Motokrosový mistrák se stěhuje v neděli do Pacova!
motocross

Úvodní podnik seriálu BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR 2015 přivedl nové tváře na stupně vítězů a ukázal letošní vyrovnanost jezdců. O tomto víkendu nás však čeká úplně nový vzrušující příběh, který se odehraje na trati v Pacovském propadu nedaleko Pelhřimova!

VÍCE
Odpočívej v pokoji, Luboši Strejčku (45 let)
motocross

S velikým zármutkem v srdci vám oznamujeme, že minulý čtvrtek 21. května 2015 nečekaně zesnula velká motokrosová osobnost - Luboš Strejček... Náš pětačtyřicetiletý kamarád miloval svoji rodinu a miloval motokros, pro který dělal opravdu hodně. Sám začínal jako juniorský motokrosař a nechybělo tenkrát mnoho a skončil v některé z tehdejších Dukel.

VÍCE
BAM MMČR Pacov 2015 - zvláštní ustanovení a časový harmonogram
motocross

Přinášíme vám informace ohledně BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR 2015, jehož druhé pokračování hostí v neděli 31. května 2015 Pacov nedaleko Pelhřimova. Podívejte se na zvláštní ustanovení a harmonogram, který se opět dočkal změn!

VÍCE
Václav Kovář o své letošní nesezóně a budoucnosti
motocross

"Ahoj všem, mám pro vás takové stručně smutné info o letošní sezóně. Ze začátku to vypadalo, že vše bude v tom nejlepším pořádku. Dostal jsem se do dobrých týmů - Hulho (pro Českou republiku) a Cofain KTM racing (pro zahraničí).

VÍCE
1. TZ BUKSA ADOS KTM TEAM 2015 - v Kramolíně dvě stříbra a bronz
motocross

Jezdci a jezdkyně seriálu BUKSA/ADOS MOTOKROS Mezinárodního mistrovství České republiky vletěli do nové sezóny v neděli 3. května 2015 v Kramolíně u Nepomuku.

VÍCE
12. MMČR Junior MX 2015 - report z Nové Paky
motocross

Juniorský motokrosový šampionát „Lorenc – Logistic 2015“ pokračoval na prvomájový pátek druhým závodem v Nové Pace. Na startu se opět sešli nejlepší junioři nejen z Čech, ale i z Polska, Rakouska, Maďarska, Slovenska a Ukrajiny. Tentokráte byla trochu oslabena výprava slovenských závodníků, kteří dlouhodobě patří mezi nejpravidelnější účastníky tohoto šampionátu. Měli totiž slovenský mistrák v Myjavě. Zato přijelo poměrně hodně polských pilotů, kteří to neměli do Nové Paky daleko.

VÍCE
TZ 1. BUKSA ADOS MOTOKROS 2015 - Senzační úvod sezóny
motocross

V neděli 3. 5. 2015 zahájili motokrosaři svoji sezónu závodem v Kramolíně u Nepomuku. Kramolín je velmi specifickou tratí s největším výškovým převýšením z celého mistráku. Jezdci jí mají buď hodně rádi, nebo patří mezi méně oblíbené. Pro letošek přibyla i nová pasáž s esíčkem á la Laguna Seca, a pořadatelé si opravdu zaslouží pochvalu za celkovou přípravu trati. Celý den byla dráha v dobrém stavu a i přes našlapaný program všechno klapalo a jelo se bez jakéhokoliv zpoždění.

VÍCE
Pozvánka na prvomájové MMČR juniorů do Nové Paky
motocross

Na státní svátek, v pátek 1. května 2015, se stěhuje seriál juniorského MMČR v motokrosu „Lorenc - Logistic 2015“ na tradiční trať do Nové Paky. Úvodní březnový závod v Netolicích již napověděl, kdo jsou favorité v jednotlivých třídách a také opět ukázal, že je o náš mistrák zájem i mezi zahraničními jezdci.

VÍCE
Pro Michka je letos prioritou obhajoba titulu mistra republiky
motocross

S jednoznačným cílem obhájit titul mezinárodního mistra republiky v motokrosu v nejprestižnější třídě MX1 vstupuje do letošní sezony Jihočech Martin Michek (27 let). Úvodní závod domácího šampionátu se jede v neděli v Kramolíně u Nepomuku.

VÍCE
BUKSA ADOS MOTOKROS 2015 MMČR startuje již tuto neděli
motocross

Letos poprvé spadne žebřík seriálu BUKSA/ADOS MOTOKROS 2015 MMČR v neděli 3. května 2015 v Kramolíně u Nepomuku. Šestidílný seriál se na Plzeňsko vrací po roční přestávce a nabídne mnohem více akce!

VÍCE