Do Mistrovství světa 2015 nastoupí poprvé americký jezdec
motocross

Monte Frank oznamuje účast v nadcházejícím Mistrovství světa 2015. Jezdec Ameriky se objevil v týmu na Supermotu národů 2014. Po patnáctiletém působení v motokrosu se Monte rozhodl vyzkoušet supermoto. A ono to šlo!

VÍCE
Adrien Chareyre ukončuje svoji supermoto kariéru
motocross

Adrien Chareyre má na kontě čtyři tituly Mistrovství světa a finále Mistrovství Francie. Francouzský jezdec, kterého mohl český fanoušek vidět v červnu závodit na MS a ME v Sosnové u České Lípy. Tehdy dojel sedmý, ale celkově se ve FIM MS umístil na čtvrtém místě.

VÍCE
Francie ovládla kvalifikaci na SMoN
motocross

Okruh San Martino del Lago se stal děním letošního, v pořadí devátého, Supermota národů - SMoN. Nováčky se stanou jezdci ze Spojených států, naopak Italové se budou rvát, aby obhájili loňský (ale i tak už několikátý) titul a jsou jedním z favorizovaných týmů. Po pochmurném dopoledni se v sobotu odpoledne počasí zlepšilo a s ním i podmínky pro kvalifikační jízdy.

VÍCE
Devátý ročník Supermota národů v Cremoně
motocross

Na okruhu San Martino del Lago je všechno připraveno k uvítání jezdců i návštěvníků devátého ročníku FIM SMoN (Supermoto of Nations). Okruh vybudovaný v roce 2012 obsahuje kompletní zázemí pro týmy, restauraci a vyhlídkové terasy. Při posledním zde konaném podniku MS a ME v supermotu se ukázal být prakticky dokonalým.

VÍCE
Asseri Kingelin Mistrem Evropy v supermotu
motocross

Ve včerejším článku jsme pro vás přeložili cestu k titulu Thomase Chareyre a teď přichází na řadu druhá část článku, kterou není nic jiného než report ze závodu o titul Mistra Evropy.

VÍCE
Thomas Chareyre získal v Jesolu svůj třetí titul
motocross

Pod slunečnou oblohou a zaplněnými tribunami se do posledního kola rozhodovalo o pořadí v MS a ME v supermotu. Mistrem světa v kategorii S1 GP se stal potřetí Thomas Chareyre (TM) a Mistrem Evropy se stal Asseri Kingelin (Fast Wheels Aprilia).

VÍCE
SMON První tým: Amerika představuje sestavu
motocross

Americká Moto Asociace představuje tým, který nastoupí k závodu FIM Supermoto Národů v italské Cremoně. V sestavě je Gage McAllister, Monte Frank a Johny Lewis. Potvrzuje se tak první tým z článku o soupiskách. Náhradníky jsou Brandon Ward a Eric Stump.

VÍCE
Thomas a Toni se ujali vedení v Jesolu
motocross

Jesolo, město v severní Itálii, přivítalo nejlepší světové jezdce supermota na okruhu Pista Azzura. Tento okruh se stane tečkou za Mistrovstvím světa a Mistrovstvím Evropy roku 2014, tady se rozhodne o vítězích FIM Supermoto GP.

VÍCE
Pozor, termín Supermoto Olympia Night Show se posouvá
motocross

Prosím, věnujte pozornost tomuto sdělení. Termín Supermoto Olympia Night Show se posouvá vzhledem k nepřízni počasí o týden, na 20. září 2014.

VÍCE
První zmínka o složení SMON 2014
motocross

Švýcarský internetový magazín SpeedWeek ke včerejšímu datu zveřejnil článek se jmény národních týmů, chystajících se na Supermoto národů, které se má konat v polovině října v italské Cremoně.

VÍCE