4. ročník JetSurf Open Cupu ve fotografiích
ostatní

Krásné počasí provázelo účastníky již čtvrtého ročníku závodu JetSurf Open Cup, který se uskutečnil minulý víkend v zatopené pískovně v jihomoravských Valticích.

VÍCE
Motorkář Brabec si odvezl z HunGarian Baji bronz!
ostatní

Motorkář týmu Big Shock Racing Jan Brabec zabodoval pódiovým umístěním na HunGarian Baja, závodě světového poháru cross country. A během závodu stačil obdivovat staré tanky a vrtulníky. „Jezdil jsem 25 let motocross, v Maďarsku jsem právě absolvoval svou druhou dálkovou soutěž. Stále se adaptuji na nový styl jízdy, proto třetí místo vnímám jako úspěch. Zároveň jsem nasbíral další cenné zkušenosti před Dakarem 2018,“ komentuje výsledek Jan Brabec.

VÍCE
Test Honda CMX500 Rebel
ostatní

Poohlížíte se po stylové motorce za skvělé peníze? Máte řidičské oprávnění kategorie A2 nebo prostě oceníte nižší spotřebu a nepotřebujete extra výkon? V tom případě pro vás máme jeden tip od Hondy – nová CMX500 Rebel si zaslouží vaši pozornost! Více v našem testu.

VÍCE
Formula Student - malé velké závodění
ostatní

O uplynulém víkendu patřil mostecký polygon studentům z celého světa. Konal se zde totiž další ze závodů seriálu Formule Student – tedy šampionátu vozů zkonstruovaných samotnými studenty vysokých škol nejen ze střední Evropy, ale rovněž například z Ruska či Turecka.

VÍCE
Macík odjel z Baja Aragon se zlatem, Brabec pojede Dakar 2018
ostatní

Česká posádka dakarského týmu Big Shock Racing v kamionu Liaz vyhrála Baja Aragon, závod světového poháru cross country. „Ruce jako vánočka, uražená bočnice, defekt, několikrát mimo trať, ale nakonec nejrychlejší,“ hlásí výsledky dramatického závodu Martin Macík, pilot týmu. Ten spolu s navigátorem Františkem Tomáškem a mechanikem Michalem Mrkvou zvítězil v úvodním prologu a z vedoucí pozice se přes mnohé komplikace nenechal sesadit ani v jedné z následujících etap.

VÍCE
Big Shock Racing odstartoval závodní sezónu 2017
ostatní

Vyladěný Franta s osvědčenou posádkou, nová posila na motorce, trénink v afrických dunách a letní závodění. O posádce kamionu Liaz pro další sezónu nebylo pochyb. Sehraná sestava, pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva společně pojedou už čtvrtý ročník nejnáročnější rallye na světě.

VÍCE
Harley-Davidson oslaví své 115. výročí v Praze
ostatní

Již v příštím roce oslaví motocyklová ikona Harley-Davidson své 115. výročí založení a hlavním dějištěm oslav se stane Praha. Oslavy se uskuteční v termínu 5. až 8. července 2018 a během pouhých čtyř dní čeká na naše hlavní město přes 100 000 návštěvníků. V rámci velkolepých oslav nebude samozřejmě chybět ani spanilá jízda napříč metropolí nebo výstava více než 150 motocyklů značky, od nejstarších exponátů až po současné. Prahu tak skutečně čeká nejmasovější akce za poslední roky, na kterou jsou všichni jezdci i milovníci motocyklů a stylu Harley-Davidson vítáni. Vše proběhne za podpory hlavního města i Vlády ČR.

VÍCE
Speedway GP ČR 2017: VÝHERCI soutěže o vstupenky a další ceny!
ostatní

Soutěž o vstupenky na MS v ploché dráze - Speedway GP, které hostí již v sobotu 10. června 2017 pražská Markéta, je u konce. Níže se seznamte s jejími vítězi, z nichž 1. šťastlivec vyrazí se svým doprovodem přímo na závody a další 2 si budou kdekoli vychutnávat Monster Energy drinky a přihodí si do šatníku tričko navíc! Check it out!

VÍCE
Prahou v září projede 1 500 harleyářů!
ostatní

Praha se i letos chystá na další ročník již tradiční akce konce léta Prague Harley Days. 4. ročník top eventu ve stylu silných strojů, burácejících motorů, vůně benzínu, ale i zábavy pro celou rodinu opět přivítá tisíce návštěvníků a ani tentokrát nebude chybět oblíbená spanilá jízda centrem metropole. Ta se uskuteční v sobotu 2. září a čítat bude zhruba 1 500 motocyklů Harley-Davidson. Pořadatelé zároveň letos poprvé dávají možnost, prakticky jakémukoli zájemci, jet v jejím čele. Stačí být majitelem historického motocyklu, unikátní stavby nebo speciálního kostýmu či masky a splnit si tak svůj jízdní sen a stanout v čele kolony 1 500 harleyářů.

VÍCE
Nepropásni MCH Photo Dakar workshop 2017!
ostatní

Jeden z našich nejlepších českých fotografů Marian Chytka, který se kvůli exkluzivním zahraničním zakázkám doma příliš neohřeje, dal dohromady fotografický WORKSHOP (23. - 25. 6. 2017), na nějž vás touto cestou zveme! Pokud to se svým focením myslíte vážně, nenechte si ujít jedinečnou příležitost zúčastnit se události, která v našich končinách nemá obdoby.

VÍCE