12. MXGP Itálie
motocross

Seriál MXGP pokračoval dvanáctou zastávkou na trati v Mantově, kde na nejvyšším stupni pódia opět stál Tim Gajser ve třídě MXGP a Jeffrey Herlings ve třídě MX2. Další cenné evropské body si připsal Petr Polák a neztratili se ani Richard Šikiňa s Honzou Vondráškem. Přečtěte si náš report a podívejte se na fotky a videa!

VÍCE
5. Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 Muddy Creek
motocross

Série vítězství Kena Roczena pokračuje, ale Eli Tomac se stále víc blíží na dostřel a možná už v dalším závodě se dočkáme pořádné bitvy o vítězství! Ve třídě 250 jsou věci stále otevřené a pořadí na čelních místech není nikdy předem jisté. Joey Savatgy je ale tím, komu se prozatím vyhnula smůla a kdo má dostatečnou rychlost pro vlastnictví červené tabulky.

VÍCE
Video záznamy z 5. Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 Muddy Creek
motocross

Podívejte se na kompletní záznamy všech rozjížděk pátého závodu Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 na trati Muddy Creek

VÍCE
11. MXGP Velké Británie 2016
motocross

Seriál MS v motokrosu se přesunul na Britské ostrovy na krásnou trať Matterley Basin. Závodní víkend třídy MXGP měl jediného krále, a to v podobě Tima Gajsera. Dvojité vítězství si připsal také Jeffrey Herlings, suverén třídy MX2. Tihle dva sice diktovali ve svých třídách, ale hlavní hvězdou byl Chad Reed, který zde startoval na divokou kartu. Třída EMX125 přinesla radost českému fanouškovi díky Petru Polákovi! Jak se dařilo jemu a dalším jezdcům, se dozvíte v našem reportu.

VÍCE
4. Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 High Point
motocross

Eli Tomac sice jistou měrou naplnil očekávání, ale ani on nestačil na přerušení nadvlády Kena Roczena. Podstatně zajímavější situace byla v slabší třídě, kde si kluci nic nedarovali. Smůlu si tentokrát vybrali bratři Martinovi, když oběma vypověděla službu motorka! Další podrobnosti, fotky a VIDEA naleznete v našem reportu.

VÍCE
Video záznamy ze 4. Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 High Point
motocross

Podívejte se na kompletní záznamy všech rozjížděk čtvrtého závodu Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 na trati v High Point.

VÍCE
33. MXGP Mag - pondělní dávka poutavého čtení
motocross

Prolistujte si nebo se začtěte do 33. čísla časopisu MXGP Mag, který má na titulce legendárního Itala Antonia Cairoliho. Stěžejním tématem magu je totiž mapování jeho celkových kariérních úspěchů a také jeho dosavadního počínání v letošní sezóně. Zajímavé jsou rovněž texty o hlavních protagonistech královské třídy MXGP 2016 - Tim Gajser a Romain Febvre. Dozvědět se více můžete o letošním seriálu EMX125 a také o holeshotech. A nechybí ani informace o úspěchu Jeffa Smithe, který v roce 1964 ovládl BSA.

VÍCE
Ryan Dungey má prasklý obratel!
motocross

Ryan Dungey je znám jako jezdec, který nepadá, jede konzistentně a vždy s ním musíme počítat v bojích o přední příčky. „The Diesel“ si teď ale bude muset dát od motorky pokoj kvůli smolnému zranění. Už vidíte ten potutelný úsměv na tváři Kena Roczena?

VÍCE
10. MXGP Francie 2016
motocross

Světový šampionát v motokrosu MXGP se přehoupl do své druhé poloviny závodem ve Francii na trati s krkolomným názvem Saint Jean d\'Angely. Očekávání domácích fanoušků byla vysoká, vždyť na startu stál úřadující mistr Romain Febvre, Gautier Paulin, Dylan Ferrandis i vycházející naděje Beniot Paturel, který v minulém závodě ukázal super rychlost. Českým fanouškům opět udělal radost Petr Polák ziskem několika evropských bodů ve třídě EMX125.

VÍCE
3. Lucas Oil AMA Pro Motocross 2016 Thunder Valley
motocross

Třetí závod seriálu AMA MX 2016 pokračoval na trati Thunder Valley ve státě Colorado. Roczenovi se tentokrát vyhnuly technické problémy a dominantním stylem zvítězil v obou rozjížďkách. Ve slabší třídě se opět změnil držitel červené tabulky, která nyní putuje zpět do rukou Joey Savatgyho. + VIDEO záznamy a malá FOTO galerie.

VÍCE