Přípravy na květnovou Frigomont FMX Show vrcholí
motocross

BRNO – Sezóna vrcholného světového freestylu je v plném proudu a čeští příznivci tohoto adrenalinového motocyklového odvětví se mají opravdu na co těšit. Za necelý měsíc se představí v Brně vybraná společnost jezdců na čele s prvním mužem světového žebříčku Liborem Podmolem, jezdci z Itálie, Polska i z užší české špičky. FRIGOMONT FMX Show 2014, kterou přivítá pavilon B brněnského výstaviště 17. května 2014, je ojedinělou akcí a přivádí do jihomoravské metropole světový freestyle po roční odmlce.

VÍCE
MS FMX Basilej - Libor Podmol diktuje světu
motocross

Libor Podmol oslavil vítězný hattrick, když se mu v tvrdé konkurenci podařilo vyhrát už tři večery za sebou! Konkrétně tedy jeden v Polsku a další dva ve švýcarské Basileji, kde se proti němu postavili bývalí vítězové Red Bull X-Fighters Dany Torres a Mat Rebeaud. Vypadá to, že je v současné formě Libor Podmol nepřekonatelný a rozhodčí jsou z jeho finálových jízd nadšeni. A co víc? Libor neustále zdokonaluje svůj trik Surfer Flip!

VÍCE
MS FMX Basilej 2014 - Ve Švýcarsku si to rozdají tři mistři světa
motocross

Letošní mistrovství světa nepřestává překvapovat! Jezdců světové extratřídy bojuje o mistrovské body stále více a noví dále přibývají. Nadcházející noci skoků (28. a 29. 3. 2014) v Basileji oživí první mistr světa z roku 2006 Mat Rebeaud. Ve švýcarské hale se tak sejdou tři mistři světa: Libor Podmol, Remi Bizouard a právě domácí hrdina Mat Rebeaud.

VÍCE
Do Brna se vrací nejen freestyle, ale především velká show
motocross

BRNO - Čistá radost jezdců z jízdy, návrat ke kořenům, tedy tam, kde to všechno začalo - to je hlavní motto chystané Frigomont FMX Show 2014. Ta po roční odmlce přivede 17. května zpět na brněnské výstaviště evropský freestylový výkvět na čele s úřadující světovou jedničkou Liborem Podmolem. Tříhodinový program s revolučními programovými novinkami je nabitý osvědčenými pasážemi i zcela novými soutěžemi, ale především atraktivními adrenalinovými prvky. Po finále pak následuje autogramiáda všech jezdců v paddocku.

VÍCE
Libor Podmol představil v Berlíně premiérově nový trik Surfer Flip!
motocross

Český freestyle motokrosový závodník Libor Podmol vypustil den před prvním závodem Mistrovství světa NIGHT of the JUMPS v Berlíně informaci o chystané novince na FMX trhu v podobě nového triku. Nejen pro Libora, ale i pro ostatní jezdce, byla tato novinka zase dalším krokem za hranice proveditelnosti, kterou jezdci napříč generacemi rádi každý závod překračují. Název triku zní "Surfer Flip" a premiéra se bohužel neobešla bez následků.

VÍCE
V Berlíně začíná MS FMX - série Night of the Jumps
motocross

Již zítra začíná v Berlíně nový ročník freestyle motokrosového mistrovství světa série "Night of the Jumps"! Ze seznamu jezdců lze vyčíst, že nový ročník bude nabitý k prasknutí a může se směle rovnat prestižnímu klání Red Bull X-Fighters.

VÍCE
Český FMX rider Podmol plánuje celosvětovou premiéru nebezpečného triku!!!
motocross

Český freestyle motokrosový závodník (mistr světa z roku 2010 a zlatý medailista z X-Games 2013) Libor Podmol se pokusí tento víkend v rámci Night of the Jumps v Berlíně o trik, který zatím nezkusil nikdo na světě!

VÍCE
Masters of Dirt - Pushing the Limits hostí ode DNEŠKA Vídeň!
motocross

Ve dnech 21. - 23. 2. 2014 se metropole Vídeň promění v dějiště pořádně bláznivé freestylové akce s rodinnou atmosférou. Již ve čtvrtek 20. 2. se do Wiener Stadthalle přesunuli z letiště jezdci z celého světa, kteří přijali pozvání zakladatele Masters of Dirt (MOD) George Fechtera. A ten se letos rozhodl, že posune limity!! Už máte VSTUPENKY?

VÍCE
Freestyle Motocross Show Brno 2014 - první info
motocross

Po dvaceti ročnících halových arenakrosů se zkoncipovaným freestyle motokrosem (FMX) v brněnském Rondu a dobrých zkušenostech ze tří samostatných ročníků FREESTYLE MOTOCROSS SHOW/ RACE na brněnském výstavišti (březen 2010, únor 2011 a březen 2012) chceme po roční odmlce opět pokračovat doma v „městě motorizmu“ Brně v nastolené tradici pořádání adrenalinového motosportu i v roce 2014.

VÍCE
Masters of Dirt show posune v únoru ve Vídni adrenalinové limity!
motocross

Pokud milujete adrenalin, extrémní sporty a posouvání limitů, které boří zákonitosti fyziky i lidského chápání, měli byste zpozornět! Konečně jsme se totiž po roce dočkali a je před námi třídenní štace celosvětově proslulé Masters of Dirt show - Pushing the Limits...

VÍCE