Bonver Dakar Project míří na Rallye Dakar 2015 se zvučnou posilou
ostatní

Ve stejném jezdeckém složení, ale s novou technikou a s ještě větším zázemím míří tým Bonver Dakar Project na Rallye Dakar 2015. Cíl je jasný. Promluvit do bojů o přední umístění a dovézt tři týmové kamiony Tatra do cíle nejnáročnější rallye světa.

VÍCE
Festival Fridge Vienna 2014 uvítá legendární MOD crew!
ostatní

Zimní festival Fridge Vienna přichází po roce do metropole Rakouska - do Vídně. Ve dnech 21. a 22. listopadu se na Donauinsel roztočí pořádná dávka adrenalinu a zábavy. Mezinárodní snowboardová a lyžařská soutěž, 40 metrů vysoká a 100 metrů dlouhá rampa, výborní DJs a motokrosová třešnička Masters of Dirt - v tomto duchu se ponese letošní mezinárodní zimní festival FRIDGE Vienna, který vám jako jeden z partnerů přináší i společnost MBI.

VÍCE
Vyhraj prohlídku v továrně Mercedes AMG Petronas týmu Formule 1
ostatní

Máme pro tebe jedinečnou příležitost zajistit pro tebe a tvého kámoše/kámošku výlet, na který zaručeně v životě nezapomeneš! Jaké by to bylo se podívat do továrny Mercedes AMG Petronas týmu F1?

VÍCE
Hospodářský výsledek GP ČR 2014
ostatní

Lepší hospodaření ve všech ukazatelích vykázal ve srovnání s předchozími roky letošní závod Grand Prix České republiky. Závodní víkend navštívilo nejvíc fanoušků od roku 2007, výrazně stouply tržby ze vstupného. Přesto akce momentálně vykazuje rekordní ztrátu 59,5 milionu korun.

VÍCE
Harley-Davidson radí, jak na zimní spánek
ostatní

Zazimovat či nezazimovat? To je otázka hodná Hamleta. Odpověď není jednoznačná, někdo jezdí po celý rok, jiný už při náznaku horšího počasí div že celý stroj nerozebere a neuloží do krabic. A jako ve všem, i zde platí, že nejlepší je zlatá střední cesta.

VÍCE
Video z MotoTV Show vol. 5 - MEGARACE 2014
ostatní

Mega počasie. .Mega nálada... Mega show, no proste - MEGARACE 2014! Už po 9. krát v rade usporiadali chalani z motoklubu FÉNIX jednu z tých lepších akcií, ktorú môžete u nás už tradične vidieť a tou je MEGARACE 2014 (6. 9. 2014). Toto podujatie sa koná vždy ku koncu sezóny na letisku KOMOČA, neďaleko nie málo známeho campu OÁZA a mesta NOVÉ ZÁMKY.

VÍCE
Bonver slaví první malé vítězství
ostatní

Náročný a strastiplný den s vítězným koncem má za sebou tým Bonver Dakar Project v čele se závodícím šéfem Tomášem Vrátným. Jeden ze tří týmových vozů určených pro novináře na Rallye Dakar 2015 totiž byl v noci z neděle na pondělí ukraden, k radosti všech členů týmu však byl v pondělí večer nalezen v takřka nepoškozeném stavu. Start týmu Bonver Dakar Project na slavné dakarské rallye tak není ohrožen.

VÍCE
Mlsejte bez výčitek! S adventním kalendářem plným tyčinek Inkospor
ostatní

Čas Vánoc se nezadržitelně blíží. Stejně jako každý rok proto přicházíme s naším speciálním adventním kalendářem plným sportovních tyčinek.

VÍCE
Jste na silnici vidět?
ostatní

Kampaň společnosti Goodyear upozorňuje na nezbytnost používání reflexních prvků. Sněhové plískanice, kluzké silnice, mlha a hlavně tma po ránu i brzo večer, to vše jsou nepříjemné stránky podzimního počasí, se kterými se potýká každý, kdo vyrazí na silnici ať už jako řidič, chodec nebo cyklista

VÍCE
Fotogalerie z ROCKSTAR MOTOTV SHOW vol. 6 2014
ostatní

Tak ako je u nás už zvykom, len pár dní po nadupanej ROCKSTAR MTTV SHOW vol.6 na Autosalóne v Nitre je tu ešte horúci fotoreport! Tí, ktorí prišli, zažili! Tí ktorí neprišli, môžu lutovať. No pre tých, ktorí naozaj nemohli prísť, sme na našu show tento rok zavolali - SOMOGYI PHOTOGRAPHY, ktorého sme si vybrali ako dvorného fotografa našej už v poradí šiestej MTTV SHOW.

VÍCE