Justin Barcia nepojede v Budds Creek
motocross

Jezdec týmu AutoTrader.com/JGR Suzuki Justin Barcia stále nedostal povolení od doktorů vrátit se na motorku, takže jej v neuvidíme ve druhém závodě AMA MX 2017 v řadě.

VÍCE
MXGP Švýcarska 2017 objektivy Patrika Procházky
motocross motocross

Na v pořadí 15. zastávku letošní MXGP série FIM Mistrovství světa v motokrosu se s českým týmem JD 191 KTM Racing vydal do Švýcarska český fotograf a kameraman Patrik Procházka/Gravitymag. Jako tradičně pořídil ohromnou spoustu kvalitních záběrů, z nichž vám předkládáme obsáhlou galerii, která jednoznačně stojí za zhlédnutí. Nechybí fotky početné české výpravy, ale také akční fotky a paddock přepadovky světových MX hvězd, Monster Girls a celá řada jiných povedených snímků, které vás vtáhnou zpět do děje. 

VÍCE
UPDATE: MXoN 2017 soupisky týmů
motocross

Koukněte na dosud oznámená složení národních týmů pro letošní Motokros národů. Seznam budeme průběžně aktualizovat!

VÍCE
BAM MM ČR motokros 2017: Po pěti letech ve Stříbře
motocross

V neděli 20. 8. se sjede špička českého motokrosu k předposlednímu závodu seriálu Buksa/Ados motokros 2017 MM ČR. Motokrosaři po pěti letech opět zavítají na oblíbenou trať do Stříbra, kde se naposledy jel závod družstev v roce 2012. Už po prvních jízdách bychom mohli znát některé mistry republiky, ale dokud není odmávnuto, nic není jisté.

VÍCE
Arnaud Tonus si při domácí MXGP zlomil žebro
motocross

Po vítězství v prvním závodě přišla studená sprcha v podobě zlomeného žebra aneb velká škoda pro Arnauda Tonuse, který měl v domácí MXGP skvěle našlápnuto k pódiovému umístění!

VÍCE
15. Monster Energy MXGP 2017 – Švýcarsko
motocross

Švýcarské kolo světového šampionátu MXGP na trati ve Frauenfeldu bylo okořeněné úspěšnou českou účastí. Jak se dařilo těm nejlepším světovým jezdcům a našim klukům se dozvíte zde!

VÍCE
10. Lucas Oil Pro Motocross 2017 – Unadilla
motocross

Nad Unadillou se během odpoledne přehnal silný déšť, který závody proměnil v bahenní lázně. Nicméně ani nepřízeň počasí nemohla přerušit krasojízdu Marvina Musquina, který má nyní 6 vítězných rozjížděk v řadě. Ve třídě 250MX si trofej pro vítěze odvážel Jeremy Martin.

VÍCE
MXoN týmy USA a Švýcarska ohlášeny
motocross

Dle očekávání bylo během AMA MX Unadilla ohlášeno složení amerického týmu pro letošní Motokros národů, a během závodu MXGP byl ohlášen také tým Švýcarska. V obou týmech máme menší překvapení!

VÍCE
Jason Anderson se do konce sezóny neukáže
motocross

Jezdec týmu Rockstar Energy Huqsvarna Jason Anderson se v letošní závodní sezóně do sedla už nevrátí. V úterý podstoupil operaci a nyní zahajuje rekonvalescenci.

VÍCE
Motokros evropských národů 2017 s českou účastí
motocross

V polském Gdaňsku se letos odjede EMXoN 2017 a česká výprava ve složení Dušan Drdaj, Petr Polák, Martin Venhoda a Radek Větrovský nebude chybět! Koukněte na jejich konkurenty na týmových soupiskách v článku.

VÍCE