Ryan Villopoto hlásí částečný comeback!
motocross

Ryan Villopoto, kdo by neznal. Čtyřnásobný AMA SX šampion se v těchto dnech připravuje na závod australské SX série AUS-X Open. V článku najdete i povedené video.

VÍCE
Změny v AMA SX a kalendář 2017
motocross

Téměř ihned po dojetí posledního závodu letošní sezóny Monster Energy AMA SX byl zveřejněn kalendář na příští rok. V kalendáři je několik změn, ale ty nejpodstatnější se chystají v systému bodování závodů. Podrobnosti v našem článku.

VÍCE
17. Monster Energy AMA SX 2016 Las Vegas
motocross

Letošní série AMA SX je u konce, poslední závod zdramatizovalo počasí, které jinak po celou dobu šampionátu jezdcům přálo. Ryan Dungey potvrdil svoji dominanci i na blátě, Malcolm Stewart si zajistil svůj první titul, ovšem Cooper Webb o něj málem přišel! Více podrobností z bláznivého závodění v Las Vegas v našem reportu.

VÍCE
16. Monster Energy AMA SX 2016 East Rutherford
motocross

Ryan Dungey slaví titul, Malcolm Stewart se k tomu svému přiblížil, Ken Rozen potvrzuje svoji aktuální formu, efektní pády a jak se staví SX trať. To a mnohem více v naší reportáži z 16. podniku AMA SX!

VÍCE
15. Monster Energy AMA SX 2016 Foxborough
motocross

Patnáctý závod americké SX série se odjel na Gillette stadionu ve městě Foxborough a přinesl nám velice těžkou a dlouhou trať. V našem reportu vás provedeme celým závodním dnem a dozvíte se, jestli se Kenovi Roczenovi konečně podařilo získat první místo a také jak se dopadla těsná situace v celkovém bodovém hodnocení slabší střídy. V článku najdete i odkazy na videozáznamy v HD kvalitě!

VÍCE
James Stewart OUT po zbytek SX sezóny
motocross

Celkem očekávaná zpráva je nyní oficiální. James Stewart se nepostaví na start zbývajících závodů AMA SX 2016 a bude se soustředit na start motokrosové série, která je už za dveřmi. Tohle byla pro JS7 opravdu smolná sezóna!

VÍCE
14. Monster Energy AMA SX 2016 St. Louis
motocross

Přečtěte si reportáž ze čtrnáctého závodu v Saint Louis ostře sledované série AMA SX. O pěkné souboje nebyla nouze a stejně tak o nečekané pády hlavních favoritů v obou třídách! V článku naleznete také VIDEO záznamy v HD kvalitě obou tříd.

VÍCE
13. Monster Energy AMA SX 2016 Indianapolis
motocross

Máme za sebou v pořadí 13. závod, ve kterém nebyla o překvapení nouze. Po hodně rozpačitém main eventu třídy 250SX přišla nervy drásající bitva o vítězství v královské třídě. Kdo vyhrál, se dozvíte v našem reportu a stejně tak to, komu upadly řídítka!

VÍCE
12. Monster Energy AMA SX 2016 Santa Clara
motocross

Dvanáctý závod byl opět ve znamení nadvlády Ryana Dungeyho a neslavného comebacku JS7 a JB51. Roczen se sice snažil, ale marně! Západní divizi třídy 250SX dle očekávání ovládl Cooper Webb díky další povedené stíhací jízdě. Celý průběh závodního dne včetně spousty zajímavostí najdete v našem reportu!

VÍCE
Na co se můžeme těšit při AMA SX Santa Clara 2016?
motocross

Série AMA SX 2016 se vrací do hry po velikonoční pauze. Jezdci jsou odpočatí a co víc, několik zvučných jmen se vrací na scénu! Všichni jistě máme v živé paměti nervy drásající závody západní divize třídy 250SX, jejichž hlavním aktérem byl Cooper Webb. Právě Cooper s jeho soupeři se nám opět předvedou, bude to stát opět za to?

VÍCE