Sedmička na víkend…
ostatní

V téhle rubrice vám pravidelně každý týden přineseme sedmičku oblíbených hitů námi osloveného člověka. Ta vás může inspirovat a třeba zpestřit cestu na závody, trénink či jinou aktivitu.

VÍCE
RAM Mounts – praktické držáky na mobily, GPS a další zařízení
ostatní

BikersWorld.cz představuje americkou značku RAM Mounts, zabývající se výrobou vychytaných držáků na mobil, GPS a další, které využijete při jízdě na motorce, kole, ale také během cestování autem...

VÍCE
Dárek od značky INKOSPOR ke každé objednávce nad 2.000 Kč
ostatní

Oblíbili jste si sportovní výživu INKOSPOR? Pak se chopte nabízené šance a objednejte zboží v minimální hodnotě 2.000,- Kč. Odměnou vám bude jeden z opravdu atraktivních bonusů. Na přehled dárků, které si můžete ZDARMA vybrat, se podívejte v článku.

VÍCE
Regenerační nápoj X-Treme Recovery - lepší složení a nový obal
ostatní

Vyhlaste STOP únavě po tréninku! S novým složením regeneračního nápoje X-Treme Recovery pro vás bude zotavení i po velmi náročné sportovní aktivitě ještě snadnější než dříve!

VÍCE
Jedinečné vozidlo Elbee pro vozíčkáře je na světě!
ostatní

Pro ty z vás, kteří jste upoutaní na invalidní vozík, je zvýšení samostatnosti a mobility nesmírně důležité. Proto společnost ZLKL vyvinula Elbee, vozidlo, které mohou řídit handicapovaní přímo z vozíku. Vyhnou se složitému přesedání, skládání vozíku do kufru a dalším komplikacím spojeným s využíváním vozidla přestavěného na ruční řízení. Díky Elbee tak mohou samostatně cestovat i ti, kteří dosud vůbec řídit nemohli nebo k tomu potřebovali asistenci další osoby.

VÍCE
Tip na výlet: Do Krkonoš za veterány
ostatní

Je doba dovolených a také letních pauz v mnoha závodních seriálech, a proto vám přinášíme tip na další zajímavý výlet s motoristickou tématikou. Dnes vás zavedeme do Velkých Hamrů, kde se v bývalé textilce Seba skrývá depozitář Muzea socialistických vozů.

VÍCE
MGR Moto: Na Dakaru nováček i matador
ostatní

Po letošním úspěšném ročníku se i v roce 2015 zúčastní tým MRG - SP MOTO rally Dakar. V průběhu tohoto týdne dorazila potvrzení o přijetí našich jezdců, a proto Vám můžeme složení týmu oficiálně oznámit. Již devátého startu na Dakaru se dočká matador David Pabiška.

VÍCE
Akční moto kamerka a foťák v jednom - Drift Innovation
ostatní

Jistě všichni vnímáte boom mini kamerek, který nastal zejména v posledních letech a jak se zdá, pořád ještě není na vrcholu a nebo se na něm minimálně stále drží. Tento fenomén odstartovalo především GoPro, které má velmi dobře zmáknutý marketing, podobně jako RedBull, a naprosto bravurně všechny blblo do mini kamerek pomocí Kena Blocka a jeho slavné Gymkhany.

VÍCE
Rozhovor se sportovním fotografem Martinem Kozákem
ostatní

Martin Kozák se focením sportu sice neživí, ale mnoho profesionálů by mohl učit. Koneckonců o fotografování sportu také napsal skvělou knihu. Jeho fotky jsou velice různorodé, což jenom dokazuje Martinovu neuvěřitelnou kreativitu, cit pro volbu místa, úhel pohledu, kompozici a také umění zachytit ten pravý okamžik.

VÍCE
Top Gear Live poprvé zavítal do Prahy. A byl to mazec!
ostatní

Snad žádnému motoristickému fandovi neunikla v posledních dnech skutečnost, že do Česka poprvé zavítala jedinečná show s názvem Top Gear Live. Přestože vstupenky nebyly nejlevnější, pořadatelé museli kvůli obrovskému zájmu návštěvníků přidat ještě třetí představení.

VÍCE