DREAM-CARS vstupují do novinkami nabité 7. sezony
ostatní

Pro letošní motoristickou sezonu obohatila společnost DREAM-CARS svůj vozový park opět o několik výjimečných supersportovních vozů a nezahálela, ani pokud jde o zlepšování služeb a uživatelského komfortu pro její klienty. Už se stalo tradicí, že se DREAM-CARS věnují také společensky prospěšné činnosti, a ani letos tomu není jinak. Jaké jsou tedy všechny pestré novinky, které jistě potěší všechny příznivce unikátních aut a motorismu vůbec?

VÍCE
Masarykův okruh má běžecký rekord
ostatní

V historických tabulkách Masarykova okruhu přibyl nový zápis. Při premiérovém ročníku běžeckého závodu Masaryk RUN stanovil nový traťový rekord ukrajinský běžec Olexander Babaryka.

VÍCE
KNIHA Psanci: Války australských motorkářů
ostatní

Australský novinář Adam Shand ve své nové knize přibližuje tamější moto scénu a její historii - střety MC scény s justicí, která se nebála použít schválených zákonů ke zničení motorkářů a jejich klubů, kteří se však spojili a vydali se do boje proti politikům a policii...

VÍCE
Prague Harley Days 2014 se blíží
ostatní

Harley-Davidson spojí všechny motorkářské nadšence na dvoudenní oslavě Prague Harley Days 2014. A nepůjde jen o motorkářský sraz, na kterém se sejdou originály i světové stavby legendární značky.

VÍCE
Hošek PitStop - autoservis tak trochu jinak
ostatní

Přinášíme vám rozhovor s Mirkem a Robinem Hoškovými, kteří minulý rok založili první provozovnu a pilotní autoservis Hošek PitStop. Autoservis poskytuje kompletní péče o vozidla, motocykly a ruční mytí. Mirek a Robin chtěli udělat „něco“ tak trošku jinak, a tak jsme s nimi probrali, co budování obnášelo a jak se jim daří.

VÍCE
Ostrava žije motorsportem
ostatní

Ostrava žije motorsportem a Bonver Dakar Project s ní. Navštivte jedinečnou výstavu historických motocyklů, závodních speciálů, ale také i fotografií od českých motoristických fotografů!

VÍCE
Suchohrdelská stretánka již podeváté otevře sezonu
ostatní

Stejně jako po mnoho minulých let si i v roce letošním členové motoklubu Suchobikers připravili tradiční otevření motoristické sezóny s názvem "Suchohrdelská stretánka".

VÍCE
Aktualizace našeho BAZARU!
ostatní

Vážení inzerenti, vzhledem k tomu, že se nám v bazaru objevovaly inzerce třeba i z roku 2010, kdy Motolevel začínal, rozhodli jsme se pro promazání celé databáze. Naneštěstí však zmizely všechny inzeráty, včetně těch vložených v letošním roce (2014). Omlouváme se za tento nedostatek a věříme, že je zvládnete nahrát do systému prostřednictvím vašich profilů znovu. Níže více informací...

VÍCE
Top Gear Live show navštíví Prahu
ostatní

Sen mnoha fanoušků britského motoristického pořadu se splnil – oblíbená trojice moderátorů spolu s legendárním ochočeným závodníkem Stigem totiž v červnu přiveze do Prahy svoji živou show s názvem Top Gear Live.

VÍCE
Spolujízda na AUTO-MOTO závody? Přidejte se k FB skupině a jedete!
ostatní

Pokud často řešíte otázku (stejně jako my), jak se dostat na MX, FMX, enduro nebo jiné závody, mohlo by nám pomoct založení této skupiny! Máte v plánu vyrazit třeba na motokros a víte, že pojedete autem, ve kterém máte volné místo? Zkuste ho nabídnout ostatním a nezapomeňte připsat, odkud jedete a za kolik jste ochotní někoho dalšího svézt. Snížíte si tak náklady a třeba se i s někým zajímavým seznámíte :-)

VÍCE