Asseri Kingelin Mistrem Evropy v supermotu
motocross

Ve včerejším článku jsme pro vás přeložili cestu k titulu Thomase Chareyre a teď přichází na řadu druhá část článku, kterou není nic jiného než report ze závodu o titul Mistra Evropy.

VÍCE
Thomas Chareyre získal v Jesolu svůj třetí titul
motocross

Pod slunečnou oblohou a zaplněnými tribunami se do posledního kola rozhodovalo o pořadí v MS a ME v supermotu. Mistrem světa v kategorii S1 GP se stal potřetí Thomas Chareyre (TM) a Mistrem Evropy se stal Asseri Kingelin (Fast Wheels Aprilia).

VÍCE
SMON První tým: Amerika představuje sestavu
motocross

Americká Moto Asociace představuje tým, který nastoupí k závodu FIM Supermoto Národů v italské Cremoně. V sestavě je Gage McAllister, Monte Frank a Johny Lewis. Potvrzuje se tak první tým z článku o soupiskách. Náhradníky jsou Brandon Ward a Eric Stump.

VÍCE
Thomas a Toni se ujali vedení v Jesolu
motocross

Jesolo, město v severní Itálii, přivítalo nejlepší světové jezdce supermota na okruhu Pista Azzura. Tento okruh se stane tečkou za Mistrovstvím světa a Mistrovstvím Evropy roku 2014, tady se rozhodne o vítězích FIM Supermoto GP.

VÍCE
Pozor, termín Supermoto Olympia Night Show se posouvá
motocross

Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení. Termín Supermoto Olympia Night Show se posouvá vzhledem k nepřízni počasí o týden, na 20. září 2014.

VÍCE
První zmínka o složení SMON 2014
motocross

Švýcarský internetový magazín SpeedWeek ke včerejšímu datu zveřejnil článek se jmény národních týmů, chystajících se na Supermoto národů, které se má konat v polovině října v italské Cremoně.

VÍCE
Hardbike Racing a víkendové supermoto ve Vysokém Mýtě
motocross

V uplynulém víkendu se odjel předposlední podnik Mogul MM ČR Supermoto 2014, tentokrát ve Vysokém Mýtě. Jak se dařilo týmu Hardbike Racing si můžete přečíst v týmovém reportu.

VÍCE
Olympia Supermoto Night Show už za dva týdny
motocross

V sobotu 13. září proběhne v Brně letos už osmý ročník našlápnuté akce, kterou je Olympia Supermoto Night Show. K vidění budou samozřejmě především speciály supermoto, ale představí se i čtyřkolky QUAD, Petr Kuchař s FMX a kaskadérští experti ze skupiny Crazy Day.

VÍCE
Supermoto Academy ve Vyškově
motocross

Instruktorům Supermoto Academy se podařilo zdánlivě nemožné, a to pronajmout letištní plochu na vyškovském letišti, která je pro tréninky již nějakou dobu uzavřena.

VÍCE
Supermoto Academy – Vyškov 23. 8. 2014
motocross

I přes ztracené naděje a problémy, které byly s pronájmem letištní plochy ve Vyškově, se nakonec podařilo vyjednat pronájem pro konání supermoto školy na termín 23. 8. 2014. Letiště ve Vyškově je ideální pro uspořádání supermoto školy, jelikož se zde dají trénovat různé typy zatáček a zároveň i vytvořit trať, na které si užijete jízdu na svých motorkách.

VÍCE