Na Slovakia Ringu odštartoval Alpe Adria Road Racing Championship
silnice

Prvé podujatie medzinárodného motocyklového šampionátu Alpe Adria sa uskutočnilo v dňoch 13.-15. mája na okruhu Slovakia Ring. Promotérom seriálu je už tretí rok slovenská motocyklová agentúra Slovakia Racing.

VÍCE
Start Jiřího Brože na Slovakiaringu
silnice

O uplynulém víkendu se konal poslední podnik seriálu Alpe Adria Championship na slovenském okruhu Slovakiaring. #66 Jiří Brož opět zvolil motocykl třídy Moto2 - SUTER MMX2.

VÍCE
Na Slovakia Ringu sa rozhodovalo o motocyklových šampiónoch
silnice

Počas uplynulého víkendu, 11.-13. septembra, sa na okruhu Slovakia Ring konalo záverečné podujatie motocyklových seriálov Alpe Adria Championship, Majstrovstvá Európy Stock 250 a IMRC.

VÍCE
Jiří Brož bodoval na Pannoniaringu
silnice

O tomto víkendu se konal druhý podnik seriálu Alpe Adria Championship na maďarském okruhu Pannoniaring. Montáže Brož Racing Team se po roce opět zúčastnil tohoto závodu, tentokráte se do sedla naší Kawasaki ZX6 posadil #66 Jiří Brož.

VÍCE
Pannoniaring hostil dve stovky pretekárov z celej Európy
silnice

Na maďarskom okruhu Pannoniaring pokračovali druhým podujatím medzinárodné motocyklové seriály Alpe Adria Championship, Mastrovstvá Európy Stock 250 a IMRC (International Motorcycle Race Cup), ktorých organizátorom je slovenská agentúra Slovakia Racing. Pre viac ako dvesto pretekárov zo 14 krajín boli pripravené preteky v deviatich kategóriách.

VÍCE
Na Pannoniaringu odstartoval IMRC
silnice

Mimoriadne vysokú úroveň malo úvodné podujatie medzinárodného motocyklového seriálu International Motorcycle Race Cup

VÍCE
Road Racing interview - Jiří Petrla
silnice

Jiří Petrla je závodníkem road racingového týmu JPM Racing a přestože má nabitý program, našel si čas, aby nám odpověděl na pár otázek před startem závodní sezóny 2015.

VÍCE
Rozhovor s road racing závodnicí - Zdeňka Kučerová
silnice

Zdeňka Kučerová je motocyklovou závodnicí na přírodních tratích. V loňském roce vypálila na trati rybník nejednomu spolubojovníkovi a vyjela si překvapivé celkové třetí místo ve Wusa Cupu. V rozhovoru nám prozradila, proč na motorce začala a také na které závody se musíte vydat, pokud chcete ulovit její autogram.

VÍCE
Rozhovor s motocyklovým závodníkem Pavlem Tomečkem
silnice

Pavel Tomeček je motocyklový závodník, který hájí barvy Orange racing týmu. Pavel si našel čas a odpovědel nám na pár otázek ohledně začátku nové sezony.

VÍCE
Road Racing a Petr Kolář
silnice

Petr Kolář je naším dalším virtuálním hostem před začátkem road racingové sezony. Petr si ve své třídě 125 Sportproduction v loňské sezoně nevedl vůbec špatně. Jak se chystá na tu následující, nám prozradil v kratičkém rozhovoru.

VÍCE