Mikuláš Zaremba rally se hlásí popáté o slovo
auta

I v letošním roce uzavře sezonu rallysportu na území České republiky Mikuláš Zaremba rally 2014 ve Slušovicích. Pořadatelé z Rallysprint Klubu v AČR Podkopná Lhota připravili trať v celkové délce 71 kilometrů a celkem pět rychlostních zkoušek na dvou úsecích v délce 30 kilometrů.

VÍCE
Vítězství Lappiho přineslo značce Škoda předčasně titul
auta

Mistrem Evropy v rally bude i v tomto roce jezdec s vozem ŠKODA Fabia Super 2000. Tovární piloti Esapekka Lappi/Janne Ferm svým vítězstvím na „Rallye International du Valais“, předposledním podniku mistrovství Evropy FIA v rally (ERC), posílili své vedení v celkové klasifikaci.

VÍCE
Zlatý hattrick dokonán – Tomaštík je mistrem ČR!
auta

Nevěřitelné sportovní drama s tím nejšťastnějším možným koncem se odehrálo o uplynulém víkendu v rallysprintovém šampionátu na Valašsku. Jen málokdo byl asi v sobotu v podvečer šťastnějším člověkem než loučící se matador Jaromír Tomaštík.

VÍCE
,,Na Barumce jsem jel jako amatér,“ říká Hudec
auta

Poslední prázdninový víkend se nesl ve znamení Barum Czech Rally Zlín 2014 kde nechyběla ani posádka MH Racing teamu Martin Hudec – Petr Picka. Třebíčsko-sokolovská posádka dojela do cíle na třetím místě v ERC Production Cupu a posunula se do čela průběžného hodnocení. Sám pilot ale se svým výkonem spokojený nebyl.

VÍCE
Pech vítězem barumky, Wiegand porazil Kostku o 0,2 vteřiny!
auta

Průběžné vedení si bezpečně pohlídal Václav Pech (Mini John Cooper Works S2000) a s téměř minutovým náskokem dokráčel po jedenácti letech ke druhému vítězství ve Zlíně a získal sedmý český titul! Závěrečné tři erzety čtyřiačtyřicátého ročníku Barum Czech Rally Zlín nabídly velké drama o druhé místo.

VÍCE
Vítězem první etapy se stal Václav Pech a slaví sedmý český titul
auta

Česká posádka Václav Pech, Petr Uhel na voze Mini John Cooper Works S2000 vyhrála první etapu 44. Barum Czech Rally Zlín. Plzeňský jezdec EuroOil – Invelt Teamu zároveň slaví sedmý český titul.

VÍCE
Hlasy jezdců z úvodní rychlostní zkoušky
auta

V pátek večer odstartoval již 44. ročník Barum Czech Rally Zlín 2014. Do zlínského centra vyrazilo velké množství diváků, kteří se postarali o nezapomenutelnou atmosféru.

VÍCE
V nočních ulicích Zlína byl nejrychlejší Nizozemec Abbring na peugeotu
auta

Vítězem divácké Super rychlostní zkoušky v ulicích Zlína se stala nizozemsko-britská posádka Kevin Abbring, Sebastian Marshall na továrním voze Peugeot 208 T16 ze stáje Peugeot Rally Academy.

VÍCE
Na Barumce jedině na pětku!
auta

Mitsubishi Lancer evo IX R4 Martina Hudce a Petra Picky se v nadcházejícím víkendu postaví na start osmého závodu mistrovství Evropy, Zlínskou Barum Czech Rally Zlín 2014.

VÍCE
Roman Kresta odstartuje na Barumce už po devatenácté
auta

Se startovním číslem 9 figuruje v seznamu přihlášených posádek pro letošní Barum Czech Rally Zlín dvojice Roman Kresta – Petr Starý. Posádka ADELL MOGUL racing teamu osedlá speciál Škoda Fabia Super 2000, který zdárně otestovala při nedávném Rallysprintu Kopná.

VÍCE