STR team Rozehnal obhájil titul v MMČR družstev side!
motocross

Poslední srpnový víkend se konal další podnik MMČR side v Ředhošti v sobotu 30. 8. 2014. Tentokráte se jel závod družstev, který se nezapočítává do celkového pořadí mistrovství, ale rovnou se zde vyhlásí mistři za tento závod. Vítězství po roce znovu slavilo družstvo ve složení Rozehnalové, Vejchodové a Diblík-Gábor.

VÍCE
Pozvánka na MMČR družstev side a quad do Ředhoště!
motocross

Po roce je tu znovu ojedinělý závod družstev ČR! V jeden den bude znám mistr za celý rok! Přijďte se podívat na atraktivní zápolení družstev v sajdkárkrosu a quadcrossu do Ředhoště v sobotu 30. 8. 2014! Nenechte si ujít tyto nevyzpytatelné závody, při nichž dopředu nikdo nemá nic jistého!

VÍCE
GP Švýcarsko: Černý-Musil nejlepší z Čechů!
motocross

V Roggenburgu se v neděli 24. 8. 2014 rozdávaly světové body do seriálu MS sajdkár. Po dominantních vystoupeních si jich nejvíce odvezli Bax-Stupelis, jež se konečně dočkali celkového prvenství, a to na GP Švýcarska. I česká trojice si jich dost vybojovala. Černý-Musil se v součtu obou jízd dokonce ocitli na desátém místě.

VÍCE
Australané debutovali v kvalifikaci na GP Švýcarska!
motocross

V sobotu 23. 8. 2014 začala kvalifikace na další Velkou cenu v sajdkárkrosu, která probíhala ve švýcarských Alpách u Roggenburgu. Papírové předpoklady v ní jasně potvrdili favorité, svou sílu ukázali také jezdci na levostranné sajdkáře a z českých posádek si postup zajistili Rozehnal-Kälin, Černý-Musil a Vejchodové.

VÍCE
MMČR side: Rozehnalové v plné síle nedávají nikomu šanci!
motocross

Rozehnalové na dalším podniku MMČR side v Dlouhé Loučce v sobotu 16. 8. 2014 předvedli, že jestliže jedou spolu, nemá nikdo šanci se s nimi rovnat. Obě jízdy totiž vyhráli stylem start-cíl. Souboje se tak sváděly spíše o další pódiová umístění mezi Diblíkem, Vejchodou a Pudlem…

VÍCE
VIDEO: Rozhovory s jezdci po Dlouhé Loučce, část 2.
motocross

Na první díl video-rozhovorů ze světa sajdkárkrosu navazujeme dalším, který pochází opět z dílny našeho redakčního fotografa Zdeňka Růžičky. Interviews pořídil v depu na MMČR sajdkár v Dlouhé Loučce v sobotu 16. 8. 2014. Ve druhém sledu uvidíte a uslyšíte bratry Boukalovy, Tomáše Čermáka a absentující bratry Hrochovy.

VÍCE
VIDEO: Rozhovory s jezdci po Dlouhé Loučce, část 1.
motocross

Po fotogalerii jsme přichystali i videa s některými jezdci sajdkárkrosu. Videa pořídil náš redakční fotograf Zdeněk Růžička během pochůzek v depu na MMČR sajdkár v Dlouhé Loučce. V prvním sledu uvidíte a uslyšíte navrátivšího Marka Rozehnala, Lukáše Černého, Martina Vrátného a bratry Vejchodovy.

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Dlouhé Loučky
motocross

Přijměte pozvání na další podnik Mezinárodního mistrovství ČR čtyřkolek a sajdkár, které se pojede v sobotu 16. 8. 2014 v Dlouhé Loučce. Přijďte se podívat na atraktivní závod s pořádným adrenalinovým nábojem a dramatičností! V pozvánce naleznete veškeré informace k závodu i s průběžným pořadím mistrovství.

VÍCE
VIDEO z MS sajdkár Kivioli a Kegums 2014
motocross

Podívejte se na úžasná videa ze závodů GP Estonska v Kivioli a GP Lotyšska v Kegums, která se jela v předcházejícím týdnu. Úchvatné záběry vás vtáhnout do děje a dostanou do kolen! Nabízí se neobvyklý náhled do světa sajdkárkrosu! Klikni níže!

VÍCE
Kivioli, jak ho neznáte – foto Zdeněk Růžička
motocross

Závody a vše okolo nich vám podáváme na našem webu neustále. Přemýšleli jsme, s čím přijít novým, proto následující série fotografií bude patřit přímo městu a okolí Kivioli, kde se odehrával další díl MS sajdkár.

VÍCE