GP ŠVÝCARSKO: Po 4. místě v 2. jízdě vezou Čermákové bronz!
motocross

ROGGENBURG (Švýcarsko), 28. 8. 2016: Další úspěch českého sajdkárkrosu v letošní sezoně zajistili znovu fantastičtí Čermákové, když i ve druhé jídě skončili čtvrtí a zajistili si tak pódium! V závodě pak zvítězil znovu Brown-Chamberlain před bratry Baxovými a třetími Bürgler-Betschart. Bodový přísun si vyjeli z Čechů už jen Černý-Musil, kteří skončili v druhé rundě dvanáctí.

VÍCE
GP ŠVÝCARSKA: V první jízdě excelovali Brown-Chamberlain
motocross

ROGGENBURG (Švýcarsko), 28.8.2016 - První jízda je už minulostí! V ní strhával souboj o první místo mezi Brownem a Baxem, kdy ho na svou stranu přeci jen přetavil několikanásobný mistr Anglie Brown. Z českých dvojic se nejlépe vedlo bratrům Čermákovým, kteří až do samého závěru drželi vynikající 3. místo. Nakonec ho o něj připravili Hendrickx-van den Bogaart.

VÍCE
KVALIFIKACE GP ŠVÝCARSKA: Spalující výheň v Roggenburgu
motocross

ROGGENBURG (Švýcarsko), 27. 8. 2016 – Jako na českém mistráku i v kvalifikaci na předposlední GP Švýcarska panovaly až nesnesitelně vysoké teploty se spalující sluneční výhní. Kvalifikační bitvy i přes kropení trati byly zahalené v prachu. České posádky se však dokázaly prosadit a všechny postoupily. Čermákové z 2. místa, Černý-Musil z 6., Pudlo-Hotový z 11. a z poslední šance Boukalové.

VÍCE
Žhavé novinky ze sajdkárkrosových tým MS
motocross

Před vypuknutí předposlední GP Švýcarska v Roggenburgu bylo až nevídaně živo na poli vyjednávání nových podmínek a sestav dvojic. Překvapivý tah se udál zejména u francouzských vícemistrů Giraud-Musset, kteří po několika letech rozvázali úspěšnou spolupráci. Samozřejmě po uvolněném špičkovém mitfárovi Mussetovi ihned sáhl desetinásobný mistr světa Daniel Willemsen. Co asi nepřekvapilo, je prohlášení mistra světa Etienna Baxe o rozchodu se svým bratrem Robbiem pro další sezonu.

VÍCE
VIDEO: Nejmenší quad junior Max Timoš nezná strach!
motocross

Quadcrossová rodina se v letošní sezoně MMČR čtyřkolek rozrostla zase o slušný počet talentovaných juniorů, kteří začínají se závoděním a dychtí nahlédnout více do této řehole. Samozřejmě, že se značnou podporou svých rodičů, kteří v nich vidí budoucí star! Na stupních vítězů z posledního podniku v Jiníně nás nejvíce zaujal vítěz nejmladší kategorie – Max Timoš, proto jsme s ním udělali krátký video rozhovor, kde se vám nejmladší a nejmenší účastník představil.

VÍCE
Průběžné pořadí MMČR side a quad po Jiníně!
motocross

Přinášíme kompletní výsledky z právě odjetého 6. závodu MMČR sajdkár a čtyřkolek, který hostil motokrosový areál v Jiníně u Strakonic v sobotu 20. 8. 2016. Kromě něj naleznete v příloze také průběžné pořadí posádek a jezdců všech kategorií side a quad.

VÍCE
VIDEO ROZHOVORY: Jezdci po 6. MMČR side v Jiníně
motocross

S náročnými teplotními podmínkami i s delší tratí se museli vypořádat jezdci sajdkár a čtyřkolek na 6. závodě MMČR v Jiníně. Ihned po jeho skončení zavítal náš redakční fotograf Zdeněk Růžička do paddocku mezi týmy a odchytil některé závodníky sajdkár. Oslovil zejména přední posádky, kterým se velmi dařilo. Odpovídal mu vítěz Tomáš Čermák, stříbrný Jakub Janoušek a čtvrtí bratři Hrochové.

VÍCE
MMČR SIDE: Jinínské vedro svědčilo mladým!
motocross

JINÍN, 20. 8. 2016 – Nesnesitelné vedro panovalo na 6. závodě MMČR sajdkár a čtyřkolek v Jiníně u Strakonic, které z jezdců vyždímalo mnoho energie. Na bratry Čermákovy ale jakoby náročné podmínky nepůsobily. Suverénně dominovali celému startovnímu poli. Na stupních vítězů je senzačně, ale po zaslouženém výkonu doprovodili stříbrní Janouškové. Až bronz si vybojovali z druhé startovní řady Černý s Musilem...

VÍCE
Pozvánka na 6. MMČR side a quad do Jinína!
motocross

Po letní prázdninové pauze se znovu rozběhne republikový kolotoč sajdkár a čtyřkolek. Již tuto sobotu 20. 8. 2016 se totiž pojede 6. závod MMČR side a quad ve známém motokrosovém areálu v Jiníně u Strakonic! Přijměte pozvání a určitě si nenechte ujít tento adrenalinový zážitek. Pořadatel se navíc vytáhl a můžete na vaši vstupenku vyhrát PITT BIKE 125 v hodnotě 15 000 Kč! Myslelo se i na jezdce a poprvé je v šampionátu MMČR sajdkár vypsáno tzv. PRICE MONEY! Jinín letos bude stát za to!

VÍCE
Okénko do historie SIDE: Sexy fans bratrů Čermákových!
motocross

V minulém roce jsme načali náš seriál o historii sajdkárkrosu fanclubem bratrů Rozehnalových. Nyní bychom chtěli navázat a podívat se do prapočátků neméně početné skupiny příznivců jejich „odvěkých rivalů“, bratrů Čermákových. Čeká na vás série unikátních historických snímků sexy fans...

VÍCE