Tým MIRT v Cookstownu
silnice

Na letošním Cookstownu „slavil“ Michal Indi Dokoupil pět let od nehody, kterou jen zázrakem v roce 2011 přežil bez vážnějších následků.

VÍCE
Premiéra týmu MIRT na Tandragee
silnice

Irská mise je v plném proudu a během dubna už má za sebou tým Motopint a RT&E celkem tři závodní víkendy! Premiérově se představil tým MIRT na okruhu v Tandragee

VÍCE
MIRT na Jarní ceně Brna
silnice

Road Racingový tým MIRT pojal účast na Jarní ceně Brna 2016 jako přípravu na blížící se TT.

VÍCE
Jarní cena Brna
silnice

Přes 300 motorek. Motocyklová Jarní cena láme rekordy v účasti závodník. Celkem 356 motorek na předběžné startovní listině. To je úctyhodný výsledek motocyklové Jarní ceny Brna, která se koná od pátku 15. dubna do neděle 17. dubna na Masarykově okruhu.

VÍCE
Mid Antrim 150
silnice

Zimní přestávka byla hodně dlouhá, a abychom ten přechod do pěkného počasí neměli moc náhlý, jezdci týmu Motopoint ve spolupráci s týmem RT&E absolvovali svůj první závod Mid Antrim 150 v Irsku při šesti stupních Celsia a dešti.

VÍCE
Irská mise 2016
silnice

Závodní sezona 2016 je již tady a první závody na přírodních okruzích jsou již téměř za dveřmi. Pro Motopoint Indi Racing Team s jezdcem Michalem Indi Dokoupilem #23 a Veronikou Hankocyovou #53 to letos znamená i novou výzvu!

VÍCE
Matěj Smrž do BSB!
silnice

Dlouhé čekání se vyplatilo a po šestileté kariéře v IDM Superbike uvidíme Matěje v BSB a jak jinak, než vedle svého staršího bratra Jakuba, v nejprestižnější třídě Superbike!

VÍCE
Abraham pojede v sezoně 2016 MS Superbike za Milwaukee BMW
silnice

Tým Milwaukee BMW vstupuje do mistrovství světa Superbike (WSBK) s dvojicí zkušených jezdců – úřadujícím šampionem British Superbike Joshem Brookesem a dosavadním jezdcem MotoGP Karlem Abrahamem.

VÍCE
Simoncelliho si připomnělo 3656 motorkářů
silnice

3656 motocyklů se v neděli vydalo na dráhu Masarykova okruhu, aby společnou jízdou uctili památku zesnulého jezdce MotoGP Marca Simoncelliho, od jehož smrti uplynou 23. října čtyři roky. Motorkáři navzdory sychravému počasí téměř vyrovnali loňský rekord v počtu motorek jedoucích současně po dráze. Ten činí 3795 a příznivci jedné stopy budou mít šanci pokořit jej znovu za rok.

VÍCE
Yamaha Maco Racing Team na 24-hodinových pretekoch Bol d´Or
silnice

Posledné tohtoročné podujatie vytrvalostných majstrovstiev sveta cestných motocyklov sa konalo v rámci 79. ročníka 24-hodinových pretekov Bol d´Or, ktoré sa po šestnástich rokoch vrátili na francúzsky okruh Paul Ricard v Le Castellet. Nadviazať na výborné ôsme miesto z podujatia v Nemecku chcel slovenský tím Yamaha Maco Racing.

VÍCE