Rozehnalové vládli i na Mohelnických lomech!
motocross

Druhý závod MMČR sajdkár hostil motokrosový areál Mohelnické lomy v sobotu 25. 4. 2015 a ani zde Rozehnalové nepoznali přemožitele. Jejich vážnější konkurenti, Černý-Musil, znovu laborovali s technikou, a tak zářili jiní. Ke stupním vítězů slibně nakročili Pudlo-Sejk, ale ve druhé jízdě měli ošklivý karambol. Stříbrní tak skončili Vejchodové před Diblíkem s Gáborem.

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Mohelnice!
motocross

Přijeďte povzbudit své favority na další republikové zastávce! Tentokráte ji hostí trať Mohelnické lomy v sobotu 25. 4. 2015. Vaši podporu i hlasivky budou jezdci potřebovat! Čeká na vás adrenalinové, nevšední, nepředvídatelné, „supercrossové“, letecké, nervydrásající a dechberoucí závody!

VÍCE
Dramatický finiš na GP Španělska!
motocross

Ve španělské Malpartida de Caceres se v neděli 19. 4. 2015 událo neuvěřitelné drama v závodech GP sidecarcross. Spalující slunce, jízdy na krev a souboje kolo na kolo světové špičky - Adriaenssena, Baxe a Girauda – přiváděli nevěřícné španělské publikum do varu! Těžce vydobité body vezou i české posádky. Rozehnalové za dvě desátá místa 22 bodů a Vrátný-Hotový celkem 3 body!

VÍCE
GP Španělska: V kvalifikaci nejrychlejší Bax-Stupelis!
motocross

Velká cena Španělska v Malpartida de Caceres ožila již sobotní kvalifikací o hlavní závod dne 18. 4. 2015. Vřelého přijetí od pořadatelů i návštěvníků se dostalo všem 21 zúčastněným týmům, mezi nimiž byly i dvě česká želízka v podobě bratrů Rozehnalových a Vrátného s Hotovým. V kvalifikačním závodě jasně zvítězil holandsko-lotyšský pár Bax-Stupelis. Umístění v top 10 si nenechali vzít ani bratři Rozehnalové.

VÍCE
Ohlasy Rozehnalů ke včerejší GP Francie...
motocross

Po náročném závodě MS sajdkár ve francouzském Castelnau de Levis nám poslal krátkou SMS zprávu Václav Rozehnal. Přečtěte si, jak se jim včera jelo a jak se vypořádávali s těžkými podmínkami...

VÍCE
Francouzi Giraud-Musset opanovali domácí Velkou cenu!
motocross

Domácí prostředí velmi svědčilo francouzské dvojici Giraud-Musset, když v nedělním závodě GP Francie v Castelnau de Levis zvítězila před úřadujícími mistry Adriaenssen-van den Bogaart. Desítku nejlepších pak uzavírala česká posádka Rozehnal-Rozehnal.

VÍCE
Rozehnalové obsadili 4.místo v kvalifikaci GP Francie!
motocross

Ze Švýcarska se celá sajdkárkrosová kolona přesunula do dějiště druhé Grand Prix ve francouzském Castelnau de Levis. V dnešní sobotní kvalifikaci se nejvíce dařilo dvojicím Adriaenssen-van den Bogaart a Giraud-Musset. Jediní čeští zástupci, bratři Rozehnalové, obsadili ve skupině B čtvrté místo!

VÍCE
V prodeji nový SIDECARCROSS KALENDÁŘ 2015-16!
motocross

Kupte si nový sajdkárkrosový kalendář 2015-16, který vydává náš redakční fotograf Zdeněk Růžička ze svých nejlepších snímků ze sezony 2014! Cena jednoho kusu vás vyjde na 200 Kč, proto si ho neváhejte pořídit, ať už vám visí na stěně v práci či doma!

VÍCE
Úchvatný začátek MS sajdkár zažil švýcarský Frauenfeld!
motocross

Na Velikonoční pondělí 6. 4. 2015 se ve švýcarském Frauenfeldu proháněla světová špička v sajdkárkrosu. Úřadující mistři světa Adriaenssen-van den Bogaart ukázali, že přes zimu nezaháleli a na konci se tak radovali z prvního místa na stupních vítězů. Z českých posádek se nejvíce dařilo Rozehnalům, ale i Černý-Musil dokázali vydolovat první body!

VÍCE
Rozehnalové a Černý-Musil postoupili do finále GP Švýcarska!
motocross

Světová sezona sajdkár právě odstartovala ve švýcarském Frauenfeldu svou první GP! V brzkých ranních hodinách probíhala neúprosná bitva o 30 vstupenek do hlavního závodu. Z pěti českých posádek proklouzly do něj pouze dvě, Rozehnalové a Černý-Musil! Loňští zahraniční favorité potvrdili formu a výbornou připravenost, že všechny taktéž odpoledne uvidíme.

VÍCE