Kalendář závodů českého Road Racingu a IRRC 2015
silnice

Jaro se nezadržitelně blíží a sním i závody na přírodních okruzích. Fanoušci Road Racingu otevřete diáře a začněte kroužkovat následující data.

VÍCE
Olin Hanák o plánech na rok 2015
silnice

Olin Hanák je jezdec, který měl v loňské sezóně při závodech v Těrlicku těžký pád. Olin je ale motocyklový závodník tělem i duší a na závodění rozhodně nezanevřel. Jak se mu daří a jak vidí svoji budoucnost, nám prozradil v kratičkém rozhovoru.

VÍCE
Road racingový nováček Jakub GOTTVALD
silnice

Dalším na řadě v naší sérii rozhovorů z přírodních okruhů je Jakub Gottvald. Jakub je na scéně českého Road Racingu nováčkem. První závod odjel v roce 2013 v Dymokurech a první kompletní sezónu v roce 2014. Jak se mu vedlo, kterým směrem hodlá pokračovat a jak vypadá jeho zimní příprava? To vše nám Kuba prozradil v následujícím rozhovoru.

VÍCE
Road Racing rozhovor - Michal Savinkov
silnice

Michal Savinkov je rodák z Hořic, a tak se není čemu divit, že se věnuje závodění na přírodních okruzích. Uplynulou sezonu odjel poprvé ve třídě 125 GP. Jak ji hodnotí, co chystá na tu následující, v jakých barvách a v jakém týmu bude v roce 2015 závodit? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte z rozhovoru.

VÍCE
Rozhovor - Petr Čadek
silnice

Na přírodních okruzích se prohání od roku 2009, kdy jel svůj první závod. A i když jeho závodní kariéra není zrovna jedna z nejdelších, Petr se má určitě čím pochlubit. Jak se připravuje na novou sezonu, jestli má talisman pro štěstí a kolik lidí se stará o jeho pohodlí na závodech... To vše a mnohem víc zjístíte v následujícím rozhovoru.

VÍCE
Pokec před sezonou - David Hanzalík
silnice

V dalším předsezonním pokecu jsme překročili hranice České republiky a koukli jsme pod pokličku vedle ke slovenským sousedům. Konkrétně do Kopčan, kde žije David Hanzalík. Co vše nám prozradil, čtěte v dalším rozhovoru...

VÍCE
Josef Duchan o road racingu a plánech na rok 2015
silnice

Jak vidí Josef Duchan uplynulou sezonu, co chystá na tu další a mnohem víc se můžete dočíst v následujícím rozhovoru.

VÍCE
Pokec před sezonou - Marek ZIMA
silnice

Terčem dnešního pokecu před sezonou je Marek „ZEWLA“ ZIMA - celkový vítěz Wusa cupu a Mistrovství ČR na přírodních okruzích ve třídě 125 SP v roce 2014. Kam budou směrovat jeho kroky v sezoně 2015, to Marek prozradí v následujícím předsezonním rozhovoru.

VÍCE
Pokec před sezonou - David KUŽELA
silnice

David Kužela ja závodník brázdící především české přírodní okruhy ve třídě TWIN. Jak zhodnotil loňskou sezonu 2014 a jak se připravuje na tu následující? A kde všude ho za jeho vlastní tým BoPRoracing uvidíte závodit? Čtěte dál.

VÍCE
Interview s přírodním okruhářem Lukášem Petrlou
silnice

V dnešním rozhovoru bude upnutá pozornost na jižní Moravu, kde bydlí přírodní okruhář Lukáš Petrla. Kam budou směrovat kroky Lukáše v sezóně 2015, proč vlastně usedl na závodní stroj, na jaké dráhy se rád vrací a co ho naopak na závodech moc nebere? To vše se dočtete v následujícím rozhovoru.

VÍCE