Dárek od značky INKOSPOR ke každé objednávce nad 2.000 Kč
ostatní

Oblíbili jste si sportovní výživu INKOSPOR? Pak se chopte nabízené šance a objednejte zboží v minimální hodnotě 2.000,- Kč. Odměnou vám bude jeden z opravdu atraktivních bonusů. Na přehled dárků, které si můžete ZDARMA vybrat, se podívejte v článku.

VÍCE
Regenerační nápoj X-Treme Recovery - lepší složení a nový obal
ostatní

Vyhlaste STOP únavě po tréninku! S novým složením regeneračního nápoje X-Treme Recovery pro vás bude zotavení i po velmi náročné sportovní aktivitě ještě snadnější než dříve!

VÍCE
Jedinečné vozidlo Elbee pro vozíčkáře je na světě!
ostatní

Pro ty z vás, kteří jste upoutaní na invalidní vozík, je zvýšení samostatnosti a mobility nesmírně důležité. Proto společnost ZLKL vyvinula Elbee, vozidlo, které mohou řídit handicapovaní přímo z vozíku. Vyhnou se složitému přesedání, skládání vozíku do kufru a dalším komplikacím spojeným s využíváním vozidla přestavěného na ruční řízení. Díky Elbee tak mohou samostatně cestovat i ti, kteří dosud vůbec řídit nemohli nebo k tomu potřebovali asistenci další osoby.

VÍCE
Tip na výlet: Do Krkonoš za veterány
ostatní

Je doba dovolených a také letních pauz v mnoha závodních seriálech, a proto vám přinášíme tip na další zajímavý výlet s motoristickou tématikou. Dnes vás zavedeme do Velkých Hamrů, kde se v bývalé textilce Seba skrývá depozitář Muzea socialistických vozů.

VÍCE
MGR Moto: Na Dakaru nováček i matador
ostatní

Po letošním úspěšném ročníku se i v roce 2015 zúčastní tým MRG - SP MOTO rally Dakar. V průběhu tohoto týdne dorazila potvrzení o přijetí našich jezdců, a proto Vám můžeme složení týmu oficiálně oznámit. Již devátého startu na Dakaru se dočká matador David Pabiška.

VÍCE
Akční moto kamerka a foťák v jednom - Drift Innovation
ostatní

Jistě všichni vnímáte boom mini kamerek, který nastal zejména v posledních letech a jak se zdá, pořád ještě není na vrcholu a nebo se na něm minimálně stále drží. Tento fenomén odstartovalo především GoPro, které má velmi dobře zmáknutý marketing, podobně jako RedBull, a naprosto bravurně všechny blblo do mini kamerek pomocí Kena Blocka a jeho slavné Gymkhany.

VÍCE
Rozhovor se sportovním fotografem Martinem Kozákem
ostatní

Martin Kozák se focením sportu sice neživí, ale mnoho profesionálů by mohl učit. Koneckonců o fotografování sportu také napsal skvělou knihu. Jeho fotky jsou velice různorodé, což jenom dokazuje Martinovu neuvěřitelnou kreativitu, cit pro volbu místa, úhel pohledu, kompozici a také umění zachytit ten pravý okamžik.

VÍCE
Top Gear Live poprvé zavítal do Prahy. A byl to mazec!
ostatní

Snad žádnému motoristickému fandovi neunikla v posledních dnech skutečnost, že do Česka poprvé zavítala jedinečná show s názvem Top Gear Live. Přestože vstupenky nebyly nejlevnější, pořadatelé museli kvůli obrovskému zájmu návštěvníků přidat ještě třetí představení.

VÍCE
Formuli 1 dominují Rosberg, Hamilton a sexy Monster Girls
ostatní

O tom, že Formule 1 a pěkné ženy patří k sobě, nás přesvědčila kvalifikace Velké ceny Monaka Formule 1 v Rakousku, kde se radovali hned dva piloti z Monster týmu Nico Rosberg a Lewis Hamilton, a samozřejmě i ženská podpora v podobě Monster Girls. Podívejte se na GALERII.

VÍCE
Spartakus Race - drsný překážkový běh
ostatní

Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek. Je navržen tak, aby přinesl zážitek, který vydrží hodně, hodně dlouho. Trasa a překážky jsou situovány tak, aby vám těch několik kilometrů slušně nakopalo zadek. Možná se najde i pár těch, co se do cíle ani nepodívají. Takže pokud hledáte nejen překážkový závod, ale i hru spojenou se zábavou a chcete dobýt náš Spartakus Race, čtěte dál.

VÍCE