BAM MM ČR Motokros 2017: Petrovice ukázaly svoji sílu!
motocross

Třetí červencová neděle 16. 7. patřila dalšímu dílu seriálu Buksa/Ados Motokros 2017 MM ČR tentokrát na tradiční přírodní trati v Petrovicích u Karviné. Tato trať je pověstná svými nástrahami a dějí se zde převraty šampionátu. Jeden takový čekal na diváky i letos, hned ve dvou třídách!

VÍCE
Report z MMČR Junior v motokrosu v Nové Pace
motocross

Pátý závod seriálu „Lorenc – Logistic 2017“ MMČR Junior v motokrosu hostila v sobotu, 8. července, Nová Paka. Navzdory jistým organizačním problémům v týdnu před závodem se přeci jen podařilo závod zdárně uskutečnit. Na startu se sešla pouze necelá stovka jezdců v pěti kategoriích, zahraniční účast tentokráte nebyla tolik početná. Závodu přálo letní, nikoli však extrémní počasí, zavlažovat trať do optimální podoby povrchu se pořadatelům dařilo bez problémů a zcela v rámci časového harmonogramu po celý den.

VÍCE
BAM MM ČR 2017: Náročné Petrovice o víkendu
motocross

Seriál mistrovství republiky Buksa/Ados Motokros 2017 MM ČR se svým pátým závodem přesune na jednu z tratí, kde se bude lámat chleba. Petrovická trať je technicky náročná a pohořelo zde již mnoho favoritů. Například několik sezón zpět zde Sulivan Jaulin přišel o mistrovský titul, když si při pádu poranil ruku.

VÍCE
MMČR Junior v motokrosu 2017 pokračuje v sobotu v Nové Pace!
motocross

V sobotu 8. července pokračuje seriál juniorského MMČR v motokrosu „Lorenc - Logistic 2017“ na známé trati v Nové Pace. Závody juniorského šampionátu dlouhodobě ukazují, že je o náš juniorský mistrák zájem i mezi zahraničními piloty, a proto se dá i tentokrát očekávat kvalitní mezinárodní účast. Motokrosová trať se nachází v areálu Štikovská rokle, stejně jako ještě známější trať autokrosová, dráhy spolu v podstatě sousedí.

VÍCE
BAM MM ČR 2017: Boj do poslední zatáčky
motocross

V neděli 2. června pokračoval seriál Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR svým čtvrtým závodem v Opatově u Svitav. Letošní sezóna motokrosu příliš nepřeje a závody komplikuje počasí, které i v Opatově hrálo svoji roli především v dopolední části programu.

VÍCE
BAM MMČR 2017: Opatov přivítá světovou špičku!
motocross

V neděli 2. července zavítá seriál Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR do Opatova u Svitav, kde se pojede již čtvrtý závod z osmidílné série MM ČR. Do Opatova se sjede kompletní česká špička a těšit se můžeme i na světovou špičku ženského motokrosu Larissu Pappenmeier (DE).

VÍCE
Report z MMČR Junior, Kaplice, 10.6.2017
motocross

Čtvrtý díl sedmidílného seriálu „Lorenc – Logistic“ MMČR Junior v motokrosu hostila v sobotu, 10. června náročná trať Blanská Kotlina v Kaplici. Na startu se sešlo 108 závodníků z Rakouska, Slovinska, Maďarska, Polska, Slovenska a samozřejmě z celé České republiky. Vládlo příjemné jarní počasí, divácká kulisa ale bohužel víceméně chyběla. Závodilo se ve třídách 50ccm, 65ccm, 85ccm, 125ccm 2T a MX2 Junior.

VÍCE
Pozvánka MMČR Junior, Kaplice, 10.6.2017
motocross

Čtvrtým podnikem bude v sobotu, 10. června pokračovat v jihočeské Kaplici seriál „Lorenc – Logistic 2017“ MMČR v motokrosu Junior.

VÍCE
TZ: Richardovi Šikyňovi ušlo pódium v Pacove len o vlások.
motocross

Osemdielne medzinárodné majstrovstvá v motokrose u našich západných susedov pokračovali v nedeľu 4.6.2017 tretím podujatím na krásnej, ale zradnej trati v Pacove. Aj napriek prehánkam mohli diváci sledovať fascinujúce súboje do posledných pretekov. Seriálu sa pravidelne zúčastňuje aj Richard Šikyňa (#102) z tímu MX Slovakia, jazdiaci na motocykli KTM 250 SXF. Celý český seriál však jazdí vo farbách partnerského tímu JD 191 KTM Racing Team, pod vedením Jirka Jankovského.

VÍCE
TZ: MM ČR Motokros: Emotivní Pacov
motocross

V neděli 4. června se již potřetí sešli motokrosaři na dalším pokračování seriálu Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR. Tentokrát se na startu Pacovské trati sešlo 184 jezdců, což je nejvyšší počet za poslední roky MM ČR. Přivítat je přišel i starosta města Pacov Ing. Lukáš Vlček.

VÍCE