VIDEO: Nejmenší quad junior Max Timoš nezná strach!
motocross

Quadcrossová rodina se v letošní sezoně MMČR čtyřkolek rozrostla zase o slušný počet talentovaných juniorů, kteří začínají se závoděním a dychtí nahlédnout více do této řehole. Samozřejmě, že se značnou podporou svých rodičů, kteří v nich vidí budoucí star! Na stupních vítězů z posledního podniku v Jiníně nás nejvíce zaujal vítěz nejmladší kategorie – Max Timoš, proto jsme s ním udělali krátký video rozhovor, kde se vám nejmladší a nejmenší účastník představil.

VÍCE
Průběžné pořadí MMČR side a quad po Jiníně!
motocross

Přinášíme kompletní výsledky z právě odjetého 6. závodu MMČR sajdkár a čtyřkolek, který hostil motokrosový areál v Jiníně u Strakonic v sobotu 20. 8. 2016. Kromě něj naleznete v příloze také průběžné pořadí posádek a jezdců všech kategorií side a quad.

VÍCE
VIDEO ROZHOVORY: Jezdci po 6. MMČR side v Jiníně
motocross

S náročnými teplotními podmínkami i s delší tratí se museli vypořádat jezdci sajdkár a čtyřkolek na 6. závodě MMČR v Jiníně. Ihned po jeho skončení zavítal náš redakční fotograf Zdeněk Růžička do paddocku mezi týmy a odchytil některé závodníky sajdkár. Oslovil zejména přední posádky, kterým se velmi dařilo. Odpovídal mu vítěz Tomáš Čermák, stříbrný Jakub Janoušek a čtvrtí bratři Hrochové.

VÍCE
MMČR SIDE: Jinínské vedro svědčilo mladým!
motocross

JINÍN, 20. 8. 2016 – Nesnesitelné vedro panovalo na 6. závodě MMČR sajdkár a čtyřkolek v Jiníně u Strakonic, které z jezdců vyždímalo mnoho energie. Na bratry Čermákovy ale jakoby náročné podmínky nepůsobily. Suverénně dominovali celému startovnímu poli. Na stupních vítězů je senzačně, ale po zaslouženém výkonu doprovodili stříbrní Janouškové. Až bronz si vybojovali z druhé startovní řady Černý s Musilem...

VÍCE
Pozvánka na 6. MMČR side a quad do Jinína!
motocross

Po letní prázdninové pauze se znovu rozběhne republikový kolotoč sajdkár a čtyřkolek. Již tuto sobotu 20. 8. 2016 se totiž pojede 6. závod MMČR side a quad ve známém motokrosovém areálu v Jiníně u Strakonic! Přijměte pozvání a určitě si nenechte ujít tento adrenalinový zážitek. Pořadatel se navíc vytáhl a můžete na vaši vstupenku vyhrát PITT BIKE 125 v hodnotě 15 000 Kč! Myslelo se i na jezdce a poprvé je v šampionátu MMČR sajdkár vypsáno tzv. PRICE MONEY! Jinín letos bude stát za to!

VÍCE
Okénko do historie SIDE: Sexy fans bratrů Čermákových!
motocross

V minulém roce jsme načali náš seriál o historii sajdkárkrosu fanclubem bratrů Rozehnalových. Nyní bychom chtěli navázat a podívat se do prapočátků neméně početné skupiny příznivců jejich „odvěkých rivalů“, bratrů Čermákových. Čeká na vás série unikátních historických snímků sexy fans...

VÍCE
VIDEO: GP sidecarcross tour Stelpe – Kivioli kamerou Luc Vanderaa
motocross

Velice unikátní materiál z MS sajdkár v lotyšském Stelpe a estonském Kivioli se vám dostává na našem webu. Vše natočil zanícený nadšenec do multimedii Luc Vanderaa z Belgie. Na jeho pěkné video-reportáže ze závodu jsme již nějaký rok zvyklí, i nyní je zveřejňujeme, ale k nim přidáváme také zajímavé video ze života týmů. Jestliže chcete vědět, jakou cestou se jelo do Pobaltí, jakými aktivitami se baví například u mistra světa Baxe, co obnáší týmová práce, čím musí jezdci projít, než se dostanou na startovní rošt nebo jak trávili týden mezi závody, pak neváhejte se podívat!

VÍCE
9. GP Kivioli (EST): Novými lídry šampionátu Hendrickx-v.d. Bogaart!
motocross

KIVIOLI (Estonsko), 7. 8. 2016: Šok! Závěr světového šampionátu v sajdkárkrosu se nám pěkně zamotává. Na 9. GP v Kivioli si totiž dosavadní lídr Adriaenssen přivodil zranění, takže jeho místo střelhbitě zaujal po suverénních jízdách Hendrickx s van den Bogaartem! Z českých dvojic nejvýše mířili bratři Čermákové, kteří skončili celkově čtvrtí! Skvělého výsledku dosáhli také Vejchoda-Zatloukal, jimž patří 13. pozice! Černý-Musil po smůle v prvém dějství obsadili nakonec 17. příčku. Hůř dopadli Vrátný-Vitoň, kteří ani jednu jízdu nedokončili pro technické potíže.

VÍCE
KVALIFIKACE na GP Kivioli (EST): Všechny české posádky postupují!
motocross

KIVIOLI (Estonsko), 6. 8. 2016 – Všem českým posádkám, které dorazily do estonského Kivioli na 9. Grand Prix sidecarcross, se dařilo v sobotní kvalifikaci o místa do finálových jízd GP. Černý-Musil, Čermákové a Vejchoda-Zatloukal si zajistili přímý postup a prvním dvěma dvojicím i start z první řady. Z poslední šance je pak doplnili Vrátný-Vitoň.

VÍCE
PREVIEW GP sidecarcross Kivioli: Závody na LIVE TV!
motocross

Světový šampionát v sajdkárkrosu o tomto víkendu (6. - 7. 8. 2016) hostí vyhlášený motokrosový areál v estonském Kivioli, kde se mohou diváci těšit na gigantický doprovodný program. Nikoliv nadarmo je víkend nazván Motofestivalem, protože se zde představí v prvé řadě sajdkáry GP, čtyřkolky ME, noční MX, enduro a hillclimb! Noční život dále ožije rockovou muzikou několika kapel. Věhlasné Kivioli se proto řadí k nejoblíbenějším Grand Prix celého MS! I vy můžete být přítom, jelikož bude možné veškeré dění sledovat na LIVE TV na internetu! Níže přidáváme odkaz...

VÍCE