MMČR motokros Jinín 2015: Netradičně v neděli a pondělí
motocross

První červencový víkend bude k vidění to nejlepší z českého motokrosu. Do Jinína u Strakonic se sjede špička juniorského a seniorského mistrovství ČR při spojeném závodě seriálu Buksa/Ados Motokros a Lorenc-Logistic 2015!

VÍCE
MMČR juniorů Mohelnice 20.6.2015 - report
motocross

Mohelnice hostila třetí podnik juniorského motokrosového šampionátu MMČR „Lorenc – Logistic 2015“. Zkušený a všestranný pořadatel AMK Mohelnice v AČR adekvátně nachystal trať pro mladé motokrosaře a kromě tradiční české špičky přivítal jezdce ze zahraničí, tentokráte přijelo i několik nových a kvalitních zahraničních jezdců.

VÍCE
Pozvánka na MMČR v motokrosu juniorů 2015 do Mohelnice
motocross

Třetí podnik juniorského MMČR v motokrosu „Lorenc – Logistic 2015“ přivítá v sobotu 20. června 2015 severomoravská Mohelnice. Na trati Mohelnické Lomy, která je umístěna poblíž obce Křemačov, západně od města Mohelnice, se tak opět sejde domácí juniorská špička a také kvalitní mladí piloti ze zahraničí. Na pěkné, přehledné trati, dlouhé 1 680 metrů, plné strmých výjezdů i sjezdů a adrenalinových skoků se opět bude závodit ve třídách 50 ccm, 65 ccm, 85 ccm, 125 ccm a MX2 Junior.

VÍCE
BAM MMČR Jinín 2015 - časový harmonogram a ZU
motocross

Třetí závod seriálu BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR 2015 je na programu ve dnech 5. (neděle) a 6. (pondělí) července 2015 v motokrosovém areálu Jinín, kde se k tzv. "velkému mistráku" připojí i juniorští závodníci a představí se také pár freestyle motokrosařů. Pokud jste byli stejně jako my zvědaví, jak bude vypadat časový harmonogram a zvláštní ustanovení pro tuto akci, nebudeme vás již déle napínat.

VÍCE
2. TZ BUKSA ADOS KTM TEAM v Pacově zářil
motocross

BUKSA/ADOS MOTOKROS Mezinárodní mistrovství ČR 2015 pokračovalo druhým závodem na divácky i jezdecky populární dráze v Pacově, kam kdo zavítá, nikdy nelituje. Minulou neděli se v Pacovském propadu odehrálo zase několik dramat, která dala vyniknout špičkovým výkonům motokrosařů i motokrosařek, jejichž počínání sledovalo přibližně čtyři a půl tisíce diváků.

VÍCE
Martin Michek vyhrál v Pacově a dere se do čela mistrovství republiky
motocross

České Budějovice – Prestižní domácí titul v hlavní třídě MX1 nechce jeho obhájce motokrosař Martin Michek (27 let) jen tak nikomu lehce přenechat. Druhý závod mezinárodního mistrovství republiky v Pacově vyhrál a v průběžné klasifikaci už je druhý pouhé tři body za vedoucím Sukupem.

VÍCE
2. TZ BAM MMČR 2015 - Bitevní Pacov
motocross

31. 5. 2015, Pacov - Závody v Pacově patří vždy k těm nejlepším, tedy k závodům, na které se jen tak nezapomíná. Takový byl i letošní druhý díl seriálu BUKSA/ADOS Motokros MMČR 2015, závod, při kterém čtyři a půl tisíce diváků vidělo nesmírně tvrdé, ale férové souboje. Pacovští pořadatelé jsou také jedni z nejpečlivějších a trať opět dokázali brilantně připravit. Celý den udržovali povrch v perfektní kondici téměř bez prachu. Nadšení byli i diváci - z bohatého doprovodného programu, autogramiády pilotů, možnosti projížďky na loďce po zdejší vodní nádrži, z velkoplošné obrazovky a mohli bychom pokračovat dále, ale to hlavní byly závody…

VÍCE
Buksa Ados KTM Team má v týmu dvě motokrosařky a chce titul navíc
motocross

Fakt, že se ženy často věnují sportům, pro které by se spíše hodil přívlastek ryze mužské, už není v dnešní době žádnou novotou. Ovšem skutečnost, že motokrosařky často poráží své mužské protějšky, už možná někoho překvapí. Nyní máte jedinečnou příležitost seznámit se s motokrosovými divoženkami Janou Antošovou (čistá motokrosařka) a Terezou Hallovou (supermotardistka a motokrosařka) z BUKSA/ADOS KTM Teamu.

VÍCE
Motokrosový mistrák se stěhuje v neděli do Pacova!
motocross

Úvodní podnik seriálu BUKSA/ADOS MOTOKROS MMČR 2015 přivedl nové tváře na stupně vítězů a ukázal letošní vyrovnanost jezdců. O tomto víkendu nás však čeká úplně nový vzrušující příběh, který se odehraje na trati v Pacovském propadu nedaleko Pelhřimova!

VÍCE
Odpočívej v pokoji, Luboši Strejčku (45 let)
motocross

S velikým zármutkem v srdci vám oznamujeme, že minulý čtvrtek 21. května 2015 nečekaně zesnula velká motokrosová osobnost - Luboš Strejček... Náš pětačtyřicetiletý kamarád miloval svoji rodinu a miloval motokros, pro který dělal opravdu hodně. Sám začínal jako juniorský motokrosař a nechybělo tenkrát mnoho a skončil v některé z tehdejších Dukel.

VÍCE