VIDEO: Pokec s amatérskými posádkami sajdkár – 1. díl
motocross

Na soustředění sajdkár v Benátkách nad Jizerou o uplynulé sobotě 21. 3. 2015 jsme zavítali do tábora amatérských posádek v sajdkárkrosu, které sice na republice ještě nestartovali, ale rozhodně jim nechybí chuť a nadšení do tohoto sportu. V prvním díle bychom vám chtěli představit dvojice: Rejholec-Fiala, Heran-Heran, Pech-Zoubek a Janeček-Obermajer.

VÍCE
Pozvánka na 1. závod MMČR side a quad do Kaplice
motocross

Zima ustoupila jarnímu oteplení, a tak sajdkárkrosová sezona 2015 může začít i v české kotlině! Přijměte naše srdečné pozvání na první letošní závod MMČR side a quad, který se pojede v jihočeské Kaplici v neděli 29. 3. 2015! Přímo zde si již také budete moci zakoupit náš nový SIDECARCROSS KALENDÁŘ na rok 2015/2016! Dva náhledy najdete pod článkem...

VÍCE
Velké shrnutí a nej MS sajdkár 2014
motocross

Po video a fotogaleriích věnovaných světovému šampionátu sajdkár jsem připravil ještě takový statistický koktejl toho nejdůležitějšího z minulé sezony MS. Pokud vás zajímají čísla, zajisté najdete zalíbení. Dále jsem ještě připojil odkazy na jednotlivé díly našich dvou video a foto seriálů.

VÍCE
Sajdkárkrosaři před sezonou – 2. díl
motocross

V dalším a zároveň posledním díle jsme znovu vyzvídali, jak jsou na tom naši sajdkárkrosaři po zimě. Tentokrát nám za svůj tým odpovídali Vladimír Ochtábec, Jan Hanulík, Lukáš Pudlo, Michal Křetinský, Jaroslav Pokorný a Milan Funda.

VÍCE
VIDEO: Pokec s Janouškovými na side soustředění
motocross

Příjemným překvapením sajdkárkrosového soustředění v Benátkách nad Jizerou byli nováčkové mezi republikovými šíbry, bratři Janouškové, kterým se povedlo ve zkušebním závodě potrápit dokonce naši špičku! Je potěšitelné, že se chtějí zúčastnit celého seriálu MMČR side. Český fanoušek se má rozhodně na co těšit! V depu jsme zavítali do jejich týmového tábora a udělali s nimi menší video-interview.

VÍCE
Sajdkárkrosové soustředění v Benátkách nad Jizerou
motocross

Po mnoha letech bylo uspořádáno soustředění pro sajdkárkrosaře, jehož pořadatelé z Autoklubu ČR a členové Sajdkárkrosového klubu Benátky nad Jizerou-Kbel si dali za cíl najít další posádky mezi amatéry pro republiku, ale i dát možnost zkušeným závodníkům se svézt a otestovat svou techniku i sebe, jak jsou připraveni na sezonu. Nejlépe se vedlo příbramské posádce Černý-Musil, která přípravný závod vyhrála.

VÍCE
Pozvánka na sajdkárkros do Benátek nad Jizerou!
motocross

V sobotu 21. 3. 2015 proběhne v Benátkách nad Jizerou – Kbel sajdkárkrosové soustředění před novou sezonou, které pořádá Autoklub ČR ve spolupráci se Sajdkárkros klubem Benátky nad Jizerou na nové trati ve Kbele. V rámci něj se odjedou závody sajdkárkrosařů z republiky, amatérů a veteránů. Přijeďte se proto na první letošní poměření sil podívat!

VÍCE
Statistický koktejl a nej českého šampionátu sajdkár 2014
motocross

Ještě než začne nová sezona, připravil jsem menší shrnutí té minulé. Řečí čísel se pod drobnohledem dozvíte vše podstatné, co se v českém šampionátu událo, co přinesl a kdo ovládl veškeré statistiky...

VÍCE
Rozhovor s Přemyslem Hájkem, předsedou VV Svazu motokrosu AČR
motocross

Než se sajdkárkrosaři rozjedou za prvními body, byl pro ně vytvořen jeden vložený závod, který proběhne již tuto sobotu 21. 3. 2015 v Benátkách nad Jizerou. Zde se mohou zúčastnit nejen profi jezdci, ale všichni, kdo mají doma sajdkáru a chtějí si vyzkoušet, jak se jezdí v chumlu a také se přiučit technice jízdy. Dále budou všichni seznámeni s platnými řády a pravidly při závodech pod hlavičkou AČR. Pro tuto příležitost jsme vyzpovídali osobu nejvíce pověřenou. Tím je předseda VV Svazu motokrosu AČR - Přemysl Hájek.

VÍCE
Sajdkárkrosaři před sezonou – 1. díl
motocross

Nová sezona se neúprosně blíží, že už můžeme odškrtávat dny do jejího vypuknutí. Jak jsou na tom sajdkárkrosaři, jaké spřádají plány nebo čím chtějí nalákat diváky, vše se dozvíte uvnitř článku! První nám zaslali odpovědi na naše otázky Tomáš Vejchoda, Vít Janoušek, Jakub Plášil, Ondřej Kalinovský a Václav Rozehnal.

VÍCE