Buggyra si ze Španělska odváží dvanáct pohárů
auta

Premiéra jezdců Buggyry na okruhu ve španělské Valencii se vydařila. Adam Lacko si odváží jedno druhé a dvě třetí místa, David Vršecký vybojoval v posledním závodě bronz. Společně vedou v poháru konstruktérů. Lacko navíc získal skalp rivala Albaceteho, když ho v souběžně se jedoucím španělském poháru porazil na hlavu 3:1.

VÍCE
Lacko se nechce vracet bez poháru
auta

Dnes byl na kruhu ve Valencii zahájen další ročník mistrovství Evropy v závodech tahačů. Mezi adepty na boje o stupně vítězů patří i aktuální jednička týmu Buggyra Adam Lacko.

VÍCE
Big Boy nové specifikace poprvé na okruhu!
auta

Již na konci dubna se roztočí evropský šampionát tahačů, a proto se na mosteckém autodromu sešlo hned několik předních jezdců letošní startovní listiny FIA ETRC. Nechyběl ani domácí tým Buggyra s modifikovaným Big Boyem a Adamem Lackem.

VÍCE
Okruhové tahače nespí. Přes zimu prošly odtučňovací kúrou
auta

Veškerá pozornost fanoušků se v posledních týdnech upírala na TATRU 815 Fat Boy. V technologickém centru Buggyry se ale část týmu věnuje Big Boyům a přípravám na novou okruhovou sezónu. Jak bude vypadat letošní jezdecké obsazení českého týmu?

VÍCE
Auta na Masarykově okruhu v sezoně 2015
auta

Masarykův okruh vyhradil v roce 2015 čtyři závodní víkendy automobilovým závodům. Po roční pauze se vrátí ETCC v atraktivnějším termínu a s bohatým doprovodným programem, výrazné změny čekají i tradiční Epilog.

VÍCE
Masarykův okruh uzavře okruhovou sezónu
auta

V tradičním podzimním termínu (3. - 5. 10. 2014) se uzavře česká okruhová sezóna. Na brněnském Automotodromu proběhnou hned dvě zajímavé akce - MMČR Endurance 2H (dříve EPILOG 6H) a také Czech Drift Series. Více informací o obou akcích si můžete přečíst níže.

VÍCE
Masarykův okruh možná přepíše rekord!
auta

Čas 1:43,260. Už čtyři roky odolává oficiální rekord Masarykova okruhu stanovený při závodu formulí AutoGP pokusům o překonání. To se může změnit o nadcházejícím víkendu. Tradiční závodní víkend Masaryk Racing Days totiž poprvé hostí sérii BOSS GP. V ní startují vozy z nejprestižnějších formulových sérií na světě – World Series by Renault, GP2 a také F1.

VÍCE
Brno o víkendu přivítá formule
auta

Masarykův okruh bude o nadházejícím víkendu (12. - 14. 9.) znovu patřit automobilovým a formulovým závodům. V rámci akce Masaryk Racing Days (bývalé Podzimní ceny) se zde v závodě BossGP představí mimo jiné také monoposty ze sérií F1, GP2, World Series by Renault či F3000.

VÍCE
EuroV8 Series a GT Sprint v Brně
auta

Již o tomto víkendu 20. - 22. června 2014 navštíví brněnský automotodrom silné cestovní vozy v šampionátu EuroV8 Series, ale k vidění bude i mnoho dalšího.

VÍCE
HistoCup 2014 v Brně - obrazem
auta

Tucet závodů ve dvou dnech a v několika závodních třídách. Přesně takový byl letošní HistoCup.