Justin Barcia nepojede v Budds Creek
motocross

Jezdec týmu AutoTrader.com/JGR Suzuki Justin Barcia stále nedostal povolení od doktorů vrátit se na motorku, takže jej v neuvidíme ve druhém závodě AMA MX 2017 v řadě.

VÍCE
UPDATE: MXoN 2017 soupisky týmů
motocross

Koukněte na dosud oznámená složení národních týmů pro letošní Motokros národů. Seznam budeme průběžně aktualizovat!

VÍCE
Arnaud Tonus si při domácí MXGP zlomil žebro
motocross

Po vítězství v prvním závodě přišla studená sprcha v podobě zlomeného žebra aneb velká škoda pro Arnauda Tonuse, který měl v domácí MXGP skvěle našlápnuto k pódiovému umístění!

VÍCE
15. Monster Energy MXGP 2017 – Švýcarsko
motocross

Švýcarské kolo světového šampionátu MXGP na trati ve Frauenfeldu bylo okořeněné úspěšnou českou účastí. Jak se dařilo těm nejlepším světovým jezdcům a našim klukům se dozvíte zde!

VÍCE
10. Lucas Oil Pro Motocross 2017 – Unadilla
motocross

Nad Unadillou se během odpoledne přehnal silný déšť, který závody proměnil v bahenní lázně. Nicméně ani nepřízeň počasí nemohla přerušit krasojízdu Marvina Musquina, který má nyní 6 vítězných rozjížděk v řadě. Ve třídě 250MX si trofej pro vítěze odvážel Jeremy Martin.

VÍCE
MXoN týmy USA a Švýcarska ohlášeny
motocross

Dle očekávání bylo během AMA MX Unadilla ohlášeno složení amerického týmu pro letošní Motokros národů, a během závodu MXGP byl ohlášen také tým Švýcarska. V obou týmech máme menší překvapení!

VÍCE
Jason Anderson se do konce sezóny neukáže
motocross

Jezdec týmu Rockstar Energy Huqsvarna Jason Anderson se v letošní závodní sezóně do sedla už nevrátí. V úterý podstoupil operaci a nyní zahajuje rekonvalescenci.

VÍCE
MXGP Švýcarska s Čechy na startu již tento víkend
motocross

Ve Švýcarsku se za startovní žebřík trati Frauenfeld postaví Jára Romančík a Martin Michek ve třídě MXGP! V evropských třídách EMX budou bojovat Filip Neugebauer, Dušan Drdaj nebo Petr Polák.

VÍCE
Je Ken Roczen připravený na US MXGP a MXoN 2017?
motocross

Jason Weigandt patří údajně mezi nejlepší americké novináře. A právě on dostal šanci promluvit si s manažerem HRC teamu - Dan Betley. Během jejich interview zazněla spousta zajímavých informací, z nichž nejvíce šokující je jeho odkrytí karet (někdo by řekl prohlášení), které se týká dlouhodobě vážně zraněného a nadále se zotavujícího Kena Roczena. Jeho informace totiž dává velkou naději celému motokrosovému světu.

VÍCE
Julien Lieber se upsal Monster Energy KRT
motocross

Třiadvacetiletý Belgičan Julian Lieber bude v roce 2018 hájit barvy Monster Energy Kawasaki Racing Teamu a z kategorie MX2 se přesune do královské třídy MXGP FIM Mistrovství světa v motokrosu. Privátnímu závodníkovi Lieberovi se podařilo ukořistit v pořadí páté letošní pódium po obtížném závodě v Lommelu, přičemž v průběžném pořadí mu patří prozatím pátá pozice ve třídě MX2.

VÍCE