Big Shock Racing odstartoval závodní sezónu 2017
ostatní

Vyladěný Franta s osvědčenou posádkou, nová posila na motorce, trénink v afrických dunách a letní závodění. O posádce kamionu Liaz pro další sezónu nebylo pochyb. Sehraná sestava, pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva společně pojedou už čtvrtý ročník nejnáročnější rallye na světě.

VÍCE
Harley-Davidson oslaví své 115. výročí v Praze
ostatní

Již v příštím roce oslaví motocyklová ikona Harley-Davidson své 115. výročí založení a hlavním dějištěm oslav se stane Praha. Oslavy se uskuteční v termínu 5. až 8. července 2018 a během pouhých čtyř dní čeká na naše hlavní město přes 100 000 návštěvníků. V rámci velkolepých oslav nebude samozřejmě chybět ani spanilá jízda napříč metropolí nebo výstava více než 150 motocyklů značky, od nejstarších exponátů až po současné. Prahu tak skutečně čeká nejmasovější akce za poslední roky, na kterou jsou všichni jezdci i milovníci motocyklů a stylu Harley-Davidson vítáni. Vše proběhne za podpory hlavního města i Vlády ČR.

VÍCE
Speedway GP ČR 2017: VÝHERCI soutěže o vstupenky a další ceny!
ostatní

Soutěž o vstupenky na MS v ploché dráze - Speedway GP, které hostí již v sobotu 10. června 2017 pražská Markéta, je u konce. Níže se seznamte s jejími vítězi, z nichž 1. šťastlivec vyrazí se svým doprovodem přímo na závody a další 2 si budou kdekoli vychutnávat Monster Energy drinky a přihodí si do šatníku tričko navíc! Check it out!

VÍCE
Prahou v září projede 1 500 harleyářů!
ostatní

Praha se i letos chystá na další ročník již tradiční akce konce léta Prague Harley Days. 4. ročník top eventu ve stylu silných strojů, burácejících motorů, vůně benzínu, ale i zábavy pro celou rodinu opět přivítá tisíce návštěvníků a ani tentokrát nebude chybět oblíbená spanilá jízda centrem metropole. Ta se uskuteční v sobotu 2. září a čítat bude zhruba 1 500 motocyklů Harley-Davidson. Pořadatelé zároveň letos poprvé dávají možnost, prakticky jakémukoli zájemci, jet v jejím čele. Stačí být majitelem historického motocyklu, unikátní stavby nebo speciálního kostýmu či masky a splnit si tak svůj jízdní sen a stanout v čele kolony 1 500 harleyářů.

VÍCE
Nepropásni MCH Photo Dakar workshop 2017!
ostatní

Jeden z našich nejlepších českých fotografů Marian Chytka, který se kvůli exkluzivním zahraničním zakázkám doma příliš neohřeje, dal dohromady fotografický WORKSHOP (23. - 25. 6. 2017), na nějž vás touto cestou zveme! Pokud to se svým focením myslíte vážně, nenechte si ujít jedinečnou příležitost zúčastnit se události, která v našich končinách nemá obdoby.

VÍCE
Monster Energy a Lewis Hamilton představují 44
ostatní

Monster Energy drink trojnásobného mistra světa F1 Lewise Hamiltona byl odhalen a útočí na pulty prodejen napříč Evropou.

VÍCE
10. ročník Goodyear Bezpečné školky
ostatní

V silničním provozu hrozí předškolním dětem velké nebezpečí, protože málokdy znají dopravní předpisy a pravidla. Prevence a osvěta skrze dopravní výchovu zacílenou na předškolní děti můžou účinně řešit celou řadu příčin dopravních nehod. Projekt Goodyear Bezpečná školka proto šíří povědomí o pravidlech chování v dopravě, školí učitele mateřských škol o dopravní výchově pro předškolní děti a vybavuje mateřské školy zaregistrované v programu reflexními vestičkami a doplňky. Letos se o bezpečnost zasazuje již desátým rokem.

VÍCE
Sezónu na Masarykově okruhu zahájí o víkendu upravená auta a běžci
ostatní

Brno – Jubilejní 30. ročník nové dráhy Masarykova okruhu otevřou o nadcházejícím víkendu hned dvě akce. V sobotu 8. dubna v rámci Masaryk Runu na trať vyrazí až dvě tisícovky sportovců. Na ně naváže sraz majitelů upravených aut. Program populární Tuning Show potrvá až do neděle 9. dubna.

VÍCE
TZ: Vozíčkáři budou mít snadnější cestu za volant
ostatní

Snadnější pohyb pro více vozíčkářů může přinést plánovaná nová verze vozidla Elbee. Výrobce získal od Evropské komise 50 tisíc eur, za které chce zmapovat potřeby handicapovaných řidičů. Peníze z prestižního grantu pro malé a střední podniky SME Instrument získal v konkurenci tisíců evropských firem.

VÍCE
TZ č. 4: Hvězdná sestava na MOGUL Dakar Setkání
ostatní

Početný a pestrý je seznam dakarských závodníků, kteří se v neděli 26. března zúčastní největšího setkání v České republice.

VÍCE