Interiérové dveře Ferrero Legno

Schopní a kompetentní odborníci dávají každodenně k dispozici své zkušenosti, obětavost a navíc to, čemu se říká pracovní nadšení pro dveře a dveřní dopňky. Velký důraz klademe na estetickou hodnotu dveří. Jejich podoba musí odpovídat Vašim nárokům, musí obsahovat a vyzařovat ušlechtilost. FerreroLegno vyrábí kvalitní Interiérové dveře charakteristické svým luxusním Italským designem. Pokročilá organizace je ta, která je schopná realizovat na zakázku požadovaný model.

Apartmán a ubytování Lednice

Příjemné ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu. Apartmán Lednice jsou situovány v těsné blízkosti historických kulturních památek a překrásného zámeckého parku, které tvoří dominantu nejen malebné obce Lednice, ale i celé jižní Moravy. Komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvojpřistýlky a vlastním sociálním zařízením, parkováním a úschovnou kol zdarma, možnost připojení k internetu zdarma, prostory pro firemní akce a další. Pro využití volného času nabízí region množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, a vinařských naučných stezek. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.

 

321 Brno

321 Brno je nekomerční internetový projekt na podporu brněnské kultury, nočního života a volnočasových aktivit nejen pro mladé. Návštěvníci na stránkách velice jednoduchým způsobem najdou přehled aktuálních a plánovaných akcí vždy na konkrétní den v kategoriích Kultura v Brně: Hudba, Večírek, Film, Výstavy a Divadlo. Pokud máte pocit, že právě Vámi pořádaná akce nesmí na 321brno.cz chybět budeme velice rádi, když ji přidáte.

 

AB plynoservis Brno

Zajistit bezpečný provoz plynového zařízení několikrát do roka přináší sdělovací prostředky zprávy o případech končících smrtí obyvatel bytů a domů.