Černý víkend v Chimay
silnice

Na přírodním okruhu v belgickém Chimay, který je zařazen do Internacional Road Racing Championship (IRRC), došlo k tragickým událostem.

VÍCE
Double z anglického Brands Hatch
silnice

Mladší část teamu Montáže Brož racing team pro tentokráte odletěla do Anglie, kde se nedaleko Londýna, na proslulém okruhu Brands Hatch, ve dnech 18.- 20. 07. konaly další závody Moriwaki 250 Junior cup při mistrovství britských superbike.

VÍCE
Matěj Smrž ve Schleizu
silnice

Páté klání německého superbikového šampionátu IDM pokračovalo o uplynulém víkendu na okruhu ve Schleizu. Na startu opět nechyběl stálý účastník Matěj Smrž.

VÍCE
BSB - Brands Hatch
silnice

Britský šampionát Superbiků měl o uplynulém víkendu své páté pokračování na trati v Brands Hatch. O tom, jak si vedl český zástupce Jakub Smrž, se dočtete v následujících řádcích.

VÍCE
Jiří Brož na Alpe Adria v Mostě
silnice

Montáže Brož Racing Team se o uplynulém víkendu zúčastnil závodu Alpe Adria Championship na Mosteckém okruhu.

VÍCE
Dokoupil a Hankocyová za Team RT&E
silnice

Irský tým RT&E má vcelku širokou základnu závodníků, které podporuje. Dříve se jeho majitelé věnovali rallye, dnes se věnují motorkám, a to jak na okruzích, tak i v roadracingu, kde mají dva stálé jezdce z Čech, Michala Indi Dokoupila a Veroniku Hankocyovou. Oba mají za sebou první závod sezony v Cookstownu a nyní další dva závody v Bush a ve Skerries, které jsou také součástí národního šampionátu.

VÍCE
Dokoupil ve slovenských Kopčanech
silnice

Je to k neuvěření, ale od TT uběhl rovný měsíc a Indián má za sebou další porci závodů, tentokrát vše zahraničí, pokud tak můžeme nazývat i slovenské Kopčany, které jsou za hranicemi opravdu jen kousíček.

VÍCE
Pozvánka na okruh Františka Bartoše
silnice

Další dostaveníčko pro fanoušky Road Racingu hostí část moravskoslezské metropole Ostrava - Radvanice.

VÍCE
Smůla ve Španělsku
silnice

Tým Montáže Brož Racing se vydal se svým pilotem Miroslavem Popovem k dalšímu závodu španělského mistrovství CEV.

VÍCE
Filip Salač v Albacete - Pre Moto 3
silnice

Filip Salač se ve španělském Albacete opět postavil na start k dalšímu závodu Pre Moto 3.

VÍCE