Rozpálený Aragon body nepřinesl
silnice

Český tým Com Plus SMS Racing o tomto víkendu nastoupil do druhého závodu Mistrovství světa Supersport.

VÍCE
Tým Com Plus SMS Racing je připraven na start MS Supersport
silnice

Český tým Com Plus SMS Racing je na prahu své další sezony v Mistrovství světa Supersport 2014, která odstartuje už o tomto víkendu v daleké Austrálii. Tým sídlící ve východočeském Jičíně se na okruh Phillip Island vypravil již minulý týden, neboť toto pondělí a úterý byly naplánované oficiální testy.

VÍCE
Divoká karta ve WSBK pro Matěje Smrže!
silnice

Vážení přátelé, rád bych vás informoval o mém startu ve WSBK na divokou kartu. World Superbike / Nürburgring / délka okruhu 5.137m

VÍCE
Matěj Smrž se připravuje na návrat Yamahy do WSBK
silnice

V roce 2011 skončil v MS Superbike tovární tým Yamahy, který tehdy reprezentoval Marco Melandri a Eugene Laverty. Dnes se mluví o návratu strojů této značky v roce 2014 pod hlavičkou ruského týmu Yakhnich Motorsport.

VÍCE
Tragický závod MS Superbiků v Moskvě
silnice

Bohužel opět přinášíme zprávu, o které se nám píše velmi těžko. Do motorkářského nebe totiž navždy odešel mladý italský jezdec, hájící barvy týmu GoEleven, Andrea Antonelli, který dnes v závodě MS Superbiků v Moskvě havaroval a svým zraněním během transportu do nemocnice bohužel podlehnul.

VÍCE
Matěj Smrž pojede svět!
silnice

Je to tak! Nyní je již definitivní, že Matěj Smrž se prvního září představí při závodech MS Superbike na Nürburgringu, kde bude mít možnost porovnat své síly se světovou elitou.

VÍCE
BSB Superbike Snetterton 2013 - závodní víkend J. Smrže a výsledky
silnice

Jihočeský motocyklový závodník Jakub Smrž má za sebou další víkend, kdy bojoval v rámci britského superbikového šampionátu o co nejlepší umístění. Jak hodnotí svůj výkon a co říká celková výsledková listina?

VÍCE
Tomáš Vavrouš závod v Imole nedokončil
silnice

Tým Montáže Brož Racing dnes v italské Imole bojoval o další body do Mistrovství Evropy Superstock 600. Jak to celé dopadlo se dozvíte uvnitř článku.

VÍCE
Montáže Brož Racing Team podruhé v Itálii
silnice

Montáže Brož Racing Team dnes zahájil druhý z italských závodů WSBK - po květnové Monze je na řadě červnová Imola.

VÍCE
Ondra Ježek má za sebou první úspěšný test s Panigale
silnice

Po včerejším rozhovoru vám přinášíme i zhodnocení výjezdu na okruh Motorland Aragón, kde tým SK Energy – Fany Gastro s jezdci Ondrou Ježkem a Tomášem Svitkem absolvoval tento týden svůj první předsezónní test.

VÍCE