Tatarka diktoval v Bučovicích mladým
ostatní

S příchodem jara se roztočily opět kola Wood Bike Series pod taktovou nového generálního sponzora, společnosti RPM Stav.

VÍCE
Grid Girls Party Nr.8
ostatní

Jako každý rok odstartovala nová motoristická sezona pomyslným výstřelem motocyklových výstav. S jejich termínem se už osm let váže Grid Girls Party, usnadňující setkání společenských motoristů, insiderů a novinářů z oboru, kteří se sjedou na výstavy z celé republiky, na jednom místě.

VÍCE
Marek Slobodník - nezničitelný dobrodruh
ostatní

Marek Slobodník – slovenský dobrodruh a cestovatel, který se svojí Jawou Pionýr projel už slušný kus světa a nyní se na „dvěstěpadesátce“ již podruhé chystá doprovodit známou "trabantí expedici", která v dubnu zamíří až do daleké Austrálie a Tichomoří.

VÍCE
Minibike Akademie se otevře i letos
ostatní

Úspěšný projekt, který ve spolupráci s Automotodromem Brno zastřešuje občanské sdružení Malminibike – club pro děti, vstoupil do třetí sezóny s novým rozšířeným tréninkovým programem pro všechny výkonnostní jezdecké kategorie. Stejně jako v loňském roce se bude realizační tým akademie podílet na organizaci závodního minibikového seriálu Minimotocup.

VÍCE
Pozvánka: Classic Show Brno 2015
ostatní

Historické vozidlo je v českých zemích fenoménem již přes padesát let. Mezi výrobci a karosáři jsme měli vždy významné světové postavení, vyráběly se u nás technicky i designově zajímavé automobily i motocykly. A díky šikovnosti lidí se daří toto technické dědictví zachovávat dodnes.

VÍCE
Spaluj naplno s L-carnitinem!
ostatní

Využíváš při spalování tuků a rýsování svalů na těle všechny svoje možnosti? Vyzkoušej sílu prvotřídního L-carnitinu ve sportovních výživových doplňcích Inkospor!

VÍCE
Pozvánka na veletrhy Motocykl a Motosalon v Praze
ostatní

Máte jasno, co budete dělat 5. - 8. března 2015? Pokud vměstnáte do programu pražské veletrhy Motocykl nebo Motosalon, možná si zpříjemníte několik dalších zimních hodin. Níže najdete mj. originální video pozvánku Petra Bartoše ze 101 Underground Riders Crew na zmíněný Motocykl.

VÍCE
Monster tě dostane na MotoGP!
ostatní

Ten nejlepší energeťák na světě - Monster Energy nyní nabízí jedinečnou možnost pro tebe a tvýho kámoše podívat se na Velkou cenu Španělska. Co pro to musíš udělat? Čti dále!

VÍCE
Jak na to: Výpověď povinného ručení
ostatní

Spočítali jste si, že za povinné ručení platíte zbytečně moc peněz a u jiné pojišťovny nebo poskytovatele byste ušetřili ročně stovky korun? Není nic jednoduššího, než si takové pojištění okamžitě sjednat. Co ale s tím původním? Kdy můžete vypovědět smlouvu? A jak se to vůbec dělá?

VÍCE
Pozvánka: Arkády Downmall 2015
ostatní

Lákají vás netradiční sportovní výkony? Máme tu pro vás pozvánku na akci, která se bude konat v pražském nákupním a společenském centru Arkády v sobotu 31. 1. 2015.

VÍCE