Valentin Guillod si obnovil  zranění a čeká ho další operace!
motocross

Před několika dny jsme avizovali podpisovou akci MXGP jezdce Valentina Guilloda #92 v rámci MXGP ČR ve stánku CIRCUIT v Lokti nad Ohří. Bohužel je nakonec všechno jinak a Valentin musí podstoupit operaci, se kterou vůbec nepočítal. Více se dočtete v jeho prohlášení níže.

VÍCE
MXGP ČR 2017: Soutěž – VYHLÁŠENÍ
motocross

Známe jména výherců naší soutěže o podepsaný dres Alessandra Lupina, 2x2 vstupenky a dva kartony Monster drinků!

VÍCE
2. Tisková informace k závodu Mistrovství světa v motokrosu
motocross

Do České republiky zavítá nadcházející víkend světová motokrosová elita. Západočeský Loket bude 22. - 23. července 2017 opět po roce hostit Grand Prix České republiky v motokrosu! Třináctý závod seriálu Mistrovství světa nám v Lokti kromě tradičních tříd MXGP a MX2 nabídne také závod MS třídy žen (WMX) a napínavý finálový závod Mistrovství Evropy juniorských tříd 65ccm a 85ccm.

VÍCE
Josh Grant možná zmešká zbytek MX šampionátu
motocross

Josh Grant si v Southwicku zranil koleno a musel na operaci. Doba jeho návratu je zatím neznámá.

VÍCE
MXGP ČR 2017: Úspěšnost lovu podpisů VG92 v Lokti 100%!
motocross

Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) v Lokti nad Ohří se kvapem blíží. O víkendu 22. – 23. července 2017 budete mít šanci ulovit podpis švýcarského MXGP pilota Valentina Guilloda #92, který bude mít autogramiádu u stánku českého zastoupení značky CIRCUIT!

VÍCE
1. Tisková informace k závodu MS v motokrosu, Loket, 22.-23. července 2017
motocross

A je to opět tady…! Velký motokrosový svátek - Velká cena České republiky – se pojede o víkendu, 22.-23. července 2017 v západočeském Lokti. Kolotoč Mistrovství světa se do Čech přestěhuje z dalekého Portugalska a poté zavítá do písečného pekla v belgickém Lommelu.

VÍCE
Aaron Plessinger je po pádu v Southwicku v pořádku
motocross

Jezdec týmu Yamalube/Star Racing Yamaha Aaron Plessinger usilovat během prvního závodu třídy 250MX o vedení, ale šel tvrdě k zemi, závod nedokončil a nebyl schopný nastoupit ani do druhé jízdy. Tento víkend v Millville ale nebude chybět!

VÍCE
Pojede James Stewart MXGP USA?
motocross

James Stewart ví, jak získat pozornost, i když už jsme ho na motorce pěknou řádku měsíců neviděli. Web MXLarge nyní přišel s drbem přímo z USA, který říká, že by James mohl startovat na americké zastávce série MXGP! Pro fanoušky jistě zajímavá zpráva, otázkou je, kolik v sobě skrývá pravdy.

VÍCE
Startovní listiny motokrosového MS juniorů 2017
motocross

Jako každý rok se i letos pojede mistrovství světa juniorů ve třídách 125, 85 a 65 ccm a ani tentokrát u toho nebudou chybět naši zástupci! Závody se jedou už 30. července v Estonsku a pokud chcete vědět komu fandit, zde najdete oficiální startovní listiny.

VÍCE
MXGP ČR 2017: SOUTĚŽ o dres, vstupenky a drinky
motocross

Blíží se nejprestižnější motokrosový závod v ČR – FIM MS v motokrosu (MXGP), který je na programu o víkendu 22. – 23. července 2017 opět v areálu Loketské serpentiny pár kilometrů od Karlových Varů. Díky spolupráci s českou pořadatelskou crew a s našimi dlouhodobými partnery jsme pro vás připravili soutěž o dres MXGP jezdce, o vstupenky a také o energetické drinky.

VÍCE