PAMK Klatovy přijal nabídku k pořádání říjnové rally
auta

ak již informoval Autoklub ČR, náhradní soutěž za odřeknutou příbramskou soutěž se uskuteční v původním termínu (tedy 2.-3.10.2015) v okolí Klatov. Bude se jednat o jednoetapový podnik, o kterém budou bližší informace postupně přibývat na stránkách www.pamk.cz.

VÍCE
Ohlasy jezdců z cíle hustopečské rally
auta

Před cílovou rampou XI. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče jsme ještě naposledy vyzpovídali nejlepší posádky letošního ročníku jihomoravské rally mezi vinicemi. O jejich hodnocení a pocitech z letošních Hustopečí si můžete přečíst na následujících řádcích.

VÍCE
Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem vítězi letošních Hustopečí
auta

Posádka továrního týmu Škoda Motorsport, Jan Kopecký - Pavel Dresler, se stala absolutním vítězem letošní XI. Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče. Druhou příčku si tentokrát z Hustopečí odváží Václav Pech s Petrem Uhlem, třetí místo pak putuje do rukou dvojice Roman Odložilík - Martin Tureček.

VÍCE
První etapa pro Pecha s Uhlem
auta

Václav Pech na Mini John Cooper Works S2000 přidal ke dvěma nejrychlejším časům z úvodní sekce ve druhé polovině první etapy další nejrychlejší čas na RZ 3 a páteční den završil druhým časem na čtvrté rychlostní zkoušce, čímž jasně opanoval první etapu letošní Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče.

VÍCE
Valašskou rally si celebrity z JTRT užily
auta

Valašská rally otevřela o druhém dubnovém víkendu staro-nový seriál jednodenních soutěží s názvem Rally Sprint Série a posádky JT Rocksteel Rally Teamu byly samozřejmě při tom.

VÍCE
Valaška hlásí změnu tratě
auta

Pořadatelé Rocksteel Valašská rally 2015, zahajovacího podniku nové sezony rallysportu v České republice se dostali do nečekaných komplikací. Dvanáct dní před startem rally byli nuceni změnit trať rychlostní zkoušky Vsetín, která se jede na závěr letošního čtyřiatřicátého ročníku.

VÍCE
Valtr s Vršeckým přiváděli diváky do varu
auta

Přestože tisíce fanouškům v neděli počasí nepřálo, zahřáli je průjezdy jezdců týmu Buggyra Jaroslava Valtra a Davida Vršeckého. Ti prezentovali při Jarním setkání mistrů jak offroadovou, tak okruhovou techniku roudnické stáje.

VÍCE
Světová inspirace v Hustopečích
auta

Již za osmdesát dní přivítají jihomoravské Hustopeče českou špičku rallysportu. Ve dnech 19. – 20. června 2015 se v jejich okolí odehraje XI. ročník AGROTEC PETRONAS Syntium rally Hustopeče, která bude třetím podnikem MČR 2015.

VÍCE
Žluté Liazy ze Sedlčan ozářily Jarní setkání mistrů v Sosnové
auta

Vůbec poprvé mohli čeští fanoušci Rallye Dakar spatřit vozy českých týmů ve specializované dakarské expozici v rámci soutěžního klání s předváděcími jízdami. Na Jarním setkání mistrů v Sosnové patřil k těm nejvíce viditelným právě KM Racing, byl jedním ze šestice českých dakarských uskupení, která se na akci prezentovala.

VÍCE
Valašská rally: Uzávěrka přihlášek se blíží
auta

Za dva týdny odstartuje ve Valašském Meziříčí již XXXIV. ROCKSTEEL Valašská rally, úvodní domácí rally sezony 2015 na českém území. Letošní Valašská rally se započítává do pětidílného seriálu RallySprint série, Poháru 2 , dále Poháru mládeže a Poháru pořadatele.

VÍCE