Video z MotoTV Show vol. 5 - MEGARACE 2014
ostatní

Mega počasie. .Mega nálada... Mega show, no proste - MEGARACE 2014! Už po 9. krát v rade usporiadali chalani z motoklubu FÉNIX jednu z tých lepších akcií, ktorú môžete u nás už tradične vidieť a tou je MEGARACE 2014 (6. 9. 2014). Toto podujatie sa koná vždy ku koncu sezóny na letisku KOMOČA, neďaleko nie málo známeho campu OÁZA a mesta NOVÉ ZÁMKY.

VÍCE
Bonver slaví první malé vítězství
ostatní

Náročný a strastiplný den s vítězným koncem má za sebou tým Bonver Dakar Project v čele se závodícím šéfem Tomášem Vrátným. Jeden ze tří týmových vozů určených pro novináře na Rallye Dakar 2015 totiž byl v noci z neděle na pondělí ukraden, k radosti všech členů týmu však byl v pondělí večer nalezen v takřka nepoškozeném stavu. Start týmu Bonver Dakar Project na slavné dakarské rallye tak není ohrožen.

VÍCE
Mlsejte bez výčitek! S adventním kalendářem plným tyčinek Inkospor
ostatní

Čas Vánoc se nezadržitelně blíží. Stejně jako každý rok proto přicházíme s naším speciálním adventním kalendářem plným sportovních tyčinek.

VÍCE
Jste na silnici vidět?
ostatní

Kampaň společnosti Goodyear upozorňuje na nezbytnost používání reflexních prvků. Sněhové plískanice, kluzké silnice, mlha a hlavně tma po ránu i brzo večer, to vše jsou nepříjemné stránky podzimního počasí, se kterými se potýká každý, kdo vyrazí na silnici ať už jako řidič, chodec nebo cyklista

VÍCE
Fotogalerie z ROCKSTAR MOTOTV SHOW vol. 6 2014
ostatní

Tak ako je u nás už zvykom, len pár dní po nadupanej ROCKSTAR MTTV SHOW vol.6 na Autosalóne v Nitre je tu ešte horúci fotoreport! Tí, ktorí prišli, zažili! Tí ktorí neprišli, môžu lutovať. No pre tých, ktorí naozaj nemohli prísť, sme na našu show tento rok zavolali - SOMOGYI PHOTOGRAPHY, ktorého sme si vybrali ako dvorného fotografa našej už v poradí šiestej MTTV SHOW.

VÍCE
Sedmička na víkend...  Pavel Tomeček
ostatní

S další "Sedmičkou na víkend" se od dvoustopých strojů vracíme zpět k motorkám. V barvách týmu Orange racing jezdil v sezóně 2014 Pavel Tomeček. A zde je jeho sedmička.

VÍCE
Ohnivá motoristická srdce v pořadu VÍKEND!
ostatní

Ohnivé srdce - tak zní nejen motto pořadu Víkend, který poběží v úterý 21. 10. 2014 od 21.40 hod na Nově. Nenechte si ujít reportáž Aleše Vašíčka o Tourist Trophy, Motopoint Indi Racing Teamu, Veronice Hankocyové a Michalu "INDI" Dokoupilovi! Nebude chybět ani pan Milan Chalupník, jakožto kamarád a mechanik Franty Šťastného!

VÍCE
Povídání s fotografem: Marian Chytka
ostatní

Marian Chytka je dalším motoristickým fotografem, kterého zajisté není třeba dlouze představovat. Fotí motokros, rally a mnoho dalších sportů a s jeho tvorbou jste se mohli potkat i u nás na webu. Jak vypadá fotografická příprava na Rally Dakar i focení závodu samotného? To, ale i mnoho dalších zajímavostí se dozvíte v našem rozhovoru!

VÍCE
Sedmička na víkend... Gabriela JÍLKOVÁ
ostatní

Gabriela Jílková je velice rychlou, půvabnou dámou a ženou číslo jedna českého okruhového a motokárového motorsportu. Jakou muziku ráda poslouchá, než sešlápne plynový pedál na podlahu, nebo když potřebuje relaxovat, to ukáže dnešní „Sedmička na víkend".

VÍCE
Sedmička na víkend... Lukáš ŠEMBERA
ostatní

V pořadí čtvrtá "Sedmička na víkend" bude patřit člověku, který miluje motorky a vždy je milovat bude. Tato láska mu 19. 9. 2009 úplně změnila život. Jaká hudba ho provází další epizodou života, ukáže Lukášova "Sedmička" v následujícím článku.

VÍCE