Výsledkový MX servis (23. - 24. 8. 2014)
motocross

Určitě máte přehled o tom, jaké jste odjeli závody a držíte v paměti také výsledky posledního proběhlého podniku. Kolikrát se však stává, že průběžná pořadí se pořádně zamíchají. Z tohoto bludiště vás může vymotat náš výsledkový servis, který informuje nejen o dílčích výsledcích, ale také o průběžných pozicích závodníků. Podívejte se, co a kde se jelo minulý víkend 23. - 24. srpna 2014.

VÍCE
2HMOTO – moto díly z první ruky
motocross

Nakupujete náhradní díly na motorku online, nebo jste zapřisáhlým odpůrcem neosobního prodeje? V obou případech už jste určitě moto díly na internetu hledali. A dost možná jste přitom narazili na firmu 2HMOTO Vládi Havlíka a Romana Humla. Zeptali jsme se jednoho z nich, jak takový e-shop s náhradními díly na motorku funguje.

VÍCE
VIDEO a TV záznamy Inter MČR v MX a Buksa Ados Motokrosu 2014!
motocross

Protože se nám motokrosová sezóna překlopila do druhé poloviny, rozhodli jsme se naservírovat vám VIDEO a TV záznamy doposud odjetých závodů seriálů Inter MČR Motokrosu pod Moto CAMS a také Buksa/Ados Motokrosu MMČR 2014 pod AČR. Rekapitulace začíná...

VÍCE
Výsledkový MX a side servis (9. 8., 16. - 17. 8. 2014)
motocross

Co se jelo, kde a jak to dopadlo? Výsledky ze soboty 9. 8. a z minulého víkendu 16. - 17. 8. 2014 najdete níže.

VÍCE
Výsledkový MX servis (26. 7., 2. - 3. 8. 2014)
motocross

Máme pro vás další výsledkovou smršť. Tentokrát se jel 5. díl Jihočeského krajského přeboru (SMS Kaplice) v Nihošovicích, v Pacově se konal velmi úspěšný MotoCare Amater Cup jednotlivců i družstev a šestým závodem pokračoval také Crossracing Cup v Karlíně.

VÍCE
Pozvánka na další slovenský mistrák
motocross

Srdečne Vás pozývame na predposledné podujatie seriálu SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS – Motoshop Žubor cupu, ktoré sa uskutoční už túto nedeľu dňa 10. 8. 2014 v Čataji. Trať s dĺžkou 1 600m sa jazdí v proti smere hodinových ručičiek.

VÍCE
Kličkování na roletě mezi životem a smrtí - příběh Kamila Dostála
motocross

Takřka roční chemoterapie, kterou započal Kamil Dostál v pouhých šestnácti letech, ho připravila o vlasy i ochlupení, vyčerpala jeho fyzické síly a změnila život celé jeho rodině. Nikdy však nepřišel moment, kdy by Kamil jen pomyslel na to, že svůj nejdelší závod s podtitulem "O ŽIVOT" vzdá, natož aby ho jen na chvíli napadlo, že už se nikdy neposadí do sedla motokrosové motorky. I přes spoustu bolesti a utrpení mu byli rodina a přátelé z motokrosu velkou oporou. Často také myslel na svého kamaráda Michaela Špačka, který v roce 2009 tragicky zahynul při závodech motokrosových družstev v Lokti nad Ohří.

VÍCE
Pozvánka na dvě soustředění Davida Čadka do Jinína a Nihošovic
motocross

ACADEMY MX Racing s trenéry Jaroslavem a Davidem Čadkovými pořádá v srpnu hned 2 soustředění. První se koná v termínu 2. - 3. 8. 2014 na trati v Jiníně u Strakonic. Druhé je pak v plánu 9. - 10. 8. 2014 v Nihošovicích. Veškeré informace a kontakty jsou v článku níže.

VÍCE
Zveme na Motoshop Žubor cup
motocross

Už túto nedeľu 27. 7. 2014 nás čaká piate podujatie seriálu SLOVAKIA MX & QUAD CHAMPIONSHIPS – Motoshop Žubor cup. Trať s dĺžkou 1650 m sa ide v proti smere hodinových ručičiek a celá trať bude podiskovaná.

VÍCE
Výsledkový MX servis (12. - 13. 7. a 19. - 20. 7. 2014)
motocross

Tentokrát vám poskytujeme lehce rozšířený servis, neboť jsme se v důsledku slabšího víkendu 12. - 13. 7. 2014 rozhodli doplnit tento článek také výsledky z uplynulého víkendu 19. - 20. 7. 2014. Na přehled závodů a všeho, co najdete v příloze, se podívejte níže.

VÍCE