Hustopečská rally finalizuje svou podobu
auta

Organizační tým AGROTEC Petronas Syntium rally Hustopeče 2014 může ohlásit definitivní podobu letošního ročníku čtvrtého podniku českého šampionátu. Jubilejní desátý ročník se uskuteční ve dnech 20. – 21. června 2014.

VÍCE
Veselé Velikonoce pro tým Škoda
auta

Značce ŠKODA se vysněné velikonoční překvapení vydařilo: Na rally „Circuit of Ireland“, čtvrtém podniku letošního ERC, slaví značka z Mladé Boleslavi skvělý double.

VÍCE
Tovární tým Škoda Motorsport míří do Krumlova!
auta

Skvělá zpráva dorazila v těchto dnech pořadatelům Rallye Český Krumlov. Velkým tahákem 42. ročníku oblíbené soutěže bude start kompletního týmu Škoda Motorsport. Na jihu Čech se tedy o prvním květnovém víkendu představí hned dva tovární speciály Škoda Fabia Super 2000.

VÍCE
Rally Akropolis: Lappi skončil na čtvrtém místě
auta

Tovární posádka ŠKODA Motorsportu Esapekka Lappi/Janne Ferm skončila s vozem Fabia Super 2000 v 60. ročníku Akropolis rally na čtvrtém místě.

VÍCE
Dakar 2015: Start i cíl budou v Buenos Aires
auta

Maratónské etapy, odlišné odpočinkové dny pro jednotlivé kategorie a více než 9 000 kilometrů napříč třemi jihoamerickými zeměmi. To vše čeká tým Bonver Dakar Project v rámci Rallye Dakar 2015.

VÍCE
Akropolis Rally: ŠKODA startuje na světové klasice
auta

Plna očekávání a s úspěchem v zádech startuje ŠKODA na třetím podniku letošního šampionátu FIA ERC v Řecku. Po vítězství na rally v Lotyšsku počátkem února startuje tovární posádka Esapekka Lappi/Janne Ferm od 28. do 30. března jako bodově nejlepší (39 b.) na legendární Akropolis Rally.

VÍCE
Hudec s Pickou se představí na Acropolis Rally
auta

Acropolis Rally přezdívána také rally bohů je třetím podnikem letošního mistrovství Evropy. Po rakouském Jänneru a lotyšské Liepaji se posádka MH Racingu Martin Hudec – Petr Picka představí i v Řecku.

VÍCE
Regulace diváků na rychlostních zkouškách valašky
auta

Pořadatelé Valašské rally, úvodního podniku sedmidílného seriálu Timeseal Mistrovství České republiky ve sprintrally 2014 přistoupili k výběru vstupného na rychlostních zkouškách a do servisní zóny.

VÍCE
Máme možnost volby
auta

V posledních dnech se nám v té zemi opět vyrojila do morálnosti a mravnosti oděná kritika všeho spojeného s rally. A člověk, který je na podobné útoky zvyklý, si přesto klade otázku proč. A kupodivu poměrně chápu i proč.

VÍCE
Prokop s Tománkem před závěrečnou etapou Rally Mexico pátí
auta

Mexická rally pokračovala v sobotu svou druhou etapou a česká posádka Jipocar Czech National Teamu do ní vstupovala z šestého místa celkové klasifikace. Očekávalo se, že zejména první čtyři dlouhé rychlostní zkoušky přinesou dramatické momenty a tomu se také stalo.

VÍCE