Na X-Night postaví špičkovou U-rampu
motocross

Taká U-rampa, akú počas Sony Xperia Freestyle X-Night postavia v Steel Aréne, ešte na Slovensku nebola! Okrem osmičky špičkových motokrosových jazdcov uvidíte počas sprievodného programu adrenalínovej akcie roka aj ďalších šialencov s amputovaným pudom sebazáchovy.

VÍCE
Sestava jezdců Freestyle X-Night je tu
motocross

Koniec otáznikov, jazdecká zostava 7. ročníka Sony Xperia Freestyle X-Night je známa. Po potvrdení svetovej špičky Taku Higashiho a získaní adekvátnej náhrady za španielskeho jazdca Franza Meyera, prezradili organizátori kompletnú zostavu, ktorá 25. októbra rozblázni Steel Arénu!

VÍCE
Night of the Jumps v Kolíně měl po pauze v hrsti Maikel Melero
motocross

Celkem čtyři měsíce museli fanoušci freestyle motocrossu a série Night of the Jumps počkat na další závod, který si dopřáli v sobotu 4. 10. 2014 live návštěvníci v Kolíně nad Rýnem. Zúčastnilo se ho celkem jedenáct závodníků z pěti zemí. Vítězství si připsal Španěl Maikel Melero. Nechyběli ani dva Češi – Libor Podmol, který po pádu bohužel neprošel kvalifikačním sítem, a také Petr Pilát, jemuž se dařilo o poznání lépe a obsadil konečnou čtvrtou pozici.

VÍCE
Libor Podmol hovorí o súboji s bratom Filipom!
motocross

V rámci 7. ročníka motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa 25. októbra 2014 odohrá v Steel Arene prvý bratský súboj. Zvedú ho súrodenci Libor (30) a Filip (17) Podmolovci, pre ktorých nie je košické prostredie neznáme!

VÍCE
Arénu rozpália štyri nádeje freestyle motokrosu!
motocross

Jazdeckú zostavu 7. ročníka motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night okorení 25. októbra 2014 pikantný súboj štvorice mladých dravcov. V zostave ostrieľaných mien sa chce presadiť kvarteto, o ktorom ešte v budúcnosti budeme veľa počuť. Podľa mnohých odborníkov sa jeden z nich stane už o pár sezón novým kráľom!

VÍCE
Prvý svetový jazdec do Košíc potvrdený!
motocross

Prvé meno jazdca svetovej triedy je definitívne potvrdené. Na 7. ročníku adrenalínovej motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa 25. októbra 2014 predstaví známy a obľúbený jazdec absolútnej svetovej špičky.

VÍCE
Sony Xperia Freestyle X-Night zavítá do Košic
motocross

Siedmy ročník adrenalínovej motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa uskutoční v sobotu 25. októbra 2014 o 20:00 hodine. Po roku uvidia najlepších jazdcov freestyle motokrosu opäť diváci Aréne, organizátori už spustili aj predpredaj vstupeniek.

VÍCE
Red Bull X-Fighters 2014 - finále ovládl Sheehan a stal se šampionem
motocross

Závěrečný contest série Red Bull X-Fighters hostila Jihoafrická republika, konkrétně Pretoria. Znalým fanouškům FMX bylo jasné, že se rozhoří nemilosrdný boj o první pozici mezi Joshem Sheehanem a Levim Sherwoodem. Avšak nestalo se tak, neboť Sherwood si v kvalifikaci přivodil zranění kotníku a Sheehan měl tak cestu k triumfu v podstatě nekomplikovanou. Ale rozhodl se, že si vítězství zaslouží, a tak předvedl to nejlepší a vyplatilo se. Porazil Španěla Danyho Torrese a zvítězil! Český freestyle motokrosař Libor Podmol obsadil v konečném pořadí 14. pozici s padesáti body.

VÍCE
Osobní Rock and Ride zpověď Libora Podmola
motocross

"Uf, tak a je to za námi... Několik měsíců příprav, týden dřiny na trati a jeden skvělý den freestylu i zábavy... To bylo pro mě letošní Mistrovství České republiky ve Freestyle motocrossu. Letos jsem si starosti rozpůlil s Martinem Koreněm. Což vlastně znamená, že z toho organizování nebolela hlava jen jednoho, ale byli jsme na to znovu dva :).

VÍCE
První Rock and Ride zaznamenal hojnou návštěvu a kladné ohlasy!
motocross

Sobotní odpoledne patřilo díky festivalu Rock´n´Ride na Kavčáku motorkám a muzice. Před čtvrtou hodinou se u vstupu začala tvořit automobilová kolona a děvčata u vstupu nestačila rozdávat modré rocknridové pásky.

VÍCE