Austrálie postavila MXoN tým 2018, pro Reeda nezbylo místo!
motocross

Australská motocyklová federace (MA) vyslala do světa tiskovku, která informuje o sestavě Aussie týmu pro Motokros národů 2018 v Americe. Překvapením pro velké množství fanoušků, stejně jako pro Chada Reeda je fakt, že se on sám v typicky barevně laděné zeleno-zlaté kombinaci na trati Red Bud letos nesveze. Jaká je tedy "klokaní" formace?

VÍCE
Jason Anderson se vrátí tento víkend v Budds Creek
motocross

Jezdec týmu Rockstar Energy Husqvarna se vrátí do akce během předposledního kola Lucas Oil Pro Motocross šampionátu už tento víkend na trati v Budds Creek.

VÍCE
Otevřené vyjádření Marvina Musquina k vyřazení z MXoN reprezentace 2018
motocross

Před týdnem jste si u nás přečetli šokující informaci o nominaci francouzského FIM Monster Energy MXoN (motokros národů) teamu. Nyní vám přinášíme otevřené vyjádření Marvina Musquina z KTM Factory Racing Teamu, jehož pro něj domácí federace neopodstatněně odstavila ze šachovnice coby řadovou figurku.

VÍCE
Švýcar Jeremy Seewer přestupuje do Monster Energy Yamaha Factory
motocross

Yamaha Motor Europe N. V vytasila před pár dny tiskovku, která informuje o přestupu Jeremyho Seewera do Monster Energy Yamaha Factory MXGP Teamu, kde bude v příští sezóně startovat po boku mistra světa třídy MXGP Francouze Romaina Febvreho. Dvojnásobný vicemistr světa MX2 se tak dočkal výzvy, která se neodmítá a na stroji YZ450FM se bude chtít zaručeně prát o pódiové příčky.

VÍCE
Český a americký tým na MXoN 2018
motocross

Během mistráku ve Stříbře bylo oznámeno složení českého národního týmu, který bude startovat v Red Bud na MXoN 2018 a během AMA MX v Unadille zase složení domácího amerického týmu.

VÍCE
Herlings má své parťáky na MXoN 2018
motocross

Také holandská federace jmenovala své trio reprezentantů pro letošní Motokros národů. V článku najdete také přehled všech dosud oficiálně oznámených týmů.

VÍCE
V MXoN týmu Německa 2018 nechybí Ken Roczen
motocross

Další ze zemí, které odhalily svůj tým pro letošní Motokros národů, je Německo. Všechny fanoušky jistě potěší, že v sestavě nechybí Ken Roczen!

VÍCE
MXoN tým Francie 2018
motocross

Francouzská federace jmenovala pro mnohé překvapivý tým pro letošní Motokros národů. Jedno významné jméno na seznamu totiž chybí a tato absence vyvolává mnoho otázek a spekulací. Více v článku.

VÍCE
Justin Bogle je out do konce sezóny
motocross

Jezdec týmu JGR Suzuki Justin Bogle je opět mimo hru. Důvodem jsou poškozené nervy v jeho ruce, které mu bránily podávat takové výkony, se kterými by mohl být on i jeho tým spokojení.

VÍCE
Belgie jmenovala svůj MXoN tým 2018
motocross

Během poslední zastávky seriálu MXGP v Lommelu oznámila hostující země svůj tým pro nadcházející Motokros národů 2018.

VÍCE