GP Belgie: Willemsen-Bax zvítězili v Genku!
motocross

Desetinásobný mistr světa Willemsen v belgickém Genku na MS sajdkár přesvědčil, že ještě nepatří na druhou kolej, ale že se s ním musí počítat. V neděli 28. 6. 2015 doslova uhranul svou perfektní jízdou! České posádky zase soupeřily mezi sebou. Hladovější po úspěchu byli ale dvanáctí Čermákové a fantastičtí Vejchodové, kteří za sebou udrželi Černého s Musilem i Rozehnalovy.

VÍCE
Kvalifikace GP Belgie: Dominance favoritů
motocross

Další díl seriálu MS sajdkár načala sobotní kvalifikace 27. 6. 2015 v belgickém Genku, ve které si z pětice českých posádek zajistilo postup do nedělních jízd GP hned čtyři! Bezproblémové protáhnutí kvalifikačním sítem měli Rozehnalové, Černý-Musil a Vejchodové. Je doplnili po technických potížích také z poslední šance Čermákové.

VÍCE
Rozhovor s našimi nejlepšími sajdkárkrosaři, bratry Rozehnalovými
motocross

Slušný start do nové sezony měli třináctinásobní mistři republiky, bratři Rozehnalové, když po vynucené přestávce v minulém roce řádí zase v plné síle a i nadále vládnou v české kotlině. Jako každý rok jsme si s nimi sedli a položili jim mnoho otázek, z nichž pak vzniklo následující interview. Tentokráte jsme neopomenuli ani jejich soukromý život, kde se nám rozpovídali o rodině, dětech i ženách...

VÍCE
Stříbro nabídlo nervydrásající souboj titánů! Konečně!
motocross

Po třech letech jsme se konečně dočkali souboje titánů, tria našich nejlepších sajdkárkrosařů - bratrů Rozehnalových, Čermákových a Černého s Musilem! V neděli 21. 6. 2015 ve Stříbře na MMČR side předvedli divákům něco fantastického. Ve druhé jízdě totiž už zvonil kov o kov! Kdo přijel na tyto závody, odnášel si vskutku jedinečný zážitek!

VÍCE
POZVÁNKA: Do Stříbra míří MMČR sajdkár a čtyřkolek
motocross

První letní den bude nejdelším v roce a obzvláště to bude letos platit na terénu ve Stříbře. Právě 21.6.2015 se zde odehraje mimořádně nabitý program Mezinárodního mistrovství České republiky sajdkár a čtyřkolek.

VÍCE
GP Česka: Vycházející hvězda Čermáků i nadále září!
motocross

Kramolín u Nepomuku zažil jedny z nejhezčích závodů letošního seriálu MS. V neděli 14. 6. 2015 tu řádila současná světová esa sajdkárkrosu, mezi kterými se rozhodně nenechaly zahanbit ani čtyři české posádky. Právě výsledky našich museli nadchnout! Fantazie Čermáků, bojovní Rozehnalové, čarující Černý-Musil i nevzdávající se Diblík-Gábor! V obou závodech GP dominovali Bax-Stupelis, kteří jen stvrdili své vedoucí postavení v průběžném pořadí MS.

VÍCE
Kvalifikace MS Kramolín: Čermáci dál udivují!
motocross

Za téměř tropického počasí se odehrávala v Kramolíně u Nepomoku v sobotu 13. 6. 2015 kvalifikace do nedělních jízd GP. Duo Bax-Stupelis a Giraud-Musset potvrdili svou dominanci. Z řady českých posádek nejvíce zářili bratři Čermákové, kteří se oháněli pátým místem. Postup si vybojovali také Rozehnalové, Černý-Musil, Diblík-Gábor.

VÍCE
Představení českých posádek startujících na MS v Kramolíně!
motocross

Začátek MS sajdkár v Kramolíně u Nepomuku se neúprosně blíží. Již sobotní kvalifikace bude stát za to, jelikož do ní zasáhne společně s ostatními také dvanáct českých posádek. Nenechejte je ve štychu a přijeďte je do Kramolína v sobotu 13. 6. 2015 povzbudit! Komu můžete držet palce? Přečti si představení všech našich týmů a jejich startovních čísel na MS!

VÍCE
Pozvánka na MS Sidecarcross, Kramolín, 13. - 14. června 2015
motocross

Nadcházející víkend by si neměli motorističtí fanoušci rozhodně nechat uniknout prestižní akci. Kramolín opět přivítá světový sajdkárkros, ve kterém si dobře vedou i české reprezentační posádky! Sedmý podnik seriálu Mistrovství světa v sidecarcrossu se uskuteční ve dnech 13. - 14. června 2015 na tradiční trati v Kramolíně u Nepomuku.

VÍCE
Vyšla nová kniha o historii sajdkárkrosu od K. Březiny
motocross

Nová kniha televizního komentátora Karla Březiny se samozřejmě opět zabývá motocyklovým sportem. Tentokrát jednou z mladých disciplín – sidecarcrossem. Na 262 stranách v ní popisuje vznik sajdkárového sportu, jeho začátky od soutěží přes silniční závody až k vrcholným závodům v sidecarcrossu.

VÍCE