Český šampionát sajdkár odstartován v Kaplici!
motocross

První body do seriálu MMČR sajdkár 2015 se rozdávaly v neděli 29. 3. 2015 v Kaplici. Rozehnalové zde potvrdili svou dominanci v české kotlině a výbornou připravenost na sezonu. Od kvalifikace nedali nikomu šanci. Vejchodům zase dvojka přirostla k srdci, že si odváželi stříbro! Bronz si po skvělých jízdách odvezli Diblík-Gábor. Ovšem závod závodem dělali Vrátný-Hotový a Kříž-Chereau. Naopak vážné konkurenty na titul, Černý-Musil, postihla nevídaná smůla…

VÍCE
VIDEO: Pokec s amatérskými posádkami – 2. díl
motocross

Další amatérské dvojice, které jsme v depu v Benátkách nad Jizerou navštívili, byli Herclíkové, Janákové, Boubínové a Kocourek-Ric. Z nich taktéž sálalo to správné nadšení pro sajdkárkros, proto na soustředění nemohli chybět. Níže naleznete jejich stručné představení a něco o jejich výkonu v Benátkách nad Jizerou.

VÍCE
VIDEO: Pokec s amatérskými posádkami sajdkár – 1. díl
motocross

Na soustředění sajdkár v Benátkách nad Jizerou o uplynulé sobotě 21. 3. 2015 jsme zavítali do tábora amatérských posádek v sajdkárkrosu, které sice na republice ještě nestartovali, ale rozhodně jim nechybí chuť a nadšení do tohoto sportu. V prvním díle bychom vám chtěli představit dvojice: Rejholec-Fiala, Heran-Heran, Pech-Zoubek a Janeček-Obermajer.

VÍCE
Pozvánka na 1. závod MMČR side a quad do Kaplice
motocross

Zima ustoupila jarnímu oteplení, a tak sajdkárkrosová sezona 2015 může začít i v české kotlině! Přijměte naše srdečné pozvání na první letošní závod MMČR side a quad, který se pojede v jihočeské Kaplici v neděli 29. 3. 2015! Přímo zde si již také budete moci zakoupit náš nový SIDECARCROSS KALENDÁŘ na rok 2015/2016! Dva náhledy najdete pod článkem...

VÍCE
Velké shrnutí a nej MS sajdkár 2014
motocross

Po video a fotogaleriích věnovaných světovému šampionátu sajdkár jsem připravil ještě takový statistický koktejl toho nejdůležitějšího z minulé sezony MS. Pokud vás zajímají čísla, zajisté najdete zalíbení. Dále jsem ještě připojil odkazy na jednotlivé díly našich dvou video a foto seriálů.

VÍCE
Sajdkárkrosaři před sezonou – 2. díl
motocross

V dalším a zároveň posledním díle jsme znovu vyzvídali, jak jsou na tom naši sajdkárkrosaři po zimě. Tentokrát nám za svůj tým odpovídali Vladimír Ochtábec, Jan Hanulík, Lukáš Pudlo, Michal Křetinský, Jaroslav Pokorný a Milan Funda.

VÍCE
VIDEO: Pokec s Janouškovými na side soustředění
motocross

Příjemným překvapením sajdkárkrosového soustředění v Benátkách nad Jizerou byli nováčkové mezi republikovými šíbry, bratři Janouškové, kterým se povedlo ve zkušebním závodě potrápit dokonce naši špičku! Je potěšitelné, že se chtějí zúčastnit celého seriálu MMČR side. Český fanoušek se má rozhodně na co těšit! V depu jsme zavítali do jejich týmového tábora a udělali s nimi menší video-interview.

VÍCE
Sajdkárkrosové soustředění v Benátkách nad Jizerou
motocross

Po mnoha letech bylo uspořádáno soustředění pro sajdkárkrosaře, jehož pořadatelé z Autoklubu ČR a členové Sajdkárkrosového klubu Benátky nad Jizerou-Kbel si dali za cíl najít další posádky mezi amatéry pro republiku, ale i dát možnost zkušeným závodníkům se svézt a otestovat svou techniku i sebe, jak jsou připraveni na sezonu. Nejlépe se vedlo příbramské posádce Černý-Musil, která přípravný závod vyhrála.

VÍCE
Pozvánka na sajdkárkros do Benátek nad Jizerou!
motocross

V sobotu 21. 3. 2015 proběhne v Benátkách nad Jizerou – Kbel sajdkárkrosové soustředění před novou sezonou, které pořádá Autoklub ČR ve spolupráci se Sajdkárkros klubem Benátky nad Jizerou na nové trati ve Kbele. V rámci něj se odjedou závody sajdkárkrosařů z republiky, amatérů a veteránů. Přijeďte se proto na první letošní poměření sil podívat!

VÍCE
Statistický koktejl a nej českého šampionátu sajdkár 2014
motocross

Ještě než začne nová sezona, připravil jsem menší shrnutí té minulé. Řečí čísel se pod drobnohledem dozvíte vše podstatné, co se v českém šampionátu událo, co přinesl a kdo ovládl veškeré statistiky...

VÍCE