MMČR SIDE: Čermákové v Jiníně znovu triumfují!
sidecarcross

Za tropického vedra se odehrával 5. díl seriálu MMČR side a quad v Jiníně u Strakonic v sobotu 24. 6. 2017. Čermákové znovu potvrdili svou extra třídu a po nepovedeném Stříbře si spravili chuť suverénními vítězstvími. Druzí skončili Vejchoda-Zatloukal a třetí pódiové umístění obsadila letošní kometa Kolenčí-Hejhal.

VÍCE
Sidecarcross Stříbro 2017 - foto Josef Hejnal
motocross sidecarcross

Jelikož obrázků není nikdo dost, tak po kolegovi Zdeňkovi Růžičkovi přicházím také se svou troškou ze 4. závodu MMČR side, který se jel ve Stříbře v neděli 18.6.2017. Podívejte se na průřez celým závodním dnem od sobotního večera po ranní tréninky až po hlavní závody. Výběr je směřován spíše k republice, ale naleznou se v něm i někteří jezdci z Přeboru ČR.

VÍCE
Živý TV přenos z MMČR side a quad z Jinína!
sidecarcross

Jak jsme již avizovali v pozvánce na pátý podnik MMČR side a quad v jihočeském Jiníně u Strakonic, bude tento závod vysílán živě na internetu společností VISTASPORT TV. Jedná se o velkou novinku. Přinášíme odkazy, kde můžete závod sledovat...

VÍCE
Pozvánka na 5. závod MMČR side a quad do Jinína!
sidecarcross

Příjměte pozvání na pátý díl seriálu MMČR side a quad do Jinína u Strakonic, který se pojede již tuto sobotu 24. 6. 2017. Připravený je bohatý doprovodný program i soutěž o přilbu Cassida od firmy Autoprofi Příbram.

VÍCE
VIDEO: Pozávodní rozhovory s jezdci MMČR side ve Stříbře
sidecarcross

Z mistrovského závodu sajdkár ve Stříbře přinášíme ještě krátké video-rozhovory se třemi týmy, které si vybral na konci dne náš redakční fotograf Zdeněk Růžička. Dva z nich patří do Přeboru ČR a jeden z republiky. Jejich fantastické výkony tak musely mít sprvánou mediální odezvu...

VÍCE
MMČR side Stříbro 2017 - foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Sluníčko, teplo kolem třiceti stupňů a souboje o stupně vítězů, to vše se odehrávalo na závodní dráze ve Stříbře na MMČR side. Jak si s tím poradil náš fotograf, můžete posoudit nahlédnutím do jeho galerie.

VÍCE
MMČR SIDE: Janouškové vyhráli ve Stříbře!
sidecarcross

V pořadí čtvrtý závod MMČR side a quad přivítal motoareál Terén Sv. Petra ve Stříbře v neděli 18. 6. 2017. Nečekanými vítězi se stali Janouškové před Čermáky a na pódiu je doprovodil nováčci Kolenčík-Hejhal. Ve Stříbře se tak konalo jedno překvapení za druhým!

VÍCE
MMČR Quad Březová nad Svitavou- Foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Ve druhé fotogalerii se náš fotograf zaměřil na kategorii quad. Přijeli do Březové změřit síly a rozdělit body v domácím šampionátu.

VÍCE
MMČR side Březová nad Svitavou-foto Zdeněk Růžička
motocross sidecarcross

Třetí podnik MMČR byl opak toho druhého. Obloha čistá jako zrcadlo a teploty šplhající k třicítkám. Slunce, prach a vedro byla situace, se kterou se museli poprat nejen posádky ale i samotní návštěvníci. Z těchto náročných podmínek přinášíme záběry, které vám přiblíží zdejší atmosféru.

VÍCE
MMČR side a čtyřkolek 2017 Březová - foto Jirka Kružík
motocross sidecarcross

Fotogralerie jezdecké špičky tříd MMČR Side a MMČR Quad z prašné Březové nad Svitavou.

VÍCE