Zvládneš tolik koní pod kapotou nebo na to nemáš?
auta

Pokud jsi fanda aut a motorek, tak bys určitě měl vyzkoušet nějaký zážitek z této oblasti! Zažít můžeš opravdu rychlou jízdu, offroad nebo projížďku luxusním vozem.

VÍCE
Na GP Revival si našlo cestu 16 tisíc lidí
auta

Povedenou premiéru má za sebou závodní víkend Brno Grand Prix Revival na Masarykově okruhu. Na souboje historických vozů se přišlo za dva dny podívat víc jak šestnáct tisíc lidí. Spolu s historickými stroji se na Masarykův okruh po letech vrátila i řada slavných jezdců.

VÍCE
AMD Brno přivítá Farinovo Maserati i zachránce Nikiho Laudy
auta

Masarykův okruh se připravuje na zcela nový závodní víkend pojmenovaný Brno Grand Prix Revival. 4. – 6. července se do Brna sjedou legendární vozy napříč automobilovou historií a s nimi i žijící legendy - piloti, kteří ve zlaté éře závodění patřili mezi světovou elitu.

VÍCE
FUNWAY Tuning Show otevře sezonu na AMD
auta

Dokonalý asfalt a nablýskané vozy předních českých úpravců dostanou v neděli 6. dubna na Masarykově okruhu „špinavou“ konkurenci. Tradiční Tuning Show, veřejný závod do vrchu a sprinty na ¼ míle totiž o víkendu doplní trialový závod terénních vozů Extreme Offroad Show.

VÍCE
Ken Block představuje zbrusu novou uniformu
auta

Pokud jste si mysleli, že máte jasně naplánováno co v roce 2014 pozorně sledovat, jste na omylu. Vrchní „spalovač pneumatik“ a hlavní představitel Hoonigan racing Ken Block právě vyjel s našláplým kalendářem projektů a závodů, které jdou ruku v ruce s novými designy!

VÍCE
Masaryk Racing Days  - automobilová zábava pro celou rodinu
ostatní

Pro celé rodiny je určen Masaryk Racing Days, který se koná na Masarykově okruhu o víkendu 14. – 15. září. Zatímco na dráze se představí kompletní česká autmotobilová špička, kterou doplní atraktivní závody v jízdě řízeným smykem, v paddocku bude připravena řada atrakcí i pro nejmenší.

VÍCE
Našláplé video: Čtyřnásobný MS v off roadu BJ Baldwin v Praze
auta

Krásné středeční ráno :-) A načněme si ho trochou adrenalinu s čtyřnásobným mistrem světa v off roadu - Američanem BJ Baldwinem.

VÍCE
Kecy z cesty: Pivo, auta, příroda
auta

Určitě jistě většina nadšenců extrémních sportů ví, že se na konci června konala taková menší evropská "mutace" slavných X Games v Mnichově, což byla skvělá pozvánka pro spoustu českých fanoušků.

VÍCE
Škoda Felicia z roku 1961 startuje na Alpenrallye v Kitzbühelu
auta

ŠKODA Classic nastupuje na start renomované soutěže Alpenrallye s elegantním kabrioletem ŠKODA Felicia. 26. ročník klasické veteránské rally se v kouzelném světě tyrolských hor koná od 5. do 8. června. V Kitzbühelu se očekává účast zhruba 200 historických vozů.

VÍCE
Jezdci týmu Křenek Motorsport na čele pátečních testů
auta

Slovenský závodní víkend šampionátu FIA ETCC byl zahájen dvěma hodinovými testy, na jejichž konci bylo vždy na nejvyšší příčce zapsáno jméno jednoho z jezdců týmu Křenek Motorsport.

VÍCE