Report z MMČR Junior, Horažďovice, 25.3.2017
motocross

Úvodním závodem odstartoval v Horažďovicích seriál Mezinárodního Mistrovství ČR v motokrosu Junior „Lorenc – Logistic 2017“.

VÍCE
MMČR Motokros: Nabitá sezóna začíná v Lokti
motocross

Celkem uplynulo 182 dní od posledního závodu Buksa/Ados motokros MM ČR v Lokti. Za tu dobu se odehrálo mnohé a před námi se již tento víkend otevírá sezóna plná zvučných jmen. Žádná ze čtyř mistrovských tříd nemá jistého favorita a nyní již víme, že o atraktivní souboje nebude nouze! Startuje Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR!

VÍCE
Pozvánka MMČR Junior v motokrosu, Horažďovice, 25.3.2017
motocross

Sedmidílný seriál „Lorenc – Logistic 2017“ juniorského Mezinárodního Mistrovství ČR v motokrosu odstartuje již tuto sobotu, 25. března na tradiční trati v západočeských Horažďovicích!

VÍCE
MMČR v MX juniorů startuje už 25. března 2017!
motocross

Prvním letošním mistrovským motokrosovým podnikem v ČR bude úvodní závod seriálu MMČR Junior „Lorenc – Logistic 2017", který se pojede již v sobotu, 25. března v Horažďovicích.

VÍCE
Juniorská repre ČR odjela 1. kontrolní závod ve Velkém Oseku
motocross

První letošní poměření sil mají za sebou čeští juniorští reprezentanti, kteří vyjeli na 1. kontrolní závod do Velkého Oseku v neděli 5. 3. 2017. Je potěšitelné, že ostřejší předsezonní závod si nenechali ujít ti nejlepší, aby potvrdili, že s reprezentací i „kontrolákem“ to myslí vážně. Samotné závody pak nastínily rozložení sil i to, jak jsou někteří po zimní přestávce připravení.

VÍCE
Inter Cars MoToman Team je pro sezónu 2017 kompletní
motocross

MoToman Team vstupuje do letošní sezony s novým generálním partnerem, společností Inter Cars, která je dodavatelem dílů pro motocykly, automobily osobní i nákladní a dílenské vybavení. Název týmu pro letošní sezonu je tedy INTER CARS MOTOMAN TEAM.

VÍCE
Zbloudilá reakce na MX jednání s týmy v Brně
motocross

Včera mi v redakčním mailu přistála následující zpráva od Jirky Hejtíka: "Vážení sportovní přátelé, dne 3. ledna letošního roku proběhla v Brně schůzka manažerů s Richardem Gironi. Kdyby k této schůzce nedošlo, tak by se i letošní MEZ MČR krylo ve čtyřech případech se závody ADAC. Díky uskutečněné schůzce se podařilo leccos zachránit, avšak ze strany promotéra to je prezentováno úplně jinak, než je skutečnost. Z toho důvodu vznikla tato reakce a manažeři vás všechny prosí o její zveřejnění na svých stránkách. Pokud vám to nebude proti mysli. Předem díky. JH"

VÍCE
Radek Větrovský: Sním o továrním týmu z MS!
motocross

S českým motokrosem by to v budoucnu nemuselo být špatné. Svítá mu totiž naděje v podobě úspěšných juniorů, kteří začínají vozit hodnotné výsledky ze zahraničí. Jedním z nich je mladý talentovaný jezdec Radek Větrovský z Příbrami, který letos bude hájit barvy ambiciózního týmu JD 191 KTM.

VÍCE
Filip Neugebauer – profesionální sportovec věrný jižní Moravě
motocross

Spousta mladých sportovně nadaných holek i kluků zaškrtávají v kolonce vysněné povolání profesionální sportovec. Málokdo si však v útlém věku dokáže představit, co tahle dřina obnáší. Máte-li talent, základy jsou vybudované. Dál už vám zbývá tvrdě makat, neustále se posouvat a dosahovat vytyčených sportovních cílů i přes nějaké ty pády a také úrazy. Profesionální motokrosový a superkrosový jezdec Filip Neugebauer by mohl vyprávět. A tak nám toho v rámci povídání před druhou superkrosovou nocí v německém Chemnitz prozradil poměrně dost o sportu, ale třeba i o svém vztahu k Brnu a jižní Moravě.

VÍCE
Kompletní kalendář BAM MM ČR 2017 je venku!
motocross

Podívejte se v článku na kompletní podobu kalendáře motokrosového mistráku Buksa / Ados motokros 2017.

VÍCE