Víte, jak přihlásit váš tým na závod BAM MMČR družstev v Lokti?
motocross

Poslední závod sezóny se blíží, a tak je na čase začít sestavovat startovní listinu družstev. Někteří začali shánět jezdce do týmu už v Jiníně. A protože je logicky tedy i poptávka po číslech, v příloze najdete přihlášku.

VÍCE
Hořký i sladký konec sezony ve Vranově
motocross

Poslední závod, který se jel ve Vranově u Brna, měl rozhodnout hádanku o letošních titulech. Před závodem nebylo ani v jedné z tříd MX1 a MX2 jasné, kdo titul získá.

VÍCE
10 otázek pro Sulivana Jaulina z Buksa Ados KTM Teamu
motocross

Sulivan Jaulin z Buksa/Ados KTM Teamu si na minulém MX mistráku v Petrovicích u Karviné doslova rozpáral dlaň. To mělo za následek 12 stehů. Avšak Sully je bojovník a do Vranova přijede nejen bojovat s bolestí, ale především o titul mistra ČR v kategorii MX2.

VÍCE
Buksa Ados Motokros 2014 - Ve Vranově se rozhodne o titulech
motocross

Moravští fanoušci jsou známí jako jedni z nejvěrnějších, a tak je jen dobře, že závěrečná dramatická bitva o letošní tituly se odehraje v neděli 14. 9. 2014 právě ve Vranově u Brna. Ani v jedné z hlavních tříd MX1 a MX2 ještě není jasné, kdo se stane mezinárodním mistrem ČR. Navíc ve Vranově budete poprvé moci sledovat i boje žen v jejich třídě, která se pravidelně střídá s veterány a juniory 85 ccm.

VÍCE
Pokec s Kiarou Fontanesi po MX mistráku v Petrovicích
motocross

Několikanásobná mistryně světa v motokrosu - Italka Kiara Fontanesi vyrazila před Evropským motokrosem ženských družstev na předposlední závod Buksa/Ados Motokrosu MMČR do Petrovic u Karviné čtrnáct dní poté, co v Lokti nad Ohří vybojovala svůj další titul. Přečtěte si interview, ve kterém se dozvíte, jak se jí zalíbila petrovická trať, ale také třeba co si myslí o úrovni našeho českého šampionátu.

VÍCE
V Horním Újezdě bojovali juniorští motokrosaři o další body
motocross

Již předposledním podnikem pokračovalo na dobře připravené dráze v Horním Újezdě u Litomyšle Mezinárodní mistrovství České republiky třídy JUNIOR. Sobotní počasí bylo pro motokros ideální. Technickou přejímkou nakonec prošlo pouze devadesát závodníků, což pochopitelně trochu místní pořadatele z Autoklubu Horní Újezd překvapilo. Nicméně závody nakonec byly velice vydařené a někteří jezdci se ve svých výkonech opravdu překonávali. Takže pojďme si připomenout vlastní průběh...

VÍCE
Šampionát motokrosových juniorů míří do Horního Újezda
motocross

Zatímco školní prázdniny se nezadržitelně blíží ke svému konci, tak o víkendu 30. 8. 2014 (v sobotu) se uskuteční již předposlední díl Mezinárodního mistrovství ČR JUNIOR na známé dráze v Horním Újezdě (u Litomyšle).

VÍCE
V Petrovicích vzhůru nohama
motocross

Tak jak to bývá zvykem, velmi náročná trať v Petrovicích každý rok míchá kartami v boji o titul mistra republiky. Nejinak tomu bylo i letos a události, kterým přihlíželo více jak 1300 diváků, kompletně zvrátily vývoj šampionátu.

VÍCE
Buksa Ados Motokros 2014 pokračuje v neděli v Petrovicích
motocross

Předposlední závod seriálu Buksa/Ados motokros 2014 se odehraje tuto neděli 17. 8. v Petrovicích u Karviné. V hlavních třídách MX1 a MX2 bude pokračovat bitva o mistrovské body, která vyvrcholí 14. 9. ve Vranově u Brna. Do Petrovic přijede bojovat i třída veteránů, která se pravidelně střídá s třídou 85 ccm a ženami. Pozvánka je zpestřená rozhovorem s Václavem Kovářem z HT Group Racing Teamu.

VÍCE
Zpátky v sedle aneb report Filipa Neugebauera o jeho comebacku!
motocross

Dva měsíce utekly jako voda a já konečně dostal po kontrole u doktora zelenou k tomu, abych se mohl vrátit na motorku. V pondělí 21. 7. jsem to byl poprvé zkusit. Ruka bolela jen nepatrně a kupodivu se mi po dlouhé pauze nejelo vůbec špatně. Jelikož do konce sezony už moc závodů nezbývá, tak jsem se rozhodl, že nebudu ztrácet čas a začnu hned závodit. Po dvou lehkých trénincích jsem o víkendu vyrazil do Wolgastu na závod národního Mistrovství Německa.

VÍCE