Pozvánka na 5. MMČR sajdkár a čtyřkolek do Stříbra!
motocross

Přijměte naše pozvání na další atraktivní závody sajdkár a čtyřkolek na jejich v pořadí pátou štaci Mezinárodního mistrovství ČR do oblíbeného motokrosového areálu Terén Sv. Petra v západočeském Stříbře, kde se pojede tuto neděli 26. 6. 2016! Vyčerpávající informace najdete níže v textu psaném od známého komentátora Míry Šimka, který ve spolupráci s Petrem Maršálkem dokáže vždy vytvořit správně našponovanou atmosféru a svými hlasivkami strhnout obecenstvo...

VÍCE
Výherce soutěže o tričko a čepici Rockstar
motocross

S menším zpožděním zveřejňujeme výherce soutěže: „Poznej, kdo je na plakátě na Opatov“ o tričko a čepici Rockstar. Soutěž běžela pouze před 4. závodem MMČR sajdkár a čtyřkolek v Opatově.

VÍCE
VIDEO: Dvě poslední GP sidecarcross kamerou Luc van der Aa!
motocross

Nejen textem a obrázky vás rádi zásobujeme, přinášíme také skvělá videa z MS sajdkár od Belgičana Luc van der Aa. Nejinak tomu je i tentokrát. Podívejte se ještě jednou na bahenní masakr z GP Německa v Schopfheimu a také na aktuálně odjeté písčité GP Holandska ve Valkenswaard, ať si dáte také slušnou dávku autentické atmosféry ze závodů...

VÍCE
GP NIZOZEMSKA: Nadvláda Rudých ďáblů!
motocross

VALKENSWAARD (Nizozemsko), 19. 6. 2016. Belgičané „loupili“ u sousedů, když na 5. Grand Prix sidecarcross ovládli stupně vítězů! Suverénními vítězi se stali Adriaenssen-Daiders a dále je na výsluní doprovodili stříbrní Hendrickx-van den Bogaart a bronzoví Vanluchen-Kurpnieks. V první jízdě dokonce obsadili Rudí ďáblové všechna první čtyři místa. S pískem se snažili popasovat také naši Čermákové, kteří skončili těsně pod top10!

VÍCE
KVALIFIKACE GP Nizozemska: Déšť zrušil závod! Počítá se trénink!
motocross

Poslední závody v sajdkárkrosu sužuje déšť a dělá těžkou hlavu pořadatelům i jezdcům. „Mokré“ podmínky začaly na českém šampionátu v Opatově, pokračovaly na GP Německa v Schopfheimu a ani na nynější GP Holandska ve Valkenswaard, kde se jede o tomto víkendu 18. - 19. 6. 2016, není tomu jinak. Kvalifikační závod musel být kvůli lijáku a stavu trati zrušen! Mezinárodní jury ale rozhodla, že platí výsledky z předkvalifikačního tréninku, kde skončili bratři Čermákové druzí!

VÍCE
GP NĚMECKA: Rochnění v bahenních lázních!
motocross

Bahenní koupeli se dostalo sajdkárkrosové elitě na 4. Grand Prix v německém Schopfheimu v neděli 12.6. Po odpadnutí vedoucího Willemsena v kvalifikaci sáhli po červené tabulce Giraud-Musset, kteří si ji vyjeli suverénními jízdami a neskutečném tanci na bezedném blátě. I české posádky v náročných podmínkách na sebe strhly také pozornost. Zejména bratři Čermákové lítali jako střely, když v první jízdě dosáhli na 5. místo! Ani Černý-Musil nezklamali a vezou slušný příděl bodů. Velkou senzací je pak ukořistěný 1 světový bod pro Vrátného s Vitoněm!

VÍCE
KVALIFIKACE GP Německa: Vrátný-Vitoň na blátě září a postupují!
motocross

Náročnou kvalifikací na GP Německa si prošlo 36 sajdkárkrosových posádek v Schopfheimu v sobotu 11. 6. 2016. Déšť, bláto, jednokolejka, crash průběžně vedoucího Willemsena, vypadnutí favoritů, červená vlajka, takové bylo kvalifkační peklo, z něhož postoupily k naší spokojenosti tři české posádky. Z 2. místa Čermákové, z šestého Černý-Musil a milé překvapení desátí Vrátný-Vitoň. Zejména oni jen všechny přesvědčili, že na rozbahněném povrchu umí a lahodí jim. Bohužel smůla i nadále provází Vejchodovy...

VÍCE
Čmeláci v Opatově lítali i za deště!
motocross

Další podnik MMČR sajdkár a čtyřkolek premiérově hostil Opatov u Svitav v neděli 5. 6. 2016. A svou prvotní zkušenost s velkým závodem zvládl až nadmíru skvěle! Z paddocku i hlediště se nesla jen slova chvály. Vítězem závodu se stali bratři Čermákové před Černým s Musilem a Janouškovými, kteří podruhé si znovu stoupli na stupně vítězů! Opojnou slast ale zažívali po první jízdě i Vrátný-Vitoň, kterým se po velmi výtečném výkonu podařilo dojet jako třetí!

VÍCE
Poznej, kdo je na plakátě na Opatov, a vyhraj dárek od Rockstar!
motocross

Před 4. závodem MMČR sajdkár a čtyřkolek v Opatově, který se jede tuto neděli 5.6.2016, přinášíme zajímavou soutěž o tričko a čepici Rockstar. Jestliže rád soutěžíš a vydáš se do Opatova, zapoj se a můžeš vyhrát! Níže přinášíme podrobné informace k soutěži a samozřejmě zapeklitou otázku...

VÍCE
Pozvánka na 4. závod MMČR sajdkár a čtyřkolek do Opatova!
motocross

Premiérově se český šampionát sajdkár a čtyřkolek přesouvá do Opatova u Svitav, kde se v neděli 5. 6. 2016 odehraje již čtvrtý závod tohoto seriálu! Přijměte naše srdečné pozvání a přijeďte se na další atraktivní a napínavé dějství tří a čtyřkolových strojů podívat na vlastní oči! Častý návštěvník a věrný příznivec zajisté ocení pro něj novou lokalitu a zase jinou trať, než byl poslední léta zvyklý. Pořadatel připravil i několik lákadel, takže určitě nic nerozmýšlejte a vydejte se do Opatova tuto neděli!!!

VÍCE