David Čadek chválí motocykl VM a těší se na MX mistrák
motocross

Netolice – V březnu oslavil pětatřicáté narozeniny, ale svou bohatou motokrosovou kariéru ozdobenou dvěma tituly mistra Evropy ještě končit rozhodně nehodlá. David Čadek se sice již věnuje i trenérské práci, na startu mezinárodního mistrovství republiky však chybět nebude.

VÍCE
Důležité! Formuláře pro jezdce Buksa Ados Motokrosu MMČR 2015
motocross

Pokud patříte mezi jezdce, kteří jsou rádi připraveni dopředu a neradi vypisují veškeré formuláře až na přejímce, nyní máte možnost všechny si pohodlně stáhnout, vytisknout a s předstihem vyplnit. Více informací je níže.

VÍCE
Prvé závody MMČR juniorov odštartovali v Netoliciach
motocross

Áno, konečne nám odštartovala sezóna, a to práve na území Českej republiky v Netoliciach. Prvý závod sa uskutočnil dňa 29. 3. 2015 v nedeľu množstvom rôznych národností jazdcov, tímov i fanúšikov. Organizátori sa skutočne môžu pochváliť skvelou účasťou pretekárov nie len z domácej pôdy, ale aj zo Slovenska, Rumunska, Maďarska, Poľska, Rakúska a Ukrajiny. Plná rampa v každej kubatúre (50 cm, 65 ccm, 85 ccm, 125 ccm 2T do 19 rokov a MX2 Junior do 21 rokov) nebola k prehliadnutiu rovnako ako skutočne úžasne výkony, hneď na začiatku sezóny.

VÍCE
Report z MMČR Juniorů v Netolicích
motocross

V neděli 29. března 2015 odstartoval na jihu Čech seriál juniorského MMČR „Lorenc – Logistic“ 2015. Nejlepší čeští junioři, doplněni o kvalitní jezdce z Rakouska, Slovenska, Polska, Rumunska a Ukrajiny, se sešli na nově upravené trati v Netolicích.

VÍCE
MMČR Junior 2015: Rodí se nová motokrosová naděje
motocross

V Netolicích se v neděli 29. března 2015 odehrál úvodní závod Lorenc – Logistic MMČR Junior 2015 s velkou účastí zahraničních jezdců. Třídy byly stejně jako loni vyhlášeny v kategoriích 65 ccm, 85 ccm, 125 ccm 2T do 19 let a MX2 Junior do 21 let.

VÍCE
Pozvánka 1. závod MMČR Junior 2015 do Netolic
motocross

Zima už nadobro opustila českou krajinu, a tak může motokrosová sezóna naplno odstartovat. Hned tuto neděli 29. 3. 2015 se sejdeme na úvodním závodě Lorenc – Logistic MMČR Junior 2015 v jihočeských Netolicích. V minulých letech český juniorský šampionát ukázal, že je o něj zájem i v zahraničí.

VÍCE
Filip Neugebauer informuje o své rekonvalescenci a návratu na trať
motocross

Filip Neugebauer šel před čtrnácti dny lidově řečeno "pod kudlu" - v Olomouci podstoupil operaci kotníku. O tom, jak probíhá jeho rekonvalescence a jestli se vrhnul na lenošení, nebo se přece jen aspoň trochu připravuje na blížící se sezónu, informuje ve svém krátkém reportu.

VÍCE
V Jiníně budou předělávat trať, areál nově provozuje Erich Pour
motocross

Po dlouhých čtyřiadvaceti letech loni v září skončil v motokrosovém areálu v Jiníně jako nájemce Jan Strach se svým Off Road klubem Jinín. Štafetu po něm převzal Erich Pour (56), který se netají smělými plány.

VÍCE
Kalendář MMČR v motokrosu 2015 aneb opět je o čem diskutovat
motocross

V sobotu 13. prosince 2014 byl při příležitosti 101 Underground Riders galavečera na Radlické v Praze odhalený kalendář Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu 2015. Pro zajímavost přikládáme kalendář ADAC MX Masters 2015, abyste byli v obraze, které podniky se kryjí. A venku už je konečně také kalendář MMČR MX juniorů.

VÍCE
Důležité info z české MX scény
motocross

Připravili jsme pro vás směsku informací, které se týkají české motokrosové scény 2014/2015. Pro zajímavost - rozdělení finančních prostředků v motocyklovém sportu na reprezentaci v roce 2014 (dotace). Nezbytné - žádost o licenci a nutnost registrace startovního čísla v seriálu Buksa/Ados Motokros 2015, jehož termíny budou odhaleny konečně zítra.

VÍCE