IDM - Matěj Smrž v roce 2015 na BMW !
silnice

Matěj Smrž bude i v sezóně 2015 pokračovat v seriálu SUPERBIKE*IDM, nikoliv však na Yamaze ve stáji Yamaha Motor Germany, ale na stroji BMW za známý tým Wilbers-BMW-Racing Team.

VÍCE
CEV - Popov celkově devátý
silnice

O tomto víkendu se konal poslední díl CEV Repsol Championship, tentokráte ve španělské Valencii.

VÍCE
48. ročník GP Macau - 3. část startovní listiny
silnice

Ve třetí části jsou jména horkých favoritů na triumf v hlavním závodě. Kdo si vyjede v kvalifikaci pole position? Dočká se Michael Rutter devátého vítězství? Kdo bude černým koněm závodu? Na tyhle a jistě i další otázky se začnou rozplétat odpovědi už zítra, kdy začnou první kvalifikace.

VÍCE
48. ročník GP Macau - 2. část startovní listiny
silnice

Druhá várka pilotů, kteří se spustí do žlutočerného koridoru svodidel v Macau.

VÍCE
48. ročník GP Macau - 1. část startovní listiny
silnice

Celkem 32 jezdců z devíti zemí se přihlásilo do letošního 48. ročníku GP Macau. Postupně vám ve třech příspěvcích představíme celou startovní listinu. Zde je první jedenáctka statečných.

VÍCE
48. ročník GP MACAU klepe na dveře
silnice

V pořadí 48. ročník závodu v ulicích města Macau se nezadržitelně blíží. Letošní ročník bude odstartován ve čtvrtek 13. listopadu 2014, kdy začnou první tréninky a kvalifikace. Samotný závod se pojede v sobotu 15. listopadu.

VÍCE
Popov veze body z Portimau
silnice

O uplynulém víkendu se konal další díl CEV Repsol Championship, tentokráte v portugalském Portimau.

VÍCE
BSB Brands Hatch
silnice

Ke startu finálového závodu v Brands Hatch se po krátké pauze způsobené zraněním zápětí v Cadwell Parku opět postavil Kuba Smrž.

VÍCE
Aleš Alda Nechvátal - ohlédnutí za IRRC 2014
silnice

Aleš Nechvátal má za sebou odjetou kompletní sezonu v seriálu IRRC ve třídě SBK v týmu ROAD RACING LIBEREC. A podle našeho názoru rozhodně vydařenou! Celkové 5. místo ve třídě SBK a hlavně úžasný závodní víkend na domácí trati v Hořicích, kdy „Alda“ vybojoval svoje první vítězství v IRRC. Jak hodnotí sezonu závod od závodu, kde se cítil dobře a kde naopak neměl nejlepší pocity, jaké jsou jeho plány do budoucna - to vše zjistíte v následujícím článku.

VÍCE
Rozhovor s přírodním okruhářem Richardem Sedlákem
silnice

Položili jsme pár otázek jezdci z jihu Moravy, který začínal na automotodromech. V roce 2011 ochutnal přírodní okruh a atmosféru v Hořicích a jak se říká: "Ochutnáš, podlehneš." Dnes je Riči pravidelným jezdcem českého mistráku na přírodních okruzích.

VÍCE