17. AMA SX Monster Energy 2014 - Las Vegas
motocross

V sobotu 3. 5. 2014 se v Las Vegas na Sam Boyd stadionu konal poslední závod letošní série AMA SX. O titulu v královské třídě 450 SX už bylo rozhodnuto. Titul vybojoval o týden dříve Ryan Villopoto. V obou slabších kategoriích ale byl ještě boj o titul otevřený.

VÍCE
16. AMA SX Monster Energy 2014 - East Rutherford VÝSLEDKY
motocross

V sobotu 26. 4. 2014, na stadionu MetLife v East Rutherford v New Yersey, byl korunován staronový král. Titul AMA SX ve třídě 450 SX vybojoval Ryan Villopoto, který tak i příští rok poveze na svém stroji číslo 1. Mohl jet na jistotu, ale pro titul si dojel stylově na prvním místě. O další příčky ale ještě bude sveden nelítostný souboj v posledním závodě. V East Rutherfordu se zranil James Stewart, ale pro nadcházející závod by už měl být OK. To ale neznamená, že bude fit na 100 %, a proto bude mít velkou šanci Ken Roczen, aby se dostal na třetí příčku. V předposledním závodě kategorie 250 SX EAST si pro vítězství dojel Justin Bogle. O tom, kdo získá titul v této kubatuře, se dozvíme v sobotu při závodě v Las Vegas na Sam Boyd Stadium.

VÍCE
Monster Energy AMA Supercross pokračuje v New Jersey
motocross

Dnes 26. 4. 2014 pokračuje AMA SX série v New Jersey v East Ruther­fordu. Jedná se o předposlední závod této série. Poprvé se AMA SX pojede na MetLife stadionu a už dnes v noci můžeme znát nového šampiona.

VÍCE
15. AMA SX Monster Energy 2014 - Seattle VÝSLEDKY
motocross

V sobotu 12. 4. 2014 se v Seattlu na stadionu CenturyLink Field konal již patnáctý závod AMA SX. Jak se dařilo Ryanu Villopotovi a kolikátý dojel James Stewart? Odpověď na tuto otázku najdete v následujících výsledcích.

VÍCE
Expresně o 14. AMA SX Houston a preview 15. AMA SX Seattle 2014
motocross

Minulou sobotu se odjelo již čtrnácté kolo FIM Monster Energy AMA Supercrossu na Reliant stadionu v Houstonu (Texas). Třídu 250 West ovládl Jason Andeson, druhý skončil Dean Wilson a třetí pódiový debutant Malcolm Stewart. V kategorii 450 ccm si připsal čtvrté vítězství Ryan Villopoto, za jehož zády dojel Justin Barcia a bronzový Ken Roczen. Již dnes v noci se bude závodit v Seattlu, kde na stadionu Century Link Field budou někteří jezdci o trochu blíže titulům. Ale nepředbíhejme, protože do konce šampionátu zbývají včetně Seattlu ještě 3 závody.

VÍCE
Monster Energy AMA Supercross pokračuje v Houstonu
motocross

Dnes 5. 4. 2014 pokračuje AMA SX 14. závodem v Houstonu v Texasu. Závodníci budou bojovat o vítězství na místním stadionu amerického fotbalu, který nese název Reliant Stadium. To také znamená, že už nám zbývají do konce série pouze 4 závody a opět se vrací třída 250 SX West.

VÍCE
13. AMA SX Monster Energy 2014 – St. Louis REPORT
motocross

Třináctý závod AMA SX se vrátil opět na americké území do illinoiského St. Louis. Na místním stadionu Edward Jones Dome se závodníci v sobotu 29. 3. 2014 poprali o další cenné body.

VÍCE
13. AMA SX Monster Energy 2014 – St. Louis VÝSLEDKY
motocross

V sobotu 29. 3. 2014 pokračovala 13. kolem AMA SX série na stadionu Edward Jones Dome. Závodníci se tentokrát sjeli do St. Louis, které se nachází ve státě Illinois. Výsledky závodu najdete v tomto článku.

VÍCE
12. AMA SX Monster Energy 2014 – Toronto REPORT
motocross

O dvanáctém závodě AMA SX, který se konal 22. 3. 2014 v kanadském Torontu, se nedá hovořit jinak než o černém dni pro Kawasaki. Měl snad problémy Villopoto, nebo se snad zranil někdo ze slabší kubatury? Na tuto otázku naleznete odpovědi v následující reportáži.

VÍCE
12. AMA SX Monster Energy 2014 – Toronto VÝSLEDKY
motocross

V sobotu 22. 3. 2014 se konal dvanáctý závod AMA SX. Tentokrát se závodilo v Kanadě v ontarijském Torontu na stadionu One Blue Jays Way. Byl to jeden z nejzajímavějších a nejnapínavějších závodů. Zde jsou výsledky…

VÍCE