MČR v motoskijöringu 2017 opět s kategorií MX2
motocross

I tuto zimu se můžeme těšit na seriál MČR v motoskijöringu, který bude stejně jako loni rozšířen o kategorii MX2 pro mladé a začínající jezdce. Více informací najdete v článku, kalendář je zatím v jednání. Doufejme, že počasí bude přát více než loni a sněhová pokrývka vydrží!

VÍCE
JD 191 KTM Racing Team si bere pod křídla juniora R. Větrovského
motocross

O přestupu Jaromíra Romančíka do JD 191 KTM Racing Teamu jsme vás už před časem informovali. Týmový manažer Jiří Jankovský však nezahálí a podařilo se mu podepsat kontrakt s dalším nováčkem, kterým je talentovaný mladíček Radek Větrovský. Ten bude v sezóně 2017 sedlat stroj KTM SX85 a kromě MM ČR v motokrosu juniorů bude závodit také ve třídě ADAC Junior Cup v rámci ADAC MX Masters seriálu.

VÍCE
Známe sestavu Teamu MAX2 pro sezónu 2017!
motocross

Další tým se prostřednictvím internetových stránek odhaluje a představuje svoji týmovou soupisku pro rok 2017. Zajímá vás, kdo bude oblékat většinou nepřehlédnutelné dresy Teamu MAX2? Čtěte dál a dozvíte se víc.

VÍCE
Jára Romančík opouští MAX2 a přestupuje do JD 191 KTM Racing!
motocross

Podzimní čas je dobou přestupů, které se pochopitelně nevyhýbají ani motokrosovým vodám. Máme pro vás exkluzivní informaci, která se dnes objevila ve facebookových vlnách. Zasurfujte si spolu s námi a zjistěte, jaká změna čeká na našeho závodníka, jehož jméno se zejména v letošním roce skloňovalo ve všech úspěšných pádech nejen ve světě motokrosovém, ale také v enduru a cross country. Řeč není o nikom jiném než o Jaromíru Romančíkovi!

VÍCE
Pozvánka na poslední dva závody MČR Enduro sprint Šiklův mlýn
motocross

Dovolujeme si Vás pozvat na posledním dva závody letošní sezóny Českomoravské asociace motocyklového sportu - MČR a PČR ENDURO SPRINT OPEN 2016, které se budou konat o víkendu 22.-23. října 2016 a 5.-6. listopadu 2016 v areálu Šiklova mlýna. Slavnostní vyhlášení seriálů Enduro a Cross Country proběhne v sobotu 19. listopadu 2016 taktéž na Šiklově mlýně.

VÍCE
MMČR Junior: Pohledné finále v Pacově převraty nepřineslo
motocross

Finálovým závodem vyvrcholilo letošní „Lorenc – Logistic“ Mezinárodní mistrovství České republiky v motokrosu juniorů organizované Autoklubem ČR. Poslední podnik seriálu se odehrál v sobotu 8. října 2016 na trati v Pacově. Jedno z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších tuzemských závodišť tak vidělo definitivní rozhodnutí o titulech ve 4 mládežnických kubaturách. Ta pátá – 125 ccm – již svého mistra znala, takže kromě denního úspěchu se v ní bojovalo hlavně o celkovou stříbrnou medaili.

VÍCE
Martin Michek zakončí úspěšnou MX sezónu 2016 zítra svatbou!
motocross

České Budějovice – Potvrdil i letos roli vládce českého motokrosu. Martin Michek (28 let) vybojoval svůj třetí titul mezinárodního mistra republiky v nejprestižnější třídě MX1 za sebou, přidal titul mistra Evropy a navíc vyhrál i závod do strmého vrchu v Chýnově. Povedenou sezonu zakončí svatbou. V sobotu si vezme svou dlouholetou přítelkyni Lucii Pavelkovou.

VÍCE
Pozvánka MMČR Junior, Pacov, 8.10.2016
motocross

Finálový závod juniorského motokrosového MMČR „Lorenc – Logistic 2016“ bude tuto sobotu, 8. října 2016 hostit náhradní pořadatel. Závod se namísto Šiklova Mlýna uskuteční na známé trati v Pacově. Startovat se opět bude ve třídách 50ccm, 65ccm, 85ccm, 125ccm a MX2 Junior. Padesátky budou mít jako jediné trať zkrácenou o zadní pasáž.

VÍCE
BAM MMČR 2016: Michek potvrdil hattrick
motocross

Motokrosová sezóna domácího šampionátu Buksa/Ados motokros MMČR 2016 je u svého konce. V neděli 2. října spadl letos naposledy žebřík na závodišti mistrovství světa v Lokti. I přes občasné přeháňky byla k vidění spousta soubojů a korunovali se mistři ve dvou zbývajících třídách.

VÍCE
BAM MMČR MX 2016: Závěr sezóny v Lokti
motocross

Sedmý a poslední závod seriálu Buksa/Ados motokros MMČR 2016 se pojede tuto neděli 2. října v Lokti nad Ohří. Od roku 1995 se v Lokti téměř nepřetržitě jezdí závody mistrovství světa a i kvůli tomu se tam mnoho jezdců rádo vrací. Ve většině tříd jsou již karty rozdané a bojovat se bude hlavně v MX2!

VÍCE