Jste na silnici vidět?
ostatní

Kampaň společnosti Goodyear upozorňuje na nezbytnost používání reflexních prvků. Sněhové plískanice, kluzké silnice, mlha a hlavně tma po ránu i brzo večer, to vše jsou nepříjemné stránky podzimního počasí, se kterými se potýká každý, kdo vyrazí na silnici ať už jako řidič, chodec nebo cyklista

VÍCE
Fotogalerie z ROCKSTAR MOTOTV SHOW vol. 6 2014
ostatní

Tak ako je u nás už zvykom, len pár dní po nadupanej ROCKSTAR MTTV SHOW vol.6 na Autosalóne v Nitre je tu ešte horúci fotoreport! Tí, ktorí prišli, zažili! Tí ktorí neprišli, môžu lutovať. No pre tých, ktorí naozaj nemohli prísť, sme na našu show tento rok zavolali - SOMOGYI PHOTOGRAPHY, ktorého sme si vybrali ako dvorného fotografa našej už v poradí šiestej MTTV SHOW.

VÍCE
Sedmička na víkend...  Pavel Tomeček
ostatní

S další "Sedmičkou na víkend" se od dvoustopých strojů vracíme zpět k motorkám. V barvách týmu Orange racing jezdil v sezóně 2014 Pavel Tomeček. A zde je jeho sedmička.

VÍCE
Ohnivá motoristická srdce v pořadu VÍKEND!
ostatní

Ohnivé srdce - tak zní nejen motto pořadu Víkend, který poběží v úterý 21. 10. 2014 od 21.40 hod na Nově. Nenechte si ujít reportáž Aleše Vašíčka o Tourist Trophy, Motopoint Indi Racing Teamu, Veronice Hankocyové a Michalu "INDI" Dokoupilovi! Nebude chybět ani pan Milan Chalupník, jakožto kamarád a mechanik Franty Šťastného!

VÍCE
Povídání s fotografem: Marian Chytka
ostatní

Marian Chytka je dalším motoristickým fotografem, kterého zajisté není třeba dlouze představovat. Fotí motokros, rally a mnoho dalších sportů a s jeho tvorbou jste se mohli potkat i u nás na webu. Jak vypadá fotografická příprava na Rally Dakar i focení závodu samotného? To, ale i mnoho dalších zajímavostí se dozvíte v našem rozhovoru!

VÍCE
Sedmička na víkend... Gabriela JÍLKOVÁ
ostatní

Gabriela Jílková je velice rychlou, půvabnou dámou a ženou číslo jedna českého okruhového a motokárového motorsportu. Jakou muziku ráda poslouchá, než sešlápne plynový pedál na podlahu, nebo když potřebuje relaxovat, to ukáže dnešní „Sedmička na víkend".

VÍCE
Sedmička na víkend... Lukáš ŠEMBERA
ostatní

V pořadí čtvrtá "Sedmička na víkend" bude patřit člověku, který miluje motorky a vždy je milovat bude. Tato láska mu 19. 9. 2009 úplně změnila život. Jaká hudba ho provází další epizodou života, ukáže Lukášova "Sedmička" v následujícím článku.

VÍCE
Masarykův okruh zkusí zlomit rekord
ostatní

Celkem 2988 motocyklů se loni společně projelo po závodní dráze Masarykova okruhu při vzpomínkové akci na zesnulého jezdce MotoGP Marca Simoncelliho. Letošní ročník Motoshow REKORD má ambici hranici tří tisíc strojů pokořit.

VÍCE
Dominika na cestě se vrací
ostatní

Dominika, které je teprve 22 let a měří sotva metr a půl, projela Polsko, Pobaltí, Rusko, Kazachstán až do kyrgyzských hor. Ujela 13 000 kilometrů, překonala výšky přes 3000 metrů nad mořem, a to všechno v sedle malé dvěstěpadesátky, která je vším, jen ne cestovním motocyklem.

VÍCE
Sedmička na víkend... Vašek Volf
ostatní

V pořadí druhou Sedmičku na víkend nám představí redaktor/fotograf ve službách Motolevel.com Vašek Volf.

VÍCE