16. Monster Energy AMA SX 2016 East Rutherford
motocross

Ryan Dungey slaví titul, Malcolm Stewart se k tomu svému přiblížil, Ken Rozen potvrzuje svoji aktuální formu, efektní pády a jak se staví SX trať. To a mnohem více v naší reportáži z 16. podniku AMA SX!

VÍCE
15. Monster Energy AMA SX 2016 Foxborough
motocross

Patnáctý závod americké SX série se odjel na Gillette stadionu ve městě Foxborough a přinesl nám velice těžkou a dlouhou trať. V našem reportu vás provedeme celým závodním dnem a dozvíte se, jestli se Kenovi Roczenovi konečně podařilo získat první místo a také jak se dopadla těsná situace v celkovém bodovém hodnocení slabší střídy. V článku najdete i odkazy na videozáznamy v HD kvalitě!

VÍCE
James Stewart OUT po zbytek SX sezóny
motocross

Celkem očekávaná zpráva je nyní oficiální. James Stewart se nepostaví na start zbývajících závodů AMA SX 2016 a bude se soustředit na start motokrosové série, která je už za dveřmi. Tohle byla pro JS7 opravdu smolná sezóna!

VÍCE
14. Monster Energy AMA SX 2016 St. Louis
motocross

Přečtěte si reportáž ze čtrnáctého závodu v Saint Louis ostře sledované série AMA SX. O pěkné souboje nebyla nouze a stejně tak o nečekané pády hlavních favoritů v obou třídách! V článku naleznete také VIDEO záznamy v HD kvalitě obou tříd.

VÍCE
13. Monster Energy AMA SX 2016 Indianapolis
motocross

Máme za sebou v pořadí 13. závod, ve kterém nebyla o překvapení nouze. Po hodně rozpačitém main eventu třídy 250SX přišla nervy drásající bitva o vítězství v královské třídě. Kdo vyhrál, se dozvíte v našem reportu a stejně tak to, komu upadly řídítka!

VÍCE
12. Monster Energy AMA SX 2016 Santa Clara
motocross

Dvanáctý závod byl opět ve znamení nadvlády Ryana Dungeyho a neslavného comebacku JS7 a JB51. Roczen se sice snažil, ale marně! Západní divizi třídy 250SX dle očekávání ovládl Cooper Webb díky další povedené stíhací jízdě. Celý průběh závodního dne včetně spousty zajímavostí najdete v našem reportu!

VÍCE
Na co se můžeme těšit při AMA SX Santa Clara 2016?
motocross

Série AMA SX 2016 se vrací do hry po velikonoční pauze. Jezdci jsou odpočatí a co víc, několik zvučných jmen se vrací na scénu! Všichni jistě máme v živé paměti nervy drásající závody západní divize třídy 250SX, jejichž hlavním aktérem byl Cooper Webb. Právě Cooper s jeho soupeři se nám opět předvedou, bude to stát opět za to?

VÍCE
11. Monster Energy AMA SX 2016 Detroit
motocross

Trať plná rytmických sekcí a s dlouhou roletou čekala na jezdce v Detroitu. Koho tahle trať poslala k zemi a koho na stupně vítězů? Třída 250SX má opět nového vedoucího jezdce. V silnější třídě jsme se těšili na souboje Musquina a Roczena s leadrem Ryanem Dungeym. Myslíte si, že se těmto dvěma závodníkům podařilo zopakovat úspěch z minulého závodu? Některé předjížděcí manévry byly opravdu nezapomenutelné!

VÍCE
10. Monster Energy AMA SX 2016 Toronto
motocross

Kanadská zastávka série AMA SX 2016 je za námi a Ryan Dungey si připsal nejhorší umístění dosavadní sezóny. Obě třídy měly hodně divoká úvodní kola, takže rozhodně bylo na co koukat! Kdo se stal novým držitelem červené tabulky ve slabší třídě a kdo vyhrál 450SX?

VÍCE
Davalos a Pourcel nepojedou v Torontu. Důvody?
motocross

Nadcházející závod v Torontu je jediným v kalendáři AMA SX 2016, který se jede mimo hranice USA. Toronto samozřejmě leží v Kanadě a tato skutečnost s sebou přináší nečekané problémy pro draftované jezdce ze zahraničí. Martin Davalos tak musí nedobrovolně odevzdat svoji červenou tabulku!

VÍCE