Zbloudilá reakce na MX jednání s týmy v Brně
motocross

Včera mi v redakčním mailu přistála následující zpráva od Jirky Hejtíka: "Vážení sportovní přátelé, dne 3. ledna letošního roku proběhla v Brně schůzka manažerů s Richardem Gironi. Kdyby k této schůzce nedošlo, tak by se i letošní MEZ MČR krylo ve čtyřech případech se závody ADAC. Díky uskutečněné schůzce se podařilo leccos zachránit, avšak ze strany promotéra to je prezentováno úplně jinak, než je skutečnost. Z toho důvodu vznikla tato reakce a manažeři vás všechny prosí o její zveřejnění na svých stránkách. Pokud vám to nebude proti mysli. Předem díky. JH"

VÍCE
Radek Větrovský: Sním o továrním týmu z MS!
motocross

S českým motokrosem by to v budoucnu nemuselo být špatné. Svítá mu totiž naděje v podobě úspěšných juniorů, kteří začínají vozit hodnotné výsledky ze zahraničí. Jedním z nich je mladý talentovaný jezdec Radek Větrovský z Příbrami, který letos bude hájit barvy ambiciózního týmu JD 191 KTM.

VÍCE
Filip Neugebauer – profesionální sportovec věrný jižní Moravě
motocross

Spousta mladých sportovně nadaných holek i kluků zaškrtávají v kolonce vysněné povolání profesionální sportovec. Málokdo si však v útlém věku dokáže představit, co tahle dřina obnáší. Máte-li talent, základy jsou vybudované. Dál už vám zbývá tvrdě makat, neustále se posouvat a dosahovat vytyčených sportovních cílů i přes nějaké ty pády a také úrazy. Profesionální motokrosový a superkrosový jezdec Filip Neugebauer by mohl vyprávět. A tak nám toho v rámci povídání před druhou superkrosovou nocí v německém Chemnitz prozradil poměrně dost o sportu, ale třeba i o svém vztahu k Brnu a jižní Moravě.

VÍCE
Kompletní kalendář BAM MM ČR 2017 je venku!
motocross

Podívejte se v článku na kompletní podobu kalendáře motokrosového mistráku Buksa / Ados motokros 2017.

VÍCE
Kalendář MMČR Junior 2017
motocross

Také juniorský motokrosový mistrák se dočkal kalendáře pro rok 2017. Kdy a kde se budou rozdělovat juniorské mistrovské body?

VÍCE
Premiérový start na MXGP v Lokti mi hodně dal, říká český talent Petr Polák
motocross

Konečně českému motokrosu dorůstá nadějné mládí, které se nebojí vykřikovat, že se chce prosadit ve světě a svému cíli podmiňuje veškeré úsilí a plány! Přímočarost, jakou jdou za svým například junioři Petr Polák a Radek Větrovský, je ukázková. Oba si zkusili angažmá v belgickém týmu a nově přestoupili pod křídla českého týmu JD191 KTM, který ohlásil účast na MS. A právě prvně zmíněnému juniorskému reprezentantovi jsme dali slovo v našem interview. Přečtěte si, co vše nám prozradil Petr Polák!

VÍCE
Martin Michek má za sebou vydařený rok 2016 a chce obhájit tituly
motocross

České Budějovice – Má za sebou skutečně vydařený rok. Nejlepší současný český motokrosař Martin Michek (28 let) loni obhájil nejen titul mezinárodního mistra republiky v nejprestižnější kubatuře MX1, ale také prvenství v mistrovství Evropy třídy Open. Tyto výsledky mu vynesly šesté místo v anketě o Nejlepšího jihočeského sportovce za uplynulý rok.

VÍCE
Pozvánka na jednání manažerů a majitelů klubů se zástupci AČR
motocross

Vážení sportovní přátelé, protože je nanejvýš potřebné, abychom se vyvarovali opakujících se chyb při stavbě kalendáře na nadcházející sezónu, zvu vás tímto na společné jednání s generálním partnerem a s promotérem MMČR v motokrosu do Brna na 3. ledna 2017. Jednání se uskuteční ve Sportcentru Lužánky - restaurace Hokejové haly dětí a mládeže, Střední 595/26 Brno od 16:00 hod.

VÍCE
MoToman Team se v roce 2017 vrací na motokrosovou scénu!
motocross

Z kraje letošního roku vydal majitel týmu Pepa Toman prohlášení, že MoToman Team se v sezóně 2016 nebude účastnit soutěží MMČR. Důvodem byla nepříznivá zdravotní situace. Po dlouhých třiadvaceti letech, kdy se jeho tým každým rokem zúčastnil nejednoho seriálu, byl čas na oddych a nabrání nových sil.

VÍCE
Podzimní video Jonáše Nedvěda!
motocross

Motokrosová sezona pro některé už skončila, ale pro Jonáše Nedvěda rozhodně ne. S Muffinmovie pracoval na podzimním videjku a nyní máte i vy možnost kouknout na to, co společně vytvořili. Video natáčeli v Lokti nad Ohří, kde bylo sice trošku bláto, ale to jim vůbec nevadilo.

VÍCE