Sidecarcross of Nations: Pódium nám těsně uniklo...
motocross

Schwedt (NĚMECKO), 11. 10. 2015 – Za podmanivé atmosféry „národů“ se v písečné bouři podařilo zvítězit týmu Nizozemska. Druzí skončili Britové a třetí Belgičané. O jediný bod unikla bronzová medaile česká reprezentaci! Chybělo málo...

VÍCE
Mrazivá kvalifikace ME týmů sajdkár v německém Schwedt
motocross

Svátek sajdkárkrosové a quadcrossové sezony nyní otevřel německý Schwedt atraktivním závodem evropských družstev. V sobotu 10. 10. 2015 ho zahájila kvalifikace o místa na startu v nedělním finále. Do ní zasáhlo celkem 13 týmů, včetně jednoho z Austrálie. Česká reprezentace do něj vlétla v nejsilnějším možném složení. Rozehnalové si v kvalifikační jízdě své skupiny vydobyli 5. místo, Čermákové i bez brzd dojeli šestí a Černý-Musil dokonce třetí!

VÍCE
Rozehnalův tým znovu obhájil titul v družstvech v Dlouhé Loučce!
motocross

Dlouhá Loučka, 3. 10. 2015 – Krásnou tečku za svou závodní kariérou udělali Rozehnalové na své domovské trati v Dlouhé Loučce, když v atraktivním závodě družstev vybojovali po boku Vejchodů a Hrochů svůj 4. titul v řadě v tomto týmovém klání. GRATULUJEME!! aktualizováno o fotogalerii 4.10.2015

VÍCE
Pozvánka na MMČR družstev side a quad do Dlouhé Loučky
motocross

Na sklonku sajdkárkrosové sezony je vložena česká podoba atraktivního závodu družstev, který se tentokráte odehraje na moravské půdě v Dlouhé Loučce o této sobotě 3. 10. 2015. Neotálejte se svou účasti a přijďte si zazávodit či se jen podívat. Na jednom místě a v jeden čas bude znám mistr na celý rok! O pomyslnou korunu králů se nejvíce hlásí domácí STR team Rozehnal a BO Autoprofi Glassgo team z Příbramska. Letos to bude hodně zajímavé!

VÍCE
OBRAZEM: Jak se v Jiníně slavil 14. titul Rozehnalů...
motocross

Rozehnalové v Jiníně nezaváhali, a tak u nich mohla propuknout radost ze zisku dalšího mistrovského titulu, v pořadí čtrnáctého. Vzhledem k tomu, že svou kariéru nastartovali před 16 lety, je to obdivuhodný počet. Jejich oslavě jsme byli přítomni s našimi fotoaparáty, a proto se s vámi také můžeme podělit o tento radostný okamžik, ale na druhou stranu i o smutné loučení...

VÍCE
Kompletní výsledkový servis z MMČR side a quad v Jiníně
motocross

Po reportáži z republikových závodů sajdkár v Jiníně v sobotu 26. 9. 2015 přinášíme dále ještě kompletní výsledky z celého závodního dne všech tříd, které jely. Najdete v něm časy, průjezdy, volný trénink, kvalifikační závod, obě jízdy a celkové výsledky. Aktualizováno dne 2. 10. 2015 o průběžné pořadí seriálu MMČR side a quad.

VÍCE
Rozehnalové po čtrnácté mistry!!! Gratulujeme a DIKY za vše!!!
motocross

Předposlední závod MMČR sajdkár, který se konal v Jiníně v sobotu 26. 9. 2015, stál za to! Česká špička vedená Rozehnaly předváděla neuvěřitelné výkony. Nekončící souboj mezi Rozehnaly a Černým s Musilem byl hodný obdivu a udělal z republikového podniku něco vyjímečného. Škoda jen, že smůla provázela bratry Čermákovy a Vejchodovy. Ti si užili stíhácí jízdy, přesto ukázali, jaký potenciál v nich je.

VÍCE
Pozvánka na předposlední závod MMČR sajdkár do Jinína!
motocross

Již v Jiníně tuto sobotu 26. 9. 2015 se bude rozhodovat o titulu mezinárodního mistra republiky v sajdkárkrosu 2015, tak neseďte doma a přijeďte sajdkárkrosové hochy povzbudit přímo na místo! Rozehnalům už zbývá jen malý krůček ke 14. titulu, a tak budou potřebovat pomoc od celé své fanouškovské obce! Dále vyzýváme všechny příznivce z Příbramska, jelikož to mají do Jinína relativně blízko a pojede zde téměř většina posádek z této bašty. Početné fancluby Čermáků a Černého s Musilem, doražte!

VÍCE
GP Německa: Konečně finále se vším všudy! Rozehnalové, DÍKY!
motocross

Šampionát MS sajdkár dospěl ke svému závěru v neděli 20. 9. 2015 v německém Rudersbergu a rozdal poslední body do konečné tabulky MS. Již před tímto závodem získali titul mistra světa Bax-Stupelis. Zbývalo tak dořešit následující pořadí. Vícemistra si nakonec po hektických výkonech vyjeli Giraud-Mucenieks před Hendrickxem s van den Bogaartem. Z českých posádek dosáhli znovu top 10 bratři Rozehnalové, kteří nakonec pro zranění ani v druhé jízdě nenastoupili.

VÍCE
Kvalifikace GP Německa: Češi jdou dál!
motocross

Poslední štací světových posádek v sajdkárkrosu je německý Rudersberg, který hostí 15. Grand Prix o tomto víkendu. Již v sobotu 19. 9. 2015 odstartovala kvalifikace o místa na roštu v nedělním finále. V něm po vydatných výkonech uvidíme také české quarteto – Čermáky, Rozehnaly, Černého s Musilem i Vejchodovy.

VÍCE