Plochodrážní Grand Prix České republiky 2015 vyhrál Brit Woffinden
ostatní

Britský jezdec Tai Woffinden vyhrál plochodrážní Grand Prix České republiky před Poláky Jaroslawem Hampelem a Maciejem Janowským. Čech Václav Milík, startující na divokou kartu, skončil patnáctý se dvěma body. Tai Woffinden se v sobotním večeru nesmazatelně zapsal mezi největší osobnosti devatenáctileté historie Grand Prix České republiky. Brit totiž v Praze dokázal vyhrát třetí rok po sobě, což je úspěch, který v minulosti předvedl jen Jason Crump.

VÍCE
Jak postupovat při dopravní nehodě
ostatní

Každá dopravní nehoda, i ta poměrně banální, je nepříjemnou záležitostí. Jak se v této vypjaté situaci zachovat?

VÍCE
Speedway Grand Prix opět v Praze!
ostatní

Po roce se k nám opět vrací 23. 5. 2015 podnik mistrovství světa na ploché dráze. Neuvěřitelné souboje na dráze končící nezřídka divokými kotrmelci a úrazy, burácející motory spalující metanol, motorky bez brzd a ti nejlepší závodníci světa se představí na břevnovském stadionu Markéta již tuto sobotu odpoledne.

VÍCE
HD vyzývá jezdce, aby se podíleli na projektu LiveWire
ostatní

Na jezdce z celé Evropy čeká letos v létě jedinečná příležitost, kterou jim nabízí slavná motocyklová značka Harley-Davidson. Díky prozákaznicky orientované strategii vývoje nových produktů budou mít možnost vyzkoušet si zbrusu nový model prvního elektrického motocyklu H-D a následně se podělit o svůj názor.

VÍCE
Pozvánka na SP horských kol do Nového Města na Moravě
ostatní

Navštivte jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí roku! Závody světového poháru v cross country horských kol ovládnou o víkendu 22. - 24. 5. 2015 areál Vysočina arény v Novém Městě na Moravě. A nepropásněte možnost zúčastnit se workshopu Výživná cyklistika.

VÍCE
Nejlepší custom Harley-Davidson postavilo pražské dealerství
ostatní

THE BATTLE OF THE KINGS aneb H-D CEE má svého Krále Customů a Praha postupuje do celoevropského semifinále... Poslední dubnová středa se u Harley-Davidson nesla ve znamení Dark Custom. V pražském klubu Lávka se totiž uskutečnila Dark Custom party, jejímž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy.

VÍCE
Dark Custom party Harley-Davidson se vstupem ZDARMA
ostatní

Silné stroje, skvělá muzika a nadupaný program - večer ve stylu Dark Custom se 17 soutěžními přestavbami modelu H-D Street 750. Středu 29. dubna 2015 by si měli všichni příznivci dokonalé zábavy, skvělé muziky a silných strojů, zapsat do svých diářů. Harley-Davidson pořádá v centru Prahy, v klubu Lávka, jedinečnou Dark Custom party! Vstup na ni je zcela ZDARMA a návštěvníci se mohou těšit na vynikající muziku, dobré pití, skvělou zábavu a samozřejmě silné stroje Harley-Davidson. Užijte si poslední dubnovou středu ve velkém stylu – 29. dubna od 19 hodin nesmíte v klubu Lávka chybět!

VÍCE
Jaro v Otrokovicích nejrychleji přivítal Martin Mikulenka
ostatní

Neděle 12. dubna patřila druhému závodu seriálu RPM Stav wood bike series. Tentokrát se woodbike konal v mecce celého bikerally, v Otrokovicích, konkrétně v kopci nad kynologickým klubem u řeky Moravy.

VÍCE
O víkendu čeká fanoušky ve Zlínském kraji pestrý program
ostatní

O druhém dubnovém víkendu čeká na fanoušky motoristických soutěží zajímavý a adrenalinem nabitý program. Meteorologové na konec týdne hlásí výrazné oteplení, a tak snad nic nezabrání zahájení motoristické sezony.

VÍCE
Tatarka diktoval v Bučovicích mladým
ostatní

S příchodem jara se roztočily opět kola Wood Bike Series pod taktovou nového generálního sponzora, společnosti RPM Stav.

VÍCE