Na Pannoniaringu odstartoval IMRC
silnice

Mimoriadne vysokú úroveň malo úvodné podujatie medzinárodného motocyklového seriálu International Motorcycle Race Cup

VÍCE
Road Racing interview - Jiří Petrla
silnice

Jiří Petrla je závodníkem road racingového týmu JPM Racing a přestože má nabitý program, našel si čas, aby nám odpověděl na pár otázek před startem závodní sezóny 2015.

VÍCE
Rozhovor s road racing závodnicí - Zdeňka Kučerová
silnice

Zdeňka Kučerová je motocyklovou závodnicí na přírodních tratích. V loňském roce vypálila na trati rybník nejednomu spolubojovníkovi a vyjela si překvapivé celkové třetí místo ve Wusa Cupu. V rozhovoru nám prozradila, proč na motorce začala a také na které závody se musíte vydat, pokud chcete ulovit její autogram.

VÍCE
Rozhovor s motocyklovým závodníkem Pavlem Tomečkem
silnice

Pavel Tomeček je motocyklový závodník, který hájí barvy Orange racing týmu. Pavel si našel čas a odpovědel nám na pár otázek ohledně začátku nové sezony.

VÍCE
Road Racing a Petr Kolář
silnice

Petr Kolář je naším dalším virtuálním hostem před začátkem road racingové sezony. Petr si ve své třídě 125 Sportproduction v loňské sezoně nevedl vůbec špatně. Jak se chystá na tu následující, nám prozradil v kratičkém rozhovoru.

VÍCE
Pokec před sezonou - Radek Lamich
silnice

Radek Lamich je motocyklový závodník ve třídě 125SP a můžete ho vidět jak na dromech, tak na přírodních okruzích. Který závodní šampionát pro něj bude číslo jedna a jak se připravuje v zimní přestávce? Čtěte v následujícím rozhovoru.

VÍCE
Kalendář závodů českého Road Racingu a IRRC 2015
silnice

Jaro se nezadržitelně blíží a sním i závody na přírodních okruzích. Fanoušci Road Racingu otevřete diáře a začněte kroužkovat následující data.

VÍCE
Olin Hanák o plánech na rok 2015
silnice

Olin Hanák je jezdec, který měl v loňské sezóně při závodech v Těrlicku těžký pád. Olin je ale motocyklový závodník tělem i duší a na závodění rozhodně nezanevřel. Jak se mu daří a jak vidí svoji budoucnost, nám prozradil v kratičkém rozhovoru.

VÍCE
Road racingový nováček Jakub GOTTVALD
silnice

Dalším na řadě v naší sérii rozhovorů z přírodních okruhů je Jakub Gottvald. Jakub je na scéně českého Road Racingu nováčkem. První závod odjel v roce 2013 v Dymokurech a první kompletní sezónu v roce 2014. Jak se mu vedlo, kterým směrem hodlá pokračovat a jak vypadá jeho zimní příprava? To vše nám Kuba prozradil v následujícím rozhovoru.

VÍCE
Road Racing rozhovor - Michal Savinkov
silnice

Michal Savinkov je rodák z Hořic, a tak se není čemu divit, že se věnuje závodění na přírodních okruzích. Uplynulou sezonu odjel poprvé ve třídě 125 GP. Jak ji hodnotí, co chystá na tu následující, v jakých barvách a v jakém týmu bude v roce 2015 závodit? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte z rozhovoru.

VÍCE