Češi druzí na Supermotu národů!
motocross

Český motocyklový sport letos zažívá neskutečně úspěšný rok. Po 16. místu na MXoN, 3. místu na ISDE, 3. místu na Sidecarcrossu národů přichází STŘÍBRO zásluhou Pavla Kejmara, Milana Sitnianského a Petra Vorlíčka, kteří na Supermotu národů ve španělském Circuito d’Alcarras ukázali, že Češi prostě umí fungovat jako sehraný tým.

VÍCE
Zdeněk Klobása bral v KYT helmě bronz na supermotu v Mýtě
motocross

Seriál mistrovských supermoto závodů se konečně rozjel v neděli 8. května 2016 prvním podnikem ve Vysokém Mýtě. Moravák Zdeněk Klobása tento rok přešel do nejvyšší třídy, a tak jsme byli zvědaví, jak se mu bude mezi ostřílenými jezdci dařit.

VÍCE
MMČR supermoto Vysoké Mýto 2016 - foto Martin Kozák
motocross

V neděli 8. května 2016 zavítal fotograf Martin Kozák na úvodní závod seriálu MMČR v supermotu a odvezl si z autodromu ve Vysokém Mýtě kvalitní várku fotografií.

VÍCE
Pavel Kejmar v roce 2016 za MTR KTM racing team v MS supermota
motocross

.... a také jako instruktor Supermoto Academy. Sezóna 2015 je za námi a nyní se Pavel Kejmar plně koncentruje na rok nadcházející. V plánu je opět Mistrovství světa v supermotu ve třídě S1, ovšem tentokrát na stroji KTM a za italský tým MTR KTM racing team: „Smlouvu jsem v týmu MTR KTM racing team podepsal na dva roky. Prozatím probíhá spolupráce perfektně a už se těším na první závody. Pevně věřím, že já i motorka jsme schopni bojovat o nejvyšší příčky,“ řekl Pavel.

VÍCE
Kalendář FIM MS supermoto 2016
motocross

Agentura BPROM konečně vyvěsila na webu, jak vypadá kalendář FIM MS Supermoto 2016. Celkem čeká jezdce sedm závodů jednotlivců a Supermoto národů, které hostí španělská Barcelona.

VÍCE
Kejmar má na dosah titul mistra ČR
motocross

Víkendový závod ve Vysokém Mýtě byl předposledním podnikem tuzemského šampionátu a lze spekulovat, komu připadnou body po posledním podniku a jak by to celé mohlo dopadnout. A bude to okruh v Sosnové u České Lípy, kde budou mít jezdci ještě jednu šanci zabojovat.

VÍCE
Supermoto už zítra otevře druhou polovinu sezóny
motocross

Letošní šestidílný šampionát v domácím MM CŘ Supermoto 2015 se už zítra přehoupne do druhé poloviny. Dějištěm bojů o mistrovské body se stane okruh Kart Arena Písek. Na rozdíl od rozpálené Sosnové poskytuje písecký okruh dost stínu v depu, nemělo by pršet a teplota se bude pohybovat kolem 25°C.

VÍCE
Kejmar vyhrál v Kolumbii poprvé v kariéře závod MS supermoto!
motocross

Pavel Kejmar zaznamenal v Kolumbii historický úspěch. Jako první český jezdec vyhrál závod Mistrovství světa v supermoto. A protože vás o této zprávě ostudně informujeme jako ti nejposlednější z posledních, chceme vás pozvat na autogramiádu, kterou organizuje banda 101 Underground Riders v jejich pražském butiku ve středu 19. srpna 2015 od 19.00 hodin. Jestli chcete vidět Kejmiho s jeho světovou plackou naživo, položit mu nějakou otázku a ulovit třeba i jeho autogram, víte, kdy a kde! :-)

VÍCE
Dějištěm druhého podniku supermota Vysoké Mýto
motocross

Autodrom Vysoké Mýto bude tento víkend hostovat v pořadí druhý závod domácího mistrovství v supermotu. Zároveň jde o první díl seriálu, ve kterém není otevřena kategorie pro čtyřkolky, ale naopak si zajezdí junioři.

VÍCE
Supermoto Fuglau ve stylu ploché dráhy
motocross

Po podniku v Greinbachu se stal okruh Nordring u Fuglau v pořadí druhým dějištěm rakouského mistrovství v supermotu. Na rozdíl od okruhu PS Center Greinbach se však o uplynulém víkendu závodníci nebrouzdali v kalužích po dešti, ale naplno je zaměstnávaly všechny terénní vložky.

VÍCE