Memoriál Luboše Tomíčka 2015 vyhrál Przemyslaw Pawlicki
ostatní

Memoriál Luboše Tomíčka patří k vrcholům závodní sezony napříč kategoriemi. A není to jen tím, že na závěr pořadatelé spouštějí fantastický ohňostroj (jenž se letos posunul o notný kus dál zapojením obrovských plamenů ve stylu koncertů Rammstein). Účastní se jej totiž valná část světové špičky a charakter plochodrážního závodění (přehledný stadion, kde je dobře vidět na vše, co se děje) láká do ochozů i fanoušky, kteří mají srdce u jiné disciplíny, ale tuto příležitost nasát vůni metanolu si nenechají ujít. 47. Memoriál Luboše Tomíčka vyhrál polský závodník Przemyslaw Pawlicki.

VÍCE
Motoshow REKORD - pozvánka
ostatní

3795 motorek. To je aktuální hodnota rekordu v počtu motocyklů, které se v jeden okamžik vměstnaly na Masarykův okruh. Byl vytvořen loni při vzpomínkové jízdě za zesnulého jezdce MotoGP Marca Simoncelliho. Další vzpomínková jízda je naplánovaná na neděli 4. října a vyvrcholí jí atraktivní víkendový program Masarykova okruhu.

VÍCE
Nejnáročnější závod roku ve formuli 1 je za námi
ostatní

Minulý víkend se jezdci v královské motoristické disciplíně představili ve třináctém podniku letošní sezony. Noční závod na jednom z jezdci nejoblíbenějších okruhů v Singapuru má spoustu krás pro diváky a samotné jezdce, naopak týmoví konstruktéři měli plné ruce práce, aby závodní monoposty na tento závod připravili. Proč je právě třináctka v kalendáři formule 1 tak záludná? Podívejte se.

VÍCE
Pozvánka na Smrz Academy
ostatní

Smrz Academy si vás dovoluje pozvat na Grand Prix Smrz Academy 2015 konanou u příležitosti ukončení sezony 2015 ve dnech 26. - 27. 9. 2015 na Minibike circuit - ÚAMK České Budějovice, K. Světlé 2, České Budějovice.

VÍCE
47. Memoriál Luboše Tomíčka
ostatní

Již v pondělí 21. září je na programu vrchol druhé poloviny pražské plochodrážní sezony – Memoriál Luboše Tomíčka. Po sedmačtyřicáté se špičkoví zahraniční jezdci utkají v Praze na Markétě s domácí elitou, aby společně uctili památku tragicky zesnulého Luboše Tomíčka.

VÍCE
Ve Zlíně zasloužené vítěztví pro Tomáše Huňu
ostatní

Letos už pošesté se roztočil kolotoč s názvem RPM Stav Wood Bike Series 2015. Tento konkrétní závod pod názvem Bikerally Zlín se odehrál na tratích nad Gymnáziem Lesní čtvrť ve Zlíně.

VÍCE
2. ročník Harley Days zaznamenal rekordní návštěvnost
ostatní

Praha prožila uplynulý víkend s Harley-Davidson, v duchu zábavy pro celou rodinu. 4. a 5. září totiž patřilo na pražském holešovickém výstavišti 2. ročníku Prague Harley Days. Během dvou dní akci navštívilo 18 145 návštěvníků, spanilou jízdu absolvovalo 1 503 motocyklů Harley-Davidson a koncept elektrického motocyklu LiveWire otestovalo 150 zájemců.

VÍCE
Tip na výlet: RedBull Hangar 7
ostatní

Je tu léto a spolu s ním přichází i čas nejrůznějších výletů a cestování. Motolevel si pro vás opět připravil jeden tip na zajímavé místo, které je spojeno poněkud netradičním způsobem i s motorsportem a které nadchne každého fanouška nejen závodní techniky.

VÍCE
Nani Roma dostal nabídku od Bonver Dakar Projectu
ostatní

Dvojnásobný vítěz Rallye Dakar Nani Roma dostal zajímavou nabídku, se kterou přišel Tomáš Vrátný. Šéf největšího a nejpočetnějšího českého týmu účastnícího se slavné dakarské rallye nabídl Španělovi, aby jel za tým Bonver Dakar Project.

VÍCE
Marian Chytka pokřtil svoji novou knihu
ostatní

Světové hvězdy Rallye Dakar zavítaly 24. června do Prahy. Společně s týmem Bonver Dakar Project představily novou knihu s názvem Dakar is my lifestyle, kterou připravil český fotograf Marian Chytka. Součástí slavnostního představení a křtu této knihy byla i dobročinná aukce Marianových fotografií, která vynesla více než dvě stě tisíc korun.

VÍCE