Na návštěvě u Jiřího Požára, prvního mistra ČSSR v sajdkárkrosu...
motocross

Na začátku roku jsme publikovali zajímavé interview s prvním mistrem v sajdkárkrosu, Janem Všetečkou. V něm prásknul na svého spolujezdce, že ho při závodech mlátil, aby přidal plyn... To v nás podnítilo zájem vydat se za tímto dřívějším „rabiátem“, aby nám k tomu také něco řekl...

VÍCE
Tip na vánoční dárek: KALENDÁŘ z ME družstev side Markelo na rok 2015!
motocross

Náš redakční fotograf Zdeněk Růžička si letos máknul a před Vánoci přichází se svým novým, nástěnným kalendářem se sajdkárkrosovou tématikou pro rok 2015! Tentokráte vybíral nejlepší úlovky ze Sidecarcross of Nations, které se jelo letos v nizozemském Markelu. Cena 1 kusu je 250 Kč.

VÍCE
Navštívili jsme zabijačkové hody u Pokorných
motocross

Další sajdkárkrosový tým Pokorný-Vitoň připravil posezónní večírek pro své příznivce a přátele v místě svého bydliště v Lovčici u Kosové Hory v pátek 12. 12. 2014. Pozvání jsme obdrželi i my z redakce Motolevel.com, proto jsme se vypravili na místo činu a udělali pro vás pár snímků, abyste věděli, jakými štědrými hostiteli Pokorní jsou.

VÍCE
Okénko do historie SIDE: Ve Kbelu aktivně
motocross

Na zimní přestávku jsme připravili seriál na pokračování s názvem „Okénko do historie SIDE“, kde se budeme snažit trochu oprášit slavné jezdce minulosti, kluby, významné události v sajdkárkrosu nebo zajímavé dobové materiály a fotografie. V prvém okénku se můžete začíst do historie AMK Benátky nad Jizerou - Kbel.

VÍCE
Předběžný kalendář MMČR sajdkár 2015!
motocross

Aktuálně vyšel předběžný kalendář MMČR sajdkár pro rok 2015! A znovu je mnoho změn! Začínat se bude v Kaplici a končit v Horním Újezdě. Zařazena je i jezdci oblíbená trať v Jiníně. Celkem se pojede sedm závodů a k nim družstva. Jejich pořádání se premiérově přesune do Dlouhé Loučky.

VÍCE
OBRAZEM: Sidecarcross párty ve stylu Starověkého Říma
motocross

Po náročné sajdkárkrosové sezoně je také důvod si vyrazit z kopýtka a trochu upustit páru. Každý tým tak pořádá různé večírky a zve na ně své příznivce. Takový podobný, který je vždy nevšední událostí, jsme navštívili v sobotu 29. 11. 2014 na Rybníkách. Každoročně se totiž pořádá v maskách v nějakém stylu. Letos padlo téma „Starověký Řím“. Podívejte se na slušnou porci fotografií a zajímavé video.

VÍCE
VIDEO: Celý záznam z ME družstev side a quad Markelo 2014
motocross

Kdo jste prošvihli vysílání reportáže z ME družstev side a quad Markelo 2014 na sportovním kanálu SPORT5, můžete se na něj podívat přímo u nás na webu! Video, které stojí za to zhlédnout!

VÍCE
VIDEO: Vyhlášení Mezinárodních mistrů ČR 2014 v side a quad
motocross

Z vyhlášení mistrů AČR v motocyklovém sportu, který se konal v Praze dne 7. 11. 2014, přinášíme dále video zaměřené na motokrosové disciplíny side a quad. Kromě slavnostního aktu nechybějí ani rozhovory s nejúspěšnějšími závodníky těchto sportů v sezoně 2014. Podívejte se, jak vše probíhalo ve Smetanově sále v budově AČR v Praze!

VÍCE
Vyšla aktualizovaná podoba kalendáře MS sajdkár 2015!
motocross

Dne 18. listopadu 2014 odtajnila FIM aktuální podobu kalendáře pro MS sajdkár 2015! V programu je zařazeno 16 Velkých cen v 10 různých zemí. Potěšitelné je znovuzařazení českého Kramolína. Nováčkem je naopak španělská Malpartida de Caceres, ač ještě teprve bude potvrzena. Podívejte se u nás na webu, kde se pojede v příštím roce!

VÍCE
Novinářská práce zevnitř aneb náhled pod pokličku
motocross

O závodech a dění kolem nich jsme napsali mnohé. Také jsme v nesčetně rozhovorech blíže představili samotné jezdce a osobnosti sajdkárkrosu, které nám vždy povykládali o své závodní kariéře. Nikdy jsme se ale nezmínili o naší novinářské práci a o tom, co vše obnáší…

VÍCE