101 Underground Riders Galavečer 2014 už tuto sobotu!
ostatní

Místo a čas, kterej mění životy, dává dohromady páry, kapely, byznysy, sexy na jednu noc a dělá kámoše z lidí, který patřej k sobě a jinde by se v životě nepotkali. Kdo byl, ví. Kdo nebyl, asi bude chvíli čumět, možná bude čumět celej večer, ale až si uvědomí, co zažil, nebude se moct dočkat příštího ročníku. Pokud se to teda povede jako vždycky. Pokud ne, budeme muset celej příští rok škemrat u starostky v Libotenicích, aby nám v roce 2015 umožnila mejdan zase tam, a k tomu jí dát pár židlí dopředu jako zálohu.

VÍCE
Tip na Vánoční dárek: moto kalendář
ostatní

Nechcete utrácet tisíce za vánoční dárky? Přinášíme další zajímavou inspiraci na motorkářský dáreček, který váš adventní rozpočet rozhodně nezruinuje a navíc ho bude mít obdarovaný na očích po celý rok - retro kalendář Československé motocykly.

VÍCE
Křest knihy o značce FGR
ostatní

V prostorách ústeckoorlického Městského pivovaru byla pokřtěna nová kniha Jiřího Wohlmutha "Motocykly moje láska – příběh Miroslava Felgra a značky FGR“.

VÍCE
Motolevel na sociálních sítích
ostatní

Všem našim pravidelným čtenářům a příznivcům přinášíme přehled napříč sociálními sítěmi. Facebook, Instagram a nově i Twitter - na sociálních sítích jsme jako doma!

VÍCE
MRG-SP MOTO se rovněž chystá na Dakar
ostatní

V minulých týdnech dokončil tým MRG-SP MOTO první důležitou etapu Dakaru 2015. Tým odvezl veškerou techniku do francouzského přístavu LeHavre, kde proběhly technické a administrativní přejímky na Dakar 2015, kterými všechna naše technika prošla.

VÍCE
Letošní Dakar bude kratší, ale náročnější
ostatní

Rallye Dakar 2015 už zná svou přesnou trasu. Na účastníky nejnáročnější vytrvalostní rallye světa čeká více než 8 000 kilometrů, z toho pouhá necelá polovina bude měřená, což je méně, než se předpokládalo.

VÍCE
Vánoční tip: Kniha Jak si postavit motorku a Arnyho dílna
ostatní

Vánoce se blíží nezadržitelným tempem, a proto přinášíme zajímavý tip na vánoční dárek, který udělá radost nejen vašemu synkovi, ale zajisté i vám. Představujeme dvě dětské knížky z úspěšné Edice technických pohádek od Martina Sodomky – Jak si postavit motorku a Arnyho dílna.

VÍCE
Křest knihy Mistrovství Světa Motocyklů 2014
ostatní

Stejně jako každý rok, i letos v Brně proběhne křest knihy Ládi Rejdy - Mistrovství Světa Motocyklů 2014.

VÍCE
Racing party odstartuje již v sobotu večer!
ostatní

Nejzásadnější party českého motorismu po roce opět přijíždí do hlavního města! Miluješ party, skvělou muziku, sportovní auta a závodní motorky? Tak na téhle akci nesmíš chybět!

VÍCE
Soutěž o přídavné světlomety značky Hella
ostatní

Pokoř tmu! Máš na to! Nyní máte šanci vyhrát tři dvojice přídavných světlometů Luminator Compact LED. Zapojte se do soutěže a posviťte si na svoje další offroad dobrodružství :-).

VÍCE