FMX Gladiator Games poprvé pozvou diváky do zákulisí
motocross

Termín pro další klání elity freestyle motokrosu FMX Gladiator Games je odtajněn. Fanoušci silných strojů a adrenalinu se letos 19. listopadu sejdou v O2 aréně již pošestnácté. Poprvé však budou mít možnost dostat se také do zákulisí nejstarší evropské freestyle motokrosové akce. Kultovní FMX událost se letošním ročníkem vrátí ke své podstatě založené na gladiátorských zápasech. Čtyři kapitáni Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát a Martin Koreň povedou své týmy do bojů o nejefektnější a zároveň nejnebezpečnější triky. „Už teď se s bratrem špičkujeme. Nepodceňuju přípravu a možná z arsenálu vytasím nějakou tajnou zbraň. Všechny týmy budou určitě chtít vyhrát, těším se na tu zdravou rivalitu a na gladiátorskou atmosféru,” říká Libor Podmol.

VÍCE
Rockstar Energy Drink představuje limitovanou edici plechovek L. Podmolem
motocross

Krátce po uvedení nové receptury ROCKSTAR ORIGINAL, přichází na tuzemský trh tento drink v limitované edici s portrétem lokálního jezdce a vícenásobného mistra světa v FMX, Libora Podmola.

VÍCE
Podmol má po X-Games v Austinu 2016 naražený prst a rameno
motocross

Libor Podmol další medaili z letošních X-Games v texaském Austinu nepřiveze. Po prvním místě ve skoku do výšky se český freestyle motokrosař poprvé představil v disciplíně Quarter Pipe Best Trick, ve které se jezdci odráží do devadesátistupňového úhlu a skok končí na vedlejším dopadu. Podmol měl v plánu bojovat o medaile s ojedinělou variací svého triku Surfer Flip. To se však nepovedlo a po dvou pádech skončil na posledním osmém místě s 66 body. V Quarter Pipe Best Trick dominoval Francouz Tom Pages (92 bodů), na druhém místě skončil Australan Josh Sheehan s 85 body, třetí byl jeho krajan Clinton Moore.

VÍCE
Matěj Česák předvedl na Masters of Dirt svůj první backflip
motocross

Přečtěte si rozhovor s talentovaným FMX jezdcem Matějem Česákem, který na Masters of Dirt v Bernu předvedl úplně poprvé ve své kariéře backflip. Mimořádná a dech beroucí FMX a BMX show Masters of Dirt minulou sobotu dobyla Bern. Jednalo se již o třetí MOD show na švýcarské půdě. Po dvou šílených ročnících v Zurichu, které navštívilo přes 14 000 fanoušků, naplnily letos tisíce diváků bernskou PostFinance Arenu aby na vlastní oči viděli exhibici 17 top jezdců z 11 zemí.

VÍCE
Libor Podmol má první zlato z X-Games Austin 2016!
motocross

Déšť, hrátky s rozetou a vítězství: Libor Podmol vybojoval zlatou Step Up medaili na X-Games 2016 v Austinu! Freestyle motokrosař Libor Podmol se stal společně s Australanem Jarrydem McNeilem vítězem ve skoku do výšky na X-Games v Austinu. Jako jediní přeskočili laťku ve výšce 33 stop, tedy 10,058 metru. Na třetím místě skončil Ital Massimo Bianconcini, který překonal laťku ve výšce 32 stop. Na olympiádách extrémních sportů vybojoval Podmol svoji šestou medaili.

VÍCE
Podmol bude na X-Games bojovat o zlato!
motocross

Libor Podmol se představí na prestižních X-Games v americkém Austinu. Český freestyle motokrosař bude v noci ze čtvrtka na pátek soutěžit v disciplíně Step Up. „Chci bojovat o zlato,“ vyhlašuje Podmol, který v loňském roce skončil ve skoku do výšky na druhém místě. Mistr světa z roku 2010 bude o nejvyšší příčky premiérově usilovat také v disciplíně Quarter Pipe Best Trick, ve které se jezdci odráží do devadesátistupňového úhlu a skok končí na vedlejším dopadu. Ta je na programu v neděli. Dále je Podmol prvním náhradníkem ve Freestyle. Letošní ročník X-Games odvysílá přímým přenosem stanice NOVA Sport 2.

VÍCE
Pilát se před NOTJ v Německu zaměřil na těžký trik. Chce medaili!
motocross

Přes dva měsíce se Petr Pilát nepřevedl v rámci závodu série NIGHT of the JUMPs. Nyní českého freestyle motokrosaře čeká v sobotu mistrovství Evropy v německém Mannheimu. „Jsem velmi natěšený. Chci všem ukázat svoji novinku,“ vyhlásil Pilát.

VÍCE
Podmol hecuje: Hlasujte pro bratra a vyhrajte dres! Zbývají 2 dny!
motocross

Pro Filipa Podmola se otevírá ojedinělá věc – zúčastnit se Red Bull X-Fighters v Madridu. Prestižní akce se odehrává přímo v kultovní aréně Plaza de Toros de Las Ventas, kde již od roku 1929 probíhají býčí zápasy. Bude se tam prohánět také český freestyle motokrosař? Rozhodnout o tom můžete vy!

VÍCE
Podmol studoval své triky na videu, v sobotu ho čeká závod v Mnichově
motocross

Libora Podmola čeká v sobotu v Mnichově závod v rámci seriálu mistrovství Evropy ve freestyle motokrosu. Po měsíci tak český jezdec opět před diváky vyjede s motorkou na rampu. Co dělal Podmol mezitím? Studoval své triky na videu, a to konkrétně z posledního závodu v polském Krakově, kde obsadil druhé místo.

VÍCE
Výzva Podmol Brothers určená českým fanouškům!
motocross

Nestává se často, abychom žádali české moto fanoušky o pomoc. Možná je to vůbec poprvé. Bude vás to stát pár vteřin, několik kliků na vaší myši a pomůžete změnit kariéru Filipa Podmola, mladšího z bratrského dua Podmolů. V roce 2016 se pojede jen jediný závod Red Bull X-Fighters 24. června 2016 ve španělském Madridu. Kromě pozvaných jezdců pojedou také 2 nováčci věkem mezi 16-23 rokem. A tyto nováčky pomůžete vybrat právě VY, fanoušci freestyle motocrossu!

VÍCE