Autodrom Vysoké Mýto a první tréninky
motocross

Vedení autodromu ve Vysokém Mýtě vypsalo v prvním březnovém víkendu první tréninky. Ty se v sobotu týkaly supermota a v neděli patřila trať motokárám.

VÍCE
AČR vypsal termíny MM ČR Supermoto 2014
motocross

Před několika dny vypsal Autoklub České republiky termíny podniků Mezinárodního mistrovství v supermotu. Tratě pravda nepřekvapily, protože se opakují loňské okruhy. Vyškov, Cheb, Písek, Sosnová i Vysoké Mýto jsou již stálými okruhy, a tak nezbývá než čekat na první závod, abychom viděli, jak se zamíchaly jednotlivé kategorie z pohledu jezdeckého obsazení.

VÍCE
Supermoto mistrovství světa má kalendář pro rok 2014
motocross

Prozatím nepotvrzeným, ale téměř dokončeným kalendářem se může pochlubit seriál mistrovství světa v supermotu. Tabulka prozatím počítá s devíti podniky a nechybí mezi nimi ani Česká republika se svojí tratí v Sosnové.

VÍCE
Red Moto představuje nové modely speciálů supermoto
motocross

Důsledkem reorganizace evropských distribučních sítí továrny Honda ukončuje japonská společnost po pětadvaceti letech spolupráci s italským importerem HM Moto a v budoucnosti počítá s vlastním importem pod názvem RedMoto.

VÍCE
Supermoto ovládne brněnskou Olympii
motocross

Netradiční ukončení letošní motoristické sezony proběhne již tuto sobotu na parkovišti u zábavního a nákupního centra Olympia v jihomoravské metropoli Brně. Supermoto Night Show představuje nezaměnitelné spojení adrenalinem nabitých závodů a zábavy pro celou rodinu!

VÍCE
Kejmar mistrem republiky v supermotu
motocross

Mogul Supermoto MMČR již zná absolutní pořadí jezdců. V posledním podniku šampionátu vzal Pavel Kejmar poslední naděje na mistra svému týmovému šéfovi Eriku Provazníkovi a podtrhl tak svůj výkon, který se od něj očekával již od prvního podniku sezóny.

VÍCE
O tomto víkendu budeme znát mistra republiky v supermotu!
motocross

Letošní seriál Mogul Supermoto 2013 bude letos končit podnikem v Chebu. Vyjímečně se pojede v sobotu, protože v neděli je téměř za humny největší motokrosový závod roku \"Motokros národů\" v německém Teutschenthalu a tak nejen někteří z jezdců, ale pravděpodobně i diváků pojede fandit naší české sestavě Neugebauer, Michek a Smola do Německa.

VÍCE
Mogul Supermoto Písek - 8. 9. 2013
motocross

Předposlední díl seriálu Mogul Supermoto 2013 v Písku se odjel za babího léta, které sice nebylo moc slunečné, ale teploty byly bez diskuzí letní. Co je naopak diskutabilní, je další setrvání kategorie S3 PitBike v seriálu MM ČR Supermoto v dalších letech.

VÍCE
Svižné ohlédnutí za rakouským závodem supermoto v Melku
motocross

Uplynulý víkend se v Melku odjel poslední podnik série rakouského mistrovství. Dvoudenní akce se zúčastnily i české týmy Region RT, Hardbike RT a 2WS RT. Cílem bylo urvat body, ale také se zrychlovat i mimo domácí tratě. Nakonec nám rakouští rideři ty naše závodníky slušně potrápili.

VÍCE
Mogul MMČR Supermoto: V Písku se jede už tuto neděli
motocross

Přichází Babí léto a s ním i předposlední závod Mogul Supermoto 2013. Po skoro dvouměsíční pauze se z Vysokého Mýta přesune Mezinárodní mistrovství ČR do Písku a boje o tituly se přiblíží ke svému konci.

VÍCE