Double z anglického Brands Hatch
silnice

Mladší část teamu Montáže Brož racing team pro tentokráte odletěla do Anglie, kde se nedaleko Londýna, na proslulém okruhu Brands Hatch, ve dnech 18.- 20. 07. konaly další závody Moriwaki 250 Junior cup při mistrovství britských superbike.

VÍCE
Matěj Smrž ve Schleizu
silnice

Páté klání německého superbikového šampionátu IDM pokračovalo o uplynulém víkendu na okruhu ve Schleizu. Na startu opět nechyběl stálý účastník Matěj Smrž.

VÍCE
BSB - Brands Hatch
silnice

Britský šampionát Superbiků měl o uplynulém víkendu své páté pokračování na trati v Brands Hatch. O tom, jak si vedl český zástupce Jakub Smrž, se dočtete v následujících řádcích.

VÍCE
Jiří Brož na Alpe Adria v Mostě
silnice

Montáže Brož Racing Team se o uplynulém víkendu zúčastnil závodu Alpe Adria Championship na Mosteckém okruhu.

VÍCE
Dokoupil a Hankocyová za Team RT&E
silnice

Irský tým RT&E má vcelku širokou základnu závodníků, které podporuje. Dříve se jeho majitelé věnovali rallye, dnes se věnují motorkám, a to jak na okruzích, tak i v roadracingu, kde mají dva stálé jezdce z Čech, Michala Indi Dokoupila a Veroniku Hankocyovou. Oba mají za sebou první závod sezony v Cookstownu a nyní další dva závody v Bush a ve Skerries, které jsou také součástí národního šampionátu.

VÍCE
Dokoupil ve slovenských Kopčanech
silnice

Je to k neuvěření, ale od TT uběhl rovný měsíc a Indián má za sebou další porci závodů, tentokrát vše zahraničí, pokud tak můžeme nazývat i slovenské Kopčany, které jsou za hranicemi opravdu jen kousíček.

VÍCE
Pozvánka na okruh Františka Bartoše
silnice

Další dostaveníčko pro fanoušky Road Racingu hostí část moravskoslezské metropole Ostrava - Radvanice.

VÍCE
Smůla ve Španělsku
silnice

Tým Montáže Brož Racing se vydal se svým pilotem Miroslavem Popovem k dalšímu závodu španělského mistrovství CEV.

VÍCE
Filip Salač v Albacete - Pre Moto 3
silnice

Filip Salač se ve španělském Albacete opět postavil na start k dalšímu závodu Pre Moto 3.

VÍCE
Vzkaz Matěje Smrže českým internetovým všeználkům
silnice

Český národ si vůbec nezaslouží závodníky jako jsem já, Kuba Smrz, Jakub Kornfeil, Karel Hanika, Karel Abraham, Lukáš Pešek a další... To, jak se rádoby fanoušci chovají k nám, je jen obraz toho, jak vypadá úroveň motocyklového sportu v ČR. Obecně jsme jako národ nulový pojem v motocyklovém sportu a zůstane to tak ještě dlouho! Už se to možná nikdy nezmění, protože lidé díky pohodlí u internetu zapomněli uznávat aktivní sportovce. Nikdo z těch, co komentuje cokoliv na internetu není o víkendech na závodech a nesleduje závody live - tzn. v místě dění!

VÍCE