Václav Černín: Chci to jezdit „katem“ …
auta

Finalistou soutěže Rallye Talent 2015, kterou vyhlásil Autoklub České republiky, se stal také Václav Černín z Opavska, když se přes kvalifikační kolo v Biskupicích probojoval až do finále na autodromu v Sosnové. V říjnu loňského roku byl vyhlášen jako druhý nejlepší za Karlem Kupcem. Oba tak získali podporu Autoklubu ČR pro závodění v rally v sezóně.

VÍCE
Prokop vybojoval na premiérovém Dakaru čtrnácté místo
auta

Český automobilový závodník Martin Prokop úspěšně absolvoval Rallye Dakar 2016. Při své premiéře na této soutěži vybojoval celkové čtrnácté místo a společně s navigátorem Janem Tománkem se stal nejlepší českou posádkou v kategorii osobních automobilů.

VÍCE
Předposlední dakarská etapa pohledem Čechů
auta

Předposlední a zároveň druhá nejdelší dakarská etapa je minulostí. Jak se v ní dařilo českým zástupcům? Čtěte dále!

VÍCE
Devátá dakarská etapa pohledem Čechů
auta

Ani dnes nechybí pravidelná dávka novinek od českých závodníků na nejnáročnějším terénním závodě světa - proslulé Rallye Dakar.

VÍCE
České ohlédnutí za osmou dakarskou etapou
auta

Dakarská rallye pokračovala po dni volna osmou etapou. Jak se v ní dařilo českým závodníkům, to se dozvíte uvnitř článku.

VÍCE
Jak se vedlo Čechům na Dakaru?
auta

České dakarské ozvěny aneb Martin Macík, Martin Prokop a Tomáš Vrátný se hlásí!

VÍCE
České ohlasy z Dakaru
auta

Další dakarská etapa pohledem českých závodníků Martina Macíka, Tomáše Vrátného a Martina Prokopa.

VÍCE
Ohlasy Čechů po páté etapě Dakaru
auta

Dakarská rally má za sebou již pátou, prozatím nejnáročnější etapu. Jak se v ní dařilo českým závodníkům zjistíte uvnitř článku.

VÍCE
Martin Macík je po maratónské etapě třináctý
auta

6. ledna 2016 – Čtvrtá měřená etapa letošní Rallye Dakar už nebyla krácena, jako předchozí speciálky, a piloti kamionů si užili ostrý závod na okruhu měřícím plných 418 km. Liazka Martina Macíka si drží svou pozici v první patnáctce a v aktuální maratónské etapě dojela třináctá. Stejné pořadí si uhájila i celkově.

VÍCE
Nehodě navzdory Prokop stále pokračuje
auta

Český automobilový závodník Martin Prokop si ve čtvrté etapě Rallye Dakar 2016 výrazně zkomplikoval svou snahu o dobrý výsledek během premiéry na slavné dakarské rallye. Těsně před cílem převrátil svou toyotu dvakrát přes střechu a výrazně vůz poničil. I přes to ovšem obsadil 32. pozici a celkově je šestnáctý. V závodu bude pokračovat.