Na Masarykův okruh míří testovat piloti MotoGP
silnice

Otestovat své stroje dva týdny před Velkou cenou České republiky přijedou někteří piloti ze seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Testování, které bude přístupné veřejnosti, se uskuteční ve dnech 17. a 18. července 2017 vždy mezi 9. a 18. hodinou. Zúčastní se ho více než desítka jezdců, z toho tři piloti královské kubatury MotoGP.

VÍCE
Moto GP 2017 - Katalánsko (Španělsko)
silnice

Sedmý podnik sezony seriálu Moto GP přivítala španělská Barcelona.

VÍCE
Valentino Rossi bude v Mugellu startovat
silnice

Italská motocyklová legenda Valentino Rossi je po pádu na motokrosové motorce připraven startovat na domácím závodě MotoGP v Mugellu.

VÍCE
Valentino Rossi se zranil při motokrosu
silnice

Motocyklová legenda Valentino Rossi byl po čtvrtečním pádu na motokrosové motorce převezen do nemocnice. Naštěstí nemá nic zlomeného, ale jeho statut pro domácí GP Mugello je prozatím neznámý.

VÍCE
Moto GP - Jerez (Španělsko)
silnice

Čtvrtý závod mistrovství světa Moto Gp na okruhu Jerez ve Španělsku.

VÍCE
Monster Energy rozhovor s Maverickem Viñalesem!
silnice

V jednom z nejmalebnějších koutů Katalánska – klenotu na severovýchodě Španělska, kde se snoubí drsné a vysoké Pyreneje s dramatickým pobřežím Costa Brava – leží u pobřeží vesnička Cadaques. Je proslulá tím, že tu pobýval Salvador Dalí, jeden z nejvýstřednějších a nejslavnějších španělských malířů. Při cestě do Cadaques musíte projet kolem pobřežního města Roses. A odtud je další významný Katalánec, na kterého také již sedí přívlastky „mistr“ a „génius“.

VÍCE
Moto GP - Circuit Of The Americas (USA) 2017
silnice

Kolotoč velkých cen seriálu Moto Gp se přesunul o víkendu 21.-23. 4. 2017 do zámoří na Circuit Of The Americas v Texasu.

VÍCE
Moto GP - Termas de Río Hondo (Argentina)
silnice

Druhý dubnový víkend pokračoval světový šampionát Moto Gp druhým dějstvím na okruhu Termas de Río Hondo v Argentině.

VÍCE
Vyhraj výlet s Monster Energy na GP Katalánska 2017!
silnice

Přitahuje tě svět MotoGP, nebo jsi mu dočista propadl/-a a chtěl/-a by ses podívat dál, než na tradiční Velkou cenu Brna? Využij jedinečnou šanci a vyhraj výlet na Grand Prix Katalánska (11. 6. 2017), kde se můžeš nechat vyfotit mj. také s Monster Girls. A co víc, můžeš získat i oblečení z edice VR46!

VÍCE
MotoGP - Losail (Katar)
silnice

V Katarském Losail se naplno rozjel světový šampionát Moto GP.

VÍCE