Zlatý věnec pro Hankocyovou
silnice

Posledním českým závodem na přírodních okruzích se staly Dymokury. Původní termín byl těsně před konáním zrušen a my jsme rádi, že se náš tým MIRT mohl zúčastnit náhradního termínu 20. - 21. 9. 2014.

VÍCE
Finále IDM na Hockenheimringu
silnice

Na okruhu Hockenheimring byl na programu poslední závod šampionátu IDM, kde Matěj Smrž bojoval o poslední body letošní sezony.

VÍCE
Filip Salač v Brně o titul
silnice

Filip Salač bude bojovat o titul v Mistrovství Moriwaki 250 Junior Cup již tento víkend na brněnském Masarykově okruhu.

VÍCE
Pozvánka na road racing Dymokury 2014
silnice

Český šampionát silničních motocyklů na přírodních okruzích se blíží ke svému konci a jeho poslední národní podnik se bude konat o víkendu 20. 9. - 21. 9. 2014 ve středočeských Dymokurech.

VÍCE
Popov nedokončil ani závod v Misanu
silnice

O uplynulém víkendu se Montáže Brož Racing Team zúčastnil dalšího dílu závodního seriálu MotoGP, jako Wild Card tým, tentokráte na italském okruhu v Misanu (GP San Marino).

VÍCE
Závěr sezony v Irsku s českou účastí
silnice

Letošní irská sezona je po podniku v Killalane za námi, a to i včetně nejrychlejšího roadracingového závodu na světě, Ulster Grand Prix!

VÍCE
Z Hockenheimu veze Salač 36 bodů
silnice

Mladší část teamu Montáže Brož racing team se vydala do německého Hockenheimu na proslulý okruh Hockenheimring, kde se konaly další závody mistrovství Moriwaki 250 Junior Cup.

VÍCE
Popovo páté místo z Navarry
silnice

O uplynulém víkendu se konal další závod španělského CEV Repsol šampionátu.

VÍCE
BSB - Cadwell Park
silnice

Smolný víkend přožil Jakub Smrž při dalším podniku britského šampionátu BSB, když si při tréninku poranil zápěstí a do samotného závodu tak nemohl nastoupit.

VÍCE
Michal Dokoupil na IRRC v Hořicích
silnice

Tým MIRT má za sebou s Michalem Indi Dokoupilem perný závodní týden.

VÍCE