Výsledkový MX, quad a side servis od 9. 4. do 22. 5. 2016!
motocross

Tentokrát jsme hromadné publikování výsledků trošku prodloužili, a tak si v pestrém mixu můžete stahovat do svých soukromých archivů především "hobby" závody z víkendů od soboty 9. 4. do neděle 22. 5. 2016. Pořadí výsledků je od nejnovějších po nejstarší.

VÍCE
Pozvánka na MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 do Březové
motocross

Zveme všechny příznivce motocrossu a quadcrossu na třetí závod MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 v neděli 29. května 2016 do Březové nad Svitavou.

VÍCE
Enduro modely KTM 2017
motocross

Pokud je vaší krevní skupinou spíše enduro než motokros a článek s novými MX modely v oranžové barvě vás tolik nezaujal, nezoufejte, KTM myslí na všechny své zákazníky a pro enduráře má kompletně novou modelovou řadu!

VÍCE
Motokrosy Kawasaki 2017 ve znamení zbrusu nové KX250F!
motocross

Po evropské konkurenci je Kawasaki prvním japonským výrobcem, který představil svoje nové modely. Konečně se dostavil dlouho očekávaný update oblíbeného modelu KX250F. Zamíchá tahle novinka pořadím ve třídě MX2? Menší změny se odehrály i na silnějším modelu KX450F, více v našem článku.

VÍCE
MX modely 2017 od KTM
motocross

Očekávané se stalo skutečností a KTM odhalila svoje nové zbraně pro nadcházející sezónu. Po nedávném představení modelové MX řady Husky se žádné velké změny u KTM neočekávaly, což se také potvrdilo. Zcela nový je tedy model 250 SX, zatímco čtyřtakty dostaly kontrolu trakce. Všechny modely pak disponují novými tlumiči WP.

VÍCE
MM MX Rakousko 2016 - Petr Smítka odjel z Weyeru se zlatem
motocross

Jezdec Motosportu Chýnov Matyáš Chlum se v neděli 15. května 2016 účastnil Mezinárodního mistrovství Rakouska v motokrosu ve Weyeru. Z devětadvaceti jezdců z pěti zemí skončil na pěkném 8. místě. Druhým Čechem byl ve startovní listině Petr Smítka, specialista na bláto, který v barvách domácího Cofain Racing teamu celkově zvítězil ve třídě OPEN.

VÍCE
MX mix rozhovorů a článků z nejen tištěných Deníků 2016
motocross

Máte rádi pokecy s českými motokrosaři? Připravili jsme pro vás zajímavý mix rozhovorů, které se objevily nejen v internetových vlnách, ale také v tištěných Denících. Konkrétně jde o povídání s těmito jezdci: Filip Neugebauer (o svém zranění v Teutschenthalu a jeho současném zdravotním stavu), Václav Kovář (o tom, jak ho vyřadil ze závodů v Pacově pro změnu zlomený palec), Martin Finěk (o svém fenomenálním návratu po loňské zlomenině stehenní kosti) a další dva rozhovory s motokrosovými mazáky Davidem Čadkem a Zdeňkem Blábolilem.

VÍCE
2017 modely KTM pro malé MX piloty
motocross

KTM má naprosto dominantní postavení na poli malých motokrosů. Ve startovním poli padesátek a šedesátek jinou značku téměř nenajdete a ve třídě 85 ccm je situace velice podobná. V KTM ale neustále tvrdě pracují na vývoji a pro modelový rok 2017 si přichystali několik změn hlavně u nejmenších modelů.

VÍCE
Husqvarna odhalila motokrosové modely 2017
motocross

V Husqvarně nezahálejí a jako první odhalili novinky pro nadcházející sezónu. Hlavní změny se týkají dvoutaktní TC 250, která je zbrusu nová, ostatní modely dostaly menší vylepšení. Pojďme se na novinky podívat trošku podrobněji.

VÍCE
Pozvánka na MČR Amatérů Crossracing Cup do Dlouhé Loučky
motocross

Zveme všechny příznivce motocrossu a quadcrossu na druhý závod MČR Amatérů Crossracing Cup 2016 v neděli 15. 5. 2016 do Dlouhé Loučky u Uničova (okr. Olomouc).

VÍCE