Dark Custom party Harley-Davidson se vstupem ZDARMA
ostatní

Silné stroje, skvělá muzika a nadupaný program - večer ve stylu Dark Custom se 17 soutěžními přestavbami modelu H-D Street 750. Středu 29. dubna 2015 by si měli všichni příznivci dokonalé zábavy, skvělé muziky a silných strojů, zapsat do svých diářů. Harley-Davidson pořádá v centru Prahy, v klubu Lávka, jedinečnou Dark Custom party! Vstup na ni je zcela ZDARMA a návštěvníci se mohou těšit na vynikající muziku, dobré pití, skvělou zábavu a samozřejmě silné stroje Harley-Davidson. Užijte si poslední dubnovou středu ve velkém stylu – 29. dubna od 19 hodin nesmíte v klubu Lávka chybět!

VÍCE
Jaro v Otrokovicích nejrychleji přivítal Martin Mikulenka
ostatní

Neděle 12. dubna patřila druhému závodu seriálu RPM Stav wood bike series. Tentokrát se woodbike konal v mecce celého bikerally, v Otrokovicích, konkrétně v kopci nad kynologickým klubem u řeky Moravy.

VÍCE
O víkendu čeká fanoušky ve Zlínském kraji pestrý program
ostatní

O druhém dubnovém víkendu čeká na fanoušky motoristických soutěží zajímavý a adrenalinem nabitý program. Meteorologové na konec týdne hlásí výrazné oteplení, a tak snad nic nezabrání zahájení motoristické sezony.

VÍCE
Tatarka diktoval v Bučovicích mladým
ostatní

S příchodem jara se roztočily opět kola Wood Bike Series pod taktovou nového generálního sponzora, společnosti RPM Stav.

VÍCE
Grid Girls Party Nr.8
ostatní

Jako každý rok odstartovala nová motoristická sezona pomyslným výstřelem motocyklových výstav. S jejich termínem se už osm let váže Grid Girls Party, usnadňující setkání společenských motoristů, insiderů a novinářů z oboru, kteří se sjedou na výstavy z celé republiky, na jednom místě.

VÍCE
Marek Slobodník - nezničitelný dobrodruh
ostatní

Marek Slobodník – slovenský dobrodruh a cestovatel, který se svojí Jawou Pionýr projel už slušný kus světa a nyní se na „dvěstěpadesátce“ již podruhé chystá doprovodit známou "trabantí expedici", která v dubnu zamíří až do daleké Austrálie a Tichomoří.

VÍCE
Minibike Akademie se otevře i letos
ostatní

Úspěšný projekt, který ve spolupráci s Automotodromem Brno zastřešuje občanské sdružení Malminibike – club pro děti, vstoupil do třetí sezóny s novým rozšířeným tréninkovým programem pro všechny výkonnostní jezdecké kategorie. Stejně jako v loňském roce se bude realizační tým akademie podílet na organizaci závodního minibikového seriálu Minimotocup.

VÍCE
Pozvánka: Classic Show Brno 2015
ostatní

Historické vozidlo je v českých zemích fenoménem již přes padesát let. Mezi výrobci a karosáři jsme měli vždy významné světové postavení, vyráběly se u nás technicky i designově zajímavé automobily i motocykly. A díky šikovnosti lidí se daří toto technické dědictví zachovávat dodnes.

VÍCE
Spaluj naplno s L-carnitinem!
ostatní

Využíváš při spalování tuků a rýsování svalů na těle všechny svoje možnosti? Vyzkoušej sílu prvotřídního L-carnitinu ve sportovních výživových doplňcích Inkospor!

VÍCE
Pozvánka na veletrhy Motocykl a Motosalon v Praze
ostatní

Máte jasno, co budete dělat 5. - 8. března 2015? Pokud vměstnáte do programu pražské veletrhy Motocykl nebo Motosalon, možná si zpříjemníte několik dalších zimních hodin. Níže najdete mj. originální video pozvánku Petra Bartoše ze 101 Underground Riders Crew na zmíněný Motocykl.

VÍCE