Tip na výlet: RedBull Hangar 7
ostatní

Je tu léto a spolu s ním přichází i čas nejrůznějších výletů a cestování. Motolevel si pro vás opět připravil jeden tip na zajímavé místo, které je spojeno poněkud netradičním způsobem i s motorsportem a které nadchne každého fanouška nejen závodní techniky.

VÍCE
Nani Roma dostal nabídku od Bonver Dakar Projectu
ostatní

Dvojnásobný vítěz Rallye Dakar Nani Roma dostal zajímavou nabídku, se kterou přišel Tomáš Vrátný. Šéf největšího a nejpočetnějšího českého týmu účastnícího se slavné dakarské rallye nabídl Španělovi, aby jel za tým Bonver Dakar Project.

VÍCE
Marian Chytka pokřtil svoji novou knihu
ostatní

Světové hvězdy Rallye Dakar zavítaly 24. června do Prahy. Společně s týmem Bonver Dakar Project představily novou knihu s názvem Dakar is my lifestyle, kterou připravil český fotograf Marian Chytka. Součástí slavnostního představení a křtu této knihy byla i dobročinná aukce Marianových fotografií, která vynesla více než dvě stě tisíc korun.

VÍCE
 NOVÁ KNIHA: Pekelná jízda – Bad Boy Uli
ostatní

Bývalý viceprezident německého chapteru Hells Angels Ulrich Detrois napsal knihu o praktikách tohoto klubu. „Za to je trest smrti,“ říká. Mé jméno je Bad Boy Uli. Byl jsem vice-prezidentem v nejnebezpečnějším motocyklovém klubu na světě. Řeknu Vám můj životní příběh…

VÍCE
Výjimečná akce od Yamahy: Benzín zdarma na 5 000 km!
ostatní

Ke každému skútru X-MAX125, X-MAX250, X-MAX400 a T-MAX zakoupenému ze skladu firmy YAMAHA-PEMM, dostanete nabitou tankovací kartu CCS BONUS + s kreditem na tankování benzínu pro prvních 5 000 kilometrů, které na svém novém skútru ujedete.

VÍCE
HERO 01: Ducati Scrambler custom racer
ostatní

Když přišla letos Ducati s remakem klasického motocyklu s označením Scrambler, věděli jsme, že to bude přelomový motocykl. Netušili jsme ovšem, že se hned po svém zrodu stane základem pro stavby motocyklových designerů. Motocykl Hero01, který vznikl na základě Scrambleru, však dokonce předčil naše nejtajnější sny a představy.

VÍCE
Pozvánka na křest knihy Mariana Chytky
ostatní

Světové hvězdy Rallye Dakar zavítají 24. června 2015 do Prahy. Společně s týmem Bonver Dakar Project představí novou knihu s názvem Dakar Is My Lifestyle, kterou připravil český fotograf Marian Chytka.

VÍCE
Martin Straka představil jedinečnou knihu
ostatní

Motoristický novinář a komentátor Martin Straka připravil ve spolupráci s týmem Bonver Dakar Project jedinečnou černobílou knihu zachycující atmosféru slavné dakarské rallye, pro kterou zvolil netradiční název – Mezi oceány.

VÍCE
Woffindenův pražský hattrick a termín SGP 2016
ostatní

V sobotu 23. května vyhrál Angličan Tai Woffinden plochodrážní Grand Prix České republiky, před Poláky Jaroslawem Hampelem a Maciejem Janowským. Čech Václav Milík startující na divokou kartu skončil patnáctý se dvěma body. Tai Woffinden se tak zapsal mezi největší osobnosti devatenáctileté historie Grand Prix České republiky. Brit totiž v Praze dokázal vyhrát třetí rok po sobě, což je úspěch, který v minulosti předvedl jen Jason Crump.

VÍCE
Pozvánka na křest knihy Mezi oceány
ostatní

Vážení přátelé motorismu! Dovolte mi, abych Vás jménem týmu Bonver Dakar Project pozval na křest knihy Mezi oceány, jejíž autorem je Martin Straka. Kniha vznikla na základě účasti Martina Straky na Rallye Dakar 2015 a unikátním způsobem zachycuje atmosféru nejnáročnější rallye světa. Křest knihy a after party se uskuteční 3. června v Praze, autorské čtení poté 5. června v Ostravě.

VÍCE