MM ČR Mogul Supermoto 2014 už tento víkend v Mýtě
motocross

Okruh ve Vysokém Mýtě otevře souboje o první bodování tuzemského mistrovství. Letos by měly být všechny podniky v duchu klidnějšího tempa, neboť kategorie pitbike nebyla pro malý zájem jezdců vůbec vypsána.

VÍCE
Supermoto GP Francie úspěchem pro české jezdce
motocross

O francouzském úvodním podniku Mistrovství světa i Evropy na okruhu Rivesaltes jsme se snažili průběžně informovat. Vidno že i z chytrého telefonu se při focení stuntride dá něco dělat :-)

VÍCE
Dnes se rozdělí první body MS a ME supermoto
motocross

První Grand Prix světového mistrovství v supermotu dnes odstartuje na stejném místě, kde se v uplynulé sezoně rozhodovalo o posledním bodech. Naši jezdci si v kvalifikaci vedli velmi dobře. Trávníček s Kejmarem se kvalifikovali kolem sedmého místa a Sitnianský kvalifikaci dokonce vyhrál, a tak bude startovat z pole position.

VÍCE
S1 GP Francie zná svoji startovní listinu
motocross

Úvodní podnik světového mistrovství v supermotu už zná svoji startovku. Mezi patnácti jezdci ze všech koutů světa můžete už v neděli držet palce Tomáši Trávníčkovi, Pavlu Kejmarovi a Petrovi Vorlíčkovi!

VÍCE
Update kalendáře FIM Supermoto MS 2014
motocross

Organizátoři mistrovství světa v supermoto FIM Supermoto World Championship doplnili a upravili kalendář světového mistrovství. Neurčeným termínem zůstává Supermoto národů, které proběhne 12. října prozatím neznámo kde.

VÍCE
Autodrom Vysoké Mýto a první tréninky
motocross

Vedení autodromu ve Vysokém Mýtě vypsalo v prvním březnovém víkendu první tréninky. Ty se v sobotu týkaly supermota a v neděli patřila trať motokárám.

VÍCE
AČR vypsal termíny MM ČR Supermoto 2014
motocross

Před několika dny vypsal Autoklub České republiky termíny podniků Mezinárodního mistrovství v supermotu. Tratě pravda nepřekvapily, protože se opakují loňské okruhy. Vyškov, Cheb, Písek, Sosnová i Vysoké Mýto jsou již stálými okruhy, a tak nezbývá než čekat na první závod, abychom viděli, jak se zamíchaly jednotlivé kategorie z pohledu jezdeckého obsazení.

VÍCE
Supermoto mistrovství světa má kalendář pro rok 2014
motocross

Prozatím nepotvrzeným, ale téměř dokončeným kalendářem se může pochlubit seriál mistrovství světa v supermotu. Tabulka prozatím počítá s devíti podniky a nechybí mezi nimi ani Česká republika se svojí tratí v Sosnové.

VÍCE
Red Moto představuje nové modely speciálů supermoto
motocross

Důsledkem reorganizace evropských distribučních sítí továrny Honda ukončuje japonská společnost po pětadvaceti letech spolupráci s italským importerem HM Moto a v budoucnosti počítá s vlastním importem pod názvem RedMoto.

VÍCE
Supermoto ovládne brněnskou Olympii
motocross

Netradiční ukončení letošní motoristické sezony proběhne již tuto sobotu na parkovišti u zábavního a nákupního centra Olympia v jihomoravské metropoli Brně. Supermoto Night Show představuje nezaměnitelné spojení adrenalinem nabitých závodů a zábavy pro celou rodinu!

VÍCE