O2 aréna se opět promění v koloseum. Nebudou chybět Češi!
motocross

Profesionálové na motorkách rozduní O2 arénu. Na FMX Gladiator Games, stejně jako na pradávné gladiátorské zápasy v Římě, se lidé vždy chodili hlavně bavit. Poslední listopadový víkend se do Prahy sjedou nejlepší jezdci z celého světa, aby se společně s několikatisícovým davem vrátili ke kořenům freestyle motokrosu. Vždyť FMX Gladiator Games patří k nejstarším akcím v Evropě.

VÍCE
Po MS FMX v Číně je Libor Podmol zpět ve hře o titul!
motocross

Minulý víkend hostila seriál Night of the Jumps daleká a pro nás v ČR stále ještě tak trochu exotická Čína. Sedmý a osmý závod FIM MS ve freestyle motokrosu byl situovaný ve sportovním centru v Shenzhenu, které se vytáhlo největší tratí v historii čínského freestylu. Celý contest se odehrával pod širým nebem. Ze sobotního triumfu se radoval nejúspěšnější český freestylista Libor Podmol. V úterý ho o pár bodů přeskočil jeho týmový kolega Francouz David Rinaldo, který zvítězil a Mouka se tak musel spokojit "až" s 2. místem.

VÍCE
Vitazom 7. rocnika Sony Xperia freestyle X-Night je Libor Podmol
motocross

KOŠICE – Víťazom 7. ročníka Sony Xperia freestyle X-Night v Steel Arene sa stal český jazdec Libor Podmol! Zopakoval tak svoj predchádzajäúci triumf z tohto podujatia v roku 2009. Vo finálovom súboji zdolal najväčšieho favorita podujatia, japonského pretekára Taku Higashina.

VÍCE
Japonský samuraj Taka Higashino si podrobil košickou FMX show
motocross

Sony Xperia Freestyle X-Night ve Steel Aréně v Košicích uchvátila dokonalou atmosférou a světovým freestyle motocrossem. Celý večer byl ve znamení velkého souboje japonského jezdce a dvojnásobného vítěze X-Games Taka Higashina s Liborem Podmolem. Přestože Taka ve finále vytáhl oba své super triky (rocksolid backflip a body varial – otočka jezdce mimo sedadlo o 360 stupňů) a ukázal svůj zabijácký instinkt, při své jízdě nevyužil všechny předepsané rampy a rozhodčí mu tak ubraly body. Ve finále to tedy znamenalo, že o dva body nestačil na Liborovu čistou jízdu s novinkou v podobě surfer flipu. Oba si připsali podstatnou část z celkové odměny ve výši 20 000 Euro.

VÍCE
Na X-Night postaví špičkovou U-rampu
motocross

Taká U-rampa, akú počas Sony Xperia Freestyle X-Night postavia v Steel Aréne, ešte na Slovensku nebola! Okrem osmičky špičkových motokrosových jazdcov uvidíte počas sprievodného programu adrenalínovej akcie roka aj ďalších šialencov s amputovaným pudom sebazáchovy.

VÍCE
Sestava jezdců Freestyle X-Night je tu
motocross

Koniec otáznikov, jazdecká zostava 7. ročníka Sony Xperia Freestyle X-Night je známa. Po potvrdení svetovej špičky Taku Higashiho a získaní adekvátnej náhrady za španielskeho jazdca Franza Meyera, prezradili organizátori kompletnú zostavu, ktorá 25. októbra rozblázni Steel Arénu!

VÍCE
Night of the Jumps v Kolíně měl po pauze v hrsti Maikel Melero
motocross

Celkem čtyři měsíce museli fanoušci freestyle motocrossu a série Night of the Jumps počkat na další závod, který si dopřáli v sobotu 4. 10. 2014 live návštěvníci v Kolíně nad Rýnem. Zúčastnilo se ho celkem jedenáct závodníků z pěti zemí. Vítězství si připsal Španěl Maikel Melero. Nechyběli ani dva Češi – Libor Podmol, který po pádu bohužel neprošel kvalifikačním sítem, a také Petr Pilát, jemuž se dařilo o poznání lépe a obsadil konečnou čtvrtou pozici.

VÍCE
Libor Podmol hovorí o súboji s bratom Filipom!
motocross

V rámci 7. ročníka motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa 25. októbra 2014 odohrá v Steel Arene prvý bratský súboj. Zvedú ho súrodenci Libor (30) a Filip (17) Podmolovci, pre ktorých nie je košické prostredie neznáme!

VÍCE
Arénu rozpália štyri nádeje freestyle motokrosu!
motocross

Jazdeckú zostavu 7. ročníka motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night okorení 25. októbra 2014 pikantný súboj štvorice mladých dravcov. V zostave ostrieľaných mien sa chce presadiť kvarteto, o ktorom ešte v budúcnosti budeme veľa počuť. Podľa mnohých odborníkov sa jeden z nich stane už o pár sezón novým kráľom!

VÍCE
Prvý svetový jazdec do Košíc potvrdený!
motocross

Prvé meno jazdca svetovej triedy je definitívne potvrdené. Na 7. ročníku adrenalínovej motoristickej šou Sony Xperia Freestyle X-Night sa 25. októbra 2014 predstaví známy a obľúbený jazdec absolútnej svetovej špičky.

VÍCE