Ohlédnutí jezdců, týmů a dalších za Buksa Ados Motokrosem v Kaplici
motocross

Vlak Mezinárodního mistrovství ČR 2014, které letos opět nese název BUKSA/ADOS MOTOKROS, se nám rozjel uplynulou neděli, tentokráte netradičně v Kaplici, ale na tradiční trati Blanská kotlina. Ve třídách MX1 i MX2 udávaly rychlost francouzské mašiny Richier s Jaulinem. A jak se dařilo dalším týmům a jezdcům, kteří se neváhali podělit o své postřehy a výsledky?

VÍCE
Motokrosový program na ČT SPORT
motocross

Níže najdete vysílací časy DNEŠNÍ premiéry motoristického magazínu Svět motorů a také čtvrtečního čtyřicetiminutového speciálu z Buksa/Ados Motokrosu v Kaplici, který se odjel v neděli 13. dubna 2014. Konkrétní program prvních vysílání i opakovaček najdete níže.

VÍCE
TZ Buksa Ados Motokros Kaplice 2014
motocross

Letošní seriál Buksa/Ados motokros 2014 mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu tento víkend odstartoval závodem v Kaplici. Název seriálu dal jméno i dnešnímu závodu, protože jezdci týmu Buksa/Ados KTM kralovali ve všech rozjížďkách i třídách a jejich úvod by snesl přirovnání - rozjeté francouzské vlaky TGV. Ale nepředbíhejme a pojďme to vzít pěkně od začátku.

VÍCE
Kdo, s kým a za koho v MMČR - Buksa Ados Motokrosu 2014?
motocross

Je konec spekulacím, kdo pojede za jaký tým. Podívejte se na přehled jezdců, kteří si staré dresy nechali, na závodníky, již se stačili po zimních jednáních převléct do nového a na další adepty na titul, kteří u nás letos odjedou celou sezónu.

VÍCE
Jirka Čepelák rekapituluje stříbrnou Třemošnici
motocross

Letošní sezóna začala Inter mistrovstvím ČR v motokrosu v Třemošnici. Vyšlo výborné počasí a trať byla skvěle nachystaná a nakropená. V dopolední kvalifikaci jsem sice zvítězil, ale zároveň jsem v její druhé polovině ošklivě upadl, způsobil si lehký otřes mozku a pohmoždil levé předloktí.

VÍCE
Úvodní Buksa Ados Motokros 2014 - jezdci zbrojí na Kaplici
motocross

Vážení motokrosoví nadšenci, jménem promotéra bychom vás rádi pozvali na první letošní závod BUKSA /ADOS motokros 2014 Mezinárodního mistrovství České republiky. Až v neděli přijedete do Kaplice, odstartujeme společne novou sezónu. 15 vteřin… 5 vteřin… žebřík padá a bude odstartováno. Jezdci vyrazí již nadcházející neděli 13. 4. vpřed ukrojit první minuty z celkové porce 360 ostrých závodních minut. Bude to dlouhá a napínavá sezóna, ve které se zúročí vše, na co se jezdci přes zimu připravovali. Fyzická příprava, najeté motohodiny, psychika a také závodní štěstí, to vše musí klapat dohromady a pak se to několika vyvoleným podaří - stanou se mistry ČR.

VÍCE
Třemošnický Inter MČR Motokros 2014 z promotérského pohledu
motocross

S maličkým odstupem po skončení prvního závodu seriálu INTER MISTROVSTVÍ ČR MOTOKROS CAMS 2014 v Třemošnici nadešel čas na oficiální bilancování ze strany promotéra. "Dle nám dostupných ohlasů, divácké a jezdecké účasti, i dle našich dojmů, to byl za poslední dobu v rámci aktivit CAMS jeden z nejhezčích závodů. Myslím, že letos je díky tomuto závodu laťka pro ostatní domácí MX hodně vysoko," říka Jan Juřička.

VÍCE
Třemošnický VIDEO report BV Racing Teamu
motocross

Třemošnice, 6. 4. 2014 - Úvodní závod letošní motokrosové série Inter mistrovství České republiky MX CAMS vyhrál ve třídě MX2 suverénně Rudolf Weschta, který zajel nejrychlejší kvalifikační jízdu a následně vyhrál obě rozjížďky.

VÍCE
MG sport CZ podpoří třídy MX2 Junior a MX2
motocross

Společnost pana Jiřího Churavého, MG sport CZ, která je dovozcem a distributorem produktů firmy UFO plast a zabývá se také výrobou polepů a motokrosového oblečení podpoří závodníky šeky na odběr zboží.

VÍCE
Mistrovský třemošnický motokros stoupá stále vzhůru
motocross

Milí přátelé motokrosových bitev, jezdci, doprovody a partneři, uplynul rok, všichni jsme starší a zkušenější, „více toho víme a méně utrácíme“. Doba je složitá, počasí nestálé, ceny rostou, trpělivost klesá … Nicméně vedle každodenních povinností a starostí nám život ukazuje i tu lepší tvář. Odpočinek, koníčky, zábava a mnohá další zpříjemnění nás udržují v aktivitě a v pohodě. Patří sem také SPORT, jehož aktivní i pasivní formy jsou v moderní uspěchané době tou nejlepší obranou vůči stresu a prostředkem ke zdravé relaxaci. Proto jsme rádi, že naše „motokrosová rodina“ může opět prostřednictvím adrenalinových zážitků při letošních terénních závodech přinášet příjemné zážitky a pobavení. Vítejte při startu „INTER MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MOTOKROSU CAMS 2014“.

VÍCE