní kanál Sport5 celoplošně!
motocross

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny motoristické příznivce sledující sport v televizi. Jak jistě víte, televizní stanice SPORT5 se od začátku roku zhostila pravidelného vysílání všech závodů MMČR sajdkár a čtyřkolek i s několika reprízami. Od 1. července 2014 došlo k jejímu rozšíření, že dosáhla pokrytí 85 % populace v ČR!

VÍCE
Putovní pohár televize Sport5 vyhráli Diblík-Gábor!
motocross

Velice povedené závody sajdkár a čtyřkolek uspořádali v sobotu 5. 7. 2014 v Benátkách nad Jizerou-Kbel. Perfektní organizace, srovnaná trať a vzrušující jízdy pohladily po duši každého návštěvníka. Hlavní cenu „Putovní pohár televize Sport5“ vyhrála po skvělém výkonu posádka Diblík-Gábor a ze čtyřkolek Radim Stöhr!

VÍCE