Alex Martin nepojede v St. Louis
motocross

První sezóna v týmu TLD KTM nevychází Alexi Martinovi zrovna dle představ a nyní přišla další rána – po střetu s Christianem Craigem je Alex out pro další závod AMA SX 2017!

VÍCE
12. Monster Energy AMA SX 2017 – Detroit
motocross

Dvanácté kolo AMA SX série přineslo skvělé závodění v obou třídách, především třída 250SX byla hodně napínavá, navíc se odehrál zásadní zvrat v boji o titul. Královskou třídu opět ovládl Eli Tomac a Ryan Dungey ztratil dalších pět bodů v celkovém hodnocení! V reportáži najdete i videozáznamy.

VÍCE
Cooper Webb je konečně zpět!
motocross

Jezdec tovární Yamahy Cooper Webb zmeškal poslední 4 závody série AMA SX 2017 kvůli poranění ramene, ale nyní konečně nadešel čas jeho návratu. Dokáže promluvit do bojů o bednu?

VÍCE
11. Monster Energy AMA SX 2017 – Indianapolis
motocross

Marvin Musquin po pár nepříliš povedených závodech opět dokázal, že má na to bojovat s těmi nejlepšími. Na Eliho Tomaca ale opět nenašel recept nikdo a Eli si dojel pro třetí vítězství v řadě. Ve třídě 250SX to vřelo mezi Savatgym a Osbornem! Koukněte na highlights video v reportáži, kde uvidíte vše potřebné.

VÍCE
Cooper Webb vynechá už čtvrtý závod AMA SX 2017
motocross

Jezdec tovární Yamahy Cooper Webb se měl po svém pádu Minneapolis rychle vrátit do sedla své YZ450F, ale jeho rameno si vyžádalo mnohem delší čas na plnou rekonvalescenci. Cooper se tak do kolotoče AMA SX nevrátí ani tento víkend, ale za týden v Detroitu by už neměl chybět!

VÍCE
Ken Roczen věří, že se vrátí zpět na motorku!
motocross

Během přenosu z AMA SX Daytona 2017 proběhl i krátký rozhovor s Kenem Roczenem, kde sdělil, že ačkoliv mají doktoři obavy o jeho kompletní uzdravení, on věří, že se mu povede být zpět v sedle své Hondy.

VÍCE
10. Monster Energy AMA SX 2017 – Daytona
motocross

Jak už jsme předesílali v našem preview, Daytona je vždy plná překvapení! Ve třídě 250SX se o ně svým výkonem postaral Lorenzo Locurcio a v královské třídě to zase byl Jeremy Martin, který překonal snad i ta nejdivočejší očekávání. Vítězi se stali Eli Tomac a Adam Cianciarulo, závod ale dělali jiní. Kdo, to se dozvíte v článku.

VÍCE
AMA SX Daytona 2017 preview
motocross

Před námi je devátý závod série AMA SX 2017, který se pojede na trati v Daytoně. Tento závod je vždy velice specifický kvůli úplně jiné trati, než na jaké jsou jezdci zvyklí, a je také nezvykle dlouhý. Na co se můžeme těšit, se dozvíte v tomto článku.

VÍCE
9. Monster Energy AMA SX 2017 – Toronto
motocross

Devátý závod série AMA SX 2017 dokázal, že Eli Tomac je konečně tam, kde podle mnohých měl být od začátku sezóny. S přehledem vyhrál! Ve východní divizi třídy 250SX to tentokrát hodně vřelo mezi Savatgym a Ferrandisem, ale vítězem se nakonec stal Zach Osborne.

VÍCE
Jeremy Martin v Daytoně nahradí Kena Roczena
motocross

Jezdec týmu Geico Honda Jeremy Martin došel spolu s HRC Hondou k dohodě závodit na motorce Kena Roczena v Daytoně. Martin neměl zrovna povedený vstup do 250SX West Coast série a ve třídě 450SX bude mít možnost ukázat, jaký se v něm opravdu skrývá potenciál.

VÍCE