Red Bull Straight Rhythm 2016 ovládl Musquin a McElrath
motocross

Již potřetí se odjel speciální závod Red Bull Straight Rhythm, kde sice nejsou žádné zatáčky, za to každý metr tratě představuje novou výzvu. Letošní ročník zcela jasně opanoval Marvin Musquin, který nedal nikomu šanci. Jak si vedli ostatní jezdci, mezi kterými nechyběl Ronnie Mac nebo Josh Hill na e-biku, se dozvíte v našem reportu. Součástí je i odkaz na kompletní záznam!

VÍCE
Arnhem SX: Febvre vítězem, Gajser králem
motocross

Holandský Arnhem byl dějištěm SX klání, ve kterém se představily hvězdy jako Romain Febvre, Tim Gajser nebo Malcolm Stewart, pro kterého to byl první závod po dlouhé letní pauze. Ačkoli se Romain Febvre mohl radovat z celkového vítězství ve třídě Supercross, titul krále Arnhemu mu v posledním závodě večera vyfoukl Tim Gajser. Malcolm Stewart přišel zkrátka.

VÍCE
Arnhem Supercross preview
motocross

Na holandské půdě se už zítra utkají jezdci jako Romain Febvre, Tim Gajser nebo Malcolm Stewart o titul King of Arnhem! Rozhodně bude se na co koukat, trať i jezdecké obsazení vypadá slibně, uvidíme současného i bývalého MXGP šampiona, mladého Stewarta, Justina Bogla na Suzuki a nesmíme zapomenout ani na další evropské rychlíky.

VÍCE
Red Bull Straight Rhythm 2016 preview
motocross

S dalším víkendem se na nás valí další nálož adrenalinových akcí a jednou z nich bude i Red Bull Straight Rhythm. Podívejte se na seznam jezdců, mapu tratě, rychlá fakta a součástí článku je i tip na sledovačku!

VÍCE
Monster Energy Cup 2016 je za námi
motocross

Monster Energy Cup každoročně přinese něco extra, ať už je to Joker Lane, tři hlavní závody nebo možnost vyhrát milion dolarů, tento závod je jednoduše unikátní a diváci i jezdci ho milují. Připomeňte si stěžejní okamžiky v naší reportáži, ve které najdete i HD záznamy všech tří rozjížděk.

VÍCE
Cooper Webb se nakonec na Monster Energy Cupu neukáže
motocross

Ačkoli jméno Coopera Webba figuruje na oficiální startovní listině letošního Monster Energy Cupu, za startovním žebříkem se nakonec se svojí novou YZ450F s číslem 2 neukáže. Nejdřív se musí dát zcela do pořádku po zraněních z letošní AMA MX série.

VÍCE
Rozhovor s F. Neugebauerem o SMX a SX sezóně 2016-2017
motocross

Jediný český superkrosař Filip Neugebauer dostal po zranění Clementa Desalleho pozvánku od Kawasaki Racing Teamu, aby rozšířil coby "Joker" řady značky během SMX Riders´ Cupu v německém Gelsenkirchenu, který hostila v sobotu 8. října 2016 světoznámá aréna Veltins. Filip svoji šanci nemohl s pomocí celého týmu využít lépe, když Kawasaki obsadila třetí podiový stupeň, na kterém stál spolu se svými spolubojovníky – Jordi Tixier, Tommy Searle a Vsevolod Brylyakov. V indiviuálním hodnocení jezdců Filip obsadil 16. pozici. Po tiskovce tří nejlepších týmů jsem Filipa odchytila a vytáhla z něj informace nejen o závodě, ale také o jeho nadcházejícím superkrosovém programu.

VÍCE
Monster Energy Cup 2016 – preview, startovka a jak sledovat
motocross

Jako každý rok i letos se v polovině října pojede asi největší a neprestižnější SX/MX závod. Samozřejmě se bavíme o Monster Energy Cupu, kde má jezdec možnost vyhrát až milion dolarů! Místem konání nemůže být jiné město než Las Vegas a i letos bude trať něčím unikátní.

VÍCE
E-bike Redshift a Josh Hill na startu Red Bull Straight Rhythm 2016
motocross

Letošní třetí ročník Red Bull Straight Rhythm bude unikátní minimálně v jedné věci – poprvé v historii se na start mezinárodního závodu postaví elektro motorka proti klasickým spalovacím mašinám. Na svědomí ji má americká firma Alta Motors a sedlat ji bude Josh Hill. Čtěte dál a dozvíte se více!

VÍCE
Ryan Villopoto hlásí částečný comeback!
motocross

Ryan Villopoto, kdo by neznal. Čtyřnásobný AMA SX šampion se v těchto dnech připravuje na závod australské SX série AUS-X Open. V článku najdete i povedené video.

VÍCE