Křest knihy Mistrovství Světa Motocyklů 2014
ostatní

Stějně jako každý rok, i letos v Brně proběhne křest knihy Ládi Rejdy - Mistrovství Světa Motocyklů 2014.

VÍCE
Racing party odstartuje již v sobotu večer!
ostatní

Nejzásadnější party českého motorismu po roce opět přijíždí do hlavního města! Miluješ party, skvělou muziku, sportovní auta a závodní motorky? Tak na téhle akci nesmíš chybět!

VÍCE
Soutěž o přídavné světlomety značky Hella
ostatní

Pokoř tmu! Máš na to! Nyní máte šanci vyhrát tři dvojice přídavných světlometů Luminator Compact LED. Zapojte se do soutěže a posviťte si na svoje další offroad dobrodružství :-).

VÍCE
Jedinečná nabídka Snowcampu Arosa - Lenzerheide 2015
ostatní

Rezervujte si místo na dalším ročníku Snowcampu 2015, který bude probíhat v jednom z největších švýcarských středisek! Každoroční projekt Snowcamp Arosa má od minulého roku díky propojení s vedlejším Lenzerheide pěkně našlápnuto. Středisko bude letos hostovat 4 denně upravované snowparky včetně U-rampy, takže ti co mají rádi freestyle, si jistě přijdou na své. Ti, co raději brousí svahy, nebo si libují v backcountry, jistě potěší rozsáhlé prostory, kde si užijí mega oblouky na více než 220 km značených tratí a nespočtu kilometrů dlouhých plání, vhodných na freeride.

VÍCE
Pitný režim: Chutně, ale bez cukru
ostatní

Tekutiny a minerální látky můžete při tréninku doplňovat různými způsoby: nudně, nebo s požitkem. Pokud dáváte přednost druhé variantě, neměli byste si nechat ujít novou příchuť sportovního nápoje Active Liqids Zero liči - černý bez!

VÍCE
 Bonver Dakar Project míří na Rallye Dakar 2015 se zvučnou posilou
ostatní

Ve stejném jezdeckém složení, ale s novou technikou a s ještě větším zázemím míří tým Bonver Dakar Project na Rallye Dakar 2015. Cíl je jasný. Promluvit do bojů o přední umístění a dovézt tři týmové kamiony Tatra do cíle nejnáročnější rallye světa.

VÍCE
Festival Fridge Vienna 2014 uvítá legendární MOD crew!
ostatní

Zimní festival Fridge Vienna přichází po roce do metropole Rakouska - do Vídně. Ve dnech 21. a 22. listopadu se na Donauinsel roztočí pořádná dávka adrenalinu a zábavy. Mezinárodní snowboardová a lyžařská soutěž, 40 metrů vysoká a 100 metrů dlouhá rampa, výborní DJs a motokrosová třešnička Masters of Dirt - v tomto duchu se ponese letošní mezinárodní zimní festival FRIDGE Vienna, který vám jako jeden z partnerů přináší i společnost MBI.

VÍCE
Vyhraj prohlídku v továrně Mercedes AMG Petronas týmu Formule 1
ostatní

Máme pro tebe jedinečnou příležitost zajistit pro tebe a tvého kámoše/kámošku výlet, na který zaručeně v životě nezapomeneš! Jaké by to bylo se podívat do továrny Mercedes AMG Petronas týmu F1?

VÍCE
Hospodářský výsledek GP ČR 2014
ostatní

Lepší hospodaření ve všech ukazatelích vykázal ve srovnání s předchozími roky letošní závod Grand Prix České republiky. Závodní víkend navštívilo nejvíc fanoušků od roku 2007, výrazně stouply tržby ze vstupného. Přesto akce momentálně vykazuje rekordní ztrátu 59,5 milionu korun.

VÍCE
Harley-Davidson radí, jak na zimní spánek
ostatní

Zazimovat či nezazimovat? To je otázka hodná Hamleta. Odpověď není jednoznačná, někdo jezdí po celý rok, jiný už při náznaku horšího počasí div že celý stroj nerozebere a neuloží do krabic. A jako ve všem, i zde platí, že nejlepší je zlatá střední cesta.

VÍCE