Lorenzo opanoval brněnskou GP
silnice

Stylem „start-cíl“ zvítězil v závodu MotoGP na Masarykově okruhu vítěz kvalifikace a nový rekordman trati Jorge Lorenzo na motocyklu Yamaha. Ukončil tak čtyřletou nadvládu oranžových strojů týmu HRC Repsol Honda, které na stupních vítězů reprezentoval jen Marc Marquez. Třetí dojel Valentino Rossi.

VÍCE
VC Brna potvrzena na dalších pět let
silnice

Obavy všech fanoušků motocyklového závodění na Masarykově okruhu v Brně jsou po několika měsících nejistoty zažehnány. Grand Prix tak dostala více než krásný dárek k letošnímu padesátému výročí.

VÍCE
Motocyklový rekord Masarykova okruhu padl
silnice

Plné tribuny Masarykova okruhu sledovaly v sobotu triumfální kvalifikační výsledek dvojnásobného šampiona MotoGP Jorge Lorenza. Španěl poprvé v historii okruhu prolomil magickou hranici minuty a pětapadesáti vteřin. Časem 1:54,989 tak vytvořil nový absolutní motocyklový rekord Masarykova okruhu.

VÍCE
Aktuální info před GP České republiky
silnice

Grand Prix České republiky startuje již zítra a my jsme pro vás připravili souhrn toho nejdůležitějšího, co byste měli před samotnými závody, ale i během nic, určitě vědět.

VÍCE
Akce před VC České republiky 2015
silnice

Stejně jako každým rokem, tak i letos připravují pořadatelé brněnské Grand Prix různé "pre-eventy". V následujícím článku naleznete jejich přesný rozpis a časový harmonogram.

VÍCE
Statistika 50 let Grand Prix
silnice

Grand Prix České republiky startuje už 14. srpna. Až se v neděli 16. srpna postaví závodníci MotoGP na start, překonají hned několik milníků ve světové historii motocyklového závodění. Statisticky si závod Grand Prix České republiky upevní postavení druhého nejtradičnějšího podniku v celém šampionátu mistrovství světa MotoGP.

VÍCE
Jednání ministryně školství s vedením AMD Brno
silnice

Dne 31. 7. 2015 proběhlo jednání mezi vedením společnosti Automotodrom Brno, a.s. a ministryní školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinou Valachovou.

VÍCE
Moto GP - Assen
silnice

Na okruhu v holandském Assenu pokračovalo mistrovství světa silničních motocyklů.

VÍCE
Moto GP - Katalánsko
silnice

Španělský okruh Catalunya nedaleko Barcelony se stal už sedmou zastávkou seriálu MotoGP.

VÍCE
Prohlášení společnosti Automotodrom Brno, a.s. k jednání se společností Dorna
silnice

Vedení Automotodromu Brno včera jednalo s vedením společnosti Dorna Sports o situaci se zajištěním úhrady zalistovacího poplatku na Grand Prix České republiky 2015 a stavu, který nastal po uplynutí lhůty pro řešení situace, tj. 23. června.

VÍCE