Rozehnalové mají kvalifikaci GP na holandském písku za sebou!
motocross

Bratři Rozehnalové jako jediní čeští zástupci na MS sajdkár v holandském Oldebroek statečně drží český prapor! Za sebou již mají kvalifikaci, která se jela v sobotu 23. května 2015, a nyní budou s ostatními čekat na pondělní finálové jízdy GP. V souhrnu si za kvalifikační den na neoblíbeném a těžkém písku vyjeli 11. místo, a tedy první řadu na startu.

VÍCE
GP Německa: Velkolepý comeback bratrů Čermákových!
motocross

Bratrům Čermákovým se návrat mezi světová esa sajdkárkrosu nadmíru vydařil, když v neděli 17. 5. 2015 se při jízdách GP v německém Schopfheimu hlasitě přihlásili o slovo v top 10! Celkově skončili na 9. místě, jako nejlepší z českých posádek! Velkou cenu Německa vyhrál nizozemsko-lotyšský pár Bax-Stupelis před francouzskou dvojicí Giraud-Musset. Níže také VIDEO a VÝSLEDKY!

VÍCE
Kvalifikace GP Německa: Čermáci se vrátili mezi světovou elitu!
motocross

V sobotu 16. 5. 2015 se odejela kvalifikace MS sajdkár v německém Schopfheimu, do které naskočilo i sedm českých posádek. Po téměř třech letech se ve velkém stylu vrátili bratři Čermákové a šestým místem všechny příjemně překvapili. Do nedělního finále je ještě doprovodí po přesvědčivém výkonu Diblík-Gábor, Vejchodové a z poslední šance Rozehnalové s Černým s Musilem.

VÍCE
Odkaz na záznam z MMČR side a quad v Březové nad Svitavou na ČT SPORT!
motocross

Podívejte se na 15minutový záznam ze třetího závodu MMČR side a quad, který se jel v Březové nad Svitavou, na webových stránkách ČT. Reportáž byla již odvysílána na ČT Sport v pořadu Svět motorů. Níže přikládáme odkaz, kde najdete zmíněné video...

VÍCE
MMČR SIDE: Březovské stráně daly zabrat!
motocross

I na rozbahněných Březovských stráních v sobotu 9. 5. 2015 Rozehnalové neměli konkurenci, když vítězili stylem start-cíl. Jejich soupeři Černý-Musil konečně prolomili smůlu a obě jízdy dokončili na druhém místě. Fanoušci si ale mohli notovat nad napínavým soubojem Diblíka s Vejchodou v první jízdě či Boukalovými s Hrochovými, rozjetým Křížem nebo famózním Wangerem.

VÍCE
Zveme na MMČR side a quad do Březové nad Svitavou!
motocross

Seriál MMČR sajdkár a čtyřkolek i nadále zůstává na Moravě. V sobotu 9. 5. 2015 ho hostí motokrosová trať u Březové nad Svitavou. Zveme všechny příznivce motorismu, rodiny i zvědavce, ať je nás na Březovských stráních co nejvice!

VÍCE
Odkaz na záznam z MMČR sajdkár v Mohelnici na ČT SPORT!
motocross

V úterý 28. 4. 2015 v pozdních večerních hodinách dávali na televizním kanále ČT Sport v pořadu Svět motorů záznam z MMČR sajdkár v Mohelnici. Kdo jste ho prošvihli nebo ho chcete znovu zhlédnout, tak právě pro vás zveřejňujeme internetový odkaz na tento záznam.

VÍCE
Rozehnalové vládli i na Mohelnických lomech!
motocross

Druhý závod MMČR sajdkár hostil motokrosový areál Mohelnické lomy v sobotu 25. 4. 2015 a ani zde Rozehnalové nepoznali přemožitele. Jejich vážnější konkurenti, Černý-Musil, znovu laborovali s technikou, a tak zářili jiní. Ke stupním vítězů slibně nakročili Pudlo-Sejk, ale ve druhé jízdě měli ošklivý karambol. Stříbrní tak skončili Vejchodové před Diblíkem s Gáborem.

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Mohelnice!
motocross

Přijeďte povzbudit své favority na další republikové zastávce! Tentokráte ji hostí trať Mohelnické lomy v sobotu 25. 4. 2015. Vaši podporu i hlasivky budou jezdci potřebovat! Čeká na vás adrenalinové, nevšední, nepředvídatelné, „supercrossové“, letecké, nervydrásající a dechberoucí závody!

VÍCE
Dramatický finiš na GP Španělska!
motocross

Ve španělské Malpartida de Caceres se v neděli 19. 4. 2015 událo neuvěřitelné drama v závodech GP sidecarcross. Spalující slunce, jízdy na krev a souboje kolo na kolo světové špičky - Adriaenssena, Baxe a Girauda – přiváděli nevěřícné španělské publikum do varu! Těžce vydobité body vezou i české posádky. Rozehnalové za dvě desátá místa 22 bodů a Vrátný-Hotový celkem 3 body!

VÍCE