Pozvánka: Arkády Downmall 2015
ostatní

Lákají vás netradiční sportovní výkony? Máme tu pro vás pozvánku na akci, která se bude konat v pražském nákupním a společenském centru Arkády v sobotu 31. 1. 2015.

VÍCE
Speciální nabídka: Zakázková výroba týmového oblečení
ostatní

Závodní sezóna je za dveřmi. Máte již vyrobené týmové oblečení, které by splňovalo vaše představy? Firma Vyrobaobleceni.cz se specializuje na zakázkovou výrobu, má dlouholeté zkušenosti a řadu referencí od závodních týmů. Nabízí komplexní službu od vytvoření jedinečného designu, přes vlastní výrobu, po aplikaci loga výšivkou nebo tiskem.

VÍCE
Velká cena Litomyšle motokár 2015 - review
ostatní

V A-Kart Areně Litomyšl se v neděli 11. ledna 2015 odjela Velká cena Litomyšle motokár za účasti osobností motoristického sportu. Litomyšlský Bohuslav Svatoš, mistr Evropy a několikanásobný mistr ČR v motokrosu, který se na akci podílel i organizačně, byl požádán pořadateli z karting klubu JARDAN, aby pozval jezdce z různých motocyklových odvětví.

VÍCE
Pozvánka na Velkou kartingovou cenu Litomyšle 2015
ostatní

V neděli 11. 01. 2015 pořádá Karting Klub Jadran v litomyšlské A-kart areně závod motokár za účasti osobností českého motosportu.

VÍCE
Termíny a lokality WBS 2015
ostatní

Pořadatelé WOODBIKE Series Bikerally zveřejnili termíny a lokality letošního seriálu, který startuje 21. března 2015 v Bučovicích.

VÍCE
H-D Performance riding jeans? Bezpečnost především!
ostatní

Džíny z kolekce Harley-Davidson® FXRG® Performance Riding Jeans se staly prvními motocyklovými džínami na světě, které prošly CE testy druhé úrovně. Ve všech testech odolávaly mnohem déle než ostatní džíny, které byly podrobeny stejným zkouškám.

VÍCE
Vyhlášení soutěží: Zlatá řidítka – Zlatý volant - Zlaté oko... 2014
ostatní

V úterý 16. prosince 2014 proběhl v Praze v pořadí 38. ročník slavnostního vyhlašování vítězů anket Zlatá řidítka, Zlatý volant a Zlaté oko. Při této události bylo uděleno také několik dalších "zvláštních cen", které dávají mj. šanci vzpomenout si na legendy motoristického sportu. Kdo byl letos nejlepší za řidítky a volantem v různých disciplínách a kdo ovládl fotografickou soutěž? Čtěte dál...

VÍCE
Rozhovor s propagátorem motorek: Charley Boorman
ostatní

Jako jedna z hvězd Dlouhé cesty kolem světa (v originále Long Way Round) a Dlouhé cesty na jih (Long Way Down – vyšlo česky knižně), si Charley Boorman získal popularitu propagátora motorek. Narodil se v Anglii, ale vyrostl v Irsku. Jeho otec, John Boorman je režisér filmů Vysvobození (Deliverence) a Bez okolků (Point Blank). Poslední Charleyho počin se nazývá Extreme Frontiers (Extrémní hranice). Jedná se o impozantní 16 500 kilometrů dlouhou cestu napříč Kanadou, povětšinou samozřejmě na motorce. A proto ho vydavatel knih Radek Fiksa požádal, aby mu prozradil něco o původu jeho vášně pro motorky.

VÍCE
101 Underground Riders Galavečer 2014 už tuto sobotu!
ostatní

Místo a čas, kterej mění životy, dává dohromady páry, kapely, byznysy, sexy na jednu noc a dělá kámoše z lidí, který patřej k sobě a jinde by se v životě nepotkali. Kdo byl, ví. Kdo nebyl, asi bude chvíli čumět, možná bude čumět celej večer, ale až si uvědomí, co zažil, nebude se moct dočkat příštího ročníku. Pokud se to teda povede jako vždycky. Pokud ne, budeme muset celej příští rok škemrat u starostky v Libotenicích, aby nám v roce 2015 umožnila mejdan zase tam, a k tomu jí dát pár židlí dopředu jako zálohu.

VÍCE
Tip na Vánoční dárek: moto kalendář
ostatní

Nechcete utrácet tisíce za vánoční dárky? Přinášíme další zajímavou inspiraci na motorkářský dáreček, který váš adventní rozpočet rozhodně nezruinuje a navíc ho bude mít obdarovaný na očích po celý rok - retro kalendář Československé motocykly.

VÍCE