Thomas Chareyre a Asseri Kingelin ovládli závod v Cremoně
motocross

Vysoké teploty vytvořily náročné podmínky pro jezdce Mistrovství světa i Mistrovství Evropy v italské Cremoně. Po spadnutí startovní vlajky byl Thomas Chareyre nejúspěšnějším jezdcem kategorie S1GP, stejně jako Asseri Kingelin ovládl SM2.

VÍCE
Hermunen a Sitnianský dominovali v Sosnové
motocross

O uplynulém víkendu hostoval autodrom v Sosnové FIM Mistrovství světa a Mistrovství Evropy v supermotu. V třetím podniku šampionátu vítězili Hermunen (GP) a Sitnianský (SM2).

VÍCE
FIM MS Supermoto v Sosnové po kvalifikacích
motocross

FIM Mistrovství světa v supermotu se tento víkend přesunulo na tuzemský okruh do Sosnové. Na rozdíl od minulého týdne, kdy se zde odjelo Mezinárodní mistrovství České republiky v nesnesitelných vedrech, dnes je na okruhu u České Lípy příjemně.

VÍCE
MS v supermotu už tento víkend v Sosnové
motocross

Světové FIM Mistrovství světa v supermotu se přesunulo do České republiky. Po úspěšné generálce z MM ČR, která proběhla před týdnem, je autodrom v Sosnové na 100 % připraven na světový podnik!

VÍCE
Výsledky MM ČR Mogul Supermoto v Sosnové
motocross

Máme za sebou třetí podnik domácího mistrovství v supermotu. Organizátoři ze Sosnové zařídili vše na jedničku a generálku před Mistrovstvím světa si tak mohou s čistým svědomím "odfajfkovat".

VÍCE
Supermoto v Sosnové centrem domácího i světového mistrovství
motocross

Organizátoři v Sosnové před sebou mají náročné přípravy hned dvou podniků v supermotu. Nadcházející víkend prověří připravenost okruhu domácí MM ČR Mogul Supermoto 2014 a hned týden na to se do České republiky přesune i FIM Mistrovství světa a Mistrovství Evropy.

VÍCE
Po Písku průběžnými lídry Kejmar a Lakomý
motocross

Mezinárodní mistrovství ČR Mogul Supermoto 2014 se přesunulo na písecký okruh. Zatímco sobotní počasí bylo velmi proměnlivé a na trať zapršelo sotva ji trochu vysušilo slunce, v neděli nepadla ani kapka i přesto, že si nejeden návštěvník přál, aby slunce na chvíli zakryl mrak.

VÍCE
Mogul Supermoto MM ČR 2014 pokračuje v Písku
motocross

Autodrom ve Vysokém Mýtě otevřel sezónu 2014 v supermotu a seriál se přesouvá na okruh do Písku. Po prvním podniku si závodníci důkladně prohlédli soupeře a písecký okruh jistě zamíchá pořadím.

VÍCE
Hermunen a Guardala na pole v rumunském Aradu
motocross

Druhý podnik Grand Prix FIM Supermoto Mistrovství světa a zároveň i Mistrovství Evropy se do Aradu vrací poprvé od roku 2004 a zatímco asfaltový úsek se nezměnil, terénní část je zbrusu nová. Předpověď počasí varovala před možnými přívalovými dešti, ale v pátek odpoledne byla obloha bez mráčku a teploty kolem 18 °C, což jsou vhodné podmínky pro víkendové jízdy.

VÍCE
V Aradu se rozhodne o dalších bodech světového supermota
motocross

Okruh v rumunském Aradu se tento víkend změní v bojiště, na kterém se letos již podruhé utkají jezdci S1 GP a S2 v supermotu. Na stránkách supermotos1 už visí startovka evropského mistrovství, kde startují i tři čeští závodníci - Milan Sitnianský, Zdeněk Jaroš a Lukáš Tůma. O závodu v Aradu budeme průběžně informovat.

VÍCE