OBRAZEM: Sajdkárkrosové loučení se sezonou 2014
motocross

Závěrečnou tečkou za závodní sezonou v sajdkárkrosu 2014 se stalo ME družstev v Markelu, kdy po něm se všechny stroje uložily k zimnímu „spánku“ do garáží nových nebo stávajících majitelů. Ještě ale předtím nastává doba rozluček ve formě svezení na sajdkáře týmových příznivců, sponzorů a blízkých. Poslední víkendy v říjnu tak byly podobnými akcemi přímo nabity.

VÍCE
Bruno Kälin: Sidecarcross je životní škola!
motocross

Jméno, které jsme začali slýchat v letošní sezoně ve spojení s týmem Rozehnal, ale nic více. O velezkušeném mitfárovi ze Švýcarska se nikde příliš nepsalo a pro české fanoušky byl spíše záhadou. Asi si každý říkal, kdo je ten zahraniční mitfára? V následujícím interview s ním bych chtěl vše napravit a více ho přiblížit.

VÍCE
VIDEA z ME družstev side Markelo 2014
motocross

V posledním ohlédnutí za „Sidecarcross of Nations“ nabídneme pár zajímavých videí z tohoto podniku, která zachycují v podrobné reportáži průběh všech finálových jízd, ale i pohled on-board kamerou.

VÍCE
Ohlasy jezdců po „Sidecarcross of Nations“ - Václav Rozehnal
motocross

Poslední slova k ME družstev v Markelu se dostane tahounům českého týmu, bratrům Rozehnalovým. Jak oni vnímali závěrečný evropský podnik, sdělili na svých webových stránkách. Celý obsah najdete i u nás níže.

VÍCE
Do prodeje jde DVD video kolekce z MMČR side 2014!
motocross

Jestliže si chcete znovu vychutnat uplynulou sezonu v sajdkárkrosu, pak rozhodně neváhejte s koupí DVD kolekce MMČR side 2014! V úterý 21. 10. 2014 vstupuje do distribuce. Více info uvnitř článku!

VÍCE
Ohlasy jezdců po „Sidecarcross of Nations“ - Tomáš Vejchoda
motocross

Velkým dílem k úspěchu českého týmu na nizozemském písku v Markelu přispěli bratři Vejchodové, proto další ohlas na „národy“ bude od řidiče Tomáše Vejchody.

VÍCE
Ohlasy jezdců po „Sidecarcross of Nations“ - Lukáš Černý
motocross

Český sajdkárkros i na ME družstev znovu dokázal, že patří mezi světovou elitu, když na neoblíbeném písku se vtěsnal mezi tři nejlepší státy a doplnil top 5 týmů! Jak hodnotí své vystoupení samotní jezdci, si můžete přečíst níže. V prvém sledu jsme dali přednost Lukášovi Černému.

VÍCE
VIDEO-reportáž z MMČR side a quad v Horním Újezdě
motocross

Na televizním kanálu SPORT5 právě běží záznam z posledního závodu MMČR side a quad, který se jel v sobotu 4. 10. 2014 v Horním Újezdě. Nemusíte však smutnit, pokud nemůžete naladit tento program. Na video-reportáž se můžete podívat také přímo u nás na webu!

VÍCE
ME Markelo: Český trojlístek na náročném písku v top 5!
motocross

Obdivuhodného výsledku dosáhly české posádky na ME družstev v holandském Markelu v nedělním finále 12. 10. 2014, když se zařadily za tři nejlepší země! Na stupních vítězů stanuli zlatí Belgičané a o další umístění se podělily dva týmy Nizozemců.

VÍCE
ME Markelo: V kvalifikaci český tým na pátém místě!
motocross

Rok s rokem se sešel a máme před sebou poslední podnik, a to družstva národů v sajdkárkrosu. Tentokráte jsme se přesunuli do holandského Markela, kam dorazily tříčlenné týmy ze 14 evropských zemí. Nechyběli mistři světa, známá jména z MS, ale ani i úplně nám neznámé posádky z Irska. V sobotu 11. 10. 2014 se před klíčovou bitvou o evropský trůn rozběhly kvalifikační jízdy.

VÍCE