VIDEO: Na slovíčko s dánskou posádkou v Mohelnici
motocross

Prvního závodu MMČR sajdkár v Mohelnici se zúčastnila také zahraniční posádka Andersen-Olsen z Dánska. S nimi přinášíme krátké interview, ve kterém nám prozradili své dojmy z českého šampionátu.

VÍCE
Dechberoucí drama na MMČR sajdkár v Mohelnici!
motocross

Po letech zhlédli fanoušci sajdkárkrosu napínavé závody o čelo s nepředvídatelným průběhem. První závod MMČR side v Mohelnici se proto musel líbit, ač ho poznamenalo několik těžkých karambolů. Přebila je ovšem vyrovnaná bitva na špici.

VÍCE
Tajemství startovních čísel motocrossařů – 4. díl
motocross

První závod MMČR side a quad v Mohelnici již buší na dveře, protože již tuto sobotu to vypukne! Ještě před tím chceme alespoň trochu přiblížit některé posádky a jejich startovní čísla. Znovu chceme poodkrýt, jaké taje skrývají...

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Mohelnice!
motocross

Konečně se všichni příznivci sajdkárkrosu a quadcrossu dočkali nové sezony MMČR side a quad. V sobotu 19. 4. 2014 zaburácejí motory těchto strojů v Mohelnických lomech. Přijměte naše srdečné pozvání na tento zahajovací podnik sezony 2014!

VÍCE
Všechny tváře jezdců sajdkárkrosu ze sezony 2013
motocross

První český mistrák v sajdkárkrosu se nám kvapem blíží, proto bychom chtěli všem příznivcům této úžasné disciplíny motokrosu osvěžit paměť a připomenout všechny jezdce, co startovali v minulé sezoně a chystají se i do té nové.

VÍCE
Frintové vyhráli první závod Crossracing cupu 2014!
motocross

V době MS sajdkár v Oss se jel také nový ročník Crossracing cupu v Dolních Heřmanicích v neděli 13. 4. 2014. Třída sajdkár nemohla chybět. V ní pódiové umístění ovládli bratři Frintové a hned na začátku sezony si užívali slast vítězných fanfár!

VÍCE
GP Nizozemsko: Rozehnal a Černý vydolovali z písku první body!
motocross

V neděli 13. 4. 2014 se jel první závod MS sajdkár v holandském Oss. Nabité startovní pole přineslo dramatické boje o první příčku mezi místními dravci. Českým posádkám se i na písku podařilo prosadit a vezou první body!

VÍCE
V holandském Oss se roztočil sajdkárkrosový kolotoč MS!
motocross

Za krásného slunného počasí začal v sobotu 12. 4. 2014 v holandském Oss první závod MS sajdkár, kam po zimní přestávce zavítalo 47 posádek z celého světa. Jen 30 z nich si ale vyjelo vstupenku do nedělního finále, kam se po těžké kvalifikaci protáhli i naši Rozehnal-Vejchoda a Černý-Musil!

VÍCE
Držme palce našim posádkám v Oss!
motocross

Už jen pár hodin zbývá do vypuknutí nového ročníku MS sajdkár v holandském Oss. Dnes, tj. 12. 4. 2014, se pojede kvalifikace o nedělní finále. Česká republika bude mít zastoupení v posádkách Rozehnal-Vejchoda, Černý-Musil a Diblík-Gábor.

VÍCE
Moderátor TV NOVA běsnil na sajdkáře
motocross

V pondělí 24. 3. 2014 se dostali do živého vstupu televizního pořadu „Snídaně s Novou“ sajdkárkrosaři Lukáš Černý a Jan Boukal. Kdo jste prošvihli toto vysílání, můžete ho ještě jednou zhlédnout na webových stránkách TV NOVA.

VÍCE