Lukáš Kvapil se kvalifikoval na Dakar 2017
ostatní

Lukáš Kvapil, motocyklista týmu KM Racing a člen Dukly Praha splnil svá předsevzetí, úspěšně absolvoval závod dakarské série Merzouga Rally a kvalifikoval se tak na Rallye Dakar 2017. Podmínkou pořadatele bylo, aby Lukáš absolvoval marockou rally v PRO kategorii, což se mu podařilo.

VÍCE
VC České republiky na ploché dráze mládeže
ostatní

Ve spolupráci s Hlavním městem Praha připravil Autoklub Markéta v rámci projektu Praha – Evropské hlavní město sportu 2016 na poslední květnový víkend Velkou cenu České republiky na ploché dráze mládeže.

VÍCE
Advantage Season Opening
ostatní

Zimní sněhy jsou už díkybohu pryč a sezona pro všechny nadšené motoristy je definitivně odstartována! Pro milovníky sportovních aut je pomyslným začátkem sezony orientační závod s příznačným názvem Advantage Season Opening, jehož se letos jel již třetí ročník.

VÍCE
Yamaha test 2016 - Přijď si vyzkoušet, co chceš mít v garáži!
ostatní

Po roční přestávce dává zástupce značky Yamaha - PEMM Brno možnost vyzkoušet několik modelů YAMAHA. Vše se odehraje v nové prodejně na nové adrese Jihlavská 27, Brno-Bohunice. Opět se podařilo připravit lákavé menu v podobě 16 motorek a skútrů, a to v termínu 26. - 30. dubna 2016 v časech vždy od 9.00 do 18.00 hodin. Více informací je níže.

VÍCE
Slavnostní otevření nového showroomu Yamaha PEMM
ostatní

Ve středu 30. března 2016 se konalo slavnostní otevření zbrusu nového brněnského showroomu značky Yamaha. Za tímto projektem nestojí nikdo jiný, než společnost PEMM Brno, která je dealerem tří ladiček z Iwaty. Nechte se provést slavnostním večerem a nasajte atmosféru z povedeného článku a fotogalerie Libora Zhoře, která ho doplňuje.

VÍCE
Jaro na brněnském okruhu zahájí běžci a tuneři
ostatní

Už o uplynulém víkendu rozezvučely Masarykův okruh testující desetiválcové monoposty F1, oficiálně ale sezona na Masarykově okruhu začne 9. a 10. dubna. Nejslavnější středoevropská závodní trať hostí nejprve běžecký závod Masaryk Run, na který naváže tradiční Tuning Show – sraz majitelů upravených aut.

VÍCE
Great Fightbacks znají svého vítěze
ostatní

Pozoruhodný comeback Johna McGuinnesse při jeho loňském vítězství v závodě Isle of Man TT označili fanoušci z celé Evropy za nejpůsobivější příběh návratu na vrchol v celé historii motoristického sportu.

VÍCE
Motorkáři se sjedou do Poděbrad
ostatní

První dubnový víkend, lázeňské město Poděbrady a tisíce motorkářů – to už neodmyslitelně patří k sobě! I letos bude moto sezóna oficiálně zahájena na tradičním místě v Poděbradech, kam se chystá tisíce jezdců. Sobota 2. dubna se tak ponese v duchu silných strojů, burácejících motorů, vůně benzínu i zábavy pro celou rodinu.

VÍCE
Trabantem do posledního dechu
ostatní

Už jste někdy ochutnali klokana? Přejeli svoji přítelkyni trabantem? Už jste někdy jeli obyčejnou motorkou napříč Austrálií? Myslíte, že projedou auta vyrobená z trsátek cesty, kde se trápí i čtyřkolky?

VÍCE
Další MONSTERózní soutěž je tu!
ostatní

Výrobce toho nejlepšího energeťáku na světě - Monster Energy si pro všechny fanoušky famózního Valentina Rossiho alias „The Doctor“ připravil ve spolupráci s prodejnami Albert skvělou soutěž o zájezd na VC Katalánska silničních motocyklů a mnoho dalších cen.

VÍCE