DJ Filip Neugebauer a jeho Sedmička na víkend
motocross

Tentokrát na sebe vzal nelehkou úlohu "dýdžeje" profesionální motokrosař a superkrosař Filip Neugebauer, kterého není třeba nikterak rozsáhle představovat. Zajímá vás, jakou hudbu si Filip rád poslechne především v autě při několikahodinových cestách na závody a kterou preferuje například na večírcích?

VÍCE
Pozvánka na JD191KTM - MRG racing team Day do Chlístova
motocross

Vážení sponzoři, partneři a přátelé, poslední závod v této sezóně máme úspěšně za sebou. Tato sezóna byla pro celý náš tým velmi dlouhá a hodně náročná. Objeli jsme velkou spoustu závodů, a to jak v rámci Mezinárodního mistrovství České republiky, tak juniorského mistráku, dále německý ADAC Cup a s Honzou Vondráškem i několik závodů ME ve třídě EMX250. Zrovna Honza Vondrášek si letos vybral opět velkou nadílku smůly, díky které se musel se zbylou polovinou sezóny kvůli operaci kolena rozloučit.

VÍCE
16. ročník Memoriálu Libora Podmola už tuto sobotu
motocross

V pořadí 16. ročník extrémního maratonu dvojic tento rok pořadatelé naplánovali na sobotu 1. 11. 2014. Pojede se tradičně v Brankách na Moravě. Jako předzávod se nově uskuteční souboje motocyklů klasik (veteráni) motokros a enduro do roku výroby 1985 na zkrácené trati. Více informací vyčtete z přiloženého plakátu.

VÍCE
Motocross Illustrated - MXON
motocross

Je tu konec sezóny, a tak nám také vyšlo nové číslo online magazínu MX Illustrated. Pokud se chcete dozvědět, o čem se v něm píše, stačí číst dále.

VÍCE
Zapište si do diáře 101 Underground Riders Galavečer 2014!
motocross

Pojďte 13. 12. 2014 v Praze na mejdan. Je to Galavečer stojedničky. Takže to nebude o tom, kdo je víc in, mladší, krásnější, kdo je víc potetovanej, má delší fousy, větší svaly nebo koule. Nejsme hipsteři, hopeři, gangstas, vataři, nařachanci, zkušenýři ani Mirkové Dušínové, nejsme skupina, jsme jedinci. Vyhráváme, prohráváme, rozhodujeme se za sebe, když něco vzdáme, tak nás to dlouho sere.

VÍCE
Výsledkový MX servis (18. - 19. 10. 2014)
motocross

Minulý víkend se odjely další 4 terénní motocyklové závody, k jejimž výsledkům jsme se dostali. Jak dopadlo MMČR v MX Challenge v Kaplici, Blanka Cup na stejném místě, Motolevel MX Cup v Dalečíně "na dvojce" a Inter MČR Motokros v Ledči nad Sázavou, ale také celkově? Kontrolujte přílohy a odkazy.

VÍCE
Spolehlivá maziva od 2Hmoto aneb kdo maže…
motocross

Kvalitní a spolehlivá maziva jsou jednou z nejdůležitějších podmínek pro bezproblémový chod motorů - ať už motocyklů či čtyřkolek, čtyřtaktních či dvoudobých. Při jejich výběru je nutno dbát na správný druh oleje tak, aby byl pro vašeho miláčka přesně tím pravým. Proto neváhejte a navštivte e-shop www.2Hmoto.cz, který se zabývá prodejem kompletního sortimentu maziv a olejů světových značek a jehož personál vám mile rád pomůže i s jejich správným výběrem.

VÍCE
Pozvánka na Green Racing Motocross Cup do Vílance
motocross

A je to tady vážení, v sobotu 25. října 2014 proběhne další ročník Green Racing Motocross Cupu ve Vílanci u Jihlavy. Při větší účasti budou kategorie Superhobby MX1 a MX2, Hobby MX1 a MX2, Veterán a OPEN. Přijet můžou i závodníci 85 ccm, ale podle jejich účasti pojedou samostatně nebo společně s jinou třídou (loni závodili s veterány a docela si na trati rozuměli).

VÍCE
Čtvrteční listovačka MXGP magem #13
motocross

Nemáte nebo nechcete číst? Inu, nevadí... Aspoň si MXGP Mag s pořadovým číslem 13 prolistujte, protože je věnovaný Motokrosu národů 2014, který hostil lotyšský Kegums.

VÍCE
60 let od reprezentační premiéry
motocross

Poslední zářijový víkend nepřinesl jen reprezentační vrchol sezóny v podobě Motokrosu národů (MXoN) v lotyšském Kegums, ale také kulaté výročí zcela zapomenuté premiéry. Dlouhá řada 60 let nás dělí od prvního startu československé reprezentace v zahraničním mezinárodním motokrosu.

VÍCE