Organizovaný trénink ve Vílanci u Jihlavy (26. 7. 2016)
motocross

Mám pro Vás nabídku, která není určená pouze hobby závodníkům, jezdícím Chalupa Cup. V úterý 26. 7. 2016 budu od 16.00 hodin cca 3 hodiny na trati a můžeme společně trénovat - jezdit úseky dráhy, poradím jak předjíždět, skákat atd.

VÍCE
Pozvánka na I. Memoriál bratří Štaudů do Vranova (30. 7. 2016)
motocross

Srdečně zveme všechny příznivce motokrosu na I. memoriál bratří Štaudů do Vranovského žlebu. Událost se koná v sobotu 30. července 2016 a začátek je stanovený na 8. hodinu ranní.

VÍCE
Pozvánka na zářijový Memoriál Jaroslava Kuklíka
motocross

Každému v České republice, kdo se aspoň trochu zajímá o motorizmus, není neznámé jméno Kuklík. Ať už jde o bratry, nositele tohoto jména, kteří v enduru dosáhli na velikou spoustu vynikajících umístění nejen na domácí scéně, ale hlavně všichni známe jméno Jaroslav Kuklík. Byl to otec závodníků a byl majitelem firmy prodávající závodní motocykly KTM. Kdokoli se na něj obrátil s jakýmkoli problémem, prosbou nebo přišel jenom pro radu, nikdy neodešel s prázdnou. Jaroslav Kuklík bohužel před několika lety odešel do bikerského nebe a jeho synové si pohrávali s myšlenkou uspořádat vzpomínkový závod na svého otce.

VÍCE
Češi zvítězili na MX MASTERKIDS 2016 ve Francii!
motocross

Ve dnech 15. - 17. července 2016 se ve francouzském Verdun konal již čtrnáctý ročník významného mezinárodního závodu MX Masterkids. Přes 800 jezdců z 25 zemí se během pátečních a sobotních rozjížděk popralo o postup do nedělního zlatého finále. Nejlepších šest výsledků potom po sečtení určilo celkového vítěze mezi národy.

VÍCE
Motokrosový návrat ČZ v Lokti
motocross

Tým italsko-české společnosti M.C.F.cz, s.r.o. ze Slušovic (vlastníka ochranné známky ČZ pro motocykly, jež má propůjčenou od ČZ Strakonice), soustředěný okolo majitele a velkého fanouška motokrosu Alessandra Ferrariho, připravil pro vložené závody třídy EMX300, jež se pojedou v rámci MXGP České republiky v Lokti nad Ohří 23.-24.7.2016, motocykl na bázi techniky italské TM s označením M.C.F ČZ - Projekt EMX300.

VÍCE
Report z pacovského ŠAC a premiéry KTM Junior Challenge 2016
motocross

Přinášíme report z víkendového motokrosového závodu Šumavského Amater Cupu a KTM Junior Challenge 65 ccm. Tato událost se konala v sobotu 16. 7. 2016 na trati v Pacově, na které startovalo 301 jezdců ze šesti států.

VÍCE
Nová kolekce FOX ProCircuit Monster Energy skladem v RAZZO!
motocross

Do pražské prodejny RAZZO právě dorazila nová atraktivní kolekce oblečení pro volný čas FOX. V nabídce jsou trička, čepice a mikiny v atraktivním designu.

VÍCE
Americká značka ANSWER Racing je zpátky v ČR!
motocross

RAZZO přináší jednu z nejstarších amerických značek ANSWER Racing zpět na náš trh. ANSWER Racing nabízí atraktivní kolekci vybavení pro motokros ve skvělé kvalitě za velmi příznivé ceny.

VÍCE
Enduro modely Sherco 2017
motocross

O francouzském výrobci Sherco je stále více slyšet a je jen dobře, že modrožlutí nezahálejí a neustále vyvíjí své motocykly. Enduro řada pro rok 2017 dostala nový vizuál, ale citelné změny se odehrály i pod kapotou jak dvoutaktů, tak čtyřtaktů. Přinášíme vám kompletní seznam změn doplněný povedenými fotkami a videem!

VÍCE
Pozvánka na Šumavský Amater Cup a KTM Junior Challenge - Pacov
motocross

V sobotu 16. července 2016 pořádá Motosport Chýnov na známé a oblíbené motokrosové trati v Pacově čtvrtý závod motokrosového seriálu Šumavský Amater Cup (ŠAC) 2016. Součástí tohoto závodu bude i soutěž amatérských družstev. Novinkou v rámci tohoto tradičního závodu bude Mezinárodní mistrovství Rakouska ve třídě 65ccm „KTM Junior Challenge 2016“.

VÍCE