Zdeněk Klobása bral v KYT helmě bronz na supermotu v Mýtě
motocross

Seriál mistrovských supermoto závodů se konečně rozjel v neděli 8. května 2016 prvním podnikem ve Vysokém Mýtě. Moravák Zdeněk Klobása tento rok přešel do nejvyšší třídy, a tak jsme byli zvědaví, jak se mu bude mezi ostřílenými jezdci dařit.

VÍCE
MMČR supermoto Vysoké Mýto 2016 - foto Martin Kozák
motocross

V neděli 8. května 2016 zavítal fotograf Martin Kozák na úvodní závod seriálu MMČR v supermotu a odvezl si z autodromu ve Vysokém Mýtě kvalitní várku fotografií.

VÍCE
Pavel Kejmar v roce 2016 za MTR KTM racing team v MS supermota
motocross

.... a také jako instruktor Supermoto Academy. Sezóna 2015 je za námi a nyní se Pavel Kejmar plně koncentruje na rok nadcházející. V plánu je opět Mistrovství světa v supermotu ve třídě S1, ovšem tentokrát na stroji KTM a za italský tým MTR KTM racing team: „Smlouvu jsem v týmu MTR KTM racing team podepsal na dva roky. Prozatím probíhá spolupráce perfektně a už se těším na první závody. Pevně věřím, že já i motorka jsme schopni bojovat o nejvyšší příčky,“ řekl Pavel.

VÍCE
Kalendář FIM MS supermoto 2016
motocross

Agentura BPROM konečně vyvěsila na webu, jak vypadá kalendář FIM MS Supermoto 2016. Celkem čeká jezdce sedm závodů jednotlivců a Supermoto národů, které hostí španělská Barcelona.

VÍCE
Kejmar má na dosah titul mistra ČR
motocross

Víkendový závod ve Vysokém Mýtě byl předposledním podnikem tuzemského šampionátu a lze spekulovat, komu připadnou body po posledním podniku a jak by to celé mohlo dopadnout. A bude to okruh v Sosnové u České Lípy, kde budou mít jezdci ještě jednu šanci zabojovat.

VÍCE
Supermoto už zítra otevře druhou polovinu sezóny
motocross

Letošní šestidílný šampionát v domácím MM CŘ Supermoto 2015 se už zítra přehoupne do druhé poloviny. Dějištěm bojů o mistrovské body se stane okruh Kart Arena Písek. Na rozdíl od rozpálené Sosnové poskytuje písecký okruh dost stínu v depu, nemělo by pršet a teplota se bude pohybovat kolem 25°C.

VÍCE
Kejmar vyhrál v Kolumbii poprvé v kariéře závod MS supermoto!
motocross

Pavel Kejmar zaznamenal v Kolumbii historický úspěch. Jako první český jezdec vyhrál závod Mistrovství světa v supermoto. A protože vás o této zprávě ostudně informujeme jako ti nejposlednější z posledních, chceme vás pozvat na autogramiádu, kterou organizuje banda 101 Underground Riders v jejich pražském butiku ve středu 19. srpna 2015 od 19.00 hodin. Jestli chcete vidět Kejmiho s jeho světovou plackou naživo, položit mu nějakou otázku a ulovit třeba i jeho autogram, víte, kdy a kde! :-)

VÍCE
Dějištěm druhého podniku supermota Vysoké Mýto
motocross

Autodrom Vysoké Mýto bude tento víkend hostovat v pořadí druhý závod domácího mistrovství v supermotu. Zároveň jde o první díl seriálu, ve kterém není otevřena kategorie pro čtyřkolky, ale naopak si zajezdí junioři.

VÍCE
Supermoto Fuglau ve stylu ploché dráhy
motocross

Po podniku v Greinbachu se stal okruh Nordring u Fuglau v pořadí druhým dějištěm rakouského mistrovství v supermotu. Na rozdíl od okruhu PS Center Greinbach se však o uplynulém víkendu závodníci nebrouzdali v kalužích po dešti, ale naplno je zaměstnávaly všechny terénní vložky.

VÍCE
MMČR Supermoto 2015 poprvé v Písku
motocross

Úvodní podnik MMČR supermoto 2015 dnes pokračuje v Písku po pátečních tréninkových jízdách na mokrém asfaltu. V šestidílném seriálu se bude závodit na třech okruzích po dvou závodech v Písku, Vysokém Mýtě a Sosnové.

VÍCE