Testování F1 na Masarykově okruhu
auta

Na Masarykově okruhu v Brně uvidíme monopost F1 Toro Rosso.

VÍCE
Masarykův okruh obsadí historické vozy
auta

Na Masarykův okruh se vrací historie. Rakouský šampionát Histo CUP už tento víkend od 8. do 10. května nabídne závody historických vozů z druhé poloviny dvacátého století. Chybět nebudou legendární sportovní vozy, které v Brně závodily už v šedesátých letech, závody tradičně doplní čestné jízdy československých historických formulí.

VÍCE
Buggyra si ze Španělska odváží dvanáct pohárů
auta

Premiéra jezdců Buggyry na okruhu ve španělské Valencii se vydařila. Adam Lacko si odváží jedno druhé a dvě třetí místa, David Vršecký vybojoval v posledním závodě bronz. Společně vedou v poháru konstruktérů. Lacko navíc získal skalp rivala Albaceteho, když ho v souběžně se jedoucím španělském poháru porazil na hlavu 3:1.

VÍCE
Lacko se nechce vracet bez poháru
auta

Dnes byl na kruhu ve Valencii zahájen další ročník mistrovství Evropy v závodech tahačů. Mezi adepty na boje o stupně vítězů patří i aktuální jednička týmu Buggyra Adam Lacko.

VÍCE
Big Boy nové specifikace poprvé na okruhu!
auta

Již na konci dubna se roztočí evropský šampionát tahačů, a proto se na mosteckém autodromu sešlo hned několik předních jezdců letošní startovní listiny FIA ETRC. Nechyběl ani domácí tým Buggyra s modifikovaným Big Boyem a Adamem Lackem.

VÍCE
Okruhové tahače nespí. Přes zimu prošly odtučňovací kúrou
auta

Veškerá pozornost fanoušků se v posledních týdnech upírala na TATRU 815 Fat Boy. V technologickém centru Buggyry se ale část týmu věnuje Big Boyům a přípravám na novou okruhovou sezónu. Jak bude vypadat letošní jezdecké obsazení českého týmu?

VÍCE
Auta na Masarykově okruhu v sezoně 2015
auta

Masarykův okruh vyhradil v roce 2015 čtyři závodní víkendy automobilovým závodům. Po roční pauze se vrátí ETCC v atraktivnějším termínu a s bohatým doprovodným programem, výrazné změny čekají i tradiční Epilog.

VÍCE
Masarykův okruh uzavře okruhovou sezónu
auta

V tradičním podzimním termínu (3. - 5. 10. 2014) se uzavře česká okruhová sezóna. Na brněnském Automotodromu proběhnou hned dvě zajímavé akce - MMČR Endurance 2H (dříve EPILOG 6H) a také Czech Drift Series. Více informací o obou akcích si můžete přečíst níže.

VÍCE
Masarykův okruh možná přepíše rekord!
auta

Čas 1:43,260. Už čtyři roky odolává oficiální rekord Masarykova okruhu stanovený při závodu formulí AutoGP pokusům o překonání. To se může změnit o nadcházejícím víkendu. Tradiční závodní víkend Masaryk Racing Days totiž poprvé hostí sérii BOSS GP. V ní startují vozy z nejprestižnějších formulových sérií na světě – World Series by Renault, GP2 a také F1.

VÍCE
Brno o víkendu přivítá formule
auta

Masarykův okruh bude o nadházejícím víkendu (12. - 14. 9.) znovu patřit automobilovým a formulovým závodům. V rámci akce Masaryk Racing Days (bývalé Podzimní ceny) se zde v závodě BossGP představí mimo jiné také monoposty ze sérií F1, GP2, World Series by Renault či F3000.

VÍCE