Interview s přírodním okruhářem Lukášem Petrlou
silnice

V dnešním rozhovoru bude upnutá pozornost na jižní Moravu, kde bydlí přírodní okruhář Lukáš Petrla. Kam budou směrovat kroky Lukáše v sezóně 2015, proč vlastně usedl na závodní stroj, na jaké dráhy se rád vrací a co ho naopak na závodech moc nebere? To vše se dočtete v následujícím rozhovoru.

VÍCE
Tragická havárie na Okruhu Františka Bartoše v Ostravě
silnice

Na okruhu Františka Bartoše v Ostravě Radvanicích se dnes stala vážná havárie pěti silničních motocyklů.

VÍCE
Jarní cena Brna - slovy závodníků 2. část
silnice

Ve druhé části hodnocení Jarní ceny Brna pohledem jezdců se o zážitky podělí Tomáš Zajíc, Marek Zima a Martin Sedlo.

VÍCE
Pozvánka na JARNÍ CENU BRNA 2014
silnice

Ve dnech 19. - 20. 4. 2014 se na brněnském automotodromu uskuteční Jarní cena Brna 2014. Při téhle příležitosti máš možnost otestovat své závodní schopnosti i Ty!

VÍCE
Kalendář závodů na přírodních okruzích 2014
silnice

Přinášíme vám kalendář silničních závodů na přírodním okruzích v příštím roce.

VÍCE
TZ Montáže Brož Racing Teamu - Z Mostu se 3 poháry
silnice

Na mosteckém autodromu se konal 4. závod šampionátu Alpe Adria 2013, v jehož rámci proběhl i 2. závod Mistrovství ČR silničních motocyklů. Velmi úspěšnou závodní neděli má za sebou Montáže Brož Racing Team, kdy všichni tři jeho jezdci vybojovali v závodech pozice na stupních vítězů.

VÍCE
3. závod CEMC v Oschersleben 2013 - review
silnice

V neděli 9. června 2013 bylo nad okruhem Oschersleben pěkné počasí, i když se proti sobotě trochu ochladilo. Michal Prášek jel první závod na pneumatikách Pirelli. Start se mu příliš nepodařil: v rámci CEMC jel z pole position, ale již v úvodu ho předjeli...

VÍCE
Interview se závodníkem, který brázdí přírodní okruhy - Marek Horna
silnice

Dnes tu máme rozhovor s dalším jezdcem - Markem Hornou , který brázdí přírodní okruhy a jezdí třídu 125 SP. Pochází z Hořic, a tak není divu, kam směřují jeho životní kroky. Na trati nelze přehlédnout jeho barevnou kombinaci kapotáže stroje Aprilia RS 125 nesoucí číslo 74.

VÍCE
Pozvánka na Central European Motorcycle Championship
silnice

Od pátku 19. do neděle 21. 4. 2013 tento podnik zavítá na Masarykův okruh v Brně.

VÍCE
Rozhovor s Janem Vysloužilem alias Čendou Norrisem
silnice

Jan Vysloužil se už jistou dobu prohání na přírodních okruzích. Ti z vás, kteří ho ještě neznají, se mohou dozvědět pár informací v následujícím rozhovoru, na který si ,,Čenda Norris" udělal čas při finišující zimní přípravě před sezónou 2013. Obhájí i letos titul mistra ČR ve třídě 250SP?

VÍCE