Jak postupovat při dopravní nehodě
ostatní

Každá dopravní nehoda, i ta poměrně banální, je nepříjemnou záležitostí. Jak se v této vypjaté situaci zachovat?

VÍCE
Speedway Grand Prix opět v Praze!
ostatní

Po roce se k nám opět vrací 23. 5. 2015 podnik mistrovství světa na ploché dráze. Neuvěřitelné souboje na dráze končící nezřídka divokými kotrmelci a úrazy, burácející motory spalující metanol, motorky bez brzd a ti nejlepší závodníci světa se představí na břevnovském stadionu Markéta již tuto sobotu odpoledne.

VÍCE
HD vyzývá jezdce, aby se podíleli na projektu LiveWire
ostatní

Na jezdce z celé Evropy čeká letos v létě jedinečná příležitost, kterou jim nabízí slavná motocyklová značka Harley-Davidson. Díky prozákaznicky orientované strategii vývoje nových produktů budou mít možnost vyzkoušet si zbrusu nový model prvního elektrického motocyklu H-D a následně se podělit o svůj názor.

VÍCE
Pozvánka na SP horských kol do Nového Města na Moravě
ostatní

Navštivte jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí roku! Závody světového poháru v cross country horských kol ovládnou o víkendu 22. - 24. 5. 2015 areál Vysočina arény v Novém Městě na Moravě. A nepropásněte možnost zúčastnit se workshopu Výživná cyklistika.

VÍCE
Nejlepší custom Harley-Davidson postavilo pražské dealerství
ostatní

THE BATTLE OF THE KINGS aneb H-D CEE má svého Krále Customů a Praha postupuje do celoevropského semifinále... Poslední dubnová středa se u Harley-Davidson nesla ve znamení Dark Custom. V pražském klubu Lávka se totiž uskutečnila Dark Custom party, jejímž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy.

VÍCE
Dark Custom party Harley-Davidson se vstupem ZDARMA
ostatní

Silné stroje, skvělá muzika a nadupaný program - večer ve stylu Dark Custom se 17 soutěžními přestavbami modelu H-D Street 750. Středu 29. dubna 2015 by si měli všichni příznivci dokonalé zábavy, skvělé muziky a silných strojů, zapsat do svých diářů. Harley-Davidson pořádá v centru Prahy, v klubu Lávka, jedinečnou Dark Custom party! Vstup na ni je zcela ZDARMA a návštěvníci se mohou těšit na vynikající muziku, dobré pití, skvělou zábavu a samozřejmě silné stroje Harley-Davidson. Užijte si poslední dubnovou středu ve velkém stylu – 29. dubna od 19 hodin nesmíte v klubu Lávka chybět!

VÍCE
Jaro v Otrokovicích nejrychleji přivítal Martin Mikulenka
ostatní

Neděle 12. dubna patřila druhému závodu seriálu RPM Stav wood bike series. Tentokrát se woodbike konal v mecce celého bikerally, v Otrokovicích, konkrétně v kopci nad kynologickým klubem u řeky Moravy.

VÍCE
O víkendu čeká fanoušky ve Zlínském kraji pestrý program
ostatní

O druhém dubnovém víkendu čeká na fanoušky motoristických soutěží zajímavý a adrenalinem nabitý program. Meteorologové na konec týdne hlásí výrazné oteplení, a tak snad nic nezabrání zahájení motoristické sezony.

VÍCE
Tatarka diktoval v Bučovicích mladým
ostatní

S příchodem jara se roztočily opět kola Wood Bike Series pod taktovou nového generálního sponzora, společnosti RPM Stav.

VÍCE
Grid Girls Party Nr.8
ostatní

Jako každý rok odstartovala nová motoristická sezona pomyslným výstřelem motocyklových výstav. S jejich termínem se už osm let váže Grid Girls Party, usnadňující setkání společenských motoristů, insiderů a novinářů z oboru, kteří se sjedou na výstavy z celé republiky, na jednom místě.

VÍCE