NOVÁ KNIHA: Pekelná jízda – Bad Boy Uli
ostatní

Bývalý viceprezident německého chapteru Hells Angels Ulrich Detrois napsal knihu o praktikách tohoto klubu. „Za to je trest smrti,“ říká. Mé jméno je Bad Boy Uli. Byl jsem vice-prezidentem v nejnebezpečnějším motocyklovém klubu na světě. Řeknu Vám můj životní příběh…

VÍCE
Výjimečná akce od Yamahy: Benzín zdarma na 5 000 km!
ostatní

Ke každému skútru X-MAX125, X-MAX250, X-MAX400 a T-MAX zakoupenému ze skladu firmy YAMAHA-PEMM, dostanete nabitou tankovací kartu CCS BONUS + s kreditem na tankování benzínu pro prvních 5 000 kilometrů, které na svém novém skútru ujedete.

VÍCE
HERO 01: Ducati Scrambler custom racer
ostatní

Když přišla letos Ducati s remakem klasického motocyklu s označením Scrambler, věděli jsme, že to bude přelomový motocykl. Netušili jsme ovšem, že se hned po svém zrodu stane základem pro stavby motocyklových designerů. Motocykl Hero01, který vznikl na základě Scrambleru, však dokonce předčil naše nejtajnější sny a představy.

VÍCE
Pozvánka na křest knihy Mariana Chytky
ostatní

Světové hvězdy Rallye Dakar zavítají 24. června 2015 do Prahy. Společně s týmem Bonver Dakar Project představí novou knihu s názvem Dakar Is My Lifestyle, kterou připravil český fotograf Marian Chytka.

VÍCE
Martin Straka představil jedinečnou knihu
ostatní

Motoristický novinář a komentátor Martin Straka připravil ve spolupráci s týmem Bonver Dakar Project jedinečnou černobílou knihu zachycující atmosféru slavné dakarské rallye, pro kterou zvolil netradiční název – Mezi oceány.

VÍCE
Woffindenův pražský hattrick a termín SGP 2016
ostatní

V sobotu 23. května vyhrál Angličan Tai Woffinden plochodrážní Grand Prix České republiky, před Poláky Jaroslawem Hampelem a Maciejem Janowským. Čech Václav Milík startující na divokou kartu skončil patnáctý se dvěma body. Tai Woffinden se tak zapsal mezi největší osobnosti devatenáctileté historie Grand Prix České republiky. Brit totiž v Praze dokázal vyhrát třetí rok po sobě, což je úspěch, který v minulosti předvedl jen Jason Crump.

VÍCE
Pozvánka na křest knihy Mezi oceány
ostatní

Vážení přátelé motorismu! Dovolte mi, abych Vás jménem týmu Bonver Dakar Project pozval na křest knihy Mezi oceány, jejíž autorem je Martin Straka. Kniha vznikla na základě účasti Martina Straky na Rallye Dakar 2015 a unikátním způsobem zachycuje atmosféru nejnáročnější rallye světa. Křest knihy a after party se uskuteční 3. června v Praze, autorské čtení poté 5. června v Ostravě.

VÍCE
Plochodrážní Grand Prix České republiky 2015 vyhrál Brit Woffinden
ostatní

Britský jezdec Tai Woffinden vyhrál plochodrážní Grand Prix České republiky před Poláky Jaroslawem Hampelem a Maciejem Janowským. Čech Václav Milík, startující na divokou kartu, skončil patnáctý se dvěma body. Tai Woffinden se v sobotním večeru nesmazatelně zapsal mezi největší osobnosti devatenáctileté historie Grand Prix České republiky. Brit totiž v Praze dokázal vyhrát třetí rok po sobě, což je úspěch, který v minulosti předvedl jen Jason Crump.

VÍCE
Jak postupovat při dopravní nehodě
ostatní

Každá dopravní nehoda, i ta poměrně banální, je nepříjemnou záležitostí. Jak se v této vypjaté situaci zachovat?

VÍCE
Speedway Grand Prix opět v Praze!
ostatní

Po roce se k nám opět vrací 23. 5. 2015 podnik mistrovství světa na ploché dráze. Neuvěřitelné souboje na dráze končící nezřídka divokými kotrmelci a úrazy, burácející motory spalující metanol, motorky bez brzd a ti nejlepší závodníci světa se představí na břevnovském stadionu Markéta již tuto sobotu odpoledne.

VÍCE