BSB Brands Hatch
silnice

Ke startu finálového závodu v Brands Hatch se po krátké pauze způsobené zraněním zápětí v Cadwell Parku opět postavil Kuba Smrž.

VÍCE
Aleš Alda Nechvátal - ohlédnutí za IRRC 2014
silnice

Aleš Nechvátal má za sebou odjetou kompletní sezonu v seriálu IRRC ve třídě SBK v týmu ROAD RACING LIBEREC. A podle našeho názoru rozhodně vydařenou! Celkové 5. místo ve třídě SBK a hlavně úžasný závodní víkend na domácí trati v Hořicích, kdy „Alda“ vybojoval svoje první vítězství v IRRC. Jak hodnotí sezonu závod od závodu, kde se cítil dobře a kde naopak neměl nejlepší pocity, jaké jsou jeho plány do budoucna - to vše zjistíte v následujícím článku.

VÍCE
Rozhovor s přírodním okruhářem Richardem Sedlákem
silnice

Položili jsme pár otázek jezdci z jihu Moravy, který začínal na automotodromech. V roce 2011 ochutnal přírodní okruh a atmosféru v Hořicích a jak se říká: "Ochutnáš, podlehneš." Dnes je Riči pravidelným jezdcem českého mistráku na přírodních okruzích.

VÍCE
Filip Salač na titul nedosáhl
silnice

O uplynulém víkendu 4. – 5. 10. 2014 proběhl na brněnském Masarykově okruhu závěrečný souboj českého talentu Filipa Salače a Patrika Pullkinena o titul šampiona poháru Moriwaki 250 Junior Cup.

VÍCE
Sedmička na víkend... Dan VYSLOUŽIL
ostatní

V dalším díle „Sedmičky na víkend“ zavítáme do road racingového depa. DJ Sedmičky na víkend je přírodní okruhář Dan Vysloužil, jezdící ve službách Bronx racing teamu ve třídě 400SSP.

VÍCE
Zlatý věnec pro Hankocyovou
silnice

Posledním českým závodem na přírodních okruzích se staly Dymokury. Původní termín byl těsně před konáním zrušen a my jsme rádi, že se náš tým MIRT mohl zúčastnit náhradního termínu 20. - 21. 9. 2014.

VÍCE
Finále IDM na Hockenheimringu
silnice

Na okruhu Hockenheimring byl na programu poslední závod šampionátu IDM, kde Matěj Smrž bojoval o poslední body letošní sezony.

VÍCE
Filip Salač v Brně o titul
silnice

Filip Salač bude bojovat o titul v Mistrovství Moriwaki 250 Junior Cup již tento víkend na brněnském Masarykově okruhu.

VÍCE
Pozvánka na road racing Dymokury 2014
silnice

Český šampionát silničních motocyklů na přírodních okruzích se blíží ke svému konci a jeho poslední národní podnik se bude konat o víkendu 20. 9. - 21. 9. 2014 ve středočeských Dymokurech.

VÍCE
Popov nedokončil ani závod v Misanu
silnice

O uplynulém víkendu se Montáže Brož Racing Team zúčastnil dalšího dílu závodního seriálu MotoGP, jako Wild Card tým, tentokráte na italském okruhu v Misanu (GP San Marino).

VÍCE