Kramolínští slavili 70. výročí AMK a Pudlo-Hotový konec sezony!
motocross

V termínu, kdy naše sajdkárkrosová reprezentace úspěšně válčila na ME družstev ve Francii, se v motokrosovém areálu v Kramolíně u Nepomuku slavilo 70. výročí založení tamního AMK, který má za sebou nepřeberné množství uspořádaných mezinárodních i světových závodů v motokrosu, trialu či sajdkárkrosu. Zejména tříkolové speciály se zde těší značné oblibě, proto ani nemohly chybět. Došlo tak na propojení oslav výročí a akce „Ukončení sezony“ sajdkárkrosové posádky Pudlo-Hotový, aby ve stejný den mohli návštěvníci také zažít trochu adrenalinu při svezení na sajdkárkrosovém speciálu.

VÍCE
Obrovská vůle rozhodla, říká manažer reprezentace Přemysl Hájek
motocross

Na historickém úspěchu českých sajdkárkrosařů na ME družstev ve Francii se podepsal také širší realizační tým lidí, kteří se starali o zázemí jezdců, aby se jim dostalo nejlepšího servisu. Na fungovaní a tmelení celé české reprezentace nese lví podíl její manažer Přemysl Hájek. A právě s ním jsme se rozhodli udělat rozhovor, ve kterém si velmi pochvaloval, jaká v týmu vládla dobrá nálada, soudržnost a ohromná vůle po medaili.

VÍCE
OBRAZEM: Česká euforie po zisku bronzu na ME Francie
motocross

Slzy štěstí, ohromná radost, sprcha šampaňským a skandování známého pokřiku: „Kdo neskáče, není Čech“, takový výbuch emocí se spustil ihned po dojetí poslední jízdy ME družstev side ve Francii, kdy bylo již jisté, že čeští sajdkárkrosaři získají bronz! Historický okamžik prožívalo s českým týmem i mnoho českých fanoušků, kteří neváhali na družstva vyrazit. A právě z něj a oslav bronzu přinášíme bohatou fotogalerii. Podívejte se na jedinečné záběry z památného dne, kdy naši jezdci se nesmazatelně zapsali do historie!

VÍCE
Bezprostřední pocity bronzových sajdkárkrosařů z ME Francie
motocross

O senzačním úspěchu českých sajdkárkrosařů jsme se již zmínili v reportáži ze závodu, kde jsme vylíčili jejich cestu na stupně vítězů, která byla dlážděna tvrdou prací, precizní přípravou, profesionální podporou a životními výkony. Nyní dáváme také slovo přímo našim bronzovým závodníkům, aby také oni vám vylíčili, jak vše probíhalo z jejich pohledu, jaké pocity zažívali po zjištění zisku bronzové medaile a jak vůbec vstřebávají tak velký úspěch, kterého zaslouženě dosáhli.

VÍCE
Videa ze Sidecarcross of Nations ve francouzském Dardon-Gueugnon!
motocross

Na ME Francie ukápla nejedna česká slzička z úspěchu našich sajdkárkrosařů, kteří podali až heroické výkony a nesmazatelně se zapsali do historie. Pojďme se podívat na jejich cestu za bronzem tentokráte formou videí, která více přiblížují elektrizující atmosféru při závodech a zaznamenávají celý průběh všech rozjížděk.

VÍCE
SMXoN Dardon-Gueugnon: Češi se radují z bronzu!!!
motocross

Český tým ve složení Čermákové, Černý-Musil a Vejchoda-Zatloukal přepisují dějiny sajdkárkrosu! Poprvé od vzniku závodu družstev národů se český tým raduje ze stupních vítězů! Stalo se tak památného dne 9.10.2016 ve francouzském Dardon-Gueugnon, které se vyryje zlatým písmem do historických análů. Zasloužily se o něj životní jízdy Černého s Musilem, bezchybný výkon a vysoké nasazení bratrů Čermákových a ohromná zarputilost a houževnatost Vejchody se Zatloukalem. Gratulujeme!!!

VÍCE
Český tým na SMXoN se po kvalifikaci dělí o 3. místo s Francouzi
motocross

V sobotu 8. 10. 2016 ve francouzském Dardon-Gueugnon odstartovala kvalifikace na Sidecarcross and Quadcross of Nations (ME družstev). Divákům se tak předvedlo 13 evropských týmů. Z našich sajdkárkrosařů se nejlépe vedlo bratrům Čermákovým, kteří si vyjeli 2. místo. Velkým překvapením zůstal výkon Vejchoda-Zatloukal a zasloužené 4. místo. Černý-Musil pak ve své skupině obsadili až 7. pozici. Český tým se tak nyní dělí o třetí příčku s Francouzi.

VÍCE
Český pozdrav z ME družstev side a quad Dardon-Gueugnon 2016!
motocross

Celý český reprezentační tým se ze čtvrtka na pátek přesunul do francouzského Dardon-Gueugnon, letošního dějiště atraktivního závodu Mistrovství Evropy v družstvech sajdkár a čtyřkolek, který se bude odehrávat o tomto víkendu. Přímo na místě je náš redakční fotograf Zdeněk Růžička, který pořídil pár exkluzivních záběrů ze srdce českého tábora. Nechybí samozřejmě společná fotografie, ani snímek českého maskota!

VÍCE
Ukončení sezony a výročí 70 let založení AMK Nepomuk
motocross

Domácí šampionát v sajdkárkrosu máme úspěšně za sebou, a tak nyní u sajdkárkrosových týmů dozrála doba na různé akce na rozloučení se sezonou s příznivci, sponzory i nadšenci do tohoto atraktivního a jedinečného sportu. O nadcházející sobotě 8. 10. 2016 jednu takovou pořádá tým Pudlo-Hotový na kramolínské trati. Vyjímečnost této akce navíc bude podtrhávat oslava výročí 70 let založení AMK Nepomuk. Pořadateli jste srdečně zváni!

VÍCE
PREVIEW: „Sidecarcross of Nations“ v Dardon Gueugnon před námi!
motocross

Nastávající víkend 8. - 9. 10. 2016 vyplní jako již tradičně na konci sezony atraktivní závod Mistrovství Evropy v družstvech sajdkár a čtyřkolek, chcete-li Sidecacross and Quad of Nations. Nyní se pojede na horké francouzské půdě v Dardon-Gueugnon. Pokud se chystáte vyrazit nebo jen vás tento podnik zajímá, pak právě pro vás jsme připravili pár užitečních informací pro začátek.

VÍCE