Tajemství startovních čísel motocrossařů – 4. díl
motocross

První závod MMČR side a quad v Mohelnici již buší na dveře, protože již tuto sobotu to vypukne! Ještě před tím chceme alespoň trochu přiblížit některé posádky a jejich startovní čísla. Znovu chceme poodkrýt, jaké taje skrývají...

VÍCE
Pozvánka na MMČR side a quad do Mohelnice!
motocross

Konečně se všichni příznivci sajdkárkrosu a quadcrossu dočkali nové sezony MMČR side a quad. V sobotu 19. 4. 2014 zaburácejí motory těchto strojů v Mohelnických lomech. Přijměte naše srdečné pozvání na tento zahajovací podnik sezony 2014!

VÍCE
Všechny tváře jezdců sajdkárkrosu ze sezony 2013
motocross

První český mistrák v sajdkárkrosu se nám kvapem blíží, proto bychom chtěli všem příznivcům této úžasné disciplíny motokrosu osvěžit paměť a připomenout všechny jezdce, co startovali v minulé sezoně a chystají se i do té nové.

VÍCE
Frintové vyhráli první závod Crossracing cupu 2014!
motocross

V době MS sajdkár v Oss se jel také nový ročník Crossracing cupu v Dolních Heřmanicích v neděli 13. 4. 2014. Třída sajdkár nemohla chybět. V ní pódiové umístění ovládli bratři Frintové a hned na začátku sezony si užívali slast vítězných fanfár!

VÍCE
GP Nizozemsko: Rozehnal a Černý vydolovali z písku první body!
motocross

V neděli 13. 4. 2014 se jel první závod MS sajdkár v holandském Oss. Nabité startovní pole přineslo dramatické boje o první příčku mezi místními dravci. Českým posádkám se i na písku podařilo prosadit a vezou první body!

VÍCE
V holandském Oss se roztočil sajdkárkrosový kolotoč MS!
motocross

Za krásného slunného počasí začal v sobotu 12. 4. 2014 v holandském Oss první závod MS sajdkár, kam po zimní přestávce zavítalo 47 posádek z celého světa. Jen 30 z nich si ale vyjelo vstupenku do nedělního finále, kam se po těžké kvalifikaci protáhli i naši Rozehnal-Vejchoda a Černý-Musil!

VÍCE
Držme palce našim posádkám v Oss!
motocross

Už jen pár hodin zbývá do vypuknutí nového ročníku MS sajdkár v holandském Oss. Dnes, tj. 12. 4. 2014, se pojede kvalifikace o nedělní finále. Česká republika bude mít zastoupení v posádkách Rozehnal-Vejchoda, Černý-Musil a Diblík-Gábor.

VÍCE
Moderátor TV NOVA běsnil na sajdkáře
motocross

V pondělí 24. 3. 2014 se dostali do živého vstupu televizního pořadu „Snídaně s Novou“ sajdkárkrosaři Lukáš Černý a Jan Boukal. Kdo jste prošvihli toto vysílání, můžete ho ještě jednou zhlédnout na webových stránkách TV NOVA.

VÍCE
Pozvánka na Crossracing do Dolních Heřmanic
motocross

Již tuto neděli 13. 4. 2014 startuje 1. závod MČR Amatérů Crossracing Cup 2014 v Dolních Heřmanicích. Pořadatelé srdečně zvou všechny příznivce a nadšence terénních motorek na fantastickou a přátelskou atmosféru tohoto podniku.

VÍCE
Dodatečně vše nejlepší, Lukáši!
motocross

Sice s menším zpožděním, ale přece! Rád bych pogratuloval našemu sajdkárkrosaři Lukáši Černému k jeho 25. narozeninám! Nechtěl jsem zůstávat u strohého blahopřání, a proto přikládám originální a vtipnou báseň a fotografie z Lukášova mládí.

VÍCE