Pilát se před NOTJ v Německu zaměřil na těžký trik. Chce medaili!
motocross

Přes dva měsíce se Petr Pilát nepřevedl v rámci závodu série NIGHT of the JUMPs. Nyní českého freestyle motokrosaře čeká v sobotu mistrovství Evropy v německém Mannheimu. „Jsem velmi natěšený. Chci všem ukázat svoji novinku,“ vyhlásil Pilát.

VÍCE
Podmol hecuje: Hlasujte pro bratra a vyhrajte dres! Zbývají 2 dny!
motocross

Pro Filipa Podmola se otevírá ojedinělá věc – zúčastnit se Red Bull X-Fighters v Madridu. Prestižní akce se odehrává přímo v kultovní aréně Plaza de Toros de Las Ventas, kde již od roku 1929 probíhají býčí zápasy. Bude se tam prohánět také český freestyle motokrosař? Rozhodnout o tom můžete vy!

VÍCE
Podmol studoval své triky na videu, v sobotu ho čeká závod v Mnichově
motocross

Libora Podmola čeká v sobotu v Mnichově závod v rámci seriálu mistrovství Evropy ve freestyle motokrosu. Po měsíci tak český jezdec opět před diváky vyjede s motorkou na rampu. Co dělal Podmol mezitím? Studoval své triky na videu, a to konkrétně z posledního závodu v polském Krakově, kde obsadil druhé místo.

VÍCE
Výzva Podmol Brothers určená českým fanouškům!
motocross

Nestává se často, abychom žádali české moto fanoušky o pomoc. Možná je to vůbec poprvé. Bude vás to stát pár vteřin, několik kliků na vaší myši a pomůžete změnit kariéru Filipa Podmola, mladšího z bratrského dua Podmolů. V roce 2016 se pojede jen jediný závod Red Bull X-Fighters 24. června 2016 ve španělském Madridu. Kromě pozvaných jezdců pojedou také 2 nováčci věkem mezi 16-23 rokem. A tyto nováčky pomůžete vybrat právě VY, fanoušci freestyle motocrossu!

VÍCE
FMX v Austrálii: L. Podmol triumf, jeho bratr Filip mnohačetné zlomeniny
motocross

Freestyle motokrosař Libor Podmol se stal vítězem soutěže v Australian FMX Grand Prix, která se uskutečnila v rámci úvodní Velké ceny vozů formule 1 v Melbourne. Speciální akce se konala na motokrosové trati přímo v areálu okruhu Albert Park. Český závodník uspěl v disciplíně Speed and Style, která kombinuje superkros s freestyle motokrosem. Na druhém místě skončil Francouz David Rinaldo, třetí byl domácí jezdec Robert Robinson.

VÍCE
Libor Podmol zazářil na MS FMX v Polsku a teď ho čeká F1!
motocross

Libor Podmol byl v sobotu 12. března 2016 jen kousíček od vítězství sobotního závodu mistrovství světa ve freestyle motokrosu. V polském Krakově jen o tři body prohrál s Maikelem Melerem ze Španělska. Další český reprezentant Petr Pilát skončil na sedmém místě.

VÍCE
NOTJ 2016: Libor Podmol vybojoval ve Švédsku po pauze 2. místo!
motocross

O Liboru Podmolovi nebylo dlouhou dobu slyšet. Čtyři a půl měsíce nezávodil, skoro vůbec nejezdil na motorce. Stáhnul se z centra pozornosti... „Freestyle motokros je nebezpečným sportem, utříbil jsem si myšlenky a trochu si odpočinul od hektického závodního života,“ vysvětloval Podmol.

VÍCE
Nové show Masters of Dirt 2016 tleskalo 30.000 fanoušků!
motocross

Jaká byla letošní třídenní Masters of Dirt štace ve Vídni? Nejlepší, jakou jste kdy mohli navštívit a ještě navíc odlišná od předchozích ročníků! Při takřka zcela vyprodaných čtyřech show se během tří dnů protočilo téměř 30.000 návštěvníků ve Wiener Stadthalle.

VÍCE
Petr Pilát vyhlásil unikátní soutěž: s výhercem skočí salto na motorce!
motocross

Tandemový seskok s padákem si koupit lze. Ale tandemové salto na motorce? To opravdu ne... Jedinečný zážitek chce dopřát freestyle motokrosař Petr Pilát svým fanouškům. Na svém facebookovém profilu vyhlásil unikátní soutěž: „Vymyslete cokoliv, co je spojené s mým jménem a se mnou. Mohou to být obrazy, pohádky, básničky, koláže, fotky, videa... Cokoliv. Dvanáctého března zveřejním na mém facebookovém profilu tři nejlepší díla. To, které dostane nejvíce lajků, zvítězí,“ uvedl Pilát, úřadující mistr Evropy ve freestyle motokrosu.

VÍCE
MOD 2016 - nejodvázanější show na světě se opět vrací do Vídně!
motocross

Nejhlučnější, nejdivočejší a nejohnivější show Masters of Dirt (MOD) chystá ve dnech 19. - 21. 2. 2016 s podporou Monster Energy opakované útoky (celkově 4) na vídeňskou metropoli. Zakladatel Masters of Dirt – Georg Fechter pracoval spolu se svým týmem měsíce na novém formátu show, která bude ještě lepší a monstróznější než kdykoli předtím!

VÍCE