JS Racing a formule Faster po dvou závodech
auta

Krom mnoha dalších stánků při Czech Stunt Day 2015 v Ostravě na Librosu byly k vidění i dvě formule týmu JS Racing. Zajímavý byl už samotný stánek, kde se návštěvníci mohli zeptat na vše, co je zajímalo, nicméně po tom, co formule s motorem Kawasaki ZX12R o objemu 1,3 litru prodriftovala několik kol ve stuntridingové aréně vzbuzovala ještě větší zájem.

VÍCE
Víkend v Náměšti patřil vrchařům
auta

O prvním květnovém víkendu se sjeli do Náměště nad Oslavou nejlepší čeští vrchaři - na tradiční Zámecký vrch MANN-FILTER, aby bojovali o body do Mistrovství ČR soudobých vozů, MČR historických automobilů a České trofeje. Součástí závodu byl i pohárový Maverick Rescue Eurocup 2015 - závody současných a historických automobilů.

VÍCE
Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou již o tomto víkendu
auta

Na první květnový víkend je připravena pro milovníky závodů automobilů lahůdka v podobě Mistrovství ČR v závodech současných i historických automobilů do vrchu - Česká trofej závodů automobilů do vrchu. Součástí víkendových závodů bude i mezinárodní pohárový závod Maverick Rescue Euro Cup. Jeho dějištěm bude 2030 metrů dlouhá trať vedoucí kolem zámku v Náměšti nad Oslavou.

VÍCE
Liqui Moly Racing Team přebíral trofeje
auta

Tečku za letošní úspěšnou sezónou Liqui Moly Racing Teamu udělalo Slavnostní vyhlášení výsledků českých vrchařů, které zhmotnilo v podobě množství obdržených cenných trofejí jejich letošní úspěšnou sezónu.

VÍCE
Interview do vrchu - Karel Stehlík
auta

Karel Stehlík začínal na amatérských závodech do vrchu, kde vyhrál hned první závod. Rozhodl se, že svoje řidičské umění ukáže v seriálu Liqui Moly Berg cup. Jak si vede, prozradí následující rozhovor.

VÍCE
Liqui Moly Racing Team slaví
auta

Dva rozdílné pohledy na poslední závod letošní domácí sezóny musí mít Liqui Moly Racing Team. V jihomoravských Divákách se utkal při závěrečném klání se soupeři v bojích o celkové vítězství i v dílčích skupinách, kde asi nejvíc pozornosti strhávala skupina N, neboť v ní jako poslední nebylo ještě rozhodnuto, kdo se stane mistrem.

VÍCE
Liqui Moly Racing Team na slavném Ecce Homo Šternberk
auta

LMRT závodilo na slavném Ecce Homo a veze si domů evropský bronz! S velkým očekáváním přijížděl do Šternberka uplynulý víkend Liqui Moly Racing Team, kde se konal motoristický svátek v podobě vrchařského závodu Mistrovství Evropy. Pořadatelé před závodem lákaly na skvělou startovní listinu s rekordním počtem účastníků. Obě hlavní kategorie nabídly úžasnou podívanou a velkou měrou k tomu přispěl i tým Liqui Moly Racing.

VÍCE
Pozvánka na Ecce Homo Šternberk 2014
auta

Již tento víkend 7. - 8. 6. 2014 se pojede dlouho očekávaný a připravovaný 34. ročník mistrovství Evropy závodu do vrchu Ecce Homo.

VÍCE
LIQUI MOLY Racing Team sbíral trofeje na domácí trati
auta

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou ožil uplynulý víkend stejnojmenným závodem do vrchu. Pro LIQUI MOLY Racing Team se jedná o domácí podnik, kde nesměl chybět v tom nejsilnějším složení.

VÍCE
XXXIII. ZÁMECKÝ VRCH MANN FILTER
auta

Zámecký vrch v Náměšti nad Oslavou přivítal o tomto víkendu účastníky již třiatřicátého ročníku závodu automobilů do vrchu Zámecký vrch MANN - FILTER 2014. Stodvanáct jezdců přijelo změřit svoje síly v závodech, které byly započítávány do hodnocení Mezinárodního mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchů a pohárových závodů Maverick Rescue Euro Cup 2014.

VÍCE