Fotografie pro pamětníky: Vzpomínka na motokrosaře Vlastimila Válka
motocross

Miroslav Jireček, známý též pod přezdívkou Kominík, je fotografem, který se kolem motokrosových a dalších tratí motá s aparátem již pár desítek let. Není proto divu, že když si najde nějakou tu chvilku klidu a sáhne do archivu, připraví sadu fotografií, které nás dokáží vrátit v čase. Podívejte se nyní spolu s námi na fotoalbum zaměřené na motokrosaře Vlastimila Válka, jenž už sleduje závody všeho druhu z nebeských výšin.

VÍCE
Výsledkový MX mix - srpen 2015
motocross

Tentokrát jste si na výsledky museli počkat trošku delší čas. Nejelo se toho v průběhu srpna tolik, a tak se až nyní proberte tím, co nám uvízlo postupně ve schránce... Není tam jen cross, ale i nějaký ten fichtl cup.

VÍCE
5x5=206 alebo Motocorse Cup 2015 v Čataji
motocross

Piaty ročník seriálu štvorkoliek a hobby motokrosu Slovakia MX&QUAD Championships – Motocorse Cup 2015 pokračoval piatymi augustovými pretekmi v motokrosovom areáli pri Čataji. Na trati bolo už od skorého rána rušno a hlavne husto.

VÍCE
Nedělní MOTUL CUP ze Stříbra LIVE!
motocross

Zhruba tohle (viz úvodní snímek v článku) vidí motokrosař, když musí na Terénu sv. Petra ve Stříbře přeskočit silnici směrem dolů do kotliny. Skočit musí minimálně do vzdálenosti, ve které stojí to auto vpravo. Pokud Vám to nepřijde drsné, tak věřte, že fotka zkresluje, v reálu to opravdu není pěkná podívaná! My jsme pro Vás ale připravili úplně jinou podívanou! Pokud nebudete ve Stříbře v neděli 30. 8. 2015 na přeborovém MOTUL CUPu osobně, pusťte si nás alespoň živě!

VÍCE
JAWA a ČZ na ISDE 2015
motocross

Seznamte se s týmem Jawa-ČZ Classic Enduro, který se bude účastnit letošního 90. ročníku Mezinárodní šestidenní motocyklové soutěže enduro ISDE v Košicích v soutěži klubových družstev.

VÍCE
Pozvánka na jedno z ďalších sústredení Dušana Predanocyho
motocross

Avizované kondičné sústredenie pre jazdcov tried MX50/65/85, ktoré sa malo pôvodne konať vo Sverepci v dňoch 5. 9.- 6. 9. 2015 sa uskutoční 19. 9.– 20. 9. 2015. Sústredenie sa uskutoční pod vedením p. Dušana Predanocyho a Tomáša Pavlovčíka a bude zamerané na techniku jazdy na motorke, fyzickú zdatnosť detí a prednášku športových pravidiel pre motocross.

VÍCE
RACE THE BLUE - Testování modelů 2016 ve Vranově
motocross

Využijte možnost vyzkoušet nové čtyřtaktní motokrosy Yamaha modelového roku 2016, a to modely YZ250F a YZ450F. Soutěžáci budou mít navíc šanci otestovat model WR250F.

VÍCE
Redakční test enduro modelů Husqvarna 2016
motocross

... aneb enduro Husqvarna z pohledu motokrosaře, zarytého "Yamaháka" a KTM "hatera". Jak tohle mohlo dopadnout? V pátek 14. 8. 2015 jsem dostal díky Motolevelu možnost otestovat novou řadu modrobílých ostrých endur ze stáje Husky. Předpověď počasí sice nebyla zrovna příznivá – v místě konání bylo kolem 36 stupňů ve stínu, ale co, na motorce se přece všechno snáší mnohem líp.

VÍCE
Pozvánka na SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS
motocross

Medzinárodný šampionát motoriek a štvorkoliek sa pomaličky blíži ku svojmu koncu. Na predposledné preteky tohto seriálu Vás srdečne pozývame už túto nedeľu 23. 8. 2015 na trať do Čataja.

VÍCE
Nové kolekce SHIFT 2016 již skladem v RAZZO!
motocross

Pražský kamenný a samozřejmě také elektronický obchod (e-shop) RAZZO se vrací zpět ke značce SHIFT, a tak není divu, že již naskladnil první část zboží. Za skvělou cenu si můžete pořídit entry model Assault, který je doplněný o novou helmu. Pokud jste fanoušky značky SHIFT, určitě vás osloví řada Strike v retro designu Camo s odkazem na éru, kdy Jeff Emig letěl kudlu v AMA motocrossu.

VÍCE