Pilát po Nitro Circus Live dostal horečku: Na ty šílenosti jsem jen zíral!
motocross

Jako malý sledoval legendu adrenalinových sportů Travise Pastranu na videu a obdivoval ho. V neděli se Petr Pilát objevil po jeho boku v explozivní show Nitro Circus Live, jejímž je Pastrana otcem. Kromě českého jezdce se předvedli další špičkoví freestyle motokrosaři – medailisté z X-Games, vítěz Red Bull X-Fighters a elitní jezdci z mistrovství světa.

VÍCE
Petr Pilát se v neděli představí na Nitro Circus Live 2016!
motocross

V neděli 31. ledna se uskuteční v pražské O2 Aréně nejnovější adrenalinová show Nitro Circus Live. Bláznivé akce plné freestyle motokrosových triků se zúčastní také Petr Pilát, úřadující mistr Evropy a domácího šampionátu. Nitro Circus Live se vydává na evropské turné, v roce 2016 navštíví 13 evropských měst se zcela novým programem. V neděli se v Praze představí také Travis Pastrana, legenda akčních sportů!

VÍCE
Nitro Circus Praha Live 31. 1. 2016! Výherci soutěže
motocross

Máme pro vás výherce vstupenek na nejoriginálnější adrenalinovou show NITRO CIRCUS LIVE, která se tentokrát navlečená do retro kabátu vrací poslední lednovou neděli 31. 1. 2016 v 18.00 hod. do pražské O2 arény! Travis Pastrana, žijící legenda akčních a extrémních sportů, vyrazil se svojí početnou crew na největší turné v historii! Můžete se těšit na nové triky a na nepopsatelné výkony členů "NC family". A dva šťastlivci jdou zadarmo a berou s sebou navíc parťáka navíc!

VÍCE
Pilát začal sezonu 3. místem na ME. Teď si přeje, aby nesněžilo!
motocross

Český jezdec Petr Pilát zahájil novou sezonu mistrovství Evropy ve freestyle motokrosu v rakouském Linci na stupních vítězů. V sobotním závodě v rámci seriálu Night of the JUMPs skončil třetí, v neděli přidal čtvrté místo. Do Rakouska přicestovali také další dva čeští freestyle motokrosaři – Filip Podmol a Martin Koreň. Oba však skončili v kvalifikaci, do finále se nedostali. Suverénem byl Španěl Maikel Melero, který si připsal dvě vítězství.

VÍCE
Nitro Circus Praha Live 31. 1. 2016! Rychlá soutěž o 2 x 2 vstupenky!!
motocross

Nejodvážnější adrenalinová živá show NITRO CIRCUS LIVE, tentokrát v retro kabátě, se vrací poslední lednový den – v neděli 31. 1. 2016 v 18.00 hod. do Prahy! Travis Pastrana, legenda akčních sportů, připravil se svým týmem největší turné v historii extrémní sportovní podívané. Fanoušci se mohou těšit na nové triky a na neuvěřitelné bláznivé výkony. A díky naší soutěži mohou být 2 výherci spolu se svými parťáky v 02 aréně přímo v centru dění!

VÍCE
Cloud Toda odešel do motokrosového nebe
motocross

Tři dny před koncem loňského roku (29. 12. 2015) zasáhla motokrosový svět nečekaná zpráva, která informovala o tragickém úmrtí japonského sympaťáka Cloud Toda. Tomu v roce 2008 změnila život nehoda, po které zůstal od pasu dolů ochrnutý. Cloud při testování motorek po jednom ze skoků uviděl ve vzduchu na dopadu svého trenéra a aby se vyhnul fatálnímu střetu, seskočil z motorky a bohužel si dopadem nenávratně poškodil páteř.

VÍCE
NOTJ 2015: Mistrem světa je po vítězství v Bulharsku Španěl Melero
motocross

V sobotu 12. prosince 2015 se stala místem korunovace nového freestyle motokrosového mistra světa při příležitosti finálové zastávky Sofia. V rozstřelu mezi dvěma adepty na titul šampiona byl nakonec úspěšnějším Maikel Melero ze Španělska, který porazil Francouze Davida Rinalda a odsoudil ho k celkovému stříbru. Těsně za stupni vítězů skončil v Bulharsku na čtvrtém místě Čech Petr Pilát.

VÍCE
Night of the Jumps 2015 v Gdaňsku vyhrál Melero, Petr Pilát o bod 4.
motocross

Vyprodaná polská Ergo aréna hostila přeposlední závod letošní série Night of the Jumps, která je oficiálním Mistrovstvím světa ve freestyle motokrosu. Do polského Gdaňsku si přiletěl v pátek 20. listopadu 2015 pro vítězství Španěl Maikel Melero. Další stupeň patřil stříbrnému Australanovi - Rob Adelberg a podium zkompletoval v pořadí třetí rider - Francouz Remi Bizouard. Český reprezentant Petr Pilát zaostal za stupni vítězů o pouhý jeden bod, a tak mu patřila nepopulární čtvrtá pozice.

VÍCE
FBF: FMX Gladiator Games – vzpomínky P. Kuchaře a D. Rejska
motocross

FBF = Flash Back Friday aneb menší návrat do minulosti, i když jen částečně... Na ohlasy jezdců z proběhlých akcí jste na našem webu zvyklí. Tentokrát jsem se však rozhodla po říjnových FMX Gladiator Games 2015 v Praze položit pár otázek našemu otci českého FMX – Petru Kuchařovi, který letos neskákal a měl čestnou roli hosta a porotce, a také již bývalému FMX jezdci Davidu Rejskovi, který toho pod střechou O2 arény odskákal docela dost, než FMX upozadil.

VÍCE
11. kolo Night of the Jumps (MS FMX) v Brazílii zrušil déšť!
motocross

Závodníci série FIM Mistrovství světa v motokrosu (Night of the Jumps) se během minulého týdne průběžně slétávali do dějiště dalšího závodu, který hostila Brazílie. Místo na pláži, kde se měli jezdci utkat v soubojích o další cenné body, vypadalo opravdu snově. Pohádku však zmařil přírodní živel - vytrvalý déšť. A tak si to i Čech Petr Pilát namířil po výletě s prázdnou zase hezky zpátky domů do ČR.

VÍCE