TZ: Report MMČR Junior v motokrosu, Mohelnice, 8.5.2017
motocross

Reportáž Evžena Zadražila a Petra Kováře z třetího juniorského MX mistráku.

VÍCE
TZ: Report MMČR Junior Krásná Lípa a pozvánka do Mohelnice
motocross

V článku najdete oficiální report Evžena Zadražila z druhého podniku motokrosového MMČR juniorů, které se jelo v Krásné Lípě u Chomutova. Součástí jsou i tři fotogalerie, a také pozvánka na třetí závod seriálu, který se jede už v pondělí 8. 5. 2017 na trati v Mohelnici.

VÍCE
Další juniorský MX mistrák přivítá Krásná Lípa (1. 5. 2017)
motocross

Druhým závodem bude pokračovat v Krásné Lípě u Chomutova ve sváteční pondělí, 1. 5. 2017 Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu juniorů „Lorenc – Logistic 2017“. Startovní rošty opět očekávají zaplnění v podobě kvalitních mladých motokrosařů ze sedmi evropských zemí včetně české juniorské špičky. Jedná se o druhý závod sedmidílného seriálu a startovat se bude ve třídách 50 ccm, 65 ccm, 85 ccm, 125 2T a MX2 Junior.

VÍCE
MMČR motokros 2017: Nefalšovaný aprílový Dalečín
motocross

V neděli 23. dubna se po čtyřech letech vrátil seriál Buksa/Ados Motokros 2017 MM ČR na krásnou trať v Dalečíně na Vysočině. I když předpověď počasí zrovna neslibovala slunečné závody, sešlo se na startu celkem 140 jezdců z devíti zemí. Závod v Dalečíně se opět zapíše do historie motokrosu. Naposledy v roce 2013 na trati panovaly extrémní teploty kolem 40°C a letos? Sníh, vítr, déšť a slunce. I přes veškeré nástrahy přírody se však povedlo uspořádat kvalitní závody, které přinesly několik překvapení.

VÍCE
TZ: BAM MM ČR 2017: Podruhé v Dalečíně
motocross

Přečtěte si tiskovou zprávu, ve které mimo preview před Dalečínem najdete také zajímavý rozhovor s Martinem Fiňkem, který v Lokti hodně tahal za plyn a jen smůla v první jízdě ho připravila o možné pódiové umístění.

VÍCE
Rozhovor s Rudolfem Weschtou
motocross

Přečtěte si rozhovor "Rudy Weschta po stříbru na MMČR v Lokti: Zatím pro mě nejlepší výsledek," který Ruda poskytl pro Tachovský deník.

VÍCE
Změna termínu MMČR Junior Mohelnice
motocross

Nechtěnou změnou v termínu seriálu MMČR Junior LORENC LOGISTIC 2017 je termín závodu v Mohelnici. Závod se uskuteční v pondělí dne 8. 5. 2017. Změna datumu pro tento závod vznikla na základě nečekané výměny závodišť v kalendáři mistrovství Evropy 65, 85. Místo v Šenkvicích (SK) se pojede v Dánsku.

VÍCE
TZ BAM MM ČR 2017: Překvapení v Lokti
motocross

Aprílové počasí přivítalo v neděli 2. dubna závodníky seriálu Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR na trati v Lokti. O tom, že osmidílná sezóna bude dlouhá a napínavá, nebylo pochyb. Vzlety, pády a překvapení - o nich byl úvodní podnik v Karlovarském kraji.

VÍCE
Report z MMČR Junior, Horažďovice, 25.3.2017
motocross

Úvodním závodem odstartoval v Horažďovicích seriál Mezinárodního Mistrovství ČR v motokrosu Junior „Lorenc – Logistic 2017“.

VÍCE
MMČR Motokros: Nabitá sezóna začíná v Lokti
motocross

Celkem uplynulo 182 dní od posledního závodu Buksa/Ados motokros MM ČR v Lokti. Za tu dobu se odehrálo mnohé a před námi se již tento víkend otevírá sezóna plná zvučných jmen. Žádná ze čtyř mistrovských tříd nemá jistého favorita a nyní již víme, že o atraktivní souboje nebude nouze! Startuje Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR!

VÍCE