Rock’n’Ride MČR FMX je tu!
motocross

A proběhne za účasti Libora Podmola i mnoha zahraničních jezdců již 2. srpna 2014 v Benešově!

VÍCE
Josh Sheehan vyhrál vodní hrátky při Red Bull X Fighters v Mnichově
motocross

V sobotu 19. července 2014 se dav více než 18 tisíc fanoušků freestyle motokrosu dočkal v Mnichově v pořadí druhé evropské zastávky z celkových pěti dílů letošní série Red Bull X Fighters. Výběr nejlepších "skokanů" z celého světa se trošku netradičně vydal skákat tzv. "na velkou louži". Výjimečnou a do dějin vstoupivší událost hostil Olympia park v Mnichově. Jak vše probíhalo a nakonec dopadlo? Podívejte se na výsledky, ale také na videa, mezi nimiž nechybí záznam celého závodu.

VÍCE
Stříbrná radost domácího FMX na ČT Sport
motocross

Na zasloužený stříbrný úspěch českého freestyle motokrosu se můžete podívat na obrazovkách České televize, na sportovním kanálu ČT Sport. Český trojlístek získal druhé místo na premiérovém Freestyle motokrosu národů, hned za elitní trojicí Španělů a jen o bod před další evropskou velmocí - Francií.

VÍCE
Bitva o finále Red Bull X-Fighters v Madridu čeká i Libora Podmola!
motocross

Třetí zastávku Red Bull X-Fighters World Tour hostí v pátek pátek 27. června 2014 Plaza de Toros de las Ventas v Madridu. Tento večer se světoznámá býčí aréna stane středem pozornosti fanoušků freestyle motokrosu. Je to už několikaletá tradice, přičemž bez zastávky ve Španělsku si už jistě nikdo nedokáže sérii představit.

VÍCE
Libor Podmol bude čelit Ice&Fire výzvě právě dnes!
motocross

Miluje svobodu! Jeho denním chlebem je adrenalin a zvuk nadupané motorky! Téměř každý den podstupuje riziko kvůli fanouškům freestylového motokrosu! Libor Podmol – mistr světa ve freestyle motokrosu přijíždí, aby čelil výzvě, kterou mu dává Ice&Fire, nový drink, který spojuje zdánlivě neslučitelné – ledovou a pálivou chuť v jednom panáku.

VÍCE
X Games 2014: Cesta Libora Podmola v Austinu nekončí, čeká ho FMX
motocross

Libor Podmol už má sice v texaském hotelovém pokoji jednu medaili z X Games, konkrétně tedy bronzovou ze Step Up, ale jeho cesta v Austinu ještě nekončí. Dostal totiž pozvánku také na FMX contest. Ale jak to tak vypadá, ani letní olympiádě extrémních sportů se nevyhýbají trable s počasím a stres. Více je v dalším reportu Libora, který nám poslal spolu s další várkou fotek Davida Blažka.

VÍCE
X Games Austin 2014: Libor Podmol veze domů bronzovou medaili!
motocross

Není třeba nic komentovat, přečtěte si, co nám bezprostředně po jeho triumfu poslal Libor Podmol do redakce: "StepUp je za námi a vezeme domů medaili!!! Tak nakonec se to povedlo a vezeme domů medaili z "olympiády extrémních sportů" X Games z texaského Austinu. I když jsem úplně nebyl spokojený s naladěním motorky, i tak se veze domů medaile, a to je nejdůležitější..."

VÍCE
X Games Austin 2014: LIBOR PODMOL vybojoval BRONZ ve StepUp!!!
motocross

A je to tady! Přesně ve 4.00 hod českého času naskočila na výsledkové tabuli na webu Xgames.com konečná podoba rozdaných medailí v disciplíně Moto X Step Up. Z amerického Austinu si zlato odváží Ronnie Renner, který překonal laťku ve výšce 34 stop, stříbro si vyskákal ve výšce 33,50 stop Bryce Hudson a BRONZ patří českému reprezentantovi LIBORU PODMOLOVI za 33 stop!! A mrkněte také na výsledky Moto X Best Whip contestu!

VÍCE
X Games Austin 2014: L. Podmol potrénoval a čeká ho závod
motocross

Cesta Libora Podmola za obhajobou loňské zlaté "placky" z disciplíny StepUp na Summer X Games v Austinu začala. A Libor se s námi neváhal podělit o dojmy z tréninků.

VÍCE
Summer X Games Austin 2014 startují a nechybí ani Libor Podmol!
motocross

Právě dnes startuje tzv. letní olympiáda extrémních sportů, jak se přezdívá legendárním X Games. Letos se několik stovek talentovaných sportovců přestěhovalo do amerického Austinu, který leží ve státě Texas. Také naše malá zemička bude mít zastoupení. Pozvání totiž přijal Libor Podmol, který se pokusí v disciplíně MotoX StepUp (skok do výšky) o obhajobu loňské zlaté medaile, a také bude zajisté ve hře o medaile ve Freestyle MotoX. A protože je Libor hodně aktivní a profesionální také, co se týká udržování informovanosti novinářů i fanoušků, můžete u nás sledovat střípky z jeho extrémního Summer X Games Austin deníku.

VÍCE