Kalendář MMČR Junior 2017
motocross

Také juniorský motokrosový mistrák se dočkal kalendáře pro rok 2017. Kdy a kde se budou rozdělovat juniorské mistrovské body?

VÍCE
Kalendář BAM MM ČR 2017 je venku
motocross

Dnes byl odhalen kalendář našeho motokrosového mistráku Buksa / Ados motokros 2017. Jeho podobu, na které se podíleli i zástupci týmů, najdete v článku.

VÍCE
Premiérový start na MXGP v Lokti mi hodně dal, říká český talent Petr Polák
motocross

Konečně českému motokrosu dorůstá nadějné mládí, které se nebojí vykřikovat, že se chce prosadit ve světě a svému cíli podmiňuje veškeré úsilí a plány! Přímočarost, jakou jdou za svým například junioři Petr Polák a Radek Větrovský, je ukázková. Oba si zkusili angažmá v belgickém týmu a nově přestoupili pod křídla českého týmu JD191 KTM, který ohlásil účast na MS. A právě prvně zmíněnému juniorskému reprezentantovi jsme dali slovo v našem interview. Přečtěte si, co vše nám prozradil Petr Polák!

VÍCE
Martin Michek má za sebou vydařený rok 2016 a chce obhájit tituly
motocross

České Budějovice – Má za sebou skutečně vydařený rok. Nejlepší současný český motokrosař Martin Michek (28 let) loni obhájil nejen titul mezinárodního mistra republiky v nejprestižnější kubatuře MX1, ale také prvenství v mistrovství Evropy třídy Open. Tyto výsledky mu vynesly šesté místo v anketě o Nejlepšího jihočeského sportovce za uplynulý rok.

VÍCE
Pozvánka na jednání manažerů a majitelů klubů se zástupci AČR
motocross

Vážení sportovní přátelé, protože je nanejvýš potřebné, abychom se vyvarovali opakujících se chyb při stavbě kalendáře na nadcházející sezónu, zvu vás tímto na společné jednání s generálním partnerem a s promotérem MMČR v motokrosu do Brna na 3. ledna 2017. Jednání se uskuteční ve Sportcentru Lužánky - restaurace Hokejové haly dětí a mládeže, Střední 595/26 Brno od 16:00 hod.

VÍCE
MoToman Team se v roce 2017 vrací na motokrosovou scénu!
motocross

Z kraje letošního roku vydal majitel týmu Pepa Toman prohlášení, že MoToman Team se v sezóně 2016 nebude účastnit soutěží MMČR. Důvodem byla nepříznivá zdravotní situace. Po dlouhých třiadvaceti letech, kdy se jeho tým každým rokem zúčastnil nejednoho seriálu, byl čas na oddych a nabrání nových sil.

VÍCE
Podzimní video Jonáše Nedvěda!
motocross

Motokrosová sezona pro některé už skončila, ale pro Jonáše Nedvěda rozhodně ne. S Muffinmovie pracoval na podzimním videjku a nyní máte i vy možnost kouknout na to, co společně vytvořili. Video natáčeli v Lokti nad Ohří, kde bylo sice trošku bláto, ale to jim vůbec nevadilo.

VÍCE
MČR v motoskijöringu 2017 opět s kategorií MX2
motocross

I tuto zimu se můžeme těšit na seriál MČR v motoskijöringu, který bude stejně jako loni rozšířen o kategorii MX2 pro mladé a začínající jezdce. Více informací najdete v článku, kalendář je zatím v jednání. Doufejme, že počasí bude přát více než loni a sněhová pokrývka vydrží!

VÍCE
JD 191 KTM Racing Team si bere pod křídla juniora R. Větrovského
motocross

O přestupu Jaromíra Romančíka do JD 191 KTM Racing Teamu jsme vás už před časem informovali. Týmový manažer Jiří Jankovský však nezahálí a podařilo se mu podepsat kontrakt s dalším nováčkem, kterým je talentovaný mladíček Radek Větrovský. Ten bude v sezóně 2017 sedlat stroj KTM SX85 a kromě MM ČR v motokrosu juniorů bude závodit také ve třídě ADAC Junior Cup v rámci ADAC MX Masters seriálu.

VÍCE
Známe sestavu Teamu MAX2 pro sezónu 2017!
motocross

Další tým se prostřednictvím internetových stránek odhaluje a představuje svoji týmovou soupisku pro rok 2017. Zajímá vás, kdo bude oblékat většinou nepřehlédnutelné dresy Teamu MAX2? Čtěte dál a dozvíte se víc.

VÍCE