David Komárek opanoval Zámecký vrch
auta

O druhém květnovém víkendu se do Náměště nad Oslavou sjeli nejlepší čeští vrchaři, aby zde o body do MČR soudobých vozů, MČR historických automobilů a České trofeje. Součástí závodu byl i pohárový Maverick Rescue Eurocup 2016 v závodech současných a historických automobilů.

VÍCE
Zámecký vrch odstartuje již tento víkend
auta

Na druhý květnový víkend 7. - 8. 5. 2016 je připravena pro milovníky závodů automobilů lahůdka v podobě MČR v závodech současných i historických automobilů do vrchu, České trofeje závodů automobilů do vrchu a mezinárodního pohárového závodu Maverick Rescue Euro Cupu. Jeho dějištěm bude 2030 metrů dlouhá trať vedoucí kolem zámku v Náměšti nad Oslavou.

VÍCE
Trať Zámeckého vrchu v Náměšti se dočká nového povrchu
auta

Od pondělí 18. dubna 2016 započala na silnici II. třídy č. 399 v okolí náměšťského zámku oprava vozovky. Investorem celé akce je Kraj Vysočina, do jehož správy silnice spadá a díky kterému se trať Zámeckého vrchu, na které probíhá stejnojmenný závod, dočká nového povrchu.

VÍCE
Nové výzvy pro Marka Rybníčka v sezóně 2016
auta

Marek Rybníček bude v sezóně 2016 bojovat v Mistrovství Evropy závodů automobilů do vrchu s novým závodním speciálem Ford Fiesta WRC pro skupinu E2-SH.

VÍCE
LMRT: Závěrečným závodem uzavřel tým nejúspěšnější sezónu
auta

Definitivní tečku za účastí Liqui Moly Racing Teamu v letošním Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu zprostředkoval poslední závod domácího šampionátu v Divákách na jihu Moravy.

VÍCE
LMRT slaví předčasně domácí tituly
auta

Podruhé v tomto roce směřoval Liqui Moly Racing Team do moravského Šternberka kvůli účasti při závodě Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu. Tentokrát na jezdce Davida Komárka, Martina Jermana, Marka Rybníčka, Jiřího Špalka, Filipa Sajlera a Martina Zemana čekala téměř pětikilometrová verze slavné tratě Ecce Homo.

VÍCE
LMRT testoval na slovenském Jankovo vršku
auta

Uplynulý víkend se "olejáři" vydali směr slovenský kopec Jankov vršok, kde se jel závod započítávaný do FIA zóny střední Evropy, slovenského a polského mistrovství. Liqui Moly Racing Team využil blízkosti tohoto závodu od českých hranic s cílem vyzkoušet techniku a udržet se v závodním tempu před závěrečnou částí českého mistrovství.

VÍCE
Liqui Moly Racing Team na Dobšinském kopci
auta

Oblíbená trať na východě Slovenska byla i v letošním roce v kalendáři ME automobilových závodů do vrchu. Při té příležitosti se rovněž závod počítal do hodnocení českého mistrovství, a tak pochopitelně nemohl chybět prozatím nejúspěšnější tým národního šampionátu - Liqui Moly Racing.

VÍCE
JS Racing a formule Faster po dvou závodech
auta

Krom mnoha dalších stánků při Czech Stunt Day 2015 v Ostravě na Librosu byly k vidění i dvě formule týmu JS Racing. Zajímavý byl už samotný stánek, kde se návštěvníci mohli zeptat na vše, co je zajímalo, nicméně po tom, co formule s motorem Kawasaki ZX12R o objemu 1,3 litru prodriftovala několik kol ve stuntridingové aréně vzbuzovala ještě větší zájem.

VÍCE
Víkend v Náměšti patřil vrchařům
auta

O prvním květnovém víkendu se sjeli do Náměště nad Oslavou nejlepší čeští vrchaři - na tradiční Zámecký vrch MANN-FILTER, aby bojovali o body do Mistrovství ČR soudobých vozů, MČR historických automobilů a České trofeje. Součástí závodu byl i pohárový Maverick Rescue Eurocup 2015 - závody současných a historických automobilů.

VÍCE