První závod nezávod týmu Moto FGR v této sezoně
silnice

Po testu v minulém týdnu na maďarském Pannoniaringu se tým Moto FGR přesunul na blízký Slovakiaring. Na slovenském okruhu se jel závod nového seriálu IMRC. Do sedla ústeckoorlické stáje opět usedl Martin Gbelec, který na tomto okruhu zvítězil již v minulém roce a stal se nejmladším vítězem v historii Alpe Adria Cupu.

VÍCE
Moto FGR v Maďarsku - první testy sezóny 2014
silnice

Tým Moto FGR se o uplynulém víkendu zúčastnil prvního testu. Vydal se na maďarský Pannoniaring, který byl jediným možným řešením v těchto dnech. Po podepsání smlouvy na letošní rok usedl na motocykl ústeckoorlického týmu teprve 13letý český talent a jezdec Red Bull Rookies Cupu Martin Gbelec.

VÍCE
Popov vynechá závod v Jerezu
silnice

První závod španělského mistrovství CEV Repsol musí Montáže Brož Racing Team spolu s jezdcem Mírou Popovem vynechat ze zdravotních důvodů.

VÍCE
Úspěch Filipa Salače ve Španělsku

Juniorská část týmu Montáže Brož Racing, tým Salačracing se vypravil na týdenní testování do Španělska, které ve dnech 14.- 16. 3. bylo zakončeno prvními závody na španělském okruhu Navarra při Moriwaki 250 junior cup.

VÍCE
Miroslav Popov po operaci lokte
silnice

Ve čtvrtek 13. března dopoledne absolvoval Miroslav Popov ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové operaci přetržených vazů v levém lokti.

VÍCE
Motorky nejsou milionářský sport, dokáže minibiková škola
silnice

Drahý sport, u nějž šplhají náklady do milionů. Takovou pověst má silniční motocyklové závodění v České republice. Projekt Malminibike akademie Masarykova okruhu dokáže rodičům opak. Děti si mohou sport vyzkoušet na začátku jen s minimálními náklady a i v dalších letech je finanční náročnost odstupňovaná. Takový systém práce s mládeží je v České republice ojedinělý.

VÍCE
Austrálie nevyšla naprázdno
silnice

Výborný start do sezony předvedl český tým Com Plus SMS Racing, který z daleké Austrálie veze světový bod.

VÍCE
Kalendář závodů českého týmu Montáže Brož Racing
silnice

V pondělí 17. 2. 2014 se uskutečnila tisková konference týmu Montáže Brož Racing Team, za tento tým pojede talentovaný Miroslav Popov (CEV - Moto2) a nadějný Filip Salač (Moriwaki Cup, PRE-Moto3), který pojede za tým Salač Racing s podporou Montáže Brož Racing Team. Přinášíme vám tu část závodů, které se zúčastní tým Montáže Brož Racing s Miroslavem Popovem.

VÍCE
Motocykl týmu Montáže Brož Racing Team pro sezónu 2014
silnice

V pondělí 17. 2. 2014 se uskutečnila tisková konference týmu Montáže Brož Racing Team. Za tento tým budou závodit talentovaný Miroslav Popov (CEV - Moto2, MotoGP - Moto2) a nadějný Filip Salač (Moriwaki Cup, PRE-Moto3), který pojede za tým Salač Racing s podporou Montáže Brož Racing Team.

VÍCE
Proběhl druhý ročník SMRŽ Campu
silnice

Za účasti 28 motocyklových jezdců z ČR a ze Slovenska proběhl v poslední lednový víkend druhý ročník tréninkového campu pod názvem SMRŽ Camp 2014.

VÍCE