Francie ovládla kvalifikaci na SMoN
motocross

Okruh San Martino del Lago se stal děním letošního, v pořadí devátého, Supermota národů - SMoN. Nováčky se stanou jezdci ze Spojených států, naopak Italové se budou rvát, aby obhájili loňský (ale i tak už několikátý) titul a jsou jedním z favorizovaných týmů. Po pochmurném dopoledni se v sobotu odpoledne počasí zlepšilo a s ním i podmínky pro kvalifikační jízdy.

VÍCE
Devátý ročník Supermota národů v Cremoně
motocross

Na okruhu San Martino del Lago je všechno připraveno k uvítání jezdců i návštěvníků devátého ročníku FIM SMoN (Supermoto of Nations). Okruh vybudovaný v roce 2012 obsahuje kompletní zázemí pro týmy, restauraci a vyhlídkové terasy. Při posledním zde konaném podniku MS a ME v supermotu se ukázal být prakticky dokonalým.

VÍCE
Asseri Kingelin Mistrem Evropy v supermotu
motocross

Ve včerejším článku jsme pro vás přeložili cestu k titulu Thomase Chareyre a teď přichází na řadu druhá část článku, kterou není nic jiného než report ze závodu o titul Mistra Evropy.

VÍCE
Thomas Chareyre získal v Jesolu svůj třetí titul
motocross

Pod slunečnou oblohou a zaplněnými tribunami se do posledního kola rozhodovalo o pořadí v MS a ME v supermotu. Mistrem světa v kategorii S1 GP se stal potřetí Thomas Chareyre (TM) a Mistrem Evropy se stal Asseri Kingelin (Fast Wheels Aprilia).

VÍCE
SMON První tým: Amerika představuje sestavu
motocross

Americká Moto Asociace představuje tým, který nastoupí k závodu FIM Supermoto Národů v italské Cremoně. V sestavě je Gage McAllister, Monte Frank a Johny Lewis. Potvrzuje se tak první tým z článku o soupiskách. Náhradníky jsou Brandon Ward a Eric Stump.

VÍCE
Thomas a Toni se ujali vedení v Jesolu
motocross

Jesolo, město v severní Itálii, přivítalo nejlepší světové jezdce supermota na okruhu Pista Azzura. Tento okruh se stane tečkou za Mistrovstvím světa a Mistrovstvím Evropy roku 2014, tady se rozhodne o vítězích FIM Supermoto GP.

VÍCE
Pozor, termín Supermoto Olympia Night Show se posouvá
motocross

Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení. Termín Supermoto Olympia Night Show se posouvá vzhledem k nepřízni počasí o týden, na 20. září 2014.

VÍCE
První zmínka o složení SMON 2014
motocross

Švýcarský internetový magazín SpeedWeek ke včerejšímu datu zveřejnil článek se jmény národních týmů, chystajících se na Supermoto národů, které se má konat v polovině října v italské Cremoně.

VÍCE
Hardbike Racing a víkendové supermoto ve Vysokém Mýtě
motocross

V uplynulém víkendu se odjel předposlední podnik Mogul MM ČR Supermoto 2014, tentokrát ve Vysokém Mýtě. Jak se dařilo týmu Hardbike Racing si můžete přečíst v týmovém reportu.

VÍCE
Olympia Supermoto Night Show už za dva týdny
motocross

V sobotu 13. září proběhne v Brně letos už osmý ročník našlápnuté akce, kterou je Olympia Supermoto Night Show. K vidění budou samozřejmě především speciály supermoto, ale představí se i čtyřkolky QUAD, Petr Kuchař s FMX a kaskadérští experti ze skupiny Crazy Day.

VÍCE