2. Lucas Oil Pro Motocross 2017 – Glen Helen
motocross

Závod AMA MX v Glen Helen by se dal popsat jako smolný den pro Kawasaki v obou třídách, mechanické a problémy a pády sužovaly zelený tým. Naopak zazářila francouzská škola motokrosu, Marvin Musquin celkově vyhrál třídu 450MX a Dylan Ferrandis vyhrál druhou rozjížďku třídy 250MX.

VÍCE
Historická tabulka vítězů AMA MX
motocross

Kdo má kolik vítězství a pódiových umístění z amerického motokrosu? Ricky Carmichael zůstane asi dlouho nepokořen!

VÍCE
I na francouzské MXGP najdeme české vlajky
motocross

Tým JD 191 KTM Racing Team přiveze do Erneé, kde se pojede letošní devátý závod MXGP, všechny své zástupce na velkých motorkách! Ve třídě MXGP tak pojede Jára Romančík a Tomasz Wysocki, z EMX250 postoupil do MX2 Richard Šikyňa a ve třídě EMX125 se o body bude prát Petr Polák.

VÍCE
8. Monster Energy MXGP 2017 – Německo
motocross

Známá německá trať Teutschenthal hostila osmý závod světové série MXGP a bylo se opravdu na co dívat! Na startu nechyběli ani čeští zástupci Martin Michek, Jára Romančík, Martin Krč a ve třídě EMX300 startoval Franta Smola.

VÍCE
1. Lucas Oil Pro Motocross 2017 – Hangtown
motocross

Eli Tomac a Zach Osborne ovládli úvodní závod americké motokrosové série dvěma prvními místy. Více v reportu.

VÍCE
Tim Gajser nebude chybět na startu MXGP Německa 2017
motocross

Z hrozivě vypadajícím pádu v lotyšském Kegums vyvázl Tim Gajser jako zázrakem bez většího zranění a tento víkend s ním tedy můžeme počítat!

VÍCE
Martin Davalos pojede AMA MX šampionát na 450
motocross

Veterán třídy 250 a jezdec týmu Rockstar Energy Husqvarna Martin Davalos bude v letošní motokrosové AMA sérii startovat na FC 450 po boku svých týmových kolegů Deana Wilsona a Jasona Andersona. Jeho místo ve slabší třídě převezme nováček Michael Mosiman.

VÍCE
Německá MXGP 2017 s českými jezdci na startu
motocross

Teutschenthal bude tento víkend hostit už osmý závod světového motokrosového šampionátu MXGP a my máme velkou radost, že na startu královské třídy budou hned dva čeští reprezentanti! Jára Romančík a Martin Michek se pokusí urvat světové body mezi těmi nejlepšími. Třetím do party bude ve dvoutaktní třídě EMX300 František Smola.

VÍCE
Tim Gajser o svém pádu v Kegums
motocross

Video s pádem Tima Gajsera ve druhé jízdě třídy MXGP na trati v Kegums už obletělo motokrosový internet a vy si nyní můžete přečíst, co o onom incidentu řekl samotný Tim.

VÍCE
7. Monster Energy MXGP 2017 – Lotyšsko
motocross

Sedmý závod světové série MXGP se nesl ve znamení hned několika významných událostí – po drsném pádu Tima Gajsera si červenou tabulku odváží Antonio Cairoli, Jeffrey Herlings kraloval jak za časů ve třídě MX2 a Arminas Jasikonis zajel svůj životní závod! Neméně zajímavá byla i třída MX2, kde se poprvé v životě stal celkovým vítězem Thomas Kjer Olsen.

VÍCE