Pozvánka na veletrhy Motocykl a Motosalon v Praze
ostatní

Máte jasno, co budete dělat 5. - 8. března 2015? Pokud vměstnáte do programu pražské veletrhy Motocykl nebo Motosalon, možná si zpříjemníte několik dalších zimních hodin. Níže najdete mj. originální video pozvánku Petra Bartoše ze 101 Underground Riders Crew na zmíněný Motocykl.

VÍCE
Monster tě dostane na MotoGP!
ostatní

Ten nejlepší energeťák na světě - Monster Energy nyní nabízí jedinečnou možnost pro tebe a tvýho kámoše podívat se na Velkou cenu Španělska. Co pro to musíš udělat? Čti dále!

VÍCE
Jak na to: Výpověď povinného ručení
ostatní

Spočítali jste si, že za povinné ručení platíte zbytečně moc peněz a u jiné pojišťovny nebo poskytovatele byste ušetřili ročně stovky korun? Není nic jednoduššího, než si takové pojištění okamžitě sjednat. Co ale s tím původním? Kdy můžete vypovědět smlouvu? A jak se to vůbec dělá?

VÍCE
Pozvánka: Arkády Downmall 2015
ostatní

Lákají vás netradiční sportovní výkony? Máme tu pro vás pozvánku na akci, která se bude konat v pražském nákupním a společenském centru Arkády v sobotu 31. 1. 2015.

VÍCE
Speciální nabídka: Zakázková výroba týmového oblečení
ostatní

Závodní sezóna je za dveřmi. Máte již vyrobené týmové oblečení, které by splňovalo vaše představy? Firma Vyrobaobleceni.cz se specializuje na zakázkovou výrobu, má dlouholeté zkušenosti a řadu referencí od závodních týmů. Nabízí komplexní službu od vytvoření jedinečného designu, přes vlastní výrobu, po aplikaci loga výšivkou nebo tiskem.

VÍCE
Velká cena Litomyšle motokár 2015 - review
ostatní

V A-Kart Areně Litomyšl se v neděli 11. ledna 2015 odjela Velká cena Litomyšle motokár za účasti osobností motoristického sportu. Litomyšlský Bohuslav Svatoš, mistr Evropy a několikanásobný mistr ČR v motokrosu, který se na akci podílel i organizačně, byl požádán pořadateli z karting klubu JARDAN, aby pozval jezdce z různých motocyklových odvětví.

VÍCE
Pozvánka na Velkou kartingovou cenu Litomyšle 2015
ostatní

V neděli 11. 01. 2015 pořádá Karting Klub Jadran v litomyšlské A-kart areně závod motokár za účasti osobností českého motosportu.

VÍCE
Termíny a lokality WBS 2015
ostatní

Pořadatelé WOODBIKE Series Bikerally zveřejnili termíny a lokality letošního seriálu, který startuje 21. března 2015 v Bučovicích.

VÍCE
H-D Performance riding jeans? Bezpečnost především!
ostatní

Džíny z kolekce Harley-Davidson® FXRG® Performance Riding Jeans se staly prvními motocyklovými džínami na světě, které prošly CE testy druhé úrovně. Ve všech testech odolávaly mnohem déle než ostatní džíny, které byly podrobeny stejným zkouškám.

VÍCE
Vyhlášení soutěží: Zlatá řidítka – Zlatý volant - Zlaté oko... 2014
ostatní

V úterý 16. prosince 2014 proběhl v Praze v pořadí 38. ročník slavnostního vyhlašování vítězů anket Zlatá řidítka, Zlatý volant a Zlaté oko. Při této události bylo uděleno také několik dalších "zvláštních cen", které dávají mj. šanci vzpomenout si na legendy motoristického sportu. Kdo byl letos nejlepší za řidítky a volantem v různých disciplínách a kdo ovládl fotografickou soutěž? Čtěte dál...

VÍCE