3. Monster Energy MXGP 2017 – Argentina
motocross

Třetí závod světového šampionátu MXGP se přestěhoval na jihoamerický kontinent na trať Neuquen v Argentině. V obou třídách jsme viděli dvojité vítězství, a to v podání Tima Gajsera a Paulse Jonasse. Na krásné trati nebyla nouze o pěkné souboje nebo pády.

VÍCE
Pojede se MXoN 2018 v RedBud?
motocross

Agentury Youthstream a MXSports navázaly úzkou spolupráci pro pořádání letošní americké zastávky série MXGP a pro MXoN, které se na území USA má odjet v roce 2018. Jako jeden z horkých kandidátů se dle serveru MXLarge jeví známá trať RedBud.

VÍCE
Vyjádření Guiseppe Luonga k MXGP Indonésie 2017
motocross

Po blátivém závodě, který se ani nemohl odjet celý, přišla vlna kritiky na účet pořádající agentury Youthstream a jejího šéfa Guiseppe Luonga. Přečtěte si, co o tom říká sám pan Luongo. Mimo jiné se dozvíte důvody a budoucí plány k pořádání této zastávky série MXGP.

VÍCE
2. Monster Energy MXGP 2017 – Indonésie
motocross

Shaun Simpson a Jeremy Seewer ovládli blátivou trať Pangkal Pinang v Indonésii. Tuto druhou zastávku série MXGP provázelo velmi deštivé počasí, které vedlo ke zrušení části sobotního programu a také druhé jízdy třídy MXGP. Mnoho jezdců ani nebylo schopno bez problému objet kolo!

VÍCE
Kvalifikace na MXGP Indonésie 2017 zrušeny
motocross

Kvůli hustému dešti, který se snesl na indonéskou trať Pangkal Pinang, se musel zrušit téměř celý sobotní program a do nedělních závodů tak budou jezdci nastupovat podle časů z volného tréninku. Co k tomu řekli samotní jezdci, jaké časy zajeli a jak vypadá trať, najdete v článku.

VÍCE
Jak sledovat MXGP 2017 Indonésie
motocross

Zde najdete vše potřebné, co potřebujete pro sledování druhého závodu mistrovství světa v motokrosu MXGP 2017 z Indonésie.

VÍCE
Zlomená ruka bude Herlingse ještě nějaký čas omezovat
motocross

První závod sezóny MXGP se Jeffrey Herlingsovi rozhodně nepovedl podle představ, vždyť ho odjel se zlomenou rukou! Co k tomu řekl sám Herlings a jak vypadá RTG jeho pravačky, najdete v článku.

VÍCE
Americké kolo MXGP 2017 v Charlotte zrušeno
motocross

Závod v Charlotte se měl jet začátkem září a byla by to jediná zastávka série MXGP v USA. Kvůli personálním změnám v managementu trati se ale nepodařilo obnovit dohodu o pořádání a Charlotte tak z letošního kalendáře vypadla. Američtí fanoušci a jezdci ale o závod MS nepřijdou, náhradní trať na území USA bude oznámena co nevidět.

VÍCE
1. Monster Energy MXGP 2017 - Katar
motocross

V KTM slaví dvojité vítězství stylem 1-1 zásluhou Cairoliho a Jonasse! Jak dopadli ostatní favorité, se dozvíte v naší reportáži.

VÍCE
Jak sledovat MXGP 2017 Katar
motocross

Zde najdete vše potřebné, co potřebujete pro sledování úvodního závodu mistrovství světa v motokrosu MXGP 2017 z Kataru.

VÍCE