Roman Kresta odstartuje na Barumce už po devatenácté
auta

Se startovním číslem 9 figuruje v seznamu přihlášených posádek pro letošní Barum Czech Rally Zlín dvojice Roman Kresta – Petr Starý. Posádka ADELL MOGUL racing teamu osedlá speciál Škoda Fabia Super 2000, který zdárně otestovala při nedávném Rallysprintu Kopná.

VÍCE
Ve Zlíně je připravena autogramiáda předních posádek barumky
auta

Již počtvrté proběhne tři dny před ostrým startem Barum Czech Rally Zlín velká autogramiáda posádek z čela startovního pole.

VÍCE
Hvězdy letošní barumky: Tänak, Breen, Lappi, Magalhães a další
auta

Dlouho očekávaný seznam přihlášených posádek na čtyřiačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín 2014 je tady! Letošní startovka rally zařazené do FIA Mistrovství Evropy v rally a Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky v rally 2014 je nabita řadou zvučných jmen a to nejen kvantitou, ale především kvalitou čela startovního pole.

VÍCE
Martin Hudec se nakonec v Pačejově neobjeví
auta

Martin Hudec se nakonec nezúčastní Agropa Rally Pačejov 2014. Důvodem je vykloubená klíční kost, kterou si způsobil při tréninku na kole.

VÍCE
Kopecký korunuje trojitý úspěch na domácí Rally Bohemia
auta

Mistr Evropy Jan Kopecký před Umbertem Scandolou a Seppem Wiegandem: Rodina ŠKODA korunuje na domácí Rally Bohemia trojitý triumf.

VÍCE
Pech s Uhlem o nedokončené Rally Bohemia
auta

Václav Pech jun. s Petrem Uhlem ukazovali na Rally Bohemia, že jsou vedoucí posádkou Mezinárodního mistrovství České republiky zcela oprávněně. Jejich MINI John Cooper Works S2000 1,6 turbo se už po druhé rychlostní zkoušce dostalo do čela a v následujících zkouškách svůj náskok na nejbližší pronásledovatele ještě postupně navyšovalo.

VÍCE
Pech s Uhlem vítězně na Rallye Hustopeče
auta

Vedoucí posádka Mezinárodního mistrovství České republiky v rallye Václav Pech jun. – Petr Uhel udělala další podstatný krok v obhajobě mistrovského titulu z loňského roku. Jihomoravská rallye Hustopeče tentokrát divákům i závodníkům ukázala přívětivou tvář a po oba závodní dny vládlo příjemné letní počasí.

VÍCE
Václav Pech s Petrem Uhlem potřetí vítězí v Hustopečích
auta

AGROTEC PETRONAS Syntium rally 2014 zdá své vítěze. Absolutní prvenství si z jihu Moravy odváží plzeňská dvojice Václav Pech – Petr Uhel s vozem Mini John Cooper Works S2000.

VÍCE
Hustopečská rally finišuje, Pech nadále v čele
auta

AGROTEC PETRONAS Syntium rally zdárně míří do závěru. Posádky absolvovaly dopolední sekci tří zkoušek, po které nadále vede plzeňský Václav Pech před Miroslavem Jakešem. Jezdec Citroënu DS3 R5 byl dopoledne dvakrát nejrychlejší, ale Pechovi se výrazně nepřiblížil.

VÍCE
Václav Pech navýšil svůj náskok v čele hustopečské soutěže
auta

AGROTEC PETRONAS Syntium rally má za sebou úvodní etapu. V ní dominovala plzeňská dvojice Václav Pech – Petr Uhel na voze Mini John Cooper Works S2000. Na druhé pozici figuruje se ztrátou necelé půlminuty Miroslav Jakeš, na třetí příčku se posunul Jan Jelínek. Mezi produkčními auty převzal vedení pátý Vojtěch Štajf, sedmý je lídr „dvoukolek“ Adam Kobliha.

VÍCE