Seriál o Rossim jde do finále
silnice

Pátá a zároveň finální epizoda exkluzivní video série věnovaná Valentinu Rossimu je právě teď na YouTube. Podívejte se na ní přímo zde!

VÍCE
Seriál o Rossim: Kde se vzal The Doctor?
silnice

Valentino Rossi sedí ve středu svého vlastního tornáda. Úspěchy na trati jsou spojeny s pestrým charakterem, univerzálním přístupem k motocyklovému sportu a vyšším profilem než snad jakýkoli jiný motocyklový závodník v historii Grand Prix.

VÍCE
The Doctor Series – Epizoda třetí: Riding The Ranch
silnice

Třetí díl seriálu o Valentinu Rossim je tu! Ti, kteří hledají důvod, proč je Valentino Rossi stále mezi světovou špičkou MotoGP, nemusí chodit daleko. Stačí, aby se podívali na dvoumílovou trať nedaleko Valentinova rodného města Tavullia.

VÍCE
Kornfeil zpátky v desítce
silnice

Katalánská Velká cena na okruhu v Barceloně znamenala pro Jakuba Kornfeila umístění v první desítce a další důležité body do hodnocení šampionátu.

VÍCE
Moto GP - Katalánsko
silnice

Okruh Catalunya v Katalánsku se stal o uplynulém víkendu již sedmým dějstvím světové serie Moto Gp.

VÍCE
Videoseriál o živoucí legendě Rossim pokračuje
silnice

Asfaltová trať Mugello ponořená do vlnící se topografie Toskánska v severní Itálii se stala symbolem rychlosti, síly, skvělé podívané a kouzla MotoGP. Už čtyřicet let je ‘autodromo’ vrcholem motocyklových závodišť a stal se také amfiteátrem jedné z největších sportovních ikon.

VÍCE
Moto GP - Itálie
silnice

Světový šampionát silničních motocyklů Moto GP pokračoval o uplynulém víkendu 21. - 22. května 2016 Velkou cenou Itálie.

VÍCE
Kornfeil bodoval devátým místem
silnice

Český závodník Jakub Kornfeil Velkou cenu Francie začal ve velmi dobrém tempu. Jedna chybička však stačila k tomu, aby se vyřadil z boje o umístění na stupních vítězů.

VÍCE
Vychází nový seriál o motocyklové legendě
silnice

Už ho jistě znáte. Číslo 46, nezaměnitelná žlutá, úsměv, vtipy, obdiv a impérium, které vytvořil. Dvacet let úspěchů v MotoGP a Grand Prix jistě zajistilo Valentinovi Rossimu sportovní nesmrtelnost… Ale opravdu ho znáte?

VÍCE
Moto GP 2016 - Francie
silnice

Pátý podnik sezony seriálu Moto GP hostil francouzský okruh v Le Mans.

VÍCE