Výsledkový MX a side servis (5. - 6. 7. 2014)
motocross

V příloze (pokud není uvedeno jinak) najdete výsledky motokrosových a sidecarcrossových závodů, které se odjely minulý víkend. SOBOTA 5. 7. 2014: Meteorit Cup v Pacově, Putovní sidecarcrossový pohár televize Sport 5

VÍCE
Pozvánka na Slovakia MX & Quad Championships do Lovčice
motocross

Už túto nedeľu 6. 7. 2014 tu máme ďalší závod seriálu SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS – Motoshop Žubor cup. Po dlhšej prestávke sa nám to znova nejako zhustilo a len čo sme dojazdili na trati vo Sverepci, už sa aj môžeme presúvať na dráhu v Lovčici. Trať s dĺžkou 1850 m sa ide proti smeru hodinových ručičiek.

VÍCE
Výsledkový MX, side a quad servis (28. - 29. 6. 2014)
motocross

Kde se závodilo minulý víkend a jak vše dopadlo? Checkujte náš výsledkový servis. SOBOTA (28. 6.) - MMČR side a quady v Krásné Lípě, Buell Cup v Horšovském Týně. NEDĚLE (29. 6.) - SMS Kaplice v Kaplicích (včetně průběžného pořadí), průběžné pořadí seriálů Buell a Motul Cup.

VÍCE
VIDEO prezentace modelů Kawasaki KX-F 2015
motocross

Podívejte se na sérii videí, jimiž jsou prezentované motokrosové modely motocyklů KAWASAKI KX-F pro rok 2015.

VÍCE
Výsledkový MX servis (21. - 22. 6. 2014)
motocross

Další závodní víkend je za námi, a tak není divu, že přinášíme další výsledkový mix. SOBOTA 21. 6. - Meteorit Cup ve Smrku včetně průběžného pořadí po 7 závodech, SMS Kaplice v Pacově a průběžného pořadí po 3 závodech, NEDĚLE 22. 6. - Motul Cup ve Stříbře včetně průběžného pořadí seriálu po 2 odjetých závodech, ...

VÍCE
ME Junior, OPEN a MMČR WMX - Jinín
motocross

Jinín je spojen nejen se závody domácího šampionátu MMČR v motokrosu, ale též s vrcholnými motokrosovými podniky evropské i světové úrovně. Jedním z nich byl i zónový závod ME tříd 65 ccm, 85ccm a ME třídy OPEN, který se jel v Jiníně o víkendu 21. - 22. června 2014.

VÍCE
Report z rakouského mistráku v Rietzu (15. 6. 2014)
motocross

Pátý podnik Mezinárodního rakouského mistrovství v motokrosu se jel pro většinu stabilních účastníků tohoto šampionátu na nejvzdálenější trati v Rietzu (u Innsbrucku). Kromě rakouské motokrosové špičky přijeli i závodníci z Itálie, Německa, Slovinska a Ruska. Jako jediný český zástupce zde startoval Lukáš Komprda (MOTOSPORT CHÝNOV), kterému se letos poprvé podařilo stanout na stupních vítězů (ve druhé jízdě třídy MX2).

VÍCE
Motoshop Žubor Cup: Sverepec - pozvánka
motocross

V nedeľu 22. júna 2014 sa na trati v Národnom kros centre vo Sverepci pôjde tretie podujatie SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS – MOTOSHOP ŽUBOR cup 2014. O 8 hodiny začína tréning a o 11:50 hodín štartuje prvá finálová jazda. Trať s dĺžkou 1550 metrov sa ide v smere hodinových ručičiek.

VÍCE
Legendární tovární jezdec ČZ včera oslavil narozeniny
motocross

Příznivcům jezdců na závodních motocyklech ČZ a i ostatním, kteří mají rádi motocyklový sport připomínám, že v pondělí 16. 6. 2014 oslavil narozeniny legendární soutěžák, motokrosař a konstruktér pan Zdeněk Polánka ze Strakonic.

VÍCE
Výsledkový MX a side servis (14. - 15. 6. 2014)
motocross

Minulý víkend se odjelo hodně závodů. Tentokrát jsme záměrně rozšířili záběr výsledků o některé zahraniční podniky, aby bylo jasné, jak co do obsazenosti nevhodně jednotlivé seriály kolidovaly. Kde nastala chyba? Těžko říct! Spíš je potřeba se nad tím v budoucnu zamyslet. Výčet je následující: MMČR juniorů v Mohelnici, Motolevel MX Cup v Ledči nad Sázavou, Inter MČR Motokros ve Vícenicích na Holasu, MMSR v motokrosu - Lovčica, Rakouský MX mistrák v Rietzu, Crossracing Cup v Bělé u Jevíčka, průběžné výsledky MMČR v sidecarcrossu po 4 závodech a průběžné pořadí Crossracing Cupu po 4 závodech a "průběžky" Buell Cupu, Motul Cupu, Jihočeského krajského přeboru - SMS Kaplice a přeboru SMS Praha - VVL Cup.

VÍCE