Liqui Moly Racing Team na slavném Ecce Homo Šternberk
auta

LMRT závodilo na slavném Ecce Homo a veze si domů evropský bronz! S velkým očekáváním přijížděl do Šternberka uplynulý víkend Liqui Moly Racing Team, kde se konal motoristický svátek v podobě vrchařského závodu Mistrovství Evropy. Pořadatelé před závodem lákaly na skvělou startovní listinu s rekordním počtem účastníků. Obě hlavní kategorie nabídly úžasnou podívanou a velkou měrou k tomu přispěl i tým Liqui Moly Racing.

VÍCE
Pozvánka na Ecce Homo Šternberk 2014
auta

Již tento víkend 7. - 8. 6. 2014 se pojede dlouho očekávaný a připravovaný 34. ročník mistrovství Evropy závodu do vrchu Ecce Homo.

VÍCE
LIQUI MOLY Racing Team sbíral trofeje na domácí trati
auta

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou ožil uplynulý víkend stejnojmenným závodem do vrchu. Pro LIQUI MOLY Racing Team se jedná o domácí podnik, kde nesměl chybět v tom nejsilnějším složení.

VÍCE
XXXIII. ZÁMECKÝ VRCH MANN FILTER
auta

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou přivítal o tomto víkendu účastníky již třiatřicátého ročníku závodu automobilů do vrchu Zámecký vrch MANN - FILTER 2014. Stodvanáct jezdců přijelo změřit svoje síly v závodech, které byly započítávány do hodnocení Mezinárodního mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchů a pohárových závodů Maverick Rescue Euro Cup 2014.

VÍCE
LIQUI MOLY Racing Team veze z Rechbergu evropské zlato
auta

Mistrovství České republiky pokračovalo třetím závodem u našich jižních sousedů na rakouském Rechbergu. Na pětikilometrovou trať se vydala i čtveřice reprezentantů LIQUI MOLY Racing Teamu ve složení Martin Jerman, Gabriela Sajlerová, Filip Sajler a Marek Rybníček. Čekala na ně početná konkurence ve skupině N i E2-SH, protože na Rechbergu se konal mimo domácího mistrovství i závod šampionátu evropského.

VÍCE
Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou již o tomto víkendu
auta

Na první květnový víkend je připravena pro milovníky závodů automobilů lahůdka a to v podobě mezinárodního mistrovství ČR v závodech současných i historických automobilů do vrchu. Jeho dějištěm bude 2030 metrů dlouhá trať vedoucí kolem zámku v Náměšti nad Oslavou. Součásti závodu bude mezinárodní pohárový závod Maverick Rescue Euro Cup

VÍCE
MAVERICK RESCUE EURO CUP 2014 - pozvánka
auta

Druhým závodem sezóny „IV. MEMORIÁL STANISLAVA FIRTLA“ pokračuje vrchařský seriál MREC v Násedlovicích u Kyjova.

VÍCE
Brněnský drak – MANN FILTER 2014
auta

S nástrahami brněnského Masarykova okruhu si v úvodním závodě MMČR závodů do vrchu nejlépe poradil Miloš Beneš z GMS Mados racing teamu s vozem Osella FA30.

VÍCE
Liqui Moly Racing Team před prvním závodem
auta

Na Brněnského draka MANN FILTER 2014 vyrazí početká skupina jezdců Liqui Moly Racing Teamu.

VÍCE
Pozvánka na Brněnského draka MANN FILTER 2014
auta

Masarykův okruh otevře vrchařskou sezónu 2014 prvním podnikem MMČR závodů do vrchu.

VÍCE