HistoCUP Austria 2014
ostatní

Rakouský šampionát historických vozidel HistoCUP se na Masarykově okruhu rozrostl o několik atraktivních sérií. Návštěvníky závodního víkendu 26. a 27. dubna tak čeká atraktivní program, který připomene dřívější tradiční Jarní cenu Masarykova okruhu.

VÍCE
Silk Way Rally se letos neuskuteční, přesouvá se na rok 2015
ostatní

Letošní ročník každoročního vytrvalostního závodu Silk Way Rally byl zrušen. Pořadatelé to dnes oznámili v tiskové zprávě, ve které jako důvod uvedli náročný sportovní program, který je letos naplánovaný v Ruské federaci. V té Silk Way Rally tradičně startuje.

VÍCE
DREAM-CARS vstupují do novinkami nabité 7. sezony
ostatní

Pro letošní motoristickou sezonu obohatila společnost DREAM-CARS svůj vozový park opět o několik výjimečných supersportovních vozů a nezahálela, ani pokud jde o zlepšování služeb a uživatelského komfortu pro její klienty. Už se stalo tradicí, že se DREAM-CARS věnují také společensky prospěšné činnosti, a ani letos tomu není jinak. Jaké jsou tedy všechny pestré novinky, které jistě potěší všechny příznivce unikátních aut a motorismu vůbec?

VÍCE
Masarykův okruh má běžecký rekord
ostatní

V historických tabulkách Masarykova okruhu přibyl nový zápis. Při premiérovém ročníku běžeckého závodu Masaryk RUN stanovil nový traťový rekord ukrajinský běžec Olexander Babaryka.

VÍCE
KNIHA Psanci: Války australských motorkářů
ostatní

Australský novinář Adam Shand ve své nové knize přibližuje tamější moto scénu a její historii - střety MC scény s justicí, která se nebála použít schválených zákonů ke zničení motorkářů a jejich klubů, kteří se však spojili a vydali se do boje proti politikům a policii...

VÍCE
Prague Harley Days 2014 se blíží
ostatní

Harley-Davidson spojí všechny motorkářské nadšence na dvoudenní oslavě Prague Harley Days 2014. A nepůjde jen o motorkářský sraz, na kterém se sejdou originály i světové stavby legendární značky.

VÍCE
Hošek PitStop - autoservis tak trochu jinak
ostatní

Přinášíme vám rozhovor s Mirkem a Robinem Hoškovými, kteří minulý rok založili první provozovnu a pilotní autoservis Hošek PitStop. Autoservis poskytuje kompletní péče o vozidla, motocykly a ruční mytí. Mirek a Robin chtěli udělat „něco“ tak trošku jinak, a tak jsme s nimi probrali, co budování obnášelo a jak se jim daří.

VÍCE
Ostrava žije motorsportem
ostatní

Ostrava žije motorsportem a Bonver Dakar Project s ní. Navštivte jedinečnou výstavu historických motocyklů, závodních speciálů, ale také i fotografií od českých motoristických fotografů!

VÍCE
Suchohrdelská stretánka již podeváté otevře sezonu
ostatní

Stejně jako po mnoho minulých let si i v roce letošním členové motoklubu Suchobikers připravili tradiční otevření motoristické sezóny s názvem "Suchohrdelská stretánka".

VÍCE
Aktualizace našeho BAZARU!
ostatní

Vážení inzerenti, vzhledem k tomu, že se nám v bazaru objevovaly inzerce třeba i z roku 2010, kdy Motolevel začínal, rozhodli jsme se pro promazání celé databáze. Naneštěstí však zmizely všechny inzeráty, včetně těch vložených v letošním roce (2014). Omlouváme se za tento nedostatek a věříme, že je zvládnete nahrát do systému prostřednictvím vašich profilů znovu. Níže více informací...

VÍCE