VIDEO: Vyhlášení Mezinárodních mistrů ČR 2014 v side a quad
motocross

Z vyhlášení mistrů AČR v motocyklovém sportu, který se konal v Praze dne 7. 11. 2014, přinášíme dále video zaměřené na motokrosové disciplíny side a quad. Kromě slavnostního aktu nechybějí ani rozhovory s nejúspěšnějšími závodníky těchto sportů v sezoně 2014. Podívejte se, jak vše probíhalo ve Smetanově sále v budově AČR v Praze!

VÍCE
Vyšla aktualizovaná podoba kalendáře MS sajdkár 2015!
motocross

Dne 18. listopadu 2014 odtajnila FIM aktuální podobu kalendáře pro MS sajdkár 2015! V programu je zařazeno 16 Velkých cen v 10 různých zemí. Potěšitelné je znovuzařazení českého Kramolína. Nováčkem je naopak španělská Malpartida de Caceres, ač ještě teprve bude potvrzena. Podívejte se u nás na webu, kde se pojede v příštím roce!

VÍCE
Novinářská práce zevnitř aneb náhled pod pokličku
motocross

O závodech a dění kolem nich jsme napsali mnohé. Také jsme v nesčetně rozhovorech blíže představili samotné jezdce a osobnosti sajdkárkrosu, které nám vždy povykládali o své závodní kariéře. Nikdy jsme se ale nezmínili o naší novinářské práci a o tom, co vše obnáší…

VÍCE
Sajdkárkrosaři na vyhlášení Mezinárodních mistrů ČR 2014!
motocross

Přímo ve Smetanově sálu v budově Autoklubu ČR v Praze se v pátek 7. 11. 2014 konal galavečer se slavnostním vyhlášením Mezinárodních mistrů ČR v motocyklovém sportu pod taktovkou Autoklubu ČR. Z něj přinášíme několik snímků zaměřených na sajdkárkosaře, kteří měli nemalé zastoupení.

VÍCE
Mistry MČR amatérů Crossracing Cupu 2014 se stali Jurka-Hanulík!
motocross

V sobotu 1. 11. 2014 proběhlo slavnostní dekorování vítězů MČR amatérů Crossracing cupu 2014, které se konalo v zámeckém skleníku v Boskovicích a udělalo tak závěrečnou tečku za sajdkárkrosovou sezonou na Moravě. Vítězi v této třídě se stali Jurka-Hanulík. Blahopřejeme!

VÍCE
OBRAZEM: Sajdkárkrosové loučení se sezonou 2014
motocross

Závěrečnou tečkou za závodní sezonou v sajdkárkrosu 2014 se stalo ME družstev v Markelu, kdy po něm se všechny stroje uložily k zimnímu „spánku“ do garáží nových nebo stávajících majitelů. Ještě ale předtím nastává doba rozluček ve formě svezení na sajdkáře týmových příznivců, sponzorů a blízkých. Poslední víkendy v říjnu tak byly podobnými akcemi přímo nabity.

VÍCE
Bruno Kälin: Sidecarcross je životní škola!
motocross

Jméno, které jsme začali slýchat v letošní sezoně ve spojení s týmem Rozehnal, ale nic více. O velezkušeném mitfárovi ze Švýcarska se nikde příliš nepsalo a pro české fanoušky byl spíše záhadou. Asi si každý říkal, kdo je ten zahraniční mitfára? V následujícím interview s ním bych chtěl vše napravit a více ho přiblížit.

VÍCE
VIDEA z ME družstev side Markelo 2014
motocross

V posledním ohlédnutí za „Sidecarcross of Nations“ nabídneme pár zajímavých videí z tohoto podniku, která zachycují v podrobné reportáži průběh všech finálových jízd, ale i pohled on-board kamerou.

VÍCE
Ohlasy jezdců po „Sidecarcross of Nations“ - Václav Rozehnal
motocross

Poslední slova k ME družstev v Markelu se dostane tahounům českého týmu, bratrům Rozehnalovým. Jak oni vnímali závěrečný evropský podnik, sdělili na svých webových stránkách. Celý obsah najdete i u nás níže.

VÍCE
Do prodeje jde DVD video kolekce z MMČR side 2014!
motocross

Jestliže si chcete znovu vychutnat uplynulou sezonu v sajdkárkrosu, pak rozhodně neváhejte s koupí DVD kolekce MMČR side 2014! V úterý 21. 10. 2014 vstupuje do distribuce. Více info uvnitř článku!

VÍCE