Olympia Supermoto Night Show už za dva týdny
motocross

V sobotu 13. září proběhne v Brně letos už osmý ročník našlápnuté akce, kterou je Olympia Supermoto Night Show. K vidění budou samozřejmě především speciály supermoto, ale představí se i čtyřkolky QUAD, Petr Kuchař s FMX a kaskadérští experti ze skupiny Crazy Day.

VÍCE
Supermoto Academy ve Vyškově
motocross

Instruktorům Supermoto Academy se podařilo zdánlivě nemožné, a to pronajmout letištní plochu na vyškovském letišti, která je pro tréninky již nějakou dobu uzavřena.

VÍCE
Supermoto Academy – Vyškov 23. 8. 2014
motocross

I přes ztracené naděje a problémy, které byly s pronájmem letištní plochy ve Vyškově, se nakonec podařilo vyjednat pronájem pro konání supermoto školy na termín 23. 8. 2014. Letiště ve Vyškově je ideální pro uspořádání supermoto školy, jelikož se zde dají trénovat různé typy zatáček a zároveň i vytvořit trať, na které si užijete jízdu na svých motorkách.

VÍCE
Supermoto v Hrušovanech letos nebude
motocross

Oblíbená supermoto show v Hrušovanech se letos bohužel nepojede, i tak před sebou máme záříjovou Olympii a dva podniky domácího mistráku.

VÍCE
Thomas Chareyre a Asseri Kingelin ovládli závod v Cremoně
motocross

Vysoké teploty vytvořily náročné podmínky pro jezdce Mistrovství světa i Mistrovství Evropy v italské Cremoně. Po spadnutí startovní vlajky byl Thomas Chareyre nejúspěšnějším jezdcem kategorie S1GP, stejně jako Asseri Kingelin ovládl SM2.

VÍCE
Hermunen a Sitnianský dominovali v Sosnové
motocross

O uplynulém víkendu hostoval autodrom v Sosnové FIM Mistrovství světa a Mistrovství Evropy v supermotu. V třetím podniku šampionátu vítězili Hermunen (GP) a Sitnianský (SM2).

VÍCE
FIM MS Supermoto v Sosnové po kvalifikacích
motocross

FIM Mistrovství světa v supermotu se tento víkend přesunulo na tuzemský okruh do Sosnové. Na rozdíl od minulého týdne, kdy se zde odjelo Mezinárodní mistrovství České republiky v nesnesitelných vedrech, dnes je na okruhu u České Lípy příjemně.

VÍCE
MS v supermotu už tento víkend v Sosnové
motocross

Světové FIM Mistrovství světa v supermotu se přesunulo do České republiky. Po úspěšné generálce z MM ČR, která proběhla před týdnem, je autodrom v Sosnové na 100 % připraven na světový podnik!

VÍCE
Výsledky MM ČR Mogul Supermoto v Sosnové
motocross

Máme za sebou třetí podnik domácího mistrovství v supermotu. Organizátoři ze Sosnové zařídili vše na jedničku a generálku před Mistrovstvím světa si tak mohou s čistým svědomím "odfajfkovat".

VÍCE
Supermoto v Sosnové centrem domácího i světového mistrovství
motocross

Organizátoři v Sosnové před sebou mají náročné přípravy hned dvou podniků v supermotu. Nadcházející víkend prověří připravenost okruhu domácí MM ČR Mogul Supermoto 2014 a hned týden na to se do České republiky přesune i FIM Mistrovství světa a Mistrovství Evropy.

VÍCE