Alpe Adria Cup v Mostě i s fotogalerií
silnice

Uplynulý víkend patřil na mosteckém okruhu mezinárodnímu motocyklovému šampionátu Alpe Adria Cup. Ten nabízel hned několik závodních kategorií, mezi které patřily 125GP/SP, Moto3, Superstock600, Supersport, Superstock1000 a Superbike. My jsme si samozřejmě tyto závody, alespoň ty nedělní, nenechali utéct a máme pro vás fotogalerii, a to i přes to, že počasí si pro nás připravilo doslova ubíjející teploty.

VÍCE
Popov obdržel divokou kartu pro GP v Brně
silnice

Montáže Brož Racing Team s jezdcem #95 Mírou Popovem, obdržel od organizace DORNA Sports, promotéra mistrovství světa MotoGP, divokou kartu pro GP České republiky v Brně!!!

VÍCE
Marc Marquez: Brno je pro mě nejtěžší
silnice

Od úterý až do dnešního odpoledne probíhalo na brněnském Masarykově okruhu testování týmu královské kubatury MotoGP - HRC Repsol Honda a jeho jezdců Marca Marqueze a Daniho Pedrosy, kteří zde mimo jiné zkoušeli i nový stroj pro rok 2015.

VÍCE
9. MotoGP 2014 - Sachsenring i s fotogalerií
silnice

A máme za sebou přesně polovinu letošní sezony prestižního motocyklového šampionátu MotoGP. V devátém podniku prototypového mistrovství světa se závodilo nedaleko České republiky, a to na německém Sachsenringu. A i díky své vzdálenosti od českých hranic je tato Grand Prix hojně oblíbená českými fanoušky, kteří se opět zasloužili o skvělou podporu našich závodníků. Tento okruh je jedním z nejpomalejších v kalendáři MotoGP a připomíná tak trochu ,,horskou dráhu," a tak i z tohoto důvodu sliboval napínavé závody, jakými se také později staly.

VÍCE
MotoGP v Brně letos zřejmě naposledy...
silnice

Při závodu MotoGP v Německu došlo k avizovanému jednání mezi představiteli společností Automotodrom Brno, a.s. jako hostitele závodu MotoGP v České republice, a držitelem práv na šampionát MotoGP společností Dorna SPORTS, S.L. Přinášíme vám prohlášení paní Ulmanové - předsedkyně představenstva AMD Brno, a.s.

VÍCE
Tragická nehoda na Sachsenringu
silnice

Na okuhu Sachsenring havarovala při GP Německa domácí posádka kategorie Sidecar. Spolujezdec Enrico Becker bohužel zemřel na následky vážných zranění.

VÍCE
Vydařená kvalifikace
silnice

V sobotní kvalifikaci na GP Německa startuje Karel Hanika ze druhé řady.

VÍCE
Testy HRC Repsol Honda
silnice

Hvězda MotoGP Marquez testuje v Brně, okruh se otevře i pro veřejnost.

VÍCE
Reakce AMD Brno na rozhodnutí Vlády ČR o financování GP ČR
silnice

Vedení společnosti Automotodrom Brno, a.s. obdrželo informaci, že vláda ČR na svém jednání 2. července přijala usnesení, kterým vyčleňuje na zajištění závodu Grand Prix České republiky 2014 celkem 30 milionů korun.

VÍCE
8. MotoGP 2014 - Assen
silnice

Nyní je již za námi další závodní víkend (26. - 28. 6. 2014) mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP, a to s pořadovým číslem osm. Grand Prix se uskutečnila na známém nizozemském okruhu v Assenu, tato Velká cena je specifická také tím, že tento podnik je jediný v kalendáři seriálu MotoGP, kdy se závod jede v sobotu. Mimo jiné je Grand Prix Nizozemska známá svým nestálým počasím, které se ukázalo i o tomto víkendu. Čtěte dále, zda-li vás zajímá, jak se se vším závodníci poprali a kdo z toho vyšel nejlépe.

VÍCE