Red Bull X-Fighters 2014 - finále ovládl Sheehan a stal se šampionem
motocross

Závěrečný contest série Red Bull X-Fighters hostila Jihoafrická republika, konkrétně Pretoria. Znalým fanouškům FMX bylo jasné, že se rozhoří nemilosrdný boj o první pozici mezi Joshem Sheehanem a Levim Sherwoodem. Avšak nestalo se tak, neboť Sherwood si v kvalifikaci přivodil zranění kotníku a Sheehan měl tak cestu k triumfu v podstatě nekomplikovanou. Ale rozhodl se, že si vítězství zaslouží, a tak předvedl to nejlepší a vyplatilo se. Porazil Španěla Danyho Torrese a zvítězil! Český freestyle motokrosař Libor Podmol obsadil v konečném pořadí 14. pozici s padesáti body.

VÍCE
Osobní Rock and Ride zpověď Libora Podmola
motocross

"Uf, tak a je to za námi... Několik měsíců příprav, týden dřiny na trati a jeden skvělý den freestylu i zábavy... To bylo pro mě letošní Mistrovství České republiky ve Freestyle motocrossu. Letos jsem si starosti rozpůlil s Martinem Koreněm. Což vlastně znamená, že z toho organizování nebolela hlava jen jednoho, ale byli jsme na to znovu dva :).

VÍCE
První Rock and Ride zaznamenal hojnou návštěvu a kladné ohlasy!
motocross

Sobotní odpoledne patřilo díky festivalu Rock´n´Ride na Kavčáku motorkám a muzice. Před čtvrtou hodinou se u vstupu začala tvořit automobilová kolona a děvčata u vstupu nestačila rozdávat modré rocknridové pásky.

VÍCE
Vyhlášení výherců soutěže o 3 podepsané kšiltovky Libora Podmola
motocross

Přiznejte se, kdo z vás si užil Rock´n´Ride sobotu v Benešově na Kavčáku? Vaše jména asi nevypátráme, ale máme pro vás soupisku 3 lidí, na které se usmálo štěstí a vyhráli Rockstar kšiltovky s podpisem Libora Podmola.

VÍCE
Zbývají už jen dva dny do Rock´n´Ride na Kavčáku v Benešově
motocross

V sobotu se nedaleko Benešova rozjede první ročník festivalu Rock`n`Ride! Trať se začala v motocrossovém areálu Kavčák stavět už v pondělí. Martin Koreň i Libor Podmol za účasti svých přátel přidali ještě jeden dopad. Za rozšíření tratě patří velké poděkování firmě Zeppelin, která poskytla obřího nakladače značky Caterpillar 966H. Pořadatelé doladili i ostatní dráhy pro pitbike a MTB. Počasí zatím stále přeje a organizátoři doufají, že vydrží až do soboty 2. 8. 2014, kdy celá akce vypukne.

VÍCE
Rockstar soutěž o 3 podepsané kšiltovky Libora Podmola
motocross

Baví vás freestyle motokros a jste fanoušky našeho nejlepšího "skokana" Libora Podmola, který už posbíral i pár cenných kovů z Mistrovství světa a X Games? Máte šanci vyhrát 3 jím podepsané Rockstar kšiltovky, pakliže splníte soutěžní podmínky.

VÍCE
Rock’n’Ride MČR FMX je tu!
motocross

A proběhne za účasti Libora Podmola i mnoha zahraničních jezdců již 2. srpna 2014 v Benešově!

VÍCE
Josh Sheehan vyhrál vodní hrátky při Red Bull X Fighters v Mnichově
motocross

V sobotu 19. července 2014 se dav více než 18 tisíc fanoušků freestyle motokrosu dočkal v Mnichově v pořadí druhé evropské zastávky z celkových pěti dílů letošní série Red Bull X Fighters. Výběr nejlepších "skokanů" z celého světa se trošku netradičně vydal skákat tzv. "na velkou louži". Výjimečnou a do dějin vstoupivší událost hostil Olympia park v Mnichově. Jak vše probíhalo a nakonec dopadlo? Podívejte se na výsledky, ale také na videa, mezi nimiž nechybí záznam celého závodu.

VÍCE
Stříbrná radost domácího FMX na ČT Sport
motocross

Na zasloužený stříbrný úspěch českého freestyle motokrosu se můžete podívat na obrazovkách České televize, na sportovním kanálu ČT Sport. Český trojlístek získal druhé místo na premiérovém Freestyle motokrosu národů, hned za elitní trojicí Španělů a jen o bod před další evropskou velmocí - Francií.

VÍCE
Bitva o finále Red Bull X-Fighters v Madridu čeká i Libora Podmola!
motocross

Třetí zastávku Red Bull X-Fighters World Tour hostí v pátek pátek 27. června 2014 Plaza de Toros de las Ventas v Madridu. Tento večer se světoznámá býčí aréna stane středem pozornosti fanoušků freestyle motokrosu. Je to už několikaletá tradice, přičemž bez zastávky ve Španělsku si už jistě nikdo nedokáže sérii představit.

VÍCE