BSB - Brands Hatch
silnice

Britský šampionát Superbiků měl o uplynulém víkendu své páté pokračování na trati v Brands Hatch. O tom, jak si vedl český zástupce Jakub Smrž se dočtete v následujících řádcích.

VÍCE
Jiří Brož na Alpe Adria v Mostě
silnice

Montáže Brož Racing Team se o uplynulém víkendu zúčastnil závodu Alpe Adria Championship na Mosteckém okruhu.

VÍCE
Dokoupil a Hankocyová za Team RT&E
silnice

Irský tým RT&E má vcelku širokou základnu závodníků, které podporuje. Dříve se jeho majitelé věnovali rallye, dnes se věnují motorkám, a to jak na okruzích, tak i v roadracingu, kde mají dva stálé jezdce z Čech, Michala Indi Dokoupila a Veroniku Hankocyovou. Oba mají za sebou první závod sezony v Cookstownu a nyní další dva závody v Bush a ve Skerries, které jsou také součástí národního šampionátu.

VÍCE
Dokoupil ve slovenských Kopčanech
silnice

Je to k neuvěření, ale od TT uběhl rovný měsíc a Indián má za sebou další porci závodů, tentokrát vše zahraničí, pokud tak můžeme nazývat i slovenské Kopčany, které jsou za hranicemi opravdu jen kousíček.

VÍCE
Pozvánka na okruh Františka Bartoše
silnice

Další dostaveníčko pro fanoušky Road Racingu hostí část moravskoslezské metropole Ostrava - Radvanice.

VÍCE
Smůla ve Španělsku
silnice

Tým Montáže Brož Racing se vydal se svým pilotem Miroslavem Popovem k dalšímu závodu španělského mistrovství CEV.

VÍCE
Filip Salač v Albacete - Pre Moto 3
silnice

Filip Salač se ve španělském Albacete opět postavil na start k dalšímu závodu Pre Moto 3.

VÍCE
Vzkaz Matěje Smrže českým internetovým všeználkům
silnice

Český národ si vůbec nezaslouží závodníky jako jsem já, Kuba Smrz, Jakub Kornfeil, Karel Hanika, Karel Abraham, Lukáš Pešek a další... To, jak se rádoby fanoušci chovají k nám, je jen obraz toho, jak vypadá úroveň motocyklového sportu v ČR. Obecně jsme jako národ nulový pojem v motocyklovém sportu a zůstane to tak ještě dlouho! Už se to možná nikdy nezmění, protože lidé díky pohodlí u internetu zapomněli uznávat aktivní sportovce. Nikdo z těch, co komentuje cokoliv na internetu není o víkendech na závodech a nesleduje závody live - tzn. v místě dění!

VÍCE
Z Nürburgringu Smrž body neveze
silnice

Poslední červnový víkend pokračoval na okruhu Nürburgring německý šampionát IDM opět s českou účastí Matějem Smržem v sedle Superbiku Yamahy.

VÍCE
Kuba Smrž na okruhu v Knockhill
silnice

Britský Superbikový šampionát pokračoval čtvrtým kolem na okruhu v Knockhill.

VÍCE