Výsledkový MX servis (18. - 19. 10. 2014)
motocross

Minulý víkend se odjely další 4 terénní motocyklové závody, k jejimž výsledkům jsme se dostali. Jak dopadlo MMČR v MX Challenge v Kaplici, Blanka Cup na stejném místě, Motolevel MX Cup v Dalečíně "na dvojce" a Inter MČR Motokros v Ledči nad Sázavou, ale také celkově? Kontrolujte přílohy a odkazy.

VÍCE
Spolehlivá maziva od 2Hmoto aneb kdo maže…
motocross

Kvalitní a spolehlivá maziva jsou jednou z nejdůležitějších podmínek pro bezproblémový chod motorů - ať už motocyklů či čtyřkolek, čtyřtaktních či dvoudobých. Při jejich výběru je nutno dbát na správný druh oleje tak, aby byl pro vašeho miláčka přesně tím pravým. Proto neváhejte a navštivte e-shop www.2Hmoto.cz, který se zabývá prodejem kompletního sortimentu maziv a olejů světových značek a jehož personál vám mile rád pomůže i s jejich správným výběrem.

VÍCE
Pozvánka na Green Racing Motocross Cup do Vílance
motocross

A je to tady vážení, v sobotu 25. října 2014 proběhne další ročník Green Racing Motocross Cupu ve Vílanci u Jihlavy. Při větší účasti budou kategorie Superhobby MX1 a MX2, Hobby MX1 a MX2, Veterán a OPEN. Přijet můžou i závodníci 85 ccm, ale podle jejich účasti pojedou samostatně nebo společně s jinou třídou (loni závodili s veterány a docela si na trati rozuměli).

VÍCE
Čtvrteční listovačka MXGP magem #13
motocross

Nemáte nebo nechcete číst? Inu, nevadí... Aspoň si MXGP Mag s pořadovým číslem 13 prolistujte, protože je věnovaný Motokrosu národů 2014, který hostil lotyšský Kegums.

VÍCE
60 let od reprezentační premiéry
motocross

Poslední zářijový víkend nepřinesl jen reprezentační vrchol sezóny v podobě Motokrosu národů (MXoN) v lotyšském Kegums, ale také kulaté výročí zcela zapomenuté premiéry. Dlouhá řada 60 let nás dělí od prvního startu československé reprezentace v zahraničním mezinárodním motokrosu.

VÍCE
Výsledkový MX servis (11. - 12. 10. 2014)
motocross

Motoristická sezóna směřuje k odmávnutí šachovnicovým praporem, avšak závodů se druhý říjnový víkend odehrálo opět několik. Co se jelo a jak to dopadlo, najdete níže.

VÍCE
Pozvánka na 16. ročník Memoriálu Libora Podmola
motocross

V pořadí 16. ročník extrémního maratonu dvojic tento rok pořadatelé naplánovali na sobotu 1. 11. 2014. Pojede se tradičně v Brankách na Moravě. Jako předzávod se nově uskuteční souboje motocyklů klasik (veteráni) motokros a enduro do roku výroby 1985 na zkrácené trati. Více informací vyčtete z přiloženého plakátu.

VÍCE
Výsledkový MX a side servis (4. - 5. 10. 2014)
motocross

Máme pro vás čísla - přesněji výsledková čísla. Podívejte se, jaké závody a s jakými závěry se odjely minulý víkend 4. - 5. 10. 2014.

VÍCE
Listovačka motoristickými časopisy OTOR a MX Illustrated
motocross

O minulém víkendu se v lotyšském Kegums konal vrchol letošní MX sezóny. Tím byl jako každý rok závod Mistrovství světa národů – MXON. U této příležitosti vyšla nová čísla Časopisů OTOR a MX Illustrated.

VÍCE
Výsledkový MX a side servis (26. - 28. 9. 2014)
motocross

Před víkendem jsme připravili další přehled výsledků, které jsou ze dnů 27. - 28. 9. 2014. Protože má však letošní sezóna výrazně nakročeno k samotnému závěru, množí se výsledkové listiny s konečným pořadím také v jednotlivých seriálech.

VÍCE