Yamaha test 2016 - Přijď si vyzkoušet, co chceš mít v garáži!
ostatní

Po roční přestávce dává zástupce značky Yamaha - PEMM Brno možnost vyzkoušet několik modelů YAMAHA. Vše se odehraje v nové prodejně na nové adrese Jihlavská 27, Brno-Bohunice. Opět se podařilo připravit lákavé menu v podobě 16 motorek a skútrů, a to v termínu 26. - 30. dubna 2016 v časech vždy od 9.00 do 18.00 hodin. Více informací je níže.

VÍCE
Slavnostní otevření nového showroomu Yamaha PEMM
ostatní

Ve středu 30. března 2016 se konalo slavnostní otevření zbrusu nového brněnského showroomu značky Yamaha. Za tímto projektem nestojí nikdo jiný, než společnost PEMM Brno, která je dealerem tří ladiček z Iwaty. Nechte se provést slavnostním večerem a nasajte atmosféru z povedeného článku a fotogalerie Libora Zhoře, která ho doplňuje.

VÍCE
Jaro na brněnském okruhu zahájí běžci a tuneři
ostatní

Už o uplynulém víkendu rozezvučely Masarykův okruh testující desetiválcové monoposty F1, oficiálně ale sezona na Masarykově okruhu začne 9. a 10. dubna. Nejslavnější středoevropská závodní trať hostí nejprve běžecký závod Masaryk Run, na který naváže tradiční Tuning Show – sraz majitelů upravených aut.

VÍCE
Great Fightbacks znají svého vítěze
ostatní

Pozoruhodný comeback Johna McGuinnesse při jeho loňském vítězství v závodě Isle of Man TT označili fanoušci z celé Evropy za nejpůsobivější příběh návratu na vrchol v celé historii motoristického sportu.

VÍCE
Motorkáři se sjedou do Poděbrad
ostatní

První dubnový víkend, lázeňské město Poděbrady a tisíce motorkářů – to už neodmyslitelně patří k sobě! I letos bude moto sezóna oficiálně zahájena na tradičním místě v Poděbradech, kam se chystá tisíce jezdců. Sobota 2. dubna se tak ponese v duchu silných strojů, burácejících motorů, vůně benzínu i zábavy pro celou rodinu.

VÍCE
Trabantem do posledního dechu
ostatní

Už jste někdy ochutnali klokana? Přejeli svoji přítelkyni trabantem? Už jste někdy jeli obyčejnou motorkou napříč Austrálií? Myslíte, že projedou auta vyrobená z trsátek cesty, kde se trápí i čtyřkolky?

VÍCE
Další MONSTERózní soutěž je tu!
ostatní

Výrobce toho nejlepšího energeťáku na světě - Monster Energy si pro všechny fanoušky famózního Valentina Rossiho alias „The Doctor“ připravil ve spolupráci s prodejnami Albert skvělou soutěž o zájezd na VC Katalánska silničních motocyklů a mnoho dalších cen.

VÍCE
Ice Speedway Gladiators Berlín 2016 pohledem Martina Kozáka
ostatní

Další bitvy letošního FIM MS v ledové ploché dráze, známé také pod názvem Ice Speedway Gladiators, se o víkendu 5. - 6. března 2016 odehrály na Horst Dohm stadionu v německém Berlíně.

VÍCE
FBF: MČR ledová plochá dráha Osečná 2016
ostatní

Máme pro vás parádní ledovou podívanou, kterou jsme u nás v redakci tak trochu nechtíc na delší dobu uložili k ledu. Protože je pátek ve znamení FBF = Flash Back Friday, můžete se na pár snímků Jakuba Frühaufa z MČR na ledové ploché dráze 2016 #1 zpětně podívat právě dnes. Závodilo se třetí lednový víkend v Osečné-Chrastné.

VÍCE
Motorkáři a pozitivní vibrace na Motosalonu v Brně
ostatní

Jako každý rok se na začátku jara (letos přesně od 3. března) pořádají motocyklové veletrhy, kde světoví výrobci představují krásné nové stroje. Stejně tak se v tomto termínu společensky laděná část návštěvníků schází na Grid Girls Party.

VÍCE