Redakční test produktů Liqui Moly pro vaši motorku
ostatní

Produkty německé firmy Liqui Moly si většina z nás nejspíš spojí s automobily, ale v nabídce nechybí i jednostopé produkty. Do redakce se nám dostaly některé kusy na vyzkoušení a my vám přinášíme jejich exkluzivní recenzi. Zajímá vás, jak funguje třeba sprej na čištění vnitřku přileb nebo různé speciální oleje? To a mnoho dalšího najdete v článku test mana Jirky Kružíka.

VÍCE
20. ročník Speedway GP v Praze vyhrál Jason Doyle
ostatní

Před vyprodaným stadionem Markéta v sobotu zazářil nejen skvělý ohňostroj, ale také sportovní výkony světové špičky ploché dráhy. Pražskou Mitas Speedway Grand Prix překvapivě vyhrál Australan Doyle, ale co tomu předcházelo, bylo pastvou pro oči motoristického fanouška.

VÍCE
Speedway Grand Prix již tuto sobotu!
ostatní

Jubilejní 20. ročník Speedway Grand Prix České republiky je spojen s mimořádným zájmem plochodrážní veřejnosti z celé Evropy. Důkazem toho jsou rekordní čísla z předprodeje vstupenek. V síti Ticket Portal zbývá už jen několik set volných lístků k sezení.

VÍCE
Výherci soutěže Monster Energy SGP 2016 Praha
ostatní

Vyhlášení výsledků soutěže o vstupy a trička na jubilejní 20. ročník GP ploché dráhy na pražské Markétě.

VÍCE
Speedway Grand Prix už podvacáté v Praze!
ostatní

Dvacátá Speedway Grand Prix v řadě, to je světový unikát, který se žádnému jinému pořadateli na světě nepodařil. Opět se můžeme těšit na vůni metanolu, brutální souboje tělo na tělo, fantastické výkony světové špičky a obrovský kotel fanoušků bouřící nad břevnovským údolím.

VÍCE
Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 se pojede o prize money 33.000$
ostatní

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016, největší sportovně – hudební open-air festival v centru Prahy, slaví v letošním roce své 22. narozeniny. Mezinárodní skateboardové závody se uskuteční o prvním červencovém víkendu, 1. - 3. 7. v Mystic skateparku na ostrově Štvanice. Top skaters z celého světa se potkají s domácí skateboardovou špičkou v disciplínách streetstyle, bowl (bazén) a best trick. Vítězové si rozdělí prize money, které jsme tento rok zvýšili na 800.000 Kč (33.000$). Všechny tři večery budou na hlavní stage živé koncerty a DJs. Vystoupí například The Subways (UK), Walls of Jericho (USA) a špičky československého hip hopu.

VÍCE
20. GP ploché dráhy v ČR: Soutěž s Monster Energy o vstupy a trička
ostatní

Blíží se velký svátek motoristického sportu v ČR. Seriál FIM Speedway Grand Prix se 25. června 2016 vrací do Prahy a tentokrát to bude opravdu speciální podívaná! Praha jako první město na světě oslaví 20. výročí pořádání tohoto prestižního šampionátu. Pro pořadatele je to nejen velká pocta od promotéra seriálu SGP, ale zároveň i veliká výzva, aby byl jubilejní ročník vskutku výjimečný. Ve spolupráci s Monster Energy jsme připravili soutěž o 2 vstupenky a 2 trička na tuto velkolepou podívanou.

VÍCE
Navštívili jsme: Advantage Cars Praha
ostatní

Jedno známé české přísloví praví, že štěstí si za peníze nekoupíte… Nicméně můžete si za ně koupit takový Mercedes-Benz SLS nebo Lamborghini Aventador, což je podle nás (a podle každého správného petrolheada) v podstatě to samé. Vydejte se s námi na místo, kde vám toto čtyřkolové štěstí velice rádi obstarají – do pražského autosalonu společnosti Advantage Cars.

VÍCE
Harley-Davidson se vrací na závodní trať
ostatní

Nová generace flat-track motocyklu Harley-Davidson je připravena ke startu. Výrobní tým Harley-Davidson Screamin' Eagle představuje svůj první kompletně inovovaný závodní motocykl XG750R.

VÍCE
Lukáš Kvapil se kvalifikoval na Dakar 2017
ostatní

Lukáš Kvapil, motocyklista týmu KM Racing a člen Dukly Praha splnil svá předsevzetí, úspěšně absolvoval závod dakarské série Merzouga Rally a kvalifikoval se tak na Rallye Dakar 2017. Podmínkou pořadatele bylo, aby Lukáš absolvoval marockou rally v PRO kategorii, což se mu podařilo.

VÍCE